Як правильно давати гроші в борг: прикмети розкажуть коли можна це робити?

У нашому житті нерідко трапляються ситуації, коли хтось із знайомих потребує матеріально допомоги. Підтримка грошима, на думку предків, важлива подія, яка може вплинути на подальше життя людини. Тому важливо знати, як правильно потрібно давати гроші в борг. Для цього необхідно звернутися до прикметам і забобонам, що дійшли до наших днів.

e6db7e2de05e04f4d8402fed1ca2bf4b Як правильно давати гроші в борг: прикмети розкажуть коли можна це робити?

Яке значення приховано за грошима, які віддані в борг?

Гроші в борг мають особливе значення як для дає, так і для одержувача. Конкретне тлумачення буде залежати від суми.

Взяти в борг

 • До 500 рублів – значить незабаром доведеться неодноразово вибачатися за свої дій. Людина не зможе зробити вірний вибір, тому його вчинки будуть виглядати як неповагу по відношенню до оточуючих. Це розцінять як егоїзм, що стане причиною неприязні.
 • Від 500 до 1.000 рублів – передвістя змін. Людина зможе самостійно вибрати шлях, по якому йому необхідно рухатися далі. Це зумовить появу нових захоплень, занять і людей в оточенні.
 • Від 1.000 до 5.000 рублів – до неприємної розмови з другою половинкою. Партнер вирішить розібратися у відносинах, що перетвориться в тривалий процес пошуку причин і вирішення проблем. Щоб остаточно закрити цю тему, доведеться зважитися на серйозну розмову.
 • Понад 5.000 – знак, що вказує на нераціональні дії. Людина не зможе контролювати власні вчинки, що спричинить за собою осуд оточуючих і несхвалення з боку приятелів. Це стане причиною почуття самотності і неприємного осаду всередині.

Якщо чоловік позичив

 • До 500 рублів, то йому доведеться розібратися з проблемами. Особистість зрозуміє, що для встановлення благополуччя в житті необхідно позбутися від безлічі дрібних складнощів. Це стане мотивацією до рішучих вчинків.
 • Від 500 до 1.000 рублів – значить в колі спілкування скоро з’явиться партнер, якого послала сама доля. Чоловік познайомиться з тим, з ким незабаром утворює сім’ю і почне щасливе спільне життя.
 • Від 1.000 до 5.000 рублів – погана прикмета. Варто чекати кар’єрних труднощів, які спричинять за собою тривалий застій. Довгий час не буде підйому кар’єрними сходами, а вплинути на цю ситуацію вийде, тільки доклавши зусиль.
 • Понад 5.000 – передвістя нещасної любові. Людина зрозуміє, що його другу половинку цікавлять лише матеріальні блага, а не романтичні відносини, що спричинить за собою конфлікт і розставання.

91c6278a65a7cb9673cdfd9a4186e284 Як правильно давати гроші в борг: прикмети розкажуть коли можна це робити?

Як правильно давати в борг?

З плином часу народ створив прикмети, як правильно давати в борг гроші. До наших днів дійшли забобони, які пояснюють, як і коли можна давати в борг.

Коли не можна?

Як свідчать прикмети, є певні дати, коли не можна давати гроші в борг. У кожен з цих днів такий вчинок з боку людини буде вказувати на погані події найближчого майбутнього.

 • Взяті 3 числа в борг гроші вказують на швидку зраду другої половинки. Партнер не зможе втриматися від спокуси, а потім спробує приховати те, що трапилося. Несподіване зіткнення з правдою спричинить за собою тривалі сварки, що стане причиною розриву.
 • Віддати гроші в борг 6 – значить незабаром зустрітися з серйозним суперником. Він поставить під загрозу кар’єрні досягнення людини. Сутички будуть йти одна за одною, що призведе до втоми і морального виснаження.
 • Брати гроші в борг 8 числа – до непорозуміння між членами сім’ї. Людина не зможе пояснити, що саме йому потрібно для максимально комфортного життя, тому його будуть регулярно турбувати розмовами і необхідністю одкровення.
 • Дати гроші борг 11 – передвістя хвороби. Особистість довгий час не зможе позбутися від недуги, що негативно позначиться на його професійні успіхи і сили для подальшої праці. Реабілітація також потребує часу, коштів і сил людини.
 • 13 числа гроші не дають, інакше це стане причиною кризи. Людина не зможе врегулювати кількість витрачених та отриманих грошей, що призведе до погіршення матеріального становища. Щоб уникнути повторення ситуації, доведеться змінити свої звички і ставлення до витрат.
 • Дані в борг гроші 17 числа вказують на недоліки людини, які він намагається приховати від оточуючих. Щоб налагодити відносини з іншими доведеться змінитися, лише тоді людина зможе відчувати себе комфортно при спілкуванні з іншими.
 • 23 – ще одна дата, коли краще приберегти кошти. Позики в цей день можуть обернутися небезпекою для всієї родини. Прикмети вказують на загрозу бути обдуреним після такого вчинку. Причому змовник виявиться одним з близьких приятелів людини.
 • 28 число – дата, коли не варто давати гроші в борг. За прикметами, такий вчинок стане ознакою зради одного. Один з приятелів відмовиться від хороших відносин на користь власної вигоди. Це потягне за собою розчарування у власному оточенні.
 • Того, хто дає гроші 31 числа, очікує тривале спілкування з родичами. Людина зможе зустрітися з ріднею, завдяки чому у нього з’явиться бажання розвиватися і досягати нового успіху.

Дійшли до наших днів прикмети також пояснюють, чому не можна давати гроші в борг ввечері. Як вірили наші предки, позичити кошти в такий час – значить виштовхнути з дому всю позитивну енергію. В сім’ї пануватиме неприязнь один до одного, а конфлікти стануть звичною частиною життя мешканців квартири.

7ced46db2e7752cd8c6d64ccaa970789 Як правильно давати гроші в борг: прикмети розкажуть коли можна це робити?

Коли можна давати в борг?

У дні, які не вказані у списку вище, можна брати і давати гроші в борг. Однак існує кілька дат, у які позики можуть вказувати і на позитивні події найближчого майбутнього.

 • Зайняті 5 числа гроші – передвістя швидкої весілля. Людина зможе зрозуміти, хто з представників протилежної статі стане ідеальним супутником життя. Згода обраного кандидата і взаємна симпатія стануть запорукою швидкої церемонії одруження.
 • Дати гроші в борг 30 – до несподіваної зустрічі зі старим знайомим. Короткий діалог спричинить за собою безліч приємних спогадів, завдяки чому в обох залишиться приємне враження про бесіді.

Якою рукою?

В залежності від того, якою рукою чоловік віддав гроші, предзнаменованное подія швидко або повільно втілиться в життя.

 • Віддавати кошти правою рукою, значить передбачене втілиться в життя у найближчі три тижні. Людина і не помітить, як прикмета справдиться.
 • Передача грошей лівою рукою – до тривалого виконання передвістя. Забобони ще довго не втіляться в життя. Пройде 1.5 – 2 місяці до моменту їх реалізації.
 • Передати гроші за допомогою обох рук – знак, що вказує на втілення тільки при певних умовах. Лише після того як людина зіткнеться з життєвими труднощами, в його житті з’явиться передбачене.

Дати гроші в борг – звична справа, на яке вирішувалося кожен. Незважаючи на це, за прикметами, подібний вчинок може стати доброю ознакою або поганим знаком долі. Народна мудрість дає кілька тлумачень, чому не можна позичати гроші в певні дні і ввечері. У той же час, є дати, за якими матеріальна підтримка вказує на позитивні прийдешні події.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради