Французькі коси на середні волосся для дівчаток, дівчат і жінок. Фото варіантів з чубком і без. Як плести самій собі покроково для початківців

Французька коса є унікальною зачіскою, яка добре підійде як для ділової зустрічі, так і для походу на пікнік. Зробити її можна без особливих проблем в домашніх умовах, варто тільки слідувати простим інструкції.

Класична французька коса

Класична французька коса плететься дуже легко. Вона також ефектно виглядає на середніх волоссі.Для початку необхідно добре розчесати волосся вологою гребінцем. Якщо волосся не мають товстої текстурою, то необхідно начесать невеликий обсяг, щоб зрадити косі пишність і легкість.

Далі плетемо строго по інструкції:

 • Збираємо волосся у лоба і зачесываем їх назад, розділяючи пасмо на три рівних частини.
 • Далі розділені пасма переплітаємо між собою, не втрачаючи при цьому пасмо, яка знаходиться посередині.
 • Потім необхідно брати невеликі пасма волосся з обох боків голови і перехрещувати їх з пасмом, яка знаходиться посередині головної коси.
 • Також робимо і з іншими пасмами, до кінця голови, потім залишився волосся заплітаємо у звичайну косу і фіксуємо кінець гумкою.6cd59bdba860321b218210ad4060ebac Французькі коси на середні волосся для дівчаток, дівчат і жінок. Фото варіантів з чубком і без. Як плести самій собі покроково для початківців

Французька коса повинні вийти тугий, і не розпадатися. Заплітаючи таку косу на середні волосся, можна домогтися хвилястих локонів.

Коса з випущеними локонами

Ця зачіска виглядає красиво і дуже витончено, і чудово підходить як для випускного вечора, так і для побачення.

Техніка плетіння:

 • Для початку добре прочісуємо волосся, і починаємо плетіння ідентичне класичної французької коси, тільки не зверху, а збоку голови.
 • Кожну прядку, яка буде йти від маківки, перекидаємо через підставу коси і залишаємо звисати вниз.
 • Далі проробляємо ті ж дії з іншими пасмами, перекидаючи кожну третю пасмо.
 • Перед тим як завершити вашу французьку косу, решту волосся заплітаємо у звичайну косу і ховаємо за вухо.
 • Потім кожну спущену пасмо завивати в локони.
 • Французька коса з розпущеним волоссям готова.

Щоб зачіска трималася довго і вигладила свіжої, закручені локони можна побризкати лаком для волосся.

Французька коса з пучком за середні голови

Самостійно заплести французькі коси на середні волосся буде складно, так як її основа буде починатися на потилиці. Тому радять попросити допомоги у подруги або звернутися до фахівця. Так само для її плетіння знадобитися не тільки гумка, але і шиньйон з прикрасами. Як тільки ви освоїте класичний варіант французької коси, плетіння не складе ніякої праці.e026770e6f6792d6780f7a484afa0150 Французькі коси на середні волосся для дівчаток, дівчат і жінок. Фото варіантів з чубком і без. Як плести самій собі покроково для початківців

Техніка плетіння така ж, як у класичній коси, тільки заплітати слід не зверху, а знизу. Після того, як коса заплетена, все решту волосся збираються в пучок і всередину вставляється шиньйон, який фіксується резинкою. Потім хвіст і сам шиньйон можна прикрасити різними шпильками зі стразами за бажанням.

Риб’ячий хвіст на волосся середньої довжини

Для волосся середньої довжини, заплітаючи риб’ячий хвіст знадобиться гребінець, гумка і шпильки.cff1dce1f3151d7f88fe770dc751df99 Французькі коси на середні волосся для дівчаток, дівчат і жінок. Фото варіантів з чубком і без. Як плести самій собі покроково для початківців

Техніка плетіння дуже проста:

 • Гарно розчісуємо волосся і поділяємо їх на дві рівні частини.
 • Потім відокремлюємо від обох частин маленькі пасма, і перекидаємо їх у протилежний пучок.
 • Так продовжуємо, поки волосся не закінчаться, потім кінець хвоста фіксуємо гумкою.

Дана техніка плетіння дуже проста, слідуючи їй, ви без праці заплетете косу.

Риб’ячий хвіст навпаки

Техніка плетіння полягає в тому, що плести слід навпаки. Також як і в класичній французькій косі поділяємо волосся на дві частини, але кладемо пасма при плетінні не зверху, а знизу.

Французьке плетіння з стрічками

Воно нічим не відрізняється від класичної французької коси, тільки перед початком плетіння необхідно до однієї з пасом прив’язати стрічку, і вплітати її в косу.

Французька коса вздовж виска

Даний вид коси починають плести з поділом проділу на дві нерівні частини. Така зачіска підходить і дівчатам з середньою довжиною волосся. 5ced0bee419c5c4c981e1712c6b355e7 Французькі коси на середні волосся для дівчаток, дівчат і жінок. Фото варіантів з чубком і без. Як плести самій собі покроково для початківцівНа відміну від звичайної французької коси, пасма переплітаються з центральної тільки з одного боку.Це необхідно для збереження рівного обриси коси. Потім ховаємо нашу косу за вушком, при цьому закріплюючи її шпильками. Коса готова.

Французька коса з вузлом

Варіантів створення коси з вузлом дуже багато. Плетемо французьку косу з двох сторін, також у підстави виска. Розділяючи волосся на дві рівні частини. При цьому не забуваємо, зупиняємося у потиличній частині голови. Решту волосся збираємо у пучок на потилиці і фіксуємо шпильками. Вузол можна опустити в низ, а можна підняти вгору і зав’язати в шишку.97aba7a70d0e52cfd91930c329391d9f Французькі коси на середні волосся для дівчаток, дівчат і жінок. Фото варіантів з чубком і без. Як плести самій собі покроково для початківців

Також можна зібрати в пучок заплетене волосся і зафіксувати їх шпильками, це додасть святковості зачіски і вона підійде навіть для романтичного вечора.

Французька коса з 4 пасм

Покроково:

 • Поділяємо волосся по всій голові на чотири частини.
 • У верхній частині голови беремо по одній пасма.bb660f888a189d051f85642741cc477c Французькі коси на середні волосся для дівчаток, дівчат і жінок. Фото варіантів з чубком і без. Як плести самій собі покроково для початківців
 • Верхню частину проводимо під другий, потім над третьою і виводимо під четвертої.
 • Теж саме робимо і з іншими частинами.

Бічна французька коса з волосся середньої довжини

Коса плететься з лівого або правого боку на ваш вибір у вигляді звичайної класичної французької коси. На середніх волоссі ця зачіска виглядає особливо привабливо. a4fd1927ede0eff68276f7d16748915e Французькі коси на середні волосся для дівчаток, дівчат і жінок. Фото варіантів з чубком і без. Як плести самій собі покроково для початківцівПереплітаємо два пасма з обох боків від центральної. Після закінчення плетіння залишився волосся збирається в хаотичний хвіст або заплітається у звичайну косу.

Бічна французька коса з хвостом

Вся техніка плетіння французьких кіс дуже схожа. В більшості, вона підходить навіть дівчатам з середньою довжиною волосся. Для того щоб заплести такий вигляд коси, необхідно зачесати все волосся на одну сторону, з якої буде плестися коса. Потім коса заплітається за технологією звичайної французької коси і на кінці залишився волосся зав’язується в хвіст і закріплюється гумкою.

Можна доплести до середини, і зробити хвіст на потилиці. Так коса буде виглядати набагато ефектніше.

А можливо залишити збоку і закрутити локони для більш витонченої зачіски для шикарного вечора. Перукарі радять плести її на чистих сухих волоссі, але багато жінок відзначають, що ідеальний для цього момент — 2-3 день після миття голови. Тоді вона не буде розплітатися і протримається увесь день. Однак, чисті волосся зроблять зачіску більш ефектною, хоч і доведеться потрудитися.1950135fea68ae9bc0964ceae59a2d12 Французькі коси на середні волосся для дівчаток, дівчат і жінок. Фото варіантів з чубком і без. Як плести самій собі покроково для початківців25256f41c64cb0a6a4821cf57174842b Французькі коси на середні волосся для дівчаток, дівчат і жінок. Фото варіантів з чубком і без. Як плести самій собі покроково для початківців

Починати вчитися краще плести з класичного варіанту. Потім, коли рука буде набита, і локони будуть рівномірно розподілятися по всій довжині, можна переходити до більш складним варіацій. Не впадайте у відчай, якщо не вийде з першого разу. Витрачений час в результаті окупиться, і зачіска буде притягувати погляди оточуючих.

Французька коса в хвості

Вона ж англійська коса. Волосся забираються в кінський хвіст, потім пасе класичним способом з трьох локонів і закріплюється внизу гумкою або іншим прикрасою. 2fefbb5e54a88bf6ee69121c88927e54 Французькі коси на середні волосся для дівчаток, дівчат і жінок. Фото варіантів з чубком і без. Як плести самій собі покроково для початківцівМожна закріпити результат лаком і пригладити неслухняні волоски гелем.

Французька коса на чубку

Ця коса утворює своєрідний вінок на голові, повністю відкриваючи лоб. Починається від одного вуха і йде вгору до іншого вуха. Бувають варіації, де чубчик залишається як є, а коса плететься трохи ближче до верхівки.fcea61f08f13d946e67af5319d8b548e Французькі коси на середні волосся для дівчаток, дівчат і жінок. Фото варіантів з чубком і без. Як плести самій собі покроково для початківців

Виконання:

 • Розчесатися, зробити прямий проділ. Не беруть участь в процесі волосся можна прибрати в хвіст, щоб не заважали.
 • Виділити біля скроні, прямо над вухом, невелику пасмо і розділити її на три рівні частини. Сплести 2 ланки звичайним способом. Далі по боках додаються вільні локони, і так коса плететься до іншого вуха.
 • Кінці закріпити силіконовою резинкою і прибрати під зачіску невидимками. Для більшого об’єму можна трохи витягнути бічні пасма. Зафіксувати лаком.
 • Французька коса «Доярка»

  У цьому варіанті заплітаються дві коси з боків і закріплюються у вигляді обідка на голові.f0c1803884a6db50ee14836d8f8e2761 Французькі коси на середні волосся для дівчаток, дівчат і жінок. Фото варіантів з чубком і без. Як плести самій собі покроково для початківців

  Виконання:

 • Волосся розділити на прямий проділ і розчесати. Якщо вони пушатся, можна скористатися гелем або пінкою.
 • Потрібно сплести по боках над вухами дві прості кіски, а в кінці зафіксувати силіконовими гумками. Щоб вільні волосся не заважали під час роботи над іншою половиною, їх можна тимчасово закріпити гумкою або затиском.
 • Закріпити лаком. Взяти одну з кіс і протягнути на іншу сторону голови так, щоб вийшов обідок. Зафіксувати кінці невидимками. Потім другу косичку перетягнути за таким же принципом, можна хрест на хрест з першою. Також закріпити невидимками. Знову збризнути лаком.
 • Французьке плетіння «Водоспад»

  Коса “спадає” по зачісці по діагоналі вниз, починаючи збоку і закінчуючи з протилежного боку. Зазвичай плетіння відбувається зліва направо, хоча для лівші буде зручніше зробити навпаки — справа наліво. На відміну від звичайного варіанту, верхню пасмо треба відпускати вниз після того як вона була вплетена в зачіску. Далі вона використовуватися не буде.

  5b6b96c40f200fabda96a737a5512834 Французькі коси на середні волосся для дівчаток, дівчат і жінок. Фото варіантів з чубком і без. Як плести самій собі покроково для початківцівФранцузькі коси на середні волосся можна з легкістю заплітати самій собі, якщо слідувати інструкції.

  Для наступного разу береться нова пасмо зверху, вплітається в косу і знову опускається. Так створюється ефект “водоспаду”. Техніка не сама проста у виконанні і вимагає набитої руки. Однак після кількох тренувань коса обов’язково вийде.

  Покроково:

 • Розчесатися і зробити косий проділ: для правші — зліва, для лівші — праворуч. Трохи вище скроні з боку проділу виділити пасмо по напрямку до протилежній стороні голови і розділити її на 3 частини. Сплести перша ланка як зазвичай.
 • До верхнього кучері додати трохи волосся з верхньої частини голови і накласти поверх центральної робочої пасма. Потім нижню пасмо треба відпустити — вона більше не знадобиться. Замість неї треба виділити пасмо під цією непотрібною пасмом і завести його наверх як зазвичай. Потім знову до верхньої пасма додаються волосся і опускаються вниз над центральним пасмом. А там нижня пасмо знову стає непотрібною, під неї виділяється нова і виводиться вгору як зазвичай. І так плести до потрібних розмірів.
 • Закріпити кінці волосся гумкою або шпилькою.
 • Досвідчені майстрині можуть ускладнювати цю зачіску, повертаючи її в протилежну сторону, змінювати кількість робочих пасм або місце проділу.

  Зворотна французька коса

  Вона ж голландська, вона ж коса навпаки. Відміну від звичайної лише в тому, що пасма заплітаються одна під іншу, а не друг над іншому.830ade39dfc746bb850f52c22e918de6 Французькі коси на середні волосся для дівчаток, дівчат і жінок. Фото варіантів з чубком і без. Як плести самій собі покроково для початківців

  Плететься так само просто, як і класична:

 • Розчесати волосся і забрати їх назад. Якщо чубчик не бере участь, можна зачесати її вбік. Зробити горизонтальний проділ на рівні скронь так, щоб все волосся на голові були розділені на 2 великі частини. Верхню частину розділити на три пасма.
 • Тепер бічну пасмо треба провести під центральною. Потім з протилежного боку протягнути локон під центральною частиною. Поступово вплітати в зачіску вільні волосся з боків.
 • Доплести косу до кінця і закріпити гумкою.
 • Дві коси у вигляді вінка на середні волосся

  Тут сплітаються дві коси з боків, поки вони не зустрінуться ззаду трохи вище потилиці. Потім вони переплітаються між собою, а вільні волосся ховаються під них.f8af0606dc67756d21d9a03528b2486f Французькі коси на середні волосся для дівчаток, дівчат і жінок. Фото варіантів з чубком і без. Як плести самій собі покроково для початківців

  Покроково:

 • Розчесати волосся, зробити прямий проділ. Непотрібну зараз частина прибрати в хвіст.
 • Виділити пасмо у лоба, розділити на три частини. Почати плести класичним способом повз вуха, заводячи косу до потилиці. По мірі просування По боках вплітаються додаткові локони. Причому нижні і верхні волосся повинні бути повністю задіяні. Позаду шиї можуть залишатися вільні волосся.
 • Коли косичка дійде до проділу, треба припинити додавати нові локони і доплести до кінчиків. Закріпити силіконовою резинкою. Точно так само зробити другу косу.
 • Тепер отримані коси треба накласти один на одного так, щоб вийшов вінок. Закріплювати шпильками і невидимками. Якщо внизу залишилися волосся, забрати їх в хвіст-петлю і сховати під кіски.
 • Повітряна французька коса

  Суть методу в наступному: після закінчення плетіння потрібно трохи витягнути пасма з боків, щоб вийшов “повітряний” ефект.495165021c18dc325d9cba2278999e79 Французькі коси на середні волосся для дівчаток, дівчат і жінок. Фото варіантів з чубком і без. Як плести самій собі покроково для початківців

  Покроково:

 • Розчесати волосся по всій довжині, на маківці зібрати невеликий хвостик з чубчика. Можна зафіксувати невеликий гумкою для зручності подальшого плетіння. Для цього відмінно підійде силіконова гумка. Наприкінці треба буде її зрізати.
 • Розділити пасмо на три частини. Далі перекладати по черзі бічні пасма на місце середньої, поверх неї. По мірі просування зачіски вниз добирати волосся до бічних пасмам.
 • Коли коса досягне шиї, продовжити плести звичайну косу до кінця. Закріпити гумкою кінці. Ту, що у підстави, треба акуратно зрізати.
 • Зафіксувати зачіску лаком. Тепер треба потрохи витягати бічні пасма коси, починаючи з верхівки вниз і продовжуючи до закріплює гумки. Робити це потрібно акуратно, щоб з боків коси утворилися “хвилі”. Закріпити отриману красу невидимками.
 • Плетіння кіс вимагає часу для освоєння всіх разнообразий техніки, які були продумані перукарями. Дані зачіски розраховані як на довгих, так і на середні волосся. Французькі коси є класичним варіантом для всіх часів і користується популярністю вже більше 100 років.

  Відео: французькі коси на середні волосся

  Як плести французькі коси, дивіться у відео-ролику:

  Як плести французьку косу самій собі, дізнайтеся у відео-ролику:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради