Виготовлення ПЕТ пляшок: що потрібно знати, замовляючи пластикову тару?

Обсяги використання пластикових ємностей щорічно тільки зростають – це універсальне рішення для зберігання напоїв, чим і зумовлена його популярність. Вартість такої тари більш ніж лояльна і доступна, головне підібрати оптимальний за всіма характеристиками варіант, який відповідає всім критеріям замовника.

1 5 Виготовлення ПЕТ пляшок: що потрібно знати, замовляючи пластикову тару?

Виготовлення пластикової тари на замовлення: що потрібно знати покупцю?

Для виробництва використовують високоякісну сертифіковану сировину, що дозволило створити міцні, практичні, повністю безпечні ПЕТ пляшки https://taraplast.com.ua/ua. Для кожного типу рідин виготовляють певну упаковку, тому, щоб замовити відповідний тип виробів, необхідно:

  • Озвучити менеджерам призначення майбутньої тари, щоб фахівці підібрали потрібний тип ємностей, який відповідає особливостям напою, що розливається.
  • Вибрати бажаний об’єм та форму із запропонованих варіантів (завужені у верхній частині пляшки рекомендовані для газованих напоїв, а для молочних продуктів та соків краще придбати тару з широкою шийкою).
  • Визначити бажану комплектацію: тип кришки, форма та особливості ручки, дозатор. На підставі цього буде розраховано підсумкову ціну виробництва виробу та додаткових елементів.

Міцні пластикові пляшки стійкі до впливів ззовні – це хороша альтернатива скляній тарі, які легко розбити під час транспортування. А головне, скло значно збільшує загальну вагу товарів на відміну від пластика.

Де замовити пластикові пляшки?

Українська компанія Taraplast пропонує своїм клієнтам вигідні умови співпраці, а головне виробництво всіх видів пластикової тари. У каталозі можна вивчити доступні пропозиції та порівняти представлені варіанти. Виробник пропонує покупцям можливість оформити замовлення, отримавши максимум переваг:

  • Надання повного пакету документів на продукцію, що підтверджує її відповідність міжнародним стандартам якості та безпеки.
  • Виготовлення партії пластикових пляшок в обумовлений термін та оперативна доставка готових виробів одержувачу обраною транспортно. компанією.
  • Лояльні ціни на всі групи виробів, а також ряд спецпропозицій для покупців, за рахунок чого придбання ПЕТ тари буде раціональним рішенням.

А головне, покупцям доступний повний комплекс послуг, включаючи не лише виробництво ємностей різного розміру та форми (у тому числі посиленої тари великого обсягу), а й додаткових елементів, що значно спрощує підбір необхідної тари для розливу всіх видів рідин.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради