Інь ян: значення символу, тату

Символ чоловічого і жіночого начал Інь і Ян вказує на взаємодію цих двох сильних енергій між собою. Цей знак китайці перейняли у свою філософію від буддистів, надалі він знайшов відображення у багатьох галузях життя людини – творчості, медицині або релігії.

Подібний талісман заповнить внутрішню енергію, а також допоможе знайти гармонію зі своїм внутрішнім «я» і з оточуючими людьми. Для максимального ефекту важливо детально вивчити значення складових амулет символів Інь Ян як разом, так і окремо.

c6d53327d6ae780f3f5267e04b410057 Інь ян: значення символу, тату

Значення поняття Інь Ян

Спочатку символ протидії Інь і Ян означала гору, з одного боку, освітлену сонячним світлом, а з іншого — знаходиться в затемненні. Рух небесного світила вперед призводить до зміни світлої і темної сторони – це вказує на життєву циклічність.

В цілому амулет являє собою єдність протилежностей: добра і зла, шкоди і користі, активності і пасивності. Кожен знак у талісман Інь і Ян, що має своє особливе значення:

Інь – жіноче начало

Жіноча енергія Інь представляє темну сторону Місяця, яка сприяє:

 • розвитку інтуїції;
 • пом’якшення характеру;
 • посиленню емоційності;
 • розкриттю творчого потенціалу.

Представницям слабкої статі Інь допомагає стати, спокійніше, мудріше і жіночні одночасно, що притягує увагу протилежної статі.

Ян – чоловіче начало

Чоловіча енергія Ян означає світлу сторону Сонця, яка символізує:

 • ясність розуму;
 • чіткість формулювання думок;
 • цілеспрямованість;
 • розвиток інтелекту та логічне мислення.

Спокійна енергетика Інь активізує чоловіче начало Ян на активні дії і відкритий прояв своїх намірів.

Як виглядає символ

Зовнішній вигляд знаку Інь Ян – ідеальний замкнуте коло, яке уособлює символ нескінченності всесвіту, розділений хвилястою лінією на дві рівноцінні половини, схожі на рибок або краплі. Одна частина амулета білого відтінку, а інша пофарбована в чорний колір.

З одного кінця частині амулета розширені, з іншого – завужені. При цьому більш широка частина має всередині точку протилежного кольору – вони вказують, що обидві енергетики взаємопов’язані і здатні впливати один на одного.

Вплив на повсякденне життя

Внутрішній стан людини і все навколо нього наповнений енергетикою Інь Ян і головним завданням для набуття гармонійного життя є досягнення їх збалансованості.

Особи, в яких переважає Ян – це енергійні натури з притаманною їм:

 • агресивністю і запальністю;
 • нестриманістю;
 • надмірною наполегливістю.

Людина, в якому більше проявляється початок Інь, спокійний, лінивий, часто знаходиться в депресивному стані, однак, відрізняється врівноваженістю, багатою уявою і чудово розвиненою інтуїцією.

Талісмани Інь Ян

Кожна людина має чоловічі й жіночі риси, при цьому символ із зображенням Інь і Ян допоможе власникові знайти гармонію, зрівноваживши всередині себе обидві енергії. Головна дія талісмана полягає в посиленні слабких рис характеру і придушенні сильних.

Думка экспертаЮна ХатунПотомственная предсказательницаПеред тим як почати носити покупної або подарований талісман, рекомендується потримати його кілька хвилин під проточною водою – таким чином, ви змиєте з нього чужу енергетику.

Максимально очистити оберіг можна залишивши його на добу солі або джерельній воді.

Щоб чорно-білий круг допомагав своєму власникові врівноважувати всередині себе ці дві енергетики, необхідно встановити зв’язок з амулетом і налаштуватися на його роботу.

Активувати талісман для кожної стихії і зодіакального знака рекомендується по-різному:

 • Вогонь. Овнам, Левам і Тельцям потрібно пронести амулет над палаючою свічкою сім разів.
 • Земля. Тельцям, Дівам і Козерогам рекомендується на 7 годин опустити оберігальний знак в горщик із землею або закопати в саду.
 • Повітря. Близнюкам, Терезам і Водоліям потрібно обкурити талісман пахощами 7 разів.
 • Вода. Скорпіонам, Ракам і Рибам необхідно опустити прикраса в ємність з водою також 7 разів.
 • Для активації оберега необхідно регулярно з ним спілкуватися і ділитися тими речами, які вас турбують і руйнують гармонію.

  Найбільшою силою володіє оберіг у вигляді кулона, який носиться ближче до серця – так він надає кращий вплив на духовний і фізичний стан власника. А також оптимальним варіантом для жінок вважаються сережки, а для чоловіків – запонки.

  Значення тату

  Тату з символікою Інь Ян дозволено наносити будь-якій людині, незалежно від статі чи віку. Виникнення бажання зробити татуювання з цим знаком означає, що ви хочете прийти до внутрішньої згоди з самим собою, намагаєтеся позбутися сумнівів і знайти сенс у житті.

  Емблема Інь Ян допоможе розібратися з життєвими проблемами, покращити стан організму і знайти свою другу половинку.

  Щоб зображення на тілі призвело до позитивних змін, рекомендується його приховувати від поглядів сторонніх людей – оптимально наносити тату на спину, живіт або груди.

  Важливо пам’ятати, що справжньої гармонії з собою і навколишнім світом можна досягти, лише навчившись контролювати і правильно застосовувати енергетику Інь Ян.

  Тому не забувайте регулярно прислухатися до свого внутрішнього голосу, який допоможе вам зрозуміти, що саме потрібно зробити для набуття життєвого рівноваги.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради