До чого сниться весілля сина який ще не одружений — сонник

Якщо довелося побачити в сні весілля сина – це необов’язково означає, що доведеться незабаром відзначати свято. Таке сновидіння частіше характеризує відносини батьків і змужнілого дитини. Тлумачити сон необхідно з урахуванням подробиць сюжету.

b311780d4b5a3c37e41136689913c7e9 До чого сниться весілля сина який ще не одружений — сонник

Хто наречена?

Бачити уві сні, як син одружився на своїй подрузі, з якою зустрічається наяву – це сигнал: їхні взаємини досягли певного рівня для переходу в нову якість.

Приснилася весілля сина з незнайомкою – це сигнал: підросло чадо трохи віддаляється від батьків.

Уві сні бачили зухвалу дівчину в ролі нареченої своєї дитини, і мучились думкою, що вона його «захомутала» — це попередження про надмірному контролі. Дайте свободу, не терроризируете постійно питанням про те, чим він зайнятий в даний момент.

Нареченою сина в сновидінні була відома особа (модель, співачка, актриса, громадський діяч) – це означає, що наяву вас буквально розпирає від гордості» за дитину і бажання, щоб усі навколо знали, який він чудовий.

Побачили уві сні, що син з нареченою становлять гармонійну пару – це передвіщає, що в реальному житті у вашого чада будуть прекрасні стосунки з обраницею.

Як пройшло святкування?

У нічних мареннях ваш син вінчався в церкві – це знамення: ви обоє перебуваєте під захистом ангела-хранителя. Можна нічого не боятися, ви впораєтеся з труднощами. Цей же сюжет сонник тлумачить, як наявність у сновидицы взаєморозуміння і душевної близькості з дитиною, який навіть у віці здатний поділитися з батьками своїми тривогами.

Приснилося весілля сина сонник радить тлумачити в залежності від того, яке було торжество:

  • Веселощі – передвістя вдалого збігу обставин, радісних подій.
  • Красива, розкішна весілля – прообраз майбутньої благополучного життя молодят. Їх не покине достаток і достаток.
  • Велелюдне захід – знамення: сновидице в будь-який момент життя допоможуть родичі і друзі.
  • Гостей було небагато – вам не доводиться розраховувати на допомогу у скрутній ситуації.
  • Нудна весілля – переддень повсякденної рутини.
  • Сумна церемонія – передвістя отримання поганих новин.
  • Невдале захід – ознака сварок, скандалів, непорозуміння з близькими людьми.

7f3a124d34111b74a41bd80384f6b092 До чого сниться весілля сина який ще не одружений — сонник

Якщо в день одруження сина в сновидінні було сонячно, день був яскравим – це ознака отримання сновидицей приємної новини, з якої прийде спокій. У чада все добре складається, і ви не залишитеся без піклування – ось до чого сниться таке весілля сина.

А ось якщо у сні ви запізнилися на торжество – це попередження: наяву ви щось робите не так, в результаті чого можете втратити шанс реалізувати задумане.

Приснилася гучне весілля з бійкою, розбірками, п’яним нареченим – сину потрібно прийняти важливе рішення, але він до цього не готовий (може зробити помилку). Ну що ж, якщо дитина не слухає порад, нехай «набиває свої шишки».

Якщо приснилася весілля сина, який наяву одружений – це передвістя розбрату у родині вашого «дитини». Сновидице не варто безцеремонно лізти зі своїми порадами. Щоб допомогти припинити конфлікт, озбройтеся тактовністю, не давайте суддівську оцінку поведінці молодих.

Сонник Феломена

Різні тлумачі снів іноді відрізняються в трактуваннях одного і того ж сновидіння. Феломен пропонує таку версію:

  • Весільне торжество, на якому в ролі нареченого виступає син сновидицы – віщує: в реальному житті ваше чадо ще не скоро відірветься від батьківського дому, і почне жити самостійно.
  • Якщо у сні ви бачили весілля своєї дитини, який ще не одружений – відмінний знак: наяву знайдеться, кому подбати про вас.
  • Якщо приснився весілля не викликала радості – ваш син уже досить дорослий, і готовий до самостійного життя.

Отже, приснилася весілля сина – це непогане знамення: очікуються зміни в будинку або в житті близьких людей. У цій ситуації не варто чинити опір обставинам – поступово все утворюється саме собою.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради