Зачіска каскад на середні волосся 2020. Жіночі фото з чубком і без, для овального круглого обличчя, каскад класичний, градуйований, рваний, подвійний, подовжений, асиметричний

Волосся середньої довжини легко перетворити допомогою зачіски каскад, виконаної справжнім професіоналом. У нинішньому сезоні улюблена багатьма стрижка знаходиться на піку популярності. Крім того, за допомогою каскаду можна підкреслити вигідні риси зовнішності, а також приховати деякі недоліки.

Модні тенденції в зачісці каскад

В тренді 2018 року зачіска асиметричний каскад. На середніх по довжині волосся можливості цієї стрижки дозволяють не тільки створити модний, неповторний образ, але і робити варіації зачіски та укладки. Досвідчений майстер підбере найбільш ефектні параметри, скоректує проділ, у разі схвалення клієнта створить також асиметричну чубок, яка знову популярна.61beb36dd09e7b73430e93ebf0517385 Зачіска каскад на середні волосся 2020. Жіночі фото з чубком і без, для овального круглого обличчя, каскад класичний, градуйований, рваний, подвійний, подовжений, асиметричний

Сучасні модні тенденції на прикладі стрижки каскад гармонійно вписуються в повсякденність, і дозволяють особам жіночої статі розкрити свою індивідуальність без особливих тимчасових витрат і витончених зусиль. Креативна асиметрія додасть зовнішності новизни і оригінальності, а незвично підстрижена чубчик моложавості і характерності.

Кому підходить стрижка каскад

Незалежно від типу зовнішності, стрижка каскад буде до лиця будь-якій дівчині і жінці. У разі, коли волосся позбавлені обсягу і тонкі структури, дана зачіска дозволить вирішити ситуацію і ілюзорно додасть локонам пишність, а також спростити щоденну укладку. Часто каскад роблять на дитячих волоссі, які за своєю природою м’які і тонкі.

Види каскадної стрижки

Різноманітність варіацій зачіски каскад передбачає можливість підбору ідеальної моделі стрижки на середні волосся, виходячи з особливостей зовнішності і переваг клієнта.

Класичний каскад

Являє собою стрижку драбинкою, в якій формуються пасма різної довжини по мірі віддалення від маківки голови до потилиці. Але, на відміну від стандартної драбинки, в каскаді пасма оформляються чіткіше.db54ecc10667e4dd920274500e73a7ee Зачіска каскад на середні волосся 2020. Жіночі фото з чубком і без, для овального круглого обличчя, каскад класичний, градуйований, рваний, подвійний, подовжений, асиметричний

Крім того, виконання класичного каскаду являє собою пошарове состригание локонів від лінії шиї. Варіанти, де точка відліку знаходиться вище або нижче є вже відхиленням від класики.

З багатоступеневою филировкой

Філіровка, виконана у вигляді безлічі ступенів, додає стрижці виразності і обсягу. Волосся далі при будь-якому типі укладання будуть виглядати природно, легко і рухливо.bc527a032dd34c6deea24cb3faeeabaf Зачіска каскад на середні волосся 2020. Жіночі фото з чубком і без, для овального круглого обличчя, каскад класичний, градуйований, рваний, подвійний, подовжений, асиметричний

Ця техніка виручає власниць надміру густих локонів, зменшуючи тяжкість загальної маси волосся і створюючи легкість і ефемерність пасм.

Градуйований каскад

Градієнт – це низка плавних і різких переходів, які утворюються за рахунок контрастно вкорочених волосся зверху і шарів різної довжини, спадаючих до потиличної частини голови.

Рваний каскад

Створення зухвалого образу припускає саме цей вид каскаду. Навмисно переходи між ступенями робляться підкреслено помітними і контрастними, що можна доповнити відповідним фарбуванням пасм.

Подвійний каскад

Кожен шар волосся в рамках подвійного каскаду зрізається вздовж всієї окружності голови, утворюючи чіткі лінії і прикореневій обсяг.6ce514f36d0e25e67410bce4e161627f Зачіска каскад на середні волосся 2020. Жіночі фото з чубком і без, для овального круглого обличчя, каскад класичний, градуйований, рваний, подвійний, подовжений, асиметричний

Особливо підходить така техніка дівчатам з тонкими волоссям, так як надає додатковий обсяг зачісці.

Подовжений каскад

Зачіска каскад на середні волосся в подовженому варіанті особливо ефектна, якщо пасма в’ються. У цьому випадку стрижка тримає форму і не вимагає додаткових зусиль по укладанню.

Асиметричний каскад

Різна довжина волосся відносно правої і лівої сторін особи характеризує цей вид каскаду. У поєднанні з креативної укладанням і фарбуванням асиметрія в каскаді додасть екстравагантності і чарівності вигляду.

Каскад з чубком і без чубка

Зачіска каскад на середні волосся вдало доповнюється чубчиком. Враховуючи побажання клієнта, форму обличчя і структуру волосся, стиліст підбере потрібну варіацію: рвану, коротку асиметричну або подовжену. Причому, рвана чолка є трендом цього сезону.bffe586ba3dad3ba7b2a726ac3308726 Зачіска каскад на середні волосся 2020. Жіночі фото з чубком і без, для овального круглого обличчя, каскад класичний, градуйований, рваний, подвійний, подовжений, асиметричний

Особам жіночої статі, чиї волосся сильно завиваються і мають жорстку структуру, небажано експериментувати з чубчиком, так як щоденна укладання даного елемента зачіски в цьому випадку буде проблематична.

Філіровка стрижки каскад

Багатогранно каскадна зачіска виглядає з легкої филировкой, яку застосовують по всій поверхні волосся. Завдяки цій техніці стрижка придбає ілюзорну легкість, пасма будуть ніжно обрамляти особа, що додасть моложавості і підкреслить ніжні риси.

Особливості каскаду для різних типів особи

 • при судженої формі особи допомогою каскаду можна візуально його розширити. Додатковим елементом корекції стане густа чубчик;
 • жінкам з круглим обличчям необхідна подовжена різновид цієї зачіски. Передні пасма не повинні бути підстрижені вище лінії підборіддя. У цьому випадку доречна чубчик з косою;17640f6db6c4b3e2b08da0832c4fb5c8 Зачіска каскад на середні волосся 2020. Жіночі фото з чубком і без, для овального круглого обличчя, каскад класичний, градуйований, рваний, подвійний, подовжений, асиметричнийЗачіска каскад оригінально і гармонійно поєднується з різними типами особи
 • вузьке підборіддя пом’якшується акцентами на нижній частині каскаду, а довгий широкими пасмами;
 • квадратна форма обличчя згладжується акцентуванням верхніх деталей зачіски шляхом створення ступенів від лінії вух, а чубчик при цьому слід зачесати набік.

Каскадна стрижка на хвилясте волосся

Зачіска каскад на середні волосся в’ється типу покликана полегшити виконання укладки і в цілому щоденний догляд на всіх етапах. Справа в тому, що цей тип волосся характеризується як неслухняний, схильний до сплутування і, відповідно, складністю в розчісуванні.999eed21899150b02e83409d5d0c9130 Зачіска каскад на середні волосся 2020. Жіночі фото з чубком і без, для овального круглого обличчя, каскад класичний, градуйований, рваний, подвійний, подовжений, асиметричний

Завитки можуть виглядати хаотично і неохайно, що легко виправляється стрижкою каскад, в ході виконання якої майстер прорідити обсяг і створить ефект впорядкованих локонів.

Стрижка каскад для м’яких і тонких волосся

Майстерно створена каскадна зачіска звільнить волосся цього типу від посічених кінців без втрати довжини. Переходи між рівнями зрізу пасм робляться плавними без різких акцентів, що візуально сприяє збільшенню об’єму.

Каскад для густого волосся

Густі локони також будуть акуратно виглядати в розпущеному вигляді, якщо перукар застосує до них одну з різновидів каскаду. Також ця зачіска полегшить сприйняття чорт особи і дозволить візуально скинути зайві роки.

Фарбування волосся при стрижці каскад

За допомогою процедури фарбування можна посилити акценти, які майстер розставив у ході створення зачіски, зробити образ більш стильним і індивідуальним.

Варіанти фарбування:

 • Окремі пасма в шаховому порядку виділяються світлим тоном. Перехід кольору за рахунок додаткового тонування виходить плавним і природним.
 • Омбре. Цей модний тип фарбування припускає рівномірне фарбування волосся в два близьких за кольором тону, поступово переходять один в іншій.f3a77167f4e776fdf042e05c88776efd Зачіска каскад на середні волосся 2020. Жіночі фото з чубком і без, для овального круглого обличчя, каскад класичний, градуйований, рваний, подвійний, подовжений, асиметричний
 • Брондірованіе. На відміну від попереднього виду при цьому фарбуванні тони, число яких може дорівнювати трьом, вибираються більш контрастні. Причому на зачісці каскад воно виглядає особливо ефектно.
 • Шатуш. Майстер прагне створити ілюзію природним чином вигорілих під сонцем волосся, що найбільш вдається на світлих від природи локонах.

Як укладати каскад

Додатковою перевагою даної стрижки є численні варіації в укладанні. Простота в техніці виконання забезпечує можливість щодня змінювати образ в залежності від настрою.

ecbce9205edc79171ede302f03811181 Зачіска каскад на середні волосся 2020. Жіночі фото з чубком і без, для овального круглого обличчя, каскад класичний, градуйований, рваний, подвійний, подовжений, асиметричний

В якості повсякденного способу можна розглянути:

 • за допомогою фена піднімають волосся на маківці;
 • начісуючи і збризкуючи локони лаком, можна забезпечити довготривалий ефект;
 • кінці пасом завиваються праскою в бажаному напрямку.

Зачіски на каскад середньої довжини

Існують різні варіанти укладання цього виду стрижки, які застосовні в домашніх умовах:

 • волосся, зібрані в пучок або хвіст, дозволять коротким пасом вільно обрамляти овал обличчя. Легка недбалість буде виглядати жіночно і наділить володарку шармом;
 • після миття волосся треба висушити феном, опустивши при цьому голову в низ. Ця хитрість дозволить пасмам лягти у вільному порядку. При правильно виконаній стрижки каскад цього достатньо для створення укладання;bce6d7137c80cc0dd0cff46551e3b166 Зачіска каскад на середні волосся 2020. Жіночі фото з чубком і без, для овального круглого обличчя, каскад класичний, градуйований, рваний, подвійний, подовжений, асиметричнийЗачіска каскад ідеально підходить для срдних волосся, з нею можна виконати найрізноманітніші укладання
 • кінці пасом можна зафіксувати за допомогою гелю, що зробить зачіску більш виразною;
 • за допомогою витягування щіткою круглої форми і фена локони завиваються всередину для створення максимального обсягу; використання в рамках цієї техніки пінки посилить результат.

Кому не підходить стрижка каскад

На подовжених волосся з дрібними кучерями дана стрижка може виглядати неприродно, якщо сходинки виділити чіткими акцентами. Якщо ж виконати техніку каскаду стандартним класичним для цієї стрижки способом, то оброблені пасма не будуть видні в загальній масі волосся.

При особливо густих локони можуть бути складності у подальшому підтримці потрібної форми зачіски. Виходом з такої ситуації може бути асиметричний каскад з акцентованими кінцями пасм, підкреслені за допомогою фарбування.

Достоїнства і недоліки каскаду на середні волосся

Можна позначити цілий ряд причин, що спонукають вибрати дану стрижку:

 • універсальність щодо типів зовнішності і структури волосся;
 • актуальність не залежно від часу доби і обставин;
 • вигідні характеристики форми: додавання обсягу, акцентів і густоти;
 • легкість укладання: оптимальний набір інструментів, наявних у кожному домі; і супутніх косметичних засобів;
 • багатогранність. Змінюючи окремі елементи зачіски, наприклад, підкручуючи локони в різному напрямку, можна ґрунтовно впливати на сприйняття образу в цілому.625a8436b6234b39b7b0793d717ab892 Зачіска каскад на середні волосся 2020. Жіночі фото з чубком і без, для овального круглого обличчя, каскад класичний, градуйований, рваний, подвійний, подовжений, асиметричний

Каскад, що виконується досвідченим стилістом, може бути універсальним інструментом для корекції чорт особи і розставляння вигідних акцентів.

Серед негативних нюансів зачіски каскад виділяються наступні:

 • в цілях відрощування волосся ця стрижка не доречна, оскільки для вирівнювання довжини витратити додатковий час;
 • активний спосіб життя, при якому волосся не повинні створювати перешкод, не особливо поєднується з цим типом стрижки, так як буде досить складно без допомоги додаткових аксесуарів зафіксувати всі пасма статично;
 • якщо волосся сильно пошкоджені по всій довжині, дана зачіска підкреслить недоліки;
 • форма каскаду підтримується за допомогою регулярних походів до перукаря;
 • граничної обережності вимагає виконання даної техніки на дуже густих волоссі, так як створення надмірного обсягу може викликати проблеми з укладанням.

Зачіска каскад на середніх волоссі передбачає наявність високої кваліфікації перукаря-стиліста. Почуття смаку, міри і досвід допоможуть спеціалісту підібрати найбільш оптимальний варіант, відповідний конкретному клієнту і полегшує виконання щоденної процедури укладання. Правильно розставлені акценти не тільки підкреслять індивідуальність, але і скорегують недоліки зовнішності.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради