Як гарантовано познайомитися з дівчиною на сайті знайомств для серйозних відносин

Робота, спортзал, друзі, подушка… Як викроїти час на особисте життя? Можна забити. І нерви ціліше, і гроші. Тиша, благодать. Але нудьга, звичайно, смертна. Хочеш відчути смак справжнього життя, доведеться знайомитися з дівчатами. І зробити це можна, лежачи вдома на дивані зі смартфоном або планшетом в руках.

 • Я до вас пишу: як познайомитися з дівчиною на сайті
  • Головне – почати
  • Уникати шаблонів
  • Можна без «привіт»
  • Особистісний підхід
  • Магія компліментів
  • Завжди знати своє місце
  • …і не зупинятися
 • Підсумки: життя – це те, що сталося з тобою сьогодні
 • З чого почати: що потрібно знати про дейтинге в інтернеті

  Так, я кажу тобі про знайомства в інтернеті. Самий зручний, швидкий і прогресивний спосіб урізноманітнити особисте життя або вивести її на інший рівень.

  Переваги сайтів знайомств

  На щастя чи на жаль, віртуальність здобула беззаперечну перемогу над реальністю, і весь цивілізований світ «відійшов в інший світ». В інтернеті люди працюють, відпочивають, займаються сексом. Знайомляться – теж. Для знайомств у віртуальній реальності програмісти розробили море сайтів, про переваги яких ми говорили не раз, але знову нагадаємо.

  • На сайті знайомств об’єднує одне – бажання познайомитися. Цілі, звичайно, різні, але суть – одна. Мільйони дівчат, охочих познайомитися – та це ж просто рай якийсь!

   Як гарантовано познайомитися з дівчиною на сайті знайомств для серйозних відносин

  • Можна вибирати, фантазуючи самим розгнузданим чином. Просто забиваєш параметри пошуку, наприклад, «хочу блондинку, шведку, 180 см, 55 кг, для сексу» і отримуєш на руки список кандидаток. Як в модельному агентстві.
  • І, головне, займатися всім цим неподобством можна в будь-який зручний час. Видалася вільна хвилинка – заходиш і спілкуєшся. Хоч вдень, хоч вночі. Коли хочеш, з ким хочеш і про що хочеш.

  Очі горять? Значить, руки роблять те, що повинні – реєструють твою неабияку персону на сайті знайомств.

   Як гарантовано познайомитися з дівчиною на сайті знайомств для серйозних відносин

  Як вибрати сайт для знайомств

  Питання – на якому? Питання проблемне. Проблема називається – парадокс вибору. Де реєструватися на тому, на цьому або на іншому? Чим вони між собою відрізняються? Може бути, всі однакові? Спеціально для тебе ми підготували докладні огляди популярних сайтів знайомств. Переходь по посиланню, читай і все дізнаєшся. А потім вибирай, реєструйся та заповнюй анкету.

  Куди інвестувати час і гроші

  Анкета – це важливо. Дуже важливо. Це інвестиції в успіх заходу зі зваблення дівчат. Анкета повинна вселяти довіру і зносити дах одночасно, і п’ятьма хвилинами для створення такого ефекту не обійдешся. Витрать час на її заповнення. Витрать гроші на фотографа для портфоліо. Це разові вкладення. Потім – дивіденди. Питання, як заповнити анкету хлопцеві ми присвятили окрему статтю. Обов’язково прочитай. А тепер ближче до справи.

  Я до вас пишу: як познайомитися з дівчиною на сайті

  До речі, 80% роботи ти вже зробив. Саме таку частку у відповіді «Як познайомитися з дівчиною на сайті знайомств» займає анкета. Посидів, попотів, витратився – і профіль працює на тебе в режимі 24/7. А ти спілкуєшся в своє задоволення і ходиш на зустрічі.

   Як гарантовано познайомитися з дівчиною на сайті знайомств для серйозних відносин

  Головне – почати

  Пишуть іноді: «Хочу познайомитися з дівчиною, але нічого не виходить». Починаєш спілкуватися, і розумієш, що далі «хочу» його бажання не просунулася. Важливо почати. І точно так само важливо – не зупинятися. Бомбити до перемоги. І цей принцип застосуємо до всіх сфер життя – знайомствам, відносини, кар’єру. Просто дій. Перефразовуючи – знайомся, знайомся та ще раз знайомся. Сайтів – валом. Дівчат – мільйони. Але якщо тільки дивитися і облизуватися, єдиною сексуальною партнеркою по-як і раніше буде рука.

  Уникати шаблонів

  Як познайомитися з дівчиною на сайті знайомств? Точно не починати з «Привіт, як справи», «Привіт, давай познайомимося», «Привіт, чим займаєшся» та інших заїжджених фраз. З таким підходом навіть до бабусі не подкатишь. А гарні дівчата штовхають анкети «хлопців-привіт-як-справи» по сотні штук в день.

   Як гарантовано познайомитися з дівчиною на сайті знайомств для серйозних відносин

  Интригуй: «Твої фотографії про що мені розповіли…», «Вгадай, чим ти відрізняєшся від інших дівчат сайту?». Жіноча цікавість приборкати неможливо. Добре працює провокація: «Прочитав сьогодні в журналі Х, що брюнетки цілуються краще блондинок. Це правда?». По ходу спілкування теж без мила («які книги подобаються», «чим займаєшся»). Незручні паузи завжди можна розбавити спритним словом:

  1. Розкажи свій самий незвичайний сон.
  2. Любов – це почуття або ставлення?
  3. Любов – це хімія, біологія або психологія?
  4. Яким досягненням пишаєшся найбільше?
  5. Легко приймаєш рішення або сумніваєшся?
  6. Приймаєш рішення головою чи серцем?
  7. Назви три головні риси свого характеру.
  8. Розкажи про себе кількома фразами.
  9. Що може вивести тебе з себе?
  10. Що відрізняє тебе від інших дівчат?
  11. З якою м’якою іграшкою спала в дитинстві?
  12. Чи віриш ти, що все трапляється не просто так?
  13. Чим любиш займатися у вихідні?
  14. Припустимо, завтра – кінець світу, чим займешся сьогодні?
  15. З яким історичним персонажем хотіла б поговорити?
  16. Якби ти знімала фільм про себе, якого він був би жанру?
  17. Чим керуєшся – голосом серця або голосом розуму?
  18. Як думаєш, що таке щастя?
  19. Любов придумали комуністи?
  20. Любов – це головне? Якщо ні, то що?
  21. Як реагуєш на запрошення повечеряти з сніданком?

   Як гарантовано познайомитися з дівчиною на сайті знайомств для серйозних відносин

  А взагалі ми говорили про це в окремій статті – що написати дівчині на сайті знайомств. Поради, приклади, інструкції – все там. Відкривай, не лінуйся. Для себе ж намагаєшся.

  Можна без «привіт»

  До речі, вітатися не обов’язково. «Привіт», «добрий вечір» і «здрастуйте» створюють бар’єри. Почнеш без «привіт» – створиш враження близькості. Ніби вже говорили, але перервалися на півслові, а тепер продовжуєте. «Привіт» ж ідею близькості рубає на кореню. На «привіт» завжди можна відповісти «поки» або не відповісти взагалі. Два чужих людини. Ніхто нікому нічого не повинен. А ти стань ніби близьким. Відчуй різницю між «Привіт. Знаєш, що мені в тобі подобається?» і «Знаєш, що мені в тобі подобається?». Майже одне і те ж, а ефект різний.

   Як гарантовано познайомитися з дівчиною на сайті знайомств для серйозних відносин

  Особистісний підхід

  Ніякого спаму – розсилання одного повідомлення сотні дівчат. Тільки індивідуальний підхід. Нехай кожен відчує себе єдиною. Ні, мізки не зваряться складати унікальні повідомлення. Трамплін для творчості – її анкета. В анкеті кожної дівчини можна знайти безліч зачіп для початку спілкування: «Як тебе прикрашає ця родимка на зап’ясті», «Погляд, від якого неможливо відірватися», «І я часто гуляю в цьому парку. Як міг тебе пропустити?». Напруж очі, а мозок хай розслабиться.

  Магія компліментів

  Исходи з того, що всі люблять компліменти. А жіноча душа, яка, відомо, пітьму, від компліментів осяяне світлом. Їй – приємно. Тобі зручно. Розібратися, що до чого, коли в її душі світло, набагато простіше, ніж блукати в пітьмі. Що стосується компліментів, забудь про «водопади волосся», «океани очей» та іншу географію. Але і з оригінальністю не перестарайся. Говори від душі і просто: «Ти мені подобаєшся», «Ти цікава». «Милуюся тобою». Або подивись топ-50 компліментів дівчині, що їй точно сподобаються.

  Завжди знати своє місце

  У будь-якій ситуації, де йдеться про чоловіка і жінку, перший повинен знати своє місце, свою статеву роль. Статева роль чоловіка – домінувати. Ні, не кулаком по столу «цить, бабо, я кажу». А зробити так, щоб вона відчула на тебе можна покластися, тобі можна довіритись, ти кам’яна стіна. Будь спокійний, впевнений і динамічний. Істерики, сумніви і стагнація – жіноча прерогатива. Запримітить в тобі мужика – за вуха від тебе не відтягнеш. Серйозно.

   Як гарантовано познайомитися з дівчиною на сайті знайомств для серйозних відносин

  …і не зупинятися

  Мета може бути будь – познайомитися для сексу, для відносин, для шлюбу. І сайт може бути будь – яким- для знайомств, соціальна мережа (ВК, Facebook) або форум по вишиванню хрестиком. Принципове значення має напір. Бачу мету – йду до неї. Йду, поки не дійду. З цього приводу є чудовий приклад. Едісон виконав 10 000 невдалих експериментів, щоб створити лампочку розжарювання. Десять тисяч спроб! Будь невдалий досвід він розглядав як мінус одне непрацездатний рішення і плюс один крок до успіху. Коли у тебе опускаються руки, згадай про це. Десять тисяч невдалих спроб, щоб домогтися одного потрібного результату!

  Підсумки: життя – це те, що сталося з тобою сьогодні

  Давай підбивати підсумки.

  • Анкета на сайті знайомств – це 80% успіху або поразки.
  • Почни знайомитися і не зупиняйся, набираючись досвіду.
  • Сприймай невдачі за безцінні (і безкоштовні) уроки.
  • Спілкуйся з дівчатами індивідуально, а не шаблонно.
  • Бери ініціативу в свої руки і завжди будь мужиком.

   Як гарантовано познайомитися з дівчиною на сайті знайомств для серйозних відносин

  Ще раз – огляди найбільш популярних сайтів знайомств можеш почитати за посиланням. І відразу, не відкладаючи на потім, реєструйся. Тому що життя – це те, що відбувається з тобою сьогодні. І якщо сьогодні ти все ще самотній, ти і тільки ти можеш це змінити. Дій!

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради