Безкоштовні програми для зміни кольору папки Windows 10

besplatnye programmy dlya izmeneniya cveta papki windows 10102 Безкоштовні програми для зміни кольору папки Windows 10

Якщо ви є активним користувачем комп’ютера, і ваш робочий стіл заповнений папками в яких іноді важко швидко відшукати потрібну, то швидше за все вам допоможе вирішити цю проблему можливість змінювати кольори папки і таким чином легко знаходити їх.

Зміст

 • Як змінити колір папки Windows
 • Зміна кольору папки утилітою Folder Colorizer
 • Зміна кольору папки програмою StyleFolder
 • Зміна кольору папки програмою Folder Marker
 • Зміна кольору папки утилітою Shedko FolderIco
 • Зміна кольору папки програмою Folder Painter
 • Зміна кольору папки утилітою Rainbow Folders
 • Як змінити колір папки Windows

  Зміна кольору кремового кольору на червоний або синій, зробить папку більш зручною для ідентифікації. Якщо ви зацікавлені змінити кольори папок в Windows 10/8/7, то ця стаття для вас.

  Нижче ми розглянемо деякі з кращих безкоштовних програм, доступних в Інтернеті для вашого ПК з Windows, які допоможуть вам змінити колір ваших файлів і тим самим заощадити час і нерви в майбутньому при пошуку папок на робочому столі.

  Зміна кольору папки утилітою Folder Colorizer

  Folder Colorizer — одне з найпопулярніших програм, використовуваних для кольорових значків папок. Це проста програма із зручним дизайном.

  besplatnye programmy dlya izmeneniya cveta papki windows 10103 Безкоштовні програми для зміни кольору папки Windows 10Зміна кольору іконки папки Folder Colorizer

  Просто завантажте його, встановіть і запустіть. Щоб пофарбувати значок папки, все, що вам потрібно зробити, це вибрати значок конкретної папки, клацнути правою кнопкою миші і вибрати потрібний колір. Коли ви натискаєте на кольори, програма переводить вас у редактор квітів. Це дуже просто і не вимагає технічних знань. Навіть новачок-користувач комп’ютера може використовувати цю програму.

  Завантажити Folder Colorizer можна з офіційного сайту розробників.

  Зміна кольору папки програмою StyleFolder

  Як випливає з назви, це безкоштовне програмне забезпечення, яке дозволяє вам створювати свої папки по-своєму. Крім зміни кольору ви можете змінити значок папки, фон папки, шрифт папки, колір папки і розмір папки. Таким чином, за допомогою StyleFolder ви можете додати папки абсолютно новий вигляд і таким чином виділити ту чи іншу папку з безлічі папок на вашому робочому столі.

  besplatnye programmy dlya izmeneniya cveta papki windows 10104 Безкоштовні програми для зміни кольору папки Windows 10Зміна кольору іконки папки утилітою StyleFolder

  Це невелика утиліта і її установка на ваш комп’ютер не займе багато часу. Після установки, просто запустіть програму, виберіть потрібну папку, клацніть правою кнопкою миші і встановіть її у відповідності з вашими вподобаннями. Вона також працює на Windows 10/8/7 / Vista.

  Скачати StyleFolder можна з офіційного сайту розробників.

  Зміна кольору папки програмою Folder Marker

  Folder Marker — це невелика безкоштовна програма, яка дозволяє змінювати не тільки колір значків папок, але і самі значки папок. Змінивши зовнішній вигляд папок і їх кольору ви зможете без зусиль знаходити всі папки на своєму ПК.

  Завантажити Folder Marker можна з офіційного сайту розробників.

  Зміна кольору папки утилітою Shedko FolderIco

  Shedko FolderIco — ще одна безкоштовна утиліта, яка дозволяє вам розфарбовувати папки на ПК з Windows 10/8/7. Це проста програма, що дозволяє всього за кілька кліків змінити колір і значок ваших папок . Ви можете відновити оригінальний значок і колір в будь-який час одним клацанням миші.

  Програма FolderIco також підтримує деякі додаткові теми, які ви можете завантажити в форматі SFT.

  Скачати Shedko FolderIco можна з офіційного сайту розробників.

  Зміна кольору папки програмою Folder Painter

  Folder Painter — безкоштовна портативна програма, яка полегшує пошук папки на екрані комп’ютера. Ви можете використовувати різні кольори для різних папок ,і змінити їх можна всього за кілька простих кліків. Інструмент поставляється в zip-файлі; вам просто потрібно завантажити, розпакувати його і запустити установку. Підменю програми містить кілька кольорів для вибору.

  Ви також можете додати свої власні кольори в папку. Це просте переносний додаток і не вимагає установки, при цьому воно не впливає на продуктивність вашого ПК взагалі і добре працює.

  Завантажити Folder Painter можна з офіційного сайту розробників.

  Зміна кольору папки утилітою Rainbow Folders

  Rainbow Folders також, як і інші програми, згадані вище, безкоштовна програма, яка допомагає вам робити ваші папки більш впізнаваними на робочому столі, змінюючи колір їх значків. Це програмне забезпечення не має певного набору кольорів, але воно пропонує вам необмежені можливості у виборі відтінків.

  Завантажити Rainbow Folders можна з офіційного сайту розробників.

  Отже, ви познайомилися з кращими, на мій погляд, безкоштовними утилітами для зміни кольорів значків папок в Windows 10. Сподіваюся, ця стаття допоможе вам у майбутньому не витрачати дорогоцінний час на пошук потрібної папки на робочому столі.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради