Ці 5 образів ідеально підійдуть для ранньої осені (а з пальто — і для пізньої)

Перехід від літа до осені – складний період щодо підтримання стилю та вибору правильного способу. Теплі деньки ще трапляються, але прохолодний вітерець і дощі все частіше замінюють спеку і сонце. Що надіти, щоб було по погоді і виглядало доречно? А ще хочеться відчувати себе комфортно і не відходити від трендів.

Допоможуть прості, але стильні монохромні образи. Це безпрограшний варіант для міських вулиць, найприємніше, що вам не доведеться витрачатися – для створення модних і зручних комплектів підійдуть ваші звичні речі з базового гардероба.

В рожевому

За весну-літо цього року ми вже звикли до ніжного дівочого відтінку і навчилися його правильно використовувати в повсякденному вуличному або пляжному стилі. А тепер адаптуємо його під мінливий вересень. Нехай це буде легке пальто-кардиган попелястого кольору троянди.

ehti 5 obrazov idealno podojjdut dlya rannejj oseni a s palto  i dlya pozdnejj 117 Ці 5 образів ідеально підійдуть для ранньої осені (а з пальто — і для пізньої)

Не дивуйтеся комбінувати його з легким сукнею і відкритими босоніжками. Час шарфів і ботильйонів прийде пізніше, поки насолоджуйтесь останніми теплими днями минає літа.

ehti 5 obrazov idealno podojjdut dlya rannejj oseni a s palto  i dlya pozdnejj 118 Ці 5 образів ідеально підійдуть для ранньої осені (а з пальто — і для пізньої)

Сміливо грайте з контрастами, використовуючи різні фактури і кольору. Від міжсезонної меланхолії позбавлять соковиті, насичені відтінки, що нагадують чи то спекотне сонце і тропічні фрукти, то опадающую листя в осінньому саду.

ehti 5 obrazov idealno podojjdut dlya rannejj oseni a s palto  i dlya pozdnejj 119 Ці 5 образів ідеально підійдуть для ранньої осені (а з пальто — і для пізньої)

У білому

Вільні білі брюки з високою талією і широкими від стегна штанинами були абсолютним хітом минулого літа. Не поспішайте прибирати їх в шафу! У вас є в запасі ще кілька тижнів, щоб вигулювати улюблену річ. Тільки ми доповнюємо її тепер не кроп-топами, а гольфами, пуловерами і блейзерами. В холодний день виглядати це може так.

ehti 5 obrazov idealno podojjdut dlya rannejj oseni a s palto  i dlya pozdnejj 120 Ці 5 образів ідеально підійдуть для ранньої осені (а з пальто — і для пізньої)

Светр-оверсайз в даному випадку відіграє роль пончо, для створення об’єму і фактурності образу вибирайте річ відтінку слонової кістки або ванілі. Не можете змусити себе влізти в туфлі і черевики? І не потрібно! Поки не почалися дощі, сміливо продовжуйте носити сандалі і босоніжки. Так-так, навіть зі светром!

ehti 5 obrazov idealno podojjdut dlya rannejj oseni a s palto  i dlya pozdnejj 121 Ці 5 образів ідеально підійдуть для ранньої осені (а з пальто — і для пізньої)

У дениме

Коли з ранку на градуснику не більше десяти тепла, а вдень знову припікає сонечко, не обійтися без багатошаровості. Розкльошені джинси і коротка куртка класичного синього відтінку відкривають безмежні простори для модних експериментів. Це відмінний фон для демонстрації самих гарячих трендів сезону. Ми вибрали варіант з двома джемперами і топом одночасно в різних відтінках синього і блакитного.

ehti 5 obrazov idealno podojjdut dlya rannejj oseni a s palto  i dlya pozdnejj 122 Ці 5 образів ідеально підійдуть для ранньої осені (а з пальто — і для пізньої)

Припікає сонечко? Куртку геть, а перший светр пов’язуємо навколо талії поверх другого. Подув вітерець і набігли хмари? Знімаємо светр з талії і утеплюються! Два светри, надягнутих один на один одночасно – це дивний, але тренд, як і відразу дві-три сумки на плечі. Можна міняти місцями темний і світлий джемпер, щоб отримати новий ефект.

ehti 5 obrazov idealno podojjdut dlya rannejj oseni a s palto  i dlya pozdnejj 123 Ці 5 образів ідеально підійдуть для ранньої осені (а з пальто — і для пізньої)

ehti 5 obrazov idealno podojjdut dlya rannejj oseni a s palto  i dlya pozdnejj 124 Ці 5 образів ідеально підійдуть для ранньої осені (а з пальто — і для пізньої)

А можна зняти обидва, залишитися в топі і уявити собі, що ви все ще вивалюєтесь на пляжі під променями теплого сонця. Нагадають про літню відпустку автентичні прикраси з кольорових камінців і черепашок.

ehti 5 obrazov idealno podojjdut dlya rannejj oseni a s palto  i dlya pozdnejj 125 Ці 5 образів ідеально підійдуть для ранньої осені (а з пальто — і для пізньої)

Як бачите, все просто! Потрібно лише проявити трохи фантазії і відкрити звичну річ з нової сторони. Прислухайтеся до свого внутрішнього почуттю стилю, і ви обов’язково знайдете індивідуальний і неповторний образ для наближення осені.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради