Прикмети про обручки: які повинні бути, що краще купувати для середнього пальця

Обручка – заповітна мрія майже кожної дівчини і її батьків. Але це ювелірний виріб не тільки прикрашає ніжну руку, але і наділяє магічною силою його власницю, захищає домівку від усіх бід і напастей.

Про весільні кільця накопичилося безліч забобонів. Всі вони стосуються в основному сімейного щастя. Тим, хто носить атрибути шлюбу або тільки збирається їх надіти, не завадить вивчити народні прикмети про обручках, щоб правильно їх використати.

db037086cc734364d614cc08a8399bc2 Прикмети про обручки: які повинні бути, що краще купувати для середнього пальця

Покупка обручок

Прикмети і забобони про обручки диктують, якими вони повинні бути, і як їх купувати. Народна чутка стверджує, що ці нюанси впливають на подальше подружнє життя.

Коли купувати?

Як не дивно, на цей рахунок теж є забобони:

 • Купувати обручки потрібно після заручин, коли наречений зробив пропозицію, а наречена і її батьки його прийняли.
 • Не можна купувати шлюбні символи в день весілля.
 • Обидва кільця повинні бути куплені одночасно в одному місці.

Якщо хочеться дарувати нареченому обручку в момент пропозиції руки і серця, це повинно бути помолвочное кільце. Воно володіє особливою силою. Якщо дівчина дає свою згоду на шлюб, то надівши символ заручин, вона не може фліртувати з хлопцями.

9f586d14b631bb8bff2083bb2562fc91 Прикмети про обручки: які повинні бути, що краще купувати для середнього пальця

Хто повинен купувати?

За старовинним прикметами вибирати і купувати повинен особисто наречений. Часи змінилися, асортимент прикрас істотно розширився, тому допустимо присутність нареченої в ювелірному салоні. Вона може допомогти з вибором, але оплачувати покупку повинен чоловік.

Як вибирати?

Щоб сімейний оберіг міг показувати всю свою силу, обручку потрібно правильно вибрати:

 • Краще зупинити вибір на найбільш простих гладких і рівних колечках, які привернуть таку ж бездоганну спокійне сімейне життя.
 • Не наносити гравіювання на шлюбні атрибути, щоб не піддавати випробуванням своє подальше щастя.
 • Віддайте перевагу вироби з благородних металів. Фаворит молодят – золото (жовте, біле, червоне). Це символ матеріального достатку. Деякі наречені вибирають платину, як символ міцності та непорушності шлюбу. Допускається і срібло.
 • Прийнято, щоб ці парні прикраси були виконані в єдиному стилі, з одного і того ж металу. Якщо кільця будуть різні, одне – зі срібла, інше – із золота, то в сім’ї буде головувати той чоловік, на чиєму пальці красується срібну прикрасу.
 • При виборі довіртеся своєму смаку, менше звертайте уваги на модні віяння тенденції. Мода швидко змінюється, весільний атрибут повинен довго прикрашати руку.
 • Купувати обручки треба в доброму настрої. Якщо його немає, купівлю варто відкласти.

Якщо думаючи про весільні кільця, ви уявляєте собі аксесуар з камінчиками, потрібно знати прикмети про цих додаткових елементах інкрустації:

 • Аквамарин – охоронець сімейного вогнища, запобіжить негаразди.
 • Аметист – «ловець щастя».
 • Бірюза – символ вірності, любові.
 • Діамант – ознака міцних сімейних уз, уособлює успішність людини і шлюбного союзу.
 • Перли – здоров’я і довголіття.
 • Смарагд – камінь Венери (богині любові), збагачує інтимні стосунки, відганяє тривожні думки.
 • Місячний камінь – захисник від сварок.
 • Опал – символ довіри, щирих почуттів.
 • Рубін – знак вічної любові, захисник від пристріту.
 • Сапфір – чистота і моральність, допоможе зберігати вірність у парі протягом усього життя.
 • Циркон – рятівник від любовної туги.
 • Є ще одна корисна прикмета. Після повернення додому з вдалим придбанням перед порогом промовте вголос: «На щасливе життя, на міцну родину! Амінь!»

  2ff64bf98cf40bf251a5277446870383 Прикмети про обручки: які повинні бути, що краще купувати для середнього пальця

  Можна взяти чужі?

  Дуже не рекомендується, не тільки використовувати для ритуалу одруження, але і просто приміряти використані обручки. Як би ні була вигідна купівля вживаних колечок, від неї треба відмовитися. А також не варто приймати в дар або брати на час у знайомих весільні символи.

  Марновірство на цей рахунок стверджує:

  • Разом з чужими прикрасами можна прийняти чужу долю, швидше за все погану.
  • Дорогі речі ідеально підходять для наведення псування. Коли людина віддає або викидає коштовність, разом з нею він прагнути позбутися тяжкої хвороби або іншої біди, перекладаючи проблеми на цю річ.

  Можна приміряти весільні прикраси до весілля?

  Згідно з прикметами обручки після покупки не можна надягати аж до шлюбної церемонії. Власне, у такій примірці немає, є тільки просте цікавість. Чари весільного ритуалу полягає в новизни відчуттів, тому наречені одягають один одному кільця вперше в рагсі або під час вінчання.

  Прикмети про обручки не велять носити ці аксесуари до самого весілля. Їх рекомендується залити водою в єдиній ємності і заморозити. Але якщо наречена носить обручку – це означає, що дівчина зберігає чистоту до весілля. У цьому випадку носіння кільця допустимо.

  6b1d0999d5a9de482c706218fb7f705c Прикмети про обручки: які повинні бути, що краще купувати для середнього пальця

  Що робити, якщо наречена втратила обручку?

  Втратити будь-колечко – поганий знак. Набагато гірше, коли зникає обручку або обручку. Це говорить про те, що весілля може засмутитися, що дівчина не впевнена у своїх почуттях або молодий чоловік зробив нещире пропозицію. У цьому випадку наречений і наречена повинні прислухатися до своїх почуттів, щоб не зробити прикрої помилки.

  Якщо коштовність випадково злетіла з пальця нареченої, а майбутні молодята впевнені в своєму бажанні, створити сім’ю, потрібно терміново купити таке ж точно прикраса, як було. Наречена повинна продовжити його носити.

  Як поводитися з обручками?

  Перебуваючи у шлюбі, з весільними кільцями потрібно звертатися дуже акуратно.

  Дозволяється здавати або продавати?

  Їх не можна здавати в ломбард або продавати, тому що це прирівнюється до обміну сімейного щастя на гроші. Позбутися чогось дуже важливого в житті можна і у разі продажу кільця померлого чоловіка.

  Зате після розлучення символи колишнього шлюбу є гальмом для створення нових відносин, набуття іншого сімейного щастя. Їх варто прибрати з будинку (продати, подарувати або навіть викинути). Причому якщо просто переплавити колечко, воно може зберегти енергетику колишнього союзу і продовжувати псувати життя.

  6d8db516211c595b008bca07da7c1dde Прикмети про обручки: які повинні бути, що краще купувати для середнього пальця

  Впало обручку на розпису

  Це погана прикмета, передвіщає швидку розлуку, але її легко нейтралізувати. Для цього свідок повинен протягнути крізь кільце білу нитку, а винуватець події («тюхтій», що упустив атрибут) повинен цю нитку спалити зі словами: «Вогонь”, візьми всі наші біди й печалі». Вважається, що нитка забере на себе погана ознака, а вогонь знищить його остаточно.

  Чому молодятам не можна торкатися до порожньої коробочці для кілець?

  Після того як головні атрибути весільного торжества опиняться на пальцях молодят, наречений з нареченою не повинні брати в руки коробочку або подушечку, на якій спочивали символи заручин. Цю річ повинна взяти бажає скоріше вийти заміж (дівчина може бути з числа подруг або родичок молодят).

  Підставка для кілець (коробка, подушечка, блюдце тощо) має таку саму магічну силу, що і букет нареченої, який прийнято кидати на весіллі в натовп подружок. Спустошена коробочка для кілець стає своєрідним «ловців» нової весілля.

  c4199d6aa06db56eedb39dd8554beb3a Прикмети про обручки: які повинні бути, що краще купувати для середнього пальця

  Можна одягати обручку на рукавичку?

  Таке питання цікавить наречених, у яких рукавички є невід’ємним атрибутом образу, і молодят з різними дефектами рук, серйозними або незначними.

  Категорично забороняється одягати обручку на рукавичку тільки під час вінчання. При заручинах в загсі немає такого суворо заборони. Рукавичку під час обміну кільцями прийнято знімати навіть з міркувань практичності. Щоб надіти прикраса на тканину, воно повинно бути більшого розміру, ніж потрібно. Носити таке колечко надалі буде незручно, його легко втратити, або доведеться утримувати на руці другим.

  Чи можна давати приміряти іншим людям

  «Обручка – не проста прикраса…», тому не можна навіть давати його потримати іншим людям, не те що вирішувати приміряти. Вважається:

  • Якщо стороння людина до весілля міряє ваше кільце, це може засмутити всі плани на одруження.
  • Якщо чужа людина бере ваш шлюбний атрибут після весілля – він краде ваше сімейне щастя.

  Крім того, аж до торжества не рекомендується навіть показувати весільні атрибути нікому крім самих близьких родичів.

  8039dd4729374f54bf191783ff1d1c99 Прикмети про обручки: які повинні бути, що краще купувати для середнього пальця

  Можна знімати?

  У минулі часи після весілля було не прийнято знімати атрибути шлюбу, тому що вони є символом любові, оберегом від будь-яких потрясінь і важких хвороб. Вважалося, що коли людина знімає обручку, то він сам і його друга половинка залишається без захисту.

  Але сучасні фахівці (медики і знавці езотерики) не рекомендують постійно носити кільця щоб уникнути блокування енергетичного потоку. На практиці доводиться знімати прикраси під час виконання мокрих робіт. Не рекомендується надягати самостійно обручка – це повинен робити кожен раз чоловік. Так збережеться сила союзу.

  Деякі жінки лякаються, коли чоловік не носить обручку. Звичайно, потрібно проявити пильність. Раптом чоловік не хоче відкривати свій сімейний стан перед пасією або коханкою. Але багато представників сильної статі просто не люблять носити прикраси, їх дратують зайві елементи на руках.

  На якому пальці носити кільце

  Місце розміщення кільця на руці має таке ж велике значення, як і сама символічна прикраса. За традицією обручку і помолвочное кільця носять на безіменному пальці. Тільки в США і більшості європейських країнах знак подружжя знаходиться на лівій руці, а в Росії – на правій. Причини таких відмінностей незрозумілі. Адже безіменний палець лівої руки безпосередньо пов’язаний з серцем. Цілком логічно саме на ньому носити символ любові і вірності.

  Жінки більше уваги приділяють умовностей. Тому дізнатися про подружній статус дами можна за прикрас на її руках:

  • Кільце на безіменному пальці правої руки – свідоцтво заміжжя жінки.
  • Шлюбний атрибут на безіменному пальці лівої руки – дама розлучена. Іноді на цей палець надягають обручальный коло вдови або жінки, що мріють про розлучення.
  • 2 обручки (одне – на середньому пальці, інше — на безіменному) – овдовіла жінка пам’ятає чоловіка і зберігає йому вірність. На середньому пальці жінка носить річ покійного чоловіка. Якщо така комбінація шлюбних атрибутів знаходиться на руці в дами при живому чоловікові – це побажання смерті дружину.
  • Обручка на мізинці – прагнення поліпшити взаємини в сім’ї. Тому, якщо колечко стало мало, його можна носити на мизинчике без шкоди для подружжя.

  Всі перераховані правила стосуються і чоловіків. Тільки представники сильної статі часто не носять шлюбне прикраса. Але досвідчений погляд дозволяє судити про сімейний стан чоловіка навіть сліду від кільця на його пальці.

  c3317cff3a10bcfbcd322b05f79d72b2 Прикмети про обручки: які повинні бути, що краще купувати для середнього пальця

  Можна використовувати обручки батьків

  Шлюбні атрибути старших родичів можна передавати наступним поколінням, якщо шлюб батьків був тривалим і щасливим (люди дожили, як мінімум, до срібного весілля).

  Сімейні реліквії можна носити чи не носити, але переплавляти їх не можна, щоб накопичений позитивний досвід не випарувався. Якщо прикраси не підходять за розміром, їх краще дбайливо зберігати разом в шкатулці. Так вони принесуть більше користі нової сім’ї.

  Інші прикмети про обручки

  Існує безліч повір’їв про весільних кільцях. Наприклад, якщо чоловік іде з дому, жінці достатньо подивитися йому вслід крізь обручку, і чоловік обов’язково повернеться. Весільні прикраси служать оберегом для всієї родини, а не тільки для того, кому належать. Наприклад, якщо малюк захворів, йому під подушку можна покласти обручку батька або матері, дитина швидко одужає.

  Магічну силу кільця отримують в результаті прочитання над ними спеціальних змов, або під час релігійних обрядів (заручин, сватання). Зрозуміло, що будь-які неприємності з такими дорогими предметами (поламалося, тріснуло, почорніло), викликають тривогу у їх власниці.

  Якщо помолвочное або обручку тріснуло – це вказує на нестабільність стосунків пари. Є кілька пояснень:

  • Річ попереджає господаря про невірність чоловіка (дружини).
  • Поломка віщує важкий період у житті родини з пред’явленням взаємних претензій і бурхливими з’ясуваннями відносин.
  • Пошкодження кільця вказує на появу ворога, який хоче посварити подружжя, чаклує проти них.

  В останньому випадку, річ псується, забираючи на себе чужі погані помисли, відводить біду. Тому не треба даремно мучити партнера підозрами. Краще купити нові кільця, і обмінятися ними. Причому важливо купувати саме 2 нових ювелірних вироби, щоб не розбивати пару. Старі кільця можна переплавити в інші прикраси.

  Якщо обручка почорніло – це навіває сумні думки. Насправді пояснюється низькою якістю металу. Якщо ж даний золоте кільце або палець під ним темніє, це говорить, що навколо багато негативу (заздрості, ворогів), а весільний атрибут забирає його на себе.

  018a2e356b26545ece4eebd065502ebb Прикмети про обручки: які повинні бути, що краще купувати для середнього пальця

  Інші прикмети

 • Якщо колечко стало мало, його можна «розкачати». Згідно з прикметами збільшення розмірів кілець продовжує щасливий період шлюбу.
 • Загубилося перстень – знак майбутньої великої сварки, яка може призвести до розлучення.
 • Знайшли золоту обручку – передвістя повтору низки подій, які ви вже проходили. Бажано не брати і не носити чужу річ.
 • Лежить на перехресті доріг – його не можна брати. Напевно, хтось зводить на нього порчу.
 • Погнулося золоте колечко у вас в руках – вам належить стати винуватцем у створенні проблем зі своїм чоловіком (дружиною).
 • Один з головних заборон – нікому не можна давати знімати обручку з пальця! Тоді ваш шлюбний союз триватиме не один десяток років.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради