Чужа собака прибилася (прийшла) до будинку – прикмети і повір’я, до чого тварина помирає вдома

Собаки здавна живуть поряд з людьми. Зустрічаючи тварин на вулиці, ніхто не дивується. Але пси ведуть себе по-різному: можуть побігти слідом, нагавкати, привітати або вкусити. Мимоволі з’являється бажання дізнатися, до чого тварини виявляють таку увагу. Тим більше, якщо собака прибилася до будинку, хочеться з’ясувати значення прикмети.

94cc4b6bfcce396d0e709585506190b6 Чужа собака прибилася (прийшла) до будинку – прикмети і повіря, до чого тварина помирає вдома

Якщо ув’язалася за вами

Багато забобонів і прикмет про бродячих псів з’явилося невипадково. Вважається, що в тіло собак переселяються душі грішників. Тварини добре бачать, відчувають те, що людям не дано відчути (духів, нечисть, небесних посланців). Повною мірою ця здатність властива псам зі світлими плямами під очима.

Так що, якщо чужа собака ув’язалася за вами, не поспішайте засмучуватися. Може бути, вона побачила, що загрожує вам незриму небезпека від злих духів і намагається захистити. Як тільки мине загроза – тварина самостійно відійде в сторону.

Є й інші прикмети:

 • Пес прибився по дорозі і йде за вами – добрий знак. За поганим людиною розумна тварина не побіжить.
 • Прибившееся тварина не тільки крутиться навколо, але і норовить потертися об ваші ноги – віщує приємний сюрприз, подарунок.
 • Навколо вас закружляли у грі одночасно кілька веселих собачок – до весілля.
 • Приблудившийся чотириногий попутник довів до будинку – разом з ним-велика удача. Задумайтеся, а чи не залишити пса у себе назавжди?
 • Якщо вночі собака зустрілася на шляху – можлива зустріч з розбійниками.
 • Облаяла псина чорного кольору – зіб’єшся зі шляху.
 • Власний чорний пес – захисник від нечисті, він лякає бісів, не пускає їх в будинок.

Для тих, хто подорожує або поспішає на важливу зустріч, має значення масть собаки, перебегающей дорогу:

 • Чорно-білий або білий пес – віщує вдалий шлях.
 • Собачка будь-якого кольору з білою цяткою на лобі – передрікає казковий успіх.
 • Відразу 3 білих пса – удача не залишить вас ні на хвилину аж до повернення додому.
 • Плямиста собака – в Англії означає перемогу у всіх суперечках і справи, а в Індії передвіщає розчарування. Вибір тлумачення можна зробити самостійно.
 • Чорний пес – передвістя невдачі.

В цілому, зустріч з псом, що перетинають вашу дорогу, нічого не обіцяє, ні поганого, ні хорошого.

667a63f19c702c3b202082d394b9e016 Чужа собака прибилася (прийшла) до будинку – прикмети і повіря, до чого тварина помирає вдома

Якщо зайшла в будинок

Чужа собака прийшла, і перетнула кордон вашого будинку – яких наслідків очікувати:

 • Приблудившийся пес у чужому житлі – «індикатор» того, що в домі панує чудова атмосфера, живуть хороші люди. В іншому випадку у нього не зазирнуло б таке тонко почуває істота.
 • Перелякана собака жалібно скавучить і бігає по двору, виглядає хворий – ознака дрібних неприємностей. Не варто гнати тварина геть. Вашу долю це не поліпшить. Розберіться в тому, що відбувається. Якщо пес рятується від переслідування, або шукає допомоги з іншої об’єктивної причини, може бути, ніяких передчуттів немає. Нагодуйте тварина і надайте місце для ночівлі. Якщо ранок собака зникне – вдалося позбутися від розплати за якийсь «грішок».
 • Чужий пес прийшов і спокійно зайшов через двері – незабаром обзаведетеся новими друзями, але якщо собака брудна і облізла – зросте кількість ворогів.

Добровільно прийшов у будинок жива істота, незалежно від того, це кішка або собака, вважається хорошою ознакою.

Рекомендується залишити тварину у себе, тому що, разом з ним у вашому домі «оселяться» успіх і благополуччя. Якщо ви поселіть у себе в житло приблудного пса чорного кольору, в ваш дім ніколи не потрапить блискавка. Зрозуміло, тварину потрібно показати ветеринару.

Який пес прибився

 • Якщо собака приблудилася до будинку – це подія пророкує хворобу або хороший прибуток (слід звернути увагу на стан собаки).
 • Облізла і хвора – чекай біди (цілком зрозуміло: така тварина може бути переносником інфекції).
 • Молодий випещений пес – до швидкої прибутку (як мінімум, його можна повернути господареві, а той на радощах віддячить, а собі залишити – захистить від пограбування).

У будь-якому випадку народна мудрість настійно не рекомендує жорстоко поводитися з бродячими тваринами, їх не можна штовхати – інакше можна залучити великі біди в своє життя. Позбавлятися від небажаної «гостя» потрібно, проявляючи милосердя. Погодуйте песика в стороні від будинку, а потім не жорстко, але впевнено запропонуйте піти.

be18d9e736d8431f1cfbc5c6584e146d Чужа собака прибилася (прийшла) до будинку – прикмети і повіря, до чого тварина помирає вдома

Якщо домашній вихованець втік з двору, очікуються неприємності. Хоча, якщо собака покинула оселю добровільно, вона незабаром повинна загинути.

Чи варто залишати

Затримувати у своєму житлі стару хвору приблудившуюся собаку не варто, тому що якщо собака помирає в будинку – згідно забобонам це обіцяє великі біди. Навіщо ризикувати?

Дізнайтеся до чого виє собака на вулиці.

Якщо приблудилася собака весела і здорова, хоч і трохи пошарпана – можливо, вищі сили посилають людині шанс спокутувати свої гріхи. Варто поселити тварина, і подбати про нього.

Якщо до будинку бездітної подружньої пари приб’ється щеня, його треба залишити.

Народні повір’я пророкують незабаром поява дитинки в добрих людей. Є і наукове пояснення цієї прикмети. Жінка, щиро захоплена милим створінням, починає доглядати за ним, забуває про свою проблему. А коли дама розслабляється, перестає вважати дні, і підібрати вдалий момент для зачаття, все легко відбувається само собою по милості природи.

Негативні тлумачення

 • Найгіршим подією вважається смерть приблудной собаки перед порогом. Це віщує швидку загибель когось із мешканців будинку. Навіть якщо ніхто не помер, труп тварини нічого доброго не віщує. Як мінімум посваритеся з кращим другом, отримаєте погані новини або доведеться лікуватися.
 • Собака вмирає поруч з будинком тяжкохворого, вона «забирає» хвороба, а людина одужує.
 • Смерть тварини в квартирі вагітної – передвістя важких пологів.
 • Пес тиняється з кутка в куток, не знаходить собі місця в будинку жінки при надії – до швидких пологах.
 • Якщо собака прибилася до будинку, поводиться доброзичливо або ощенилася у дворі у вагітної, пологи будуть легкими і швидкими, а «будинок – повна чаша».
 • Загибель рудого пса, особливо напередодні Новорічних свят Різдва – віщує глобальне лихо.
 • Якщо померла собака, укусившая людини, то потерпілий незабаром занедужає, причому навряд чи через укусу.

Собак не можна ховати у дворі.

Приблудившуюся псину, яка згодом померла, краще спалити. Таким чином, вдасться вигнати злих духів, носіями яких є тварина.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради