6 додатків для створення GIF на Android і iOS

6 prilozhenijj dlya sozdaniya gif na android i ios17 6 додатків для створення GIF на Android і iOS

Збираєтеся використовувати велику кількість GIF-файлів в соціальних мережах і в роботі і не можете знайти підходящу GIF-ку, тоді її можна зробити самим. У цій статті ми розглянемо кращі програми для створення GIF-файлів на Android і iOS.

Зміст

 • Кращі програми для створення GIF
 • GIF X (iOS, безкоштовно)
 • Giphy Cam (iOS / Android, безкоштовно)
 • GIF Maker (iOS, безкоштовно)
 • GIF Maker — редактор GIF (Android, безкоштовно)
 • Камера MX (Android, безкоштовно)
 • Pixel Animator: GIF Maker (Android, безкоштовно)
 • Кращі програми для створення GIF

  GIF — це цікавий спосіб повідомляти емоції, жарти або почуття таким чином, що це привертає увагу, компактність і передає більше, ніж простий смайлик. Хто не був натхненний приємним мультяшним персонажем, що пропонують обійми?

  Ось кращі програми для створення GIF-файлів з помощьщ iOS або Android-пристрої:

  GIF X (iOS, безкоштовно)

  GIF X є безкоштовним і дуже простим у використанні. Просто імпортуйте відео з рулону камери і почніть налаштовувати кліп по своєму смаку. Ви можете додати безліч ефектів і масок, щоб налаштувати зовнішній вигляд GIF, включаючи коригування непрозорості або розміру у відповідності з конкретною потребою.

  Хочете імпортувати GIF з Giphy? Це теж варіант. який пропонує трохи гнучкості у виборі GIF. Ви завжди можете зберегти як файл фільму, а не GIF, який може бути корисний у певних ситуаціях. Основна увага приділяється гнучкості, що робить його хорошим для всіх людей, які хочуть грати з GIF, але не впевнені, з чого почати.

  Giphy Cam (iOS / Android, безкоштовно)

  Як найбільша пошукова система GIF, має сенс, що у Giphy буде власний додаток для створення таких GIF. Giphy Cam — це інструмент, доступний як для iOS, так і Android.

  Основна увага у програмі зосереджена на тому, щоб допомогти вам конвертувати ваші відео і нерухомі зображення у GIF, а також те, як це відбувається, — це явно химерні речі — просто подивіться на скріншоти з варіантами додавання дурних наклейок, текстів і фреймів на ваші зображення. Це изворотливое, це швидко, і це виразно привабливо для людей з обмеженим досвідом редагування зображень.

  GIF Maker (iOS, безкоштовно)

  GIF Maker особливо хороший, якщо ви один з тих людей, які люблять ділитися симпатичними персональними GIF з друзями та родиною. (Так, я говорю про себе.) Ви можете створити GIF з фото, відео або живого фото, перш ніж додавати кумедні підписи, щоб виділити певний випадок. Легка запис у стилі meme відкриває ваші проекти для приємних речей про кохання, веселе привітання з днем народження або просте «it’s Friyay!».

  Хоча це не буде таким же практичним, як деякі інші GIF-програми, які ми демонструємо, GIF Maker дуже забавна, коли мова заходить про створення більш інтимного або персоніфікованого GIF. Існує звичайний вибір параметрів для налаштування швидкості кадру або додавання фільтрів.

  GIF Maker — редактор GIF (Android, безкоштовно)

  Не плутати з додатком iOS з тим же ім’ям, це трохи більше рудиментарно, але так само корисно. Завдяки цьому ви можете обрізати і обрізати відео, а також створювати GIF з серії статичних зображень.

  Обидва методи досить прості і легко налаштувати швидкість кадрів, щоб отримати бажаний ефект. Після цього етапу так само просто додати колірні ефекти, різні шрифти і т. Д. Фільтри можуть бути застосовані (але чекайте трохи досвіду Instagram з інтенсивними фільтрами, які ви можете трохи пом’якшити). Після того, як ви обернули речі, ви можете завантажити безліч джерел, включаючи Giphy, Imgur, або просто відправити їх своєму другові через свою улюблену соціальну мережу.

  Камера MX (Android, безкоштовно)

  Фокус камери MX полягає не стільки в створенні GIF-файлів з мультфільмів або відео, які ви захопили з зовнішніх джерел. Замість цього акцент робиться на тому, щоб оживити ваші фотографії. Додаток включає функцію «Live Shot», яка дуже схожа на функцію Live Photo на iPhone. Ви можете не тільки перетворити ці Live Shots в GIF, але також можете скрасити вперед і назад в них, щоб захопити саме той момент, коли ви хочете увічнити себе як GIF.

  Це не буде для кожної ситуації, так як вона зосереджена на фотографії, а не на творіннях мемів, але для тих моментів, коли ви захоплюєте спогади, а не просто гуляєте навколо, це ідеально.

  Pixel Animator: GIF Maker (Android, безкоштовно)

  Всі інші програми, які ми виділили, засновані на ідеї використання існуючих фотографій або відео роликів для створення GIF. Pixel Animator радикально використовує підхід: ви створюєте кожен піксель GIF. Це потужний інструмент для Android, який допомагає створювати невеликі спрайт, як якщо б ви малювали малюнки в перекладі.

  Це, безумовно, займе певну практику, щоб по-справжньому опанувати і, звичайно ж, не сподобається тим, хто хоче швидко закінчити, але це задовільні речі. У безкоштовної версії ви можете створити 15 кадрів GIF за кілька доларів ви можете розблокувати необмежені кадри. Для тих, хто обмежений поточними варіантами GIF, це тонна задоволення.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради