Так приємно прокинутися і надіти теплі і затишні домашні следочки. Яка краса виходить!

Що у вас асоціюється з милим будинком, теплом і затишком? Особисто у мене саме такі милі серцю асоціації викликають… в’язані следка! Їх в’язала мені моя улюблена бабуся, в далекому дитинстві. А зараз такий вид рукоділля, як в’язання следков, я успішно освоїла сама! Дуже сподіваюся, що зможу порадувати ними своїх близьких. Бажаєте і ви навчитися?

Як зв’язати следка

Немає нічого простіше! Якщо ви володієте спицями або гачком, то легко освоїте цю науку. А як зв’язати чудові, зручні і красиві следка, ми вас навчимо, прямо зараз. У нашому матеріалі ви знайдете відразу декілька відео уроків, в яких процес в’язання следков описаний дуже детально і зрозуміло. А ще тут є схема в’язання следков, і багато-багато цікавих і незвичайних варіантів цих чудових тапочок-шкарпеток.

tak priyatno prosnutsya i nadet teplye i uyutnye domashnie sledochki kakaya krasota poluchaetsya 82 Так приємно прокинутися і надіти теплі і затишні домашні следочки. Яка краса виходить!

До речі, якщо ви все ще думаєте, що следка — це для бабусь і дітей, терміново міняйте це свою думку! Адже вони можуть бути оригінальними, дуже красивими, модними і навіть гламурними.tak priyatno prosnutsya i nadet teplye i uyutnye domashnie sledochki kakaya krasota poluchaetsya 83 Так приємно прокинутися і надіти теплі і затишні домашні следочки. Яка краса виходить!

Ось такі ніжно-бузкові следка ви можете зв’язати всього за кілька вечорів. У них так приємно розслабитися після довгого робочого дня “на шпильках”!

tak priyatno prosnutsya i nadet teplye i uyutnye domashnie sledochki kakaya krasota poluchaetsya 84 Так приємно прокинутися і надіти теплі і затишні домашні следочки. Яка краса виходить!

tak priyatno prosnutsya i nadet teplye i uyutnye domashnie sledochki kakaya krasota poluchaetsya 85 Так приємно прокинутися і надіти теплі і затишні домашні следочки. Яка краса виходить!

А ці різнокольорові следка напевно припадуть до смаку кожній маленькій дівчинці! Якщо у вас є така знайома, пора почати в’язати їй такі, в подарунок.tak priyatno prosnutsya i nadet teplye i uyutnye domashnie sledochki kakaya krasota poluchaetsya 86 Так приємно прокинутися і надіти теплі і затишні домашні следочки. Яка краса виходить!

В’язання следков гачком — справа зовсім нескладна. Немає нічого краще для втомлених ніжок, ніж ось такі м’які следка з товстих ниток!

tak priyatno prosnutsya i nadet teplye i uyutnye domashnie sledochki kakaya krasota poluchaetsya 87 Так приємно прокинутися і надіти теплі і затишні домашні следочки. Яка краса виходить!

tak priyatno prosnutsya i nadet teplye i uyutnye domashnie sledochki kakaya krasota poluchaetsya 88 Так приємно прокинутися і надіти теплі і затишні домашні следочки. Яка краса виходить!

tak priyatno prosnutsya i nadet teplye i uyutnye domashnie sledochki kakaya krasota poluchaetsya 89 Так приємно прокинутися і надіти теплі і затишні домашні следочки. Яка краса виходить!

tak priyatno prosnutsya i nadet teplye i uyutnye domashnie sledochki kakaya krasota poluchaetsya 90 Так приємно прокинутися і надіти теплі і затишні домашні следочки. Яка краса виходить!

tak priyatno prosnutsya i nadet teplye i uyutnye domashnie sledochki kakaya krasota poluchaetsya 91 Так приємно прокинутися і надіти теплі і затишні домашні следочки. Яка краса виходить!

 

tak priyatno prosnutsya i nadet teplye i uyutnye domashnie sledochki kakaya krasota poluchaetsya 92 Так приємно прокинутися і надіти теплі і затишні домашні следочки. Яка краса виходить!Порадуйте себе, своїх рідних і близьких чудовими тапочками-следками, пов’язаних на спицях або гачком. Зігрівати і радувати вони будуть з подвоєною силою, адже в них, крім м’якої вовни, буде ще і тепло вашої душі!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради