Афро-кучері на короткі волосся. Фото, як зробити в домашніх умовах

Афро-кучері на коротких волоссі приваблюють багатьох дівчат своїм незвичайним, яскравим виглядом. Популярність такої завивки зростає з кожним роком, а множинні фото демонструють незліченні варіації зачіски.

Африканкам для створення кучерявою копи не доводиться докладати особливих зусиль, тоді як дівчата з європейської або азіатською зовнішністю трудяться не одну годину, щоб досягти подібного результату. Щоб кучері виходили швидко і трималися довго, а також підходили до зовнішності дівчини є кілька способів підбору завивки.

Що таке афро-кучері

Афро-кучері – це пишна зачіска, що складається з безлічі дрібних кучерів-пружинок. Пишний вид зачіска набуває за рахунок великої кількості завитих пасм. Одна з причин, чому цей вид завивки отримав свою популярність – це те, що такі кучері не вимагають регулярної поправки.

Зачіска універсальна – вона доречна як для особливих заходів, так і для щоденного образу. Процес створення афро-кучерів відрізняється від класичних локонів тим, що волосся накручують прямо від коренів.

6052eeec81a567b892f58d267313a048 Афро кучері на короткі волосся. Фото, як зробити в домашніх умовах

У звичайному варіанті великі кучері починаються від середини довжини волосся, тут же дрібні кучерики починають завивати на всю довжину. Перевага цього способу в тому, що зачіска здатна скорегувати форму обличчя і надати образу грайливий і невимушений вигляд.

Можна зробити афро-кучері на короткі волосся самій собі? Що для цього потрібно

Афро-кучері на коротке волосся (фото показує способи завивки на волоссі різної довжини) виглядають виграшно. Дрібні кучерики можуть допомогти змінити серйозний повсякденний стиль на більш легкий або навіть бунтарський. Подібну зачіску можна робити, звертаючись до професійного перукаря, або в домашній обстановці.

Для завивки використовують різні інструменти:

 • плойка з покриттям з кераміки;
 • утюжок для завивки волосся;
 • коклюшки, папільотку;
 • олівці;
 • і навіть нитки.

Від того, який інструмент для завивки вибирає дівчина, залежить вид кучерів, їх частота, пишність і розмір спіралі. Важливо звертати увагу на свій тип обличчя і волосся, перш ніж визначитися зі способом, щоб кінцевий результат був вдалим.

3d20e79038adb3b6ede2eef0def1c7fd Афро кучері на короткі волосся. Фото, як зробити в домашніх умовах

Тип волос Рада
Прямий і жорсткий волосся Застосовують захисні засоби для укладки. Волосся добре висушують перед завивкою. Температуру плойки або прасування підбирають індивідуально.
Слухняний пряме волосся Ретельно висушують волосся, використовують термо-захист. Температуру плойки або прасування вибирають не вище 180.
Кучеряве волосся Такі волосся найпростіше укласти в афро-кучері. Використовують захисні засоби при роботі з термо-завивкою. Вибирати температуру інструменту можна мінімальну.
Пошкоджений і ламке волосся Використовують холодну укладку, щоб не травмувати волосся ще сильніше. Роблять обережно, оскільки при завивці обсеченный волосся може виглядати доглянутим.

Важливо пам’ятати про захист волосся при завивці з плойкою або праскою. Висока температура пошкоджує волосся, тому його попередньо захищають спеціальними засобами. Найбільш поширений і дієвий спосіб – це нанесення пінки на волосся.

Лак, навпаки, при впливі температур робить волосся ще більш сприйнятливим. Також важливо не використовувати багато пінки, інакше волосся стануть важче, і зачіска вийде недостатньо пишною. Сучасний ринок б’юті-продуктів пропонує і інші варіанти, щоб захистити волосся від високої температури – масла, аква-спреї та інше.

Як підібрати форму афро-кучерів для короткого волосся

Афро-кучері на короткій довжині волосся (фото демонструє, як змінюється зачіска при різній довжині волосся) іноді можуть вийти не зовсім вдалими. Це залежить від форми обличчя, типу зовнішності, стилю дівчини, а також від довжини волосся. Дрібні кучерики на стрижку «під хлопчика» протримаються довго і не вимагають додаткової фіксації або укладання.

Така зачіска здатна протриматися протягом всього дня, незалежно від погодних умов. Такий варіант зачіски підійде як для світських заходів, так і в поєднанні з повсякденним одягом. Афро-кучері добре підходять дівчатам з дуже коротким волоссям (стрижка під хлопчика).

e44af2ba77f5e30133d24be1388db4e0 Афро кучері на короткі волосся. Фото, як зробити в домашніх умовах

Найбільш виграшний варіант афро-завивки для дівчат стрункої статури, з овальним типом особи і тонкою шиєю. В інших випадках подібна зачіска буде залучати не тільки своєю незвичністю, але також звернути увагу на явні недоліки зовнішності.

Тому дівчатам-власницям круглого овалу обличчя слід вибирати більш недбалі локони.

Якщо ж стрижка – каре, то результат не завжди може бути таким, як хотілося. Тому слід вибирати тип завивки з обережністю. При завивці довжина волосся коротшає, а при афро-кучерях зачіска і зовсім може придбати трикутну форму.

Варто відмовитися від завивки на папільотку і віддати перевагу більш великим кілець. При стрижці каре завивку роблять спіральним або вертикальним способом. При цьому волосся на потилиці не завивають зовсім, щоб вони не піднімали зачіску.

Щоб зачіска вийшла акуратною на коротких волоссі, радять використовувати матеріали, від яких кучері виходять дрібніше – папільотку, нарізані шматочки паперу та інше.

Якщо волосся коротке, його обов’язково накручують вертикальним способом. Якщо переплутати і накручувати горизонтально, кучері будуть укладатися вниз, що на короткій довжині виглядає не зовсім охайно. Важливо пам’ятати, що завивка ” афро вкорочує звичну довжину волосся (на 10-15 см).

Способи тимчасової укладання в стилі афро

Правильна укладка в стилі афро для багатьох вважається еталоном сексуальності, зухвалого стилю або, як мінімум, яскравої зовнішності. Для створення такої зачіски можна використовувати щипці, праска, плойку. З холодних способів завивки використовують плетіння кіс, папільотку, коклюшки і інші предмети.

de08347b28bd7db52e864e1d90594ffd Афро кучері на короткі волосся. Фото, як зробити в домашніх умовах

Незалежно від того, якої довжини волосся у дівчини, варто пам’ятати про декілька правилах під час завивки афро-кучерів:

 • Якщо волосся накручують горизонтально по техніці коклюшки, то кучері будуть лежати безладно, не маючи загального напрямку. Якщо ж накручують волосся вертикально, то готові локони будуть лежати вниз. Волосся, довжиною від 30 см можна накручувати будь-яким способом, оскільки з-за довжини результат буде схожий.
 • При завивці на коклюшки не можна забувати намотувати кінці волосся, інакше готова зачіска буде мати неакуратний вигляд.
 • Для того щоб процес проходив легше, зменшують товщину пасма.
 • Чим жорсткіша структура волосся, тим менше тримається укладання. Ще швидше кучері можуть випрямитися, якщо у дівчини густе волосся.

На шпильки

Афро-кучері на коротке волосся (фото показує, як намотувати нитки на шпильку) виходять швидше і більш пружними, ніж на довгі локони при використанні шпильки. Намагаються починати накручувати пасмо волосся як можна ближче до коріння. Беруть тонку смугу волосся, злегка зволожують спреєм або водою і намотують на шпильку.

ba8845b4570222653d9df9c5c5018e81 Афро кучері на короткі волосся. Фото, як зробити в домашніх умовахНа фото показано, як можна зробити афро-кучері на короткі волосся за допомогою шпильок.

Спосіб обмотки нагадує «вісімку». Потім закріплюють хвостик пасма і приступають до наступного. Так волосся залишають на кілька годин або на ніч, для кращого результату. Після закінчення часу, волосся знімають зі шпильки і закріплюють результат спреєм-фіксатором.

Рівні кучері зачіски можна зробити пишною укладанням. Для цього по волоссю проходять масажною гребінцем. Але не варто довго цього робити, інакше кучері втратять свій вигляд.

На тонкі бігуді

Афро-кучері на коротке волосся (фото показує приклад накрутки волосся) можна зробити, накручуючи волосся на бігуді. Від традиційного цей спосіб відрізняється тільки товщиною самих бігуді. Чим менше намотують пасмо, тим чіткіше і акуратніше виходить спіраль кучерів.

Якщо ж економити і накручувати бігуді великі пасма або різного розміру, то зачіска вийде неохайною і протримається не довго. Аналогічний спосіб – використання папільоток. Багато вважають за краще використовувати саме цей матеріал, оскільки кучері виходять більш пружними, а сама папільйотки не шкодить структурі волосся.

Волосся попередньо миють і сушать.

Волосся можна вичавити рушником, але вони повинні залишатися вологими. Беруть тонку пасмо, обробляють її пінкою і після цього накручують на папільйотку або бігуді. В середньому для завивки таким способом йде близько 3 годин, щоб волосся остаточно висохли і придбали форму. Якщо ж волосся неслухняний і погано піддається завивці, то таким способом можна скористатися на ніч.

На гнучкі трубочки або олівець

Одна з найбільш популярних методик серед дівчат – завивка волосся в стилі афро за допомогою олівця або трубочок. Це не зовсім зручний, але один з результативних способів.

4c92281b7a2e98eaea5bde05f7a8a1bd Афро кучері на короткі волосся. Фото, як зробити в домашніх умовах

 • Волосся миють і злегка сушать рушником. Вони повинні залишатися вологими.
 • Відокремлюють невелику пасмо волосся від коренів накручують на олівець по всій його довжині.
 • Проходяться по волоссю праскою.
 • Волосся знімають з олівця, виходить кучерява спіраль. Так надходять з іншими волоссям.
 • Спіральної плойкою

  На ринку б’юті-індустрії існують спеціальні плойки для створення кучерів в стилі афро. Є також плойки зі знімними насадками, в набір яких входить спеціальний спіральний елемент.

  У більшості випадків такі плойки покриті особливим шаром з кераміки, який знижує ризик травми структури волосся. І все ж необхідно додатково наносити термо-захист, незалежно від наявності керамічного шару.

 • На чисті, вологі волосся наносять спрей-захист.
 • На пасма рівномірно наносять невелику кількість мусу або пінки для укладання. Ці засоби надають обсяг і фіксують завивку.
 • Волосся сушать феном.
 • Відокремлюють невелику, тонку пасмо і накручують на спіральну плойку.
 • Витримують 5-10 сек., відпускають пасмо.
 • Можна відразу розділити пасмо волосся або гребінцем з частими зубами.
 • Повторюють процедуру з усіма волоссям.
 • Плойка-гофре

  Афро-кучері на коротке волосся (фото демонструє плойки з насадками) за допомогою плойки-гофре робити простіше і швидше від інших способів. Насадка «гофре» може бути знімною в наборі для прасування або бути окремою плойкою. Прежде ніж приступити до завивці волосся, їх миють і ретельно висушують.

  d2097dc04a21b8dc38ba3f54659f5af9 Афро кучері на короткі волосся. Фото, як зробити в домашніх умовах

 • На сухі пасма наносять термо-захист.
 • Щоб по всій довжині були дрібні кучері-гофре, плойку розміщують на волосся біля коріння і поступово рухаються в напрямку до кінчиків.
 • Тримають плойку на одному місці не довше 10 секунд, але щільно притискають.
 • Чим менше товщина пасма, тим виразніше виходять кучері.
 • Нитка

  Для того щоб завити волосся в африканські кучері за допомогою нитки, знадобиться будь-яка щільна нитка, бажано з натуральним складом (бавовна). Якщо вибирати нитки з додаванням шовку або синтетики в складі, вони можуть почати ковзати по волоссю і буде складно фіксувати їх.

  Беруть тонку пасмо волосся накручують її в кільце. Пов’язують колечко за допомогою нитки біля коренів волосся. Для кращого результату таку завивку залишають на ніч, але якщо немає можливості чекати, то колечка злегка змочують водою, а потім висушують феном. Після цього кільця розпускають і проходять по них масажною гребінцем для додання обсягу.

  Афро-кучері за допомогою хімічної завивки. Технології накручування і покрокова інструкція

  Завивка в стилі “афро” доступна і в домашніх умовах, але протримається не довго – максимум до наступного миття голови. Якщо дівчина хоче якомога довше зберегти пишну зачіску, її варіант – перманентна завивка за допомогою хімічних складів.

  У такому випадку важливо знайти хорошого майстра, адже склад, який застосовують для завивки, сильно діє на структуру волосся. Якщо майстер недостатньо досвідчений у цій процедурі, він може пошкодити волосся і зробити їх ламкими.

  Стандартна салонна процедура для отримання афро-кучерів виконується за допомогою маленьких паличок – коклюшок. Волосся накручують дрібними пасмами на ці палички, обробляють спеціальним хімічним складом, який сильно фіксує волосся і надовго надає йому форму спіралі, але при цьому впливає на волосся, роблячи його слабкіше.

  Є більш щадна процедура, яка здійснюється аналогічним методом, що і хімічна завивка. У цьому способі замість потужного хімічного розчину наносять більш щадний склад. Називається така процедура – «карвінг».

  Будь-яка з перерахованих вище процедур дозволить носити кучеряву зачіску довше, ніж 1-2 дні, але і вона не буде вічною. Скільки протримаються кучері, залежить від кількох факторів: структура і товщина волосся, їх густина, а також від того, на скільки волосся сухий або еластичний.

  1c4c8b95e5f1c4758fdf106aca1eef1a Афро кучері на короткі волосся. Фото, як зробити в домашніх умовах

  При хімічній завивці волосся зберігають кучеряву форму до 4 місяців, а обсяг ще довше – до півроку, поки не відросте довжина від коренів. Якщо робити завивку карвінгом, то термін завивки дещо менше – 8-10 тижнів. Після цього дівчина сама вирішує – повторювати процедуру або залишати волосся для відновлення.

  Якщо неправильно доглядати за волоссям після хімічної завивки, то термін її дії скоротиться до кількох місяців.

  Холодний перманент, який дозволяє носити завивку як можна довше, є одним з таких препаратів – матричний (для знебарвленням волосся), тиогликолевый (для жорсткого і сивого волоса), високо-лужний (для м’якого і пофарбованого волосся).

  Інші препарати більш щадного змісту, як низько-лужний або біо-кислотний склад, не підходять для додання пружності кучерям. Їх використовують для карвінгу, який надає вигляд хвилястих кучерів, але не спіралі.

  Перед тим як приступити до процесу завивки, майстер повинен уважно оглянути шкіру голови на предмет ран або запалень. Якщо такі будуть виявлені, слід відкласти процес завивки, щоб хімічний склад не завдав ще більшу травму.

 • Ретельно миють волосся, бажано за допомогою шампуню глибокого очищення.
 • Волосся сушать рушником, але залишають злегка вологими.
 • Волосся поділяють на пасма і накручують на коклюшки. Починають працювати з волоссям на потилиці, інші прибирають, щоб вони не заважали. Волосся поділяють на пасма не товщі 1 див. Коклюшки починають кріпити максимально близько до кореневої системи, для того щоб при результаті завивки не було видно заломів і волосся відростало як можна довше кучерявим. Для цього багато майстри використовують спеціальні коклюшки з отвором всередині для волосся. Пасмо протягують всередину палички і починають накручувати, постійно натягуючи волосся.
 • Волосся обробляють хімічним розчином і дають настоятися зазначений час (зазначено виробником розчину).
 • Змивають розчин, не знімаючи коклюшки, потім наносять нейтралізатор.
 • Знімають коклюшки і миють волосся, змиваючи нейтралізатор.
 • Важливо знімати коклюшки при такому способі завивки вкрай акуратно, не розтягуючи волосся, а розмотуючи. В іншому випадку, замість пружних локонів вийде ефект легкої завивки «хвилею».

  Кожен раз, змиваючи препарат не потрібно терти сам волосся, використовувати тільки теплу воду. Відразу після такої завивки роблять укладку за допомогою фена з насадкою «дифузор». Голову після завивки можна мити через добу.

  Як доглядати за афро-кучерями

  Незалежно від того, яким способом дівчина вибрала робити завивку афро-кучерів, така зачіска вимагає особливого догляду. Якщо цього не робити, то укладка протримається набагато менше, ніж того хотілося. Кожен спосіб завивки передбачає різні способи догляду за волоссям.

  Після хімічної завивки

  Після того, як волосся був схильний до дії високо-лужного або тиогликолевого складу, він потребує глибокого зволоження. Щоб уникнути регулярного розшарування структури волосся, необхідно використовувати спеціальні уходовые засоби на основі олій.

  21e21de20be264adca3928d4727a6e70 Афро кучері на короткі волосся. Фото, як зробити в домашніх умовах

  Найкращим чином підходять масла: арганова, обліпихова, рицинова. Кошти на основі цих масел здатні залікувати пошкоджені ділянки кутикули і запечатати відкрилися лусочки волоса. Важливо пам’ятати, що при нанесенні цих засобів, слід уникати зони коренів волосся, їх наносять тільки на довжину волосся.

  Після завивки гарячими інструментами

  Гаряча завивка, особливо без застосування захисних засобів, здатна пошкодити структуру волосся. Пошкоджується лускатий шар волосся стає ламким, безжиттєвим, сухим. Часто з-за регулярного теплового впливу на волосся, починається розсічення кінців.

  Для того щоб запобігти або зупинити процес розсічення волосся, використовують косметичні засоби на основі олій. Засоби, які використовують при догляді після холодної завивки, також впораються з захистом і відновленням волосся після термічного впливу.

  Після вплетення штучних кучериків

  На відміну від холодної або гарячої завивки, цей спосіб не вимагає спеціального догляду за волоссям, оскільки не впливає безпосередньо на структуру волосся. Якщо дівчина вибрала елементи вплетення штучних волосся, то при митті голови не рекомендують використовувати бальзам або кондиціонер.

  Після застосування бальзаму волосся стає шовковистою, від цього штучний волосся може сповзти з натурального. Така зачіска сохне набагато довше інших способів завивки, тому вплетення користується більшою популярністю в теплу пору року.

  870c1f9d23a75ba1849403642cf6ed4f Афро кучері на короткі волосся. Фото, як зробити в домашніх умовах

  Перевага такої зачіски в тому, що кучері мають чітку форму, яка допомагає створювати видимий прикореневій обсяг волосся. Недолік може бути лише в тому, що не при всіх способах укладання ці кучері будуть довговічні. Урізноманітнити свій зовнішній вигляд під силу кожній дівчині в домашніх умовах. Хімічна завивка дозволить внести це розмаїття на більш довгий термін.

  Афро-кучері на короткій довжині волосся, варіанти завивки яких представлені на фото, – це стильний спосіб урізноманітнити зачіску. Мода на такий спосіб завивки прийшла від мешканок жарких країн, чия зовнішність відрізняється яскравістю.

  Способів, при яких можна отримати бажаний ефект пухнастою і кучерявою зачіски, досить багато. Більшість з них допомагають зберегти зачіску майже до моменту наступного миття голови, за винятком способів холодної завивки використання хімічного розчину.

  Корисні відео про різні способи створення афро-кучерів

  Афро-кучері без плойки та прасування:

  Афро-кучері за допомогою праски і паличок для суші:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради