Синиця на вікні: прикмета – До чого вона прилітає і сідає на підвіконня

Побачивши на вікні синицю, городяни часто хвилюються, згадуючи про прикмети. А симпатична пташка найчастіше прилітає до людей за їжею, без жодного злого умислу. Різні забобони, пов’язані з синицями з’явилися невипадково. Крихітна пташка виглядає дуже грізно.

14ecfd779ff1d0fc2b371dfc1b6354ef Синиця на вікні: прикмета   До чого вона прилітає і сідає на підвіконня

Природа постаралася прикрасити пернату. Причому самці забарвлені яскравіше, і поводяться агресивніше. Жовта грудка з чорною смугою на тлі темного дупла, в якому люблять оселятися синиці, виглядає як око величезного звіра – так мала захищає гніздо, відлякує ворогів. А у людей викликає тривогу чорна «шапочка», яка підсвідомо пов’язується з вдовством.

Народна чутка назвала синицю «птахом щастя», а повір’я віщають про її здібності приносити удачу на крилах, або передбачати зміни в житті.

Ось і виходить набір прикмет: одні люди вважають синицю берегинею домашнього вогнища, допомагає налагодити хороші відносини в родині, а інші думають, що птах з характерним забарвленням віщує біду. У цьому варто розібратися.

Хороші прикмети

Якщо до вас на вікно села синиця, зверніть увагу на її поведінку. Пташка в хорошому настрої вважається носієм добрих новин — вас чекає матеріальна прибуток у вигляді:

  • премії;
  • великих гонорарів за роботу;
  • великого виграшу;
  • знахідки пристойної суми.

На одержання спадщини можете не розраховувати – ця новина поєднується з сумними подіями, а бадьора синиця віщує щастя. Побачивши желтогрудую пташку на підвіконні, поспішіть придбати лотерейний квиток, сміливо вкладайте гроші в підприємство, про яке думали раніше.

Удачі «в особливо великих розмірах» можна чекати, якщо на підвіконня присіли одночасно 2 чи 3 пичуги.

Синичка, яка розгулює по підвіконню, може передвіщати приїзд далеких родичів.

Якщо хтось з ваших близьких знаходиться в далекій дорозі, синиця, зазирнувши до вас, може бути романтичним посланням. Людина тепло згадує про вас, і хоче, щоб ви теж про нього подумали без телефонного дзвінка або смс.

Дуже хороша прикмета – годувати синичок. Така благодійність залучає удачу і щастя. Деякі люди спеціально заготовляють ласощі для синиць: насіння і сало; розвішують годівниці і пташині будиночки.

Погана прикмета

Сама по собі синичка, яка підлітає до вікна, не є джерелом негативу. Погане тлумачення прикмети, пов’язане з вікном.

Справа в тому, що в минулі часи труну виносили з дому через вікно, а потім тримали його розкритим навстіж, щоб житло покинула душа померлої людини. Тому вікно сприймається як шлях для небіжчиків.

Птахи, що літають високо, вважаються зв’язковими між небесами і землею.

Синиця на вікні може бути душею вашого недавно померлого родича, який бажає поспілкуватися з вами, сказати, що любить і пам’ятає вас. Не виключено, що дух близької людини хоче застерегти своїх нащадків, підтримати у важку годину. В такому разі тлумачення прикмети: ви можете помилитися з вкладенням коштів або стати жертвою злодія.

7d003bb859583cc004a4a365575078c6 Синиця на вікні: прикмета   До чого вона прилітає і сідає на підвіконня

Коли песиміст думає про те, до чого прилетіла синиця і сіла на підвіконня, він робить висновок, що птах запрошує когось відправитися в інший світ, тобто віщує смерть або хвороба.

Але в холодну пору року синиці часто сідають на віконце. Що ж тоді очікувати масовий мор? Зовсім ні! Птахи прагнуть до тепла. А прикмета залишається поганий, тому що скупчення синиць біля людського житла наприкінці осені віщує сильне похолодання.

Застереження

Дуже поганим знаком вважається мертва синичка на підвіконні або в іншому місці, безпосередньо поруч з житлом. Це означає, що хтось хоче нашкодити вам з допомогою чаклунства, навести порчу, залучити хвороба або смерть.

Такий факт не можна залишати без уваги. Потрібно запобігти біді:

  • Приберіть трупик пернатої. Тільки не чіпайте його голими руками.
  • Вимийте вікно. Окропіте його святою водою.
  • Сходіть у церкву чи просто прочитайте молитву.

Якщо вас дратує стрибає синиця біля вікна, і ви тривожитеся про власність, не отгоняйте пташку, не заподіюйте їй шкоди – це великий гріх. Краще відійдіть в сторону, приманите пернату ласощами. Так і від пташиного посліду вбереже, і кілька очок заробите собі в карму, а синичка стане для вас хорошою вісницею.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради