Лампа для манікюру настільна, Уф, Led, як користуватися, яка краще для сушіння нігтів, як працює, шкоди, як обрати та чим можна замінити

Головною умовою якісної і швидкої сушки гелевих покриттів на нігтях є використання спеціального приладу для манікюру – лампи. Існує кілька різновидів професійних апаратів: УФ-лампи, CCFL, LED або ж CCFL+LED.

Більшість негативних результатів манікюру з використанням ламп пов’язані з неякісним або невідповідним для певного виду манікюру приладом, а також неправильним його використанням.

Класифікація ламп для манікюру

Прилад для сушіння гелевих покриттів – це досить просте пристосування, що складається з корпусу, всередині якого вбудовані спеціальні лампи, а зверху – кнопки управління. Існують як професійні прилади, призначені для салонів, так і варіанти для домашнього використання.

Є лампи, в яких можна сушити одразу дві руки. Вони більш громіздкі, але манікюр можна зробити в такій лампі набагато швидше.

Лампа для манікюру може бути обладнана вентилятором, висувною панеллю, мати дзеркальну поверхню, а також мати інші елементи. Лампи можуть відрізнятися розмірами, формою і дизайном.

Важливі внутрішні складові пристрої, від яких залежить потужність і довговічність роботи. Лампи, вбудовані всередині корпусу, бувають двох типів – світлодіодні і люмінесцентні. Саме від типу лампи залежить, буде вона LED або ультрафіолетова.

УФ лампи

Абсолютним лідером вважається настільна ультрафіолетова лампа для сушіння манікюру, потужність якої складає 36 Вт. Саме такої потужності лампи є оптимальними у співвідношенні ціна-якість. Вони підходять не тільки для домашнього користування, багато професіонали вважають їх ідеальними для роботи в салоні.5179f18388df0fda65166933cdba5c08 Лампа для манікюру настільна, Уф, Led, як користуватися, яка краще для сушіння нігтів, як працює, шкоди, як обрати та чим можна замінити

Різні гелеві покриття полімеризуються в такій лампі за дві-три хвилини. Багато моделі вбудований таймер. Лампа потужністю 35 Вт чудово висушить гель-лак, шелак, а також інші гелеві покриття.

А ось моделі потужністю 54 Вт більше підходять для застосування в салонах, де велика прохідність клієнтів, тому що в такій лампі покриття полімеризується ще швидше. Завдяки тому, що в лампу вбудований вентилятор, вона не перегрівається і клієнт відчуває себе комфортніше і безпечніше.

ЛІД лампи

LED лампи на сьогоднішній день вважаються інноваційними і складають альтернативу УФ променів. Особливість даного інноваційного обладнання в тому, що працює воно завдяки спеціальним світлодіодам. Це дає можливість скоротити час висихання деяких покриттів.

b81130d50a26da333cdcac38384d2cf3 Лампа для манікюру настільна, Уф, Led, як користуватися, яка краще для сушіння нігтів, як працює, шкоди, як обрати та чим можна замінитиПрилад для висушування гелів, біо-гелів, гель-лаків

Сушка гелевих покриттів LED лампи скорочується до 10-30 секунд, що значно економить час, витрачений на манікюр.

CCFL лампи

Ці настільні лампи нового покоління для сушіння манікюру мають вбудований холодний катод. Прилад являє собою закриту скляну тубу, яка заповнена інертним газом і невеликою кількістю ртуті.

d78ce052a78058350a6444d78b2b688e Лампа для манікюру настільна, Уф, Led, як користуватися, яка краще для сушіння нігтів, як працює, шкоди, як обрати та чим можна замінитиНастільна лампа з ультрафіолетом

Такі лампи застосовуються також у телевізорах, моніторах і іншій техніці. Тому, якщо вам необхідно, щоб полімеризація покриття відбувалася дуже швидко, то лампа CCFL – це те, що вам потрібно.

Більш швидке затвердіння покриття гелю відбувається за рахунок більш інтенсивного випромінювання світла. У лампі є тільки газ, і немає ниток розжарювання, тому, що вона дає більше світла, але менше тепла.

Лампою CCFL можна сушити і гель, гель-лаки. Але треба пам’ятати, що напівпрозорі покриття тверднуть швидше, ніж високопігментовані. На сьогоднішній день існують два типи таких приладів: з однією лампочкою і з трьома.

При використанні приладу з трьома лампочками випромінювання розподіляється більш рівно, тому вони вважаються більш зручними. Однак і одна лампа чудово справляється з затвердіння покриття.

Гібридні лампи

Змішані або комбіновані лампи для манікюру являють собою комбінацію УФ, CCFL і LED-ламп. Такі прилади підходять для висушування гелів, біо-гелів, гель-лаків, перманентних гелів і інших матеріалів для манікюру.

7e546e3561aa6b604c447f8e4aa064c9 Лампа для манікюру настільна, Уф, Led, як користуватися, яка краще для сушіння нігтів, як працює, шкоди, як обрати та чим можна замінитиЗмішані або комбіновані лампи для манікюру

Така лампа буде прекрасним рішенням для майстра, який працює з різними типами покриттів, що вважається економічним, тому що не потрібно купувати два різних приладу для сушіння твердих гелів і шеллаков.

Гібридні прилади нового покоління відрізняються високою потужністю. А суміщені технології дозволяють скоротити час затвердіння до 10-60 секунд, завдяки збільшеної інтенсивності випромінювання. Крім того, ці прилади дуже компактні і їх легко можна розмістити на будь-якому столі.

Чим відрізняються УФ і ЛІД лампи?

Переваги і недоліки УФ лампи

УФ лампи мають як свої переваги, так і недоліки.

До достоїнств УФ ламп можна віднести:

 • невисоку вартість приладу;
 • великий вибір моделей різної потужності;
 • використання УФ ламп, як вдома, так і в салонах;

До недоліків УФ ламп відносяться:

 • короткий термін експлуатації люмінесцентних ламп, які з часом не перегорають, а втрачають свою потужність, тобто стають слабшими, в результаті чого сушка гелів стане неефективною і може позначитися на якості манікюру. У зв’язку з цим фахівці рекомендують міняти лампочки в УФ приладі через кожні півроку, що призводить до додаткових витрат;
 • люмінесцентні лампи, розбившись, можуть випаровувати пари ртуті;
 • при сушінні гелю в УФ лампі, нанесеного на нігті, деякі клієнтки скаржаться на невелике печіння в області нігтя.

Переваги і недоліки ЛІД лампи

Сучасні лампи LED мають свої позитивні якості:

 • завдяки високій потужності приладу гель твердіє швидше;
 • безпека LED випромінювання для шкіри;
 • при ушкодженні або зіпсутті лампи вона не заподіє шкоди здоров’ю, так як в таких приладах відсутні хімічні сполуки, небезпечні для людини;
 • LED лампи не мають пульсації світлового променя, і відповідно не шкодять зору майстра і клієнта;
 • світлодіодні лампочки не втрачають з часом свою потужність, а при перегорання деяких світлодіодних елементів не виникає термінової потреби в їх заміні, тому що сушка буде також добре справлятися з полімеризацією.

Негативні якості LED ламп:

 • висока вартість приладу, у зв’язку з чим їх купують найчастіше в салони і рідше використовують будинку;
 • не всі покриття можна висушити LED лампи, що теж є мінусом, тому що вибір оссиинанпакачественных гелевих складів у нашій країні обмежений, з-за чого доводиться вибирати матеріали, де на упаковці присутня позначка «LED».

Як сушити нігті в лампі правильно?

Потужність і тип приладу впливають на час полімеризації покриття. Але збільшенням часу на полімеризацію не завжди можна компенсувати маленьку потужність пристрою. Якщо УФ випромінювання слабке, то процес полімеризації не тільки сповільнюється, але ще й відбувається нерівномірно, а іноді і не відбувається зовсім. Шелак може не застигати, а згортатися або пузиритися.

462979373e93f3a16814c58a83629823 Лампа для манікюру настільна, Уф, Led, як користуватися, яка краще для сушіння нігтів, як працює, шкоди, як обрати та чим можна замінитиЯк правильно сушити нігті

На якість манікюру може негативно впливати, як скорочення часу закріплення, так і його збільшення.

Не до кінця просушений і не затверділий гель-лак недостатньо зчепиться з нігтьової платиною, у зв’язку з чим потім сколюється або облазить. Кольоровий шар, який не закріпився повністю, може забарвити ніготь. Передержанные під лампою нігті, покриті гелем, також згодом можуть позначатися або тріскатися навіть при невеликому навантаженні.

Працюючи з напівпрозорими і прозорими складами, треба пам’ятати, що ультрафіолетові промені роблять вплив на всі шари покриття, а не тільки на верхній шар. Тому треба стежити за тим, щоб загальний час впливу на нігтьову платину не перевищував 10 хвилин. При нанесенні гелю в декілька шарів, краще користуватися матеріалами, що швидко сохнуть, а для їх полімеризації використовувати LED або гібридний прилад.

Виконується манікюр в кілька етапів на непокриті лаком нігті. Слід пам’ятати, що нігті на великих пальцях покриваються і сушаться окремо від інших, тому що ніготь повинен розташовуватися в лампі строго горизонтально і паралельно поверхні лампи. Можна сушити два великих пальця обох рук одночасно.

Що залежить від потужності лампи?

На сам процес затвердіння гелю на нігтях впливає потужність лампи. Полімеризація буде проходити швидше під лампою більш високої потужності.

Також необхідно пам’ятати, що нижній шар гелю може не до кінця затвердіти, якщо світлодіодна лампа недостатньо потужна.

Це може призвести до погіршення якості роботи і швидкому сколюванню гель-лаку. Для професійних салонів оптимальним варіантом може стати лампа потужністю 12 Вт і більше. При придбанні лампи для манікюру звертайте увагу на блок живлення, де зазначено напругу, але не вказана потужність приладу.

Як вибрати надійну лампу для домашнього використання?

Для виконання манікюру в домашніх умовах краще всього підійде настільна лампа з ультрафіолетом. Серед її позитивних якостей можна відзначити той факт, що під LED-лампою тверднуть не всі матеріали, а деякі полімеризуються дуже довго. Тому, деякі виробники гелів ставлять на своїй продукції позначку «led», що означає, що вони сумісні з LED-лампами.

0461a42a50b9a4a809dd16fb80cc5574 Лампа для манікюру настільна, Уф, Led, як користуватися, яка краще для сушіння нігтів, як працює, шкоди, як обрати та чим можна замінитиНастільні лампи для манікюру — швидкий спосіб сушіння гелевих покриттів.

Наприклад, компанія, що виробляє шелак, рекомендує застосовувати для сушіння гелю УФ лампу своєї марки. Багато виробників оснащують свої прилади таймером, а також ручкою для перенесення. Дзеркальна поверхня лампи сприяє більш глибокої полімеризації.

Купуючи лампу для особистого користування, вибирайте моделі з висувним дном. Це полегшить вам процес заміни лампочки, коли вона вийде з ладу. Тому, ультрафіолетова лампа потужністю 36 Вт ідеально підійде для самостійного манікюру.

ультрафіолет володіє антибактеріальною дією, що позитивно впливає на нігті.

Огляд популярних моделей

Jessnail 36W

Це досить потужна ультрафіолетова лампа для сушіння гелю, яка ідеальна для салонів. Подібні моделі вибирають майстри вищого класу. Jessnail 36W підходять для роботи з будь-якими покриттями для нігтів.

ca20219362037d7fde76c4f2642545b5 Лампа для манікюру настільна, Уф, Led, як користуватися, яка краще для сушіння нігтів, як працює, шкоди, як обрати та чим можна замінитиНастільна лампа для сушіння манікюру — Jessnail 36W

Вони мають широку область застосування, що дає можливість використовувати такі лампи для роботи з щільним гелевим матеріалом, а також для комбінованого нарощування нігтів, наприклад, акваріумного дизайну.

Завдяки високій потужності це пристрій рівномірно і швидко висушить покритий гелем ніготь. На роботу цього приладу не впливають перепади напруги, однак, лампочки слід заміняти в середньому кожні півроку. Багато лампи обладнані таймером, вентилятором, що виймаються піддоном. Виробляються дані моделі в Китаї.

OPILED Light GC 900

Цей світлодіодний ультрафіолетовий прилад рекомендується для роботи з різними гель-лаками, гель-лаком «OPI» та інших, а також підходить для роботи з LED гелями.Ця лампа не потребує заміни лампочок і не чинить негативного впливу на шкіру.

8d4af103debaf8cc03c4f39301883477 Лампа для манікюру настільна, Уф, Led, як користуватися, яка краще для сушіння нігтів, як працює, шкоди, як обрати та чим можна замінитиЛампа для манікюру — OPILEDLightGC900 — підходить для різних покриттів гелевих

Гель-лаки та LED гелі тверднуть під цією лампою за кілька секунд.

Енергозберігаючий прилад OPILEDLightGC900 розрахований на 50 тисяч годин роботи. Дана лампа оснащена світлодіодними лампочками в кількості 32 штук, потужність кожної 1 Вт.

Внутрішній корпус дзеркальний металевий, зовнішній – з пластика. Є сенсорний дисплей і таймер. Прилад оснащений датчиком, який включає лампу тоді, коли в неї кладуть пальці, і вимикає, коли вони виймаються. Більше підійде для професіоналів.

Jiadi 36WJD 818

Даний ультрафіолетовий прилад обладнаний чотирма лампочками, кожна по 9 Вт, білого світіння, які при необхідності можна замінювати. Працює в 2-х режимах – постійний світло і таймер на дві хвилини. Час роботи лампи — 6000 годин. Лампа Jiadi 36WJD 818 має висувний піддон, який покритий гофрованою фольгою. Якщо прибрати цей піддон, то під лампою можна сушити і педикюр.

77c968e6947a5c394a80b23d7c51b991 Лампа для манікюру настільна, Уф, Led, як користуватися, яка краще для сушіння нігтів, як працює, шкоди, як обрати та чим можна замінитиНастільна лампа для сушіння манікюру — Jiadi 36WJD 818

Прилад підходить для роботи з шелаком, гель-лаками, акрилом та іншими покриттями. Простий в експлуатації, підходить домашнього використання і для роботи в салоні. Зовнішні розміри лампи – 10х23х25 см, внутрішні – 15х14х6 див.

RuNail 12w

Модель RuNail 12w вважається універсальною професійною моделлю, тому що в ній застосовуються два види ламп – світлодіодні і ультрафіолетові. Підходить для якісної сушки гелів-лаків, двофазних і трифазних гелів, а також для полімеризації біогелю. Лампа має два режими: UV режим і UV-LED.

UV режим підходить для більш агресивних хімічних матеріалів, які краще полімеризуються при ультрафіолеті, стійкі до механічних пошкоджень і мають більш насичені відтінки кольорів.

9526512ac5dc01ccf00bf3adfb5f97d8 Лампа для манікюру настільна, Уф, Led, як користуватися, яка краще для сушіння нігтів, як працює, шкоди, як обрати та чим можна замінитиМодель RuNail 12w -універсальна модель з застосуванням двох видів ламп – світлодіодним і ультрафіолетовій

При роботі з UV-LED режимом у клієнта не виникає відчуття легкого печіння, яке часто зустрічається в першому режимі, тому він підходить для клієнтів з чутливою шкірою. Потужність UV режимі – 18 Вт, а потужність в UV-LED режимі – 12 Вт. Прилад має вбудований таймер.

RuNail 36w

Дана лампа має ультрафіолетове випромінювання, що випускається виробником в двох кольорах – червоному і сріблястому.

609ffb57a57160a8f8952c787dc7160f Лампа для манікюру настільна, Уф, Led, як користуватися, яка краще для сушіння нігтів, як працює, шкоди, як обрати та чим можна замінитиRuNail 36w — Використовується для сушіння різних гелів і акрилових лаків.

Використовується для сушіння різних гелів і акрилових лаків. У лампі можна сушити одну руку або ногу. Є висувна панель, що зручно для заміни зіпсованих ламп. Має два режими роботи: ручне включення/вимикання і таймер.

DFS 6WLED Lamp

Невеликі розміри цієї моделі дають можливість застосовувати її для використання в домашніх умовах.

acc8fdb5592a5718b9104a588e896cf1 Лампа для манікюру настільна, Уф, Led, як користуватися, яка краще для сушіння нігтів, як працює, шкоди, як обрати та чим можна замінитиDFS 6WLEDLamp — невеликі лампи для сушіння манікюру

Дані LED лампи не мають потребу в тому, щоб захищати шкіру перед сушінням гелю і не шкодять здоров’ю очей, як ультрафіолетові. Термін служби DFS 6WLEDLamp – 50 тисяч годин, потужність – 6 Вт. Завдяки відкритій конструкції лампи, з її допомогою можна також робити педикюр.

CNDUV Lamp 36W

Цей прилад створювався для роботи з сумішами компанії «Brisa», а також матеріалами фірми «Shellac», тому він рекомендується для експлуатації в салонах.

3ac29d71f16fb342461897d46fb0c470 Лампа для манікюру настільна, Уф, Led, як користуватися, яка краще для сушіння нігтів, як працює, шкоди, як обрати та чим можна замінитиCNDUVLamp 36W лампа для сушіння манікюру на руках і ногах

Лампа обладнана особливим таймером, який виставляється від 10 до 180 секунд для більш глибокої полімеризації багатошарових гелів. Дана компактна модель зручна і для манікюру і педикюру. Тривалість роботи більше 100 годин.

9W Mini Nail Dryer LED UV Lamp

Ця міні LED-лампа зі світлодіодами за короткий час справляється з полімеризацією кольорових гелів, шелаку, LED-биогелей. Є таймер, а маленький розмір дає можливість користуватися приладом не тільки професійним майстрам, але також тим, хто працює вдома.

b6c28f606c6b63feb26dc5e9db87e6cd Лампа для манікюру настільна, Уф, Led, як користуватися, яка краще для сушіння нігтів, як працює, шкоди, як обрати та чим можна замінити9W Mini Nail Dryer LED UV Lamp — міні лампа зі світлодіодами

Крім компактного розміру і ваги всього в 100 г, лампа дуже економна і споживає зовсім мало електроенергії.

c6e3d0452ae52628ae28a3c764c758d1 Лампа для манікюру настільна, Уф, Led, як користуватися, яка краще для сушіння нігтів, як працює, шкоди, як обрати та чим можна замінити

Її працездатність до 20 тисяч годин, сучасний дизайн, компактний розмір дозволяє брати її з собою в будь-яку поїздку. Потужність лампи 9 Вт, має знімне дно, країна виробник – США.

LED+CCFL «Diamond»

Це гібридний пристрій виконано у формі кристала і підходить для роботи з будь-якими гелями. У ній поєднані технології Led і CCFL, завдяки чому вона свої переваги перед іншими пристроями.

d82006d6f3c7cbcb9481d63e098d1e6d Лампа для манікюру настільна, Уф, Led, як користуватися, яка краще для сушіння нігтів, як працює, шкоди, як обрати та чим можна замінитиLED+CCFL «Diamond» — гібридний пристрій для всіх типів гелів

Прилад полимеризирует будь-які тверді покриття, гель-лаки, біо-гелі, а швидкість затвердіння в гібридній лампі набагато вище, ніж в простій ультрафіолетової. Поверхня пристрою не нагрівається, лампа економна і розрахована на п’ять років безперервної роботи.

LED+CCFL «Diamond» має три кнопки управління, таймер (10, 30 60 с), світлодіоди і спіраль, висувне дно. Потужність настільної лампи для виконання манікюру «Diamond» – 36 Вт, 12 Вт – потужність CCFL, а 24 Вт – LED. Користуватися нею зручно, як в салонах, так і вдома.

До вибору лампи для сушіння гелевих матеріалів слід підходити відповідально, тому що невірно підібраний прилад може розчарувати негативним результатом роботи. На сучасному ринку така кількість ламп для манікюру, що вибрати апарат, який необхідний споживачеві буде нескладно.

Корисні відео про настільних лампах для манікюру:

Як правильно вибрати настільну лампу для сушіння манікюру:

Як зробити LED лампу своїми руками:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради