Чихалка на четвер по часу: до чого прикмета чхнути по годинах і натщесерце

Трактування візьме про чханні залежить від дня, коли це сталося. Чихалка на четвер вказує, коли чхати до добра, а коли – до неприємностей. Четвер, день тижня відповідає за почуття, тому чхання вказує на особливості відносин між людьми. Багато тлумачення пов’язуються також з приємними клопотами. Значення в поясненні візьме про чих і має конкретний час, коли ви ним пчихнули.

Ранок

Не потрібно побоюватися ранкового чхання у четвер. Воно попереджає про романтичних зустрічах і успіхи у всіх починаннях. Чихалка в четвер за часом пояснює ранкові чхання.

06.00-07.00

Нападник в цей момент чих пророкує, що вам дуже заздрить одна з подруг, намагається будувати підступи у вас за спиною. Поки цей процес не увінчався успіхом – у вас дуже сильний ангел-охоронець. Він нейтралізує її чорну енергетику.

Незабаром ви прозрієте щодо цієї людини, з подругою доведеться розлучитися.

ffeed14a9630189393a8bcbbac2db0e4 Чихалка на четвер по часу: до чого прикмета чхнути по годинах і натщесерцеВам краще взагалі не хвалитися своїми успіхами в житті – так їх буде більше.

07.00-08.00

Чхати в настільки ранній ранок в четвер – прикмета швидких поцілунків. Людина, від якої ви чекаєте ніжності і більш рішучих дій, нарешті наважиться. Він чекає від вас кроку у відповідь. Якщо ви зумієте правильно себе повести, у вашій парі буде мир і гармонія.

Можливо, він проявить зайву увагу на людях. Не потрібно цього перешкоджати він може образитися, це зіпсує ваші стосунки, може навіть статися розрив.

08.00-09.00

Ближче до ночі вас чекає несподівана приємна новина. Вона навіть може порушити побудовані плани, але варто того, щоб їх поміняти. Новина буде стосуватися ваших рідних.

835ada609f63e3c1fc1faa16f898ec50 Чихалка на четвер по часу: до чого прикмета чхнути по годинах і натщесерцеМоже, сестра або близька подруга повідомить вам про свою вагітність або, наприклад, про весілля. Звістці ви точно будете раді.

09.00-10.00

Належить похід на велику вечірку. Ви будете мати великий успіх у чоловіків, що зобов’яже вас зробити вибір і віддати перевагу одному з них. Всі молоді люди будуть гідними кавалерами.

10.00-11.00

Напали на вас чхання у цей час четверга зайвий раз підтверджує, що молодий чоловік любить вас. Не дозволяйте знайомим втручатися у ваші відносини.

11.00-12.00

Потрібний вам чоловік запросить вас на побачення. Приділіть увагу своєму поряд – він оцінить. Тільки не надягайте нічого вульгарного й викликає.

День

До чого чхати в четвер вдень – так це до приємних сюрпризів, романтичних зустрічей і одкровень.

12.00-13.00

Улюблений влаштує сюрприз. Це буде шикарне побачення за межами дому.

13.00-14.00

Знайома поділиться секретом щодо ваших старих друзів. Якщо ви ним пчихнули в четвер з години до двох, можливо, відбудеться зустріч з колишньою любов’ю.

c0f3fbb4277d18030813490468a374b9 Чихалка на четвер по часу: до чого прикмета чхнути по годинах і натщесерцеНе ризикуйте справжніми відносинами заради минулого.

14.00-15.00

Чхання у четвер з двох до трьох дня говорить про те, що чекає зустріч із хорошою людиною. Він стане для вас опорою в житті, до нього завжди можна звернутися за допомогою і в скрутну хвилину спертися на надійне плече.

15.00-16.00

Про вас можуть розпускати неприємні чутки. Необхідно контролювати інформацію, якою ви ділитеся зі знайомими. Про особисте життя не розповідайте нікому, не вмешивайте чужих людей у свої стосунки з коханою людиною.

16.00-17.00

Скоро до вас прийде чоловік, який вас любить. Прислухайтеся до себе – ви теж до нього відчуваєте почуття. Не бійтеся їм віддатися. Він стане для вас опорою і захистом у шлюбному союзі.

17.00-18.00

Проводьте більше часу з коханою. Він дуже до вас прив’язаний. Пам’ятайте, що вам з ним пощастило.

737723256fa4295d412e6c4fb2dc1033 Чихалка на четвер по часу: до чого прикмета чхнути по годинах і натщесерцеУ вашої пари багато заздрісників, бережіть свої почуття.

Вечір

Вечірній чих в четвер попереджає про обережність у відносинах з подругами. Не обнажайте свою душу і думки. Пам’ятайте, що навколо можуть бути недоброзичливці.

18.00-19.00

Ваш старий друг запросить вас на побачення. Добре подумайте перш, ніж погодитися на цю авантюру, чи потрібна вона вам. Ця інтрижка скоро закінчиться і не принесе вам стабільних тривалих відносин.

19.00-20.00

Не захоплюйтеся спиртним на майбутньому заході. Ви можете скомпрометувати себе перед друзями та колегами.

8c5c11a4027b9403bb89e4b48db325c6 Чихалка на четвер по часу: до чого прикмета чхнути по годинах і натщесерцеЗробіть загальне фото – ви часто будете згадувати цей вечір і людей, з якими провели час.

20.00-21.00

Якщо довелося в четвер чхнути з 8 до 9 вечора, це прикмета про те, що потрібно тримати язик за зубами. Ви зробите велику і дорогу покупку. Не варто про неї розповідати – навколо вас багато заздрісників. Своїм щастям поділіться з мамою чи хлопцем. Навіть подруги не повинні знати ваші сокровенні таємниці.

21.00-22.00

Чхнути ввечері в четвер – до того, що скоро можуть прийти гості. Це дуже близькі люди, ви будете їм ради. Вони прийдуть не просто так – ви отримаєте від них моральну і матеріальну підтримку. Не відмовляйтеся від допомоги, адже вона від щирого серця.

22.00-23.00

Не говоріть про свої почуття хлопця – він до цього ще не готовий. Чекайте, коли він сам зізнається. Ваша зайва наполегливість може його відлякати.

23.00-24.00

Чхнути перед північчю четверга – до зустрічі колишнього хлопця. Ви обидва будете раді побачитися, але не тіште себе ілюзіями, що почуття повернулися. Парою ви не будете, а от іншому він стане дуже хорошим.

Ніч

Темний час доби віщує веселе проведення часу в колі добрих друзів, море вражень і нових знайомств.

67c6cc39db1e0a2f96165786fccc98d9 Чихалка на четвер по часу: до чого прикмета чхнути по годинах і натщесерцеЯкщо ви ним пчихнули у четвер, зверніть увагу на час. Воно важливо для розшифровки передбачень.

00.00-01.00

Якщо чих напав у четвер після півночі, варто піти на танці. Велика ймовірність зустрічі з другою половинкою. Роздумувати довго не варто. Можна зателефонувати друзям і подругам або запропонувати їм разом провести час. У разі їх відмови не потрібно міняти свої плани – на танцях ви не залишитеся без компанії.

01.00-02.00

Незабаром відбудеться важливе знайомство. До нього потрібно підготуватися, обов’язково підберіть новий наряд. Краще вибрати щось нейтральне, наприклад, плаття або класичний костюм. У цьому образі ви будете впевнено відчувати себе при будь-яких обставин. Особливу увагу приділіть макіяжу – він буде мати велике значення при цій зустрічі, яка кардинально змінить ваше життя.

02.00-03.00

Чхнути в четвер в цей час – прикмета, що на наступний день на вас зверне увагу якийсь чоловік і втратить спокій і сон. Можливо, він виявиться вашою другою половинкою. Готуйтеся до напористому залицяння. Якщо він викличе у вас почуття у відповідь, не чиніть опір. Він може виявитися надійним і люблячим.

ffb500a6d8fa58141b7a90a2f5b0d014 Чихалка на четвер по часу: до чого прикмета чхнути по годинах і натщесерцеЯкщо він не справляє на вас належного враження, необхідно коректно, але твердо відмовити йому.

03.00-04.00

Якщо ви ним пчихнули у четвер під ранок, прикмета попереджає, що не потрібно сходити з наміченого шляху. Не міняйте давно прийнятих рішень і планів, навіть якщо на шляху виникають непереборні перешкоди. Від результату ви отримаєте масу задоволення. За ваші труди життя нагородить несподіваним і приємним подарунком.

04.00-05.00

Навіть одноразовий чих в цей час четверга попереджає вас про побачення, на яке обов’язково потрібно відвідати. Якщо ви вирішили відмовитися від зустрічі, знайте – своєю відмовою сильно скривдите запрошуючу сторону. Надалі ви нітрохи не пошкодуєте, що погодилися на це побачення. Молодий чоловік вас приємно здивує і змусить відчувати себе щасливою.

05.00-06.00

У вас трапиться нове знайомство, швидше за все, з жінкою. Четверговий чих попереджає, що це не дуже щира людина. Не варто з нею ділитися своїми почуттями і планами на майбутнє. Вона сама нещасна, тому буде вам заважати знайти своє.

96fdaa731ec22a66fe8fac0232128279 Чихалка на четвер по часу: до чого прикмета чхнути по годинах і натщесерцеКраще захистити себе від спілкування з цією людиною. Якщо це неможливо, тримайте її на відстані і не оголяйте перед нею душу.

Що значить чхнути в четвер натщесерце

Якщо вас наздогнав чих вранці, коли ви ще не встигли поснідати, радійте – це означає, що вас чекає незабутній відпустку з коханою людиною. Також це може передвіщати успіхи в трудовій діяльності, начальство помітить ваше завзяття і віддачу на роботі. Чекайте підвищення і хорошою надбавки до зарплати.

Наскільки правдиві прикмети

Доросла людина сама вирішує, вірити йому в прикмети чи ні. Езотерики вважають, що передбачення на основі пчиху правдиві і завжди збуваються. Головне – тлумачити тільки раптові чхання четверга. Якщо у вас застуда чи алергія, в цьому випадку чхання не має ніякого відношення до прикмет.

Коли прикмета не працює

Четвер володіє сильною енергетикою любові. Тому всі прогнози чихалки стосуються особистого життя і взаємин між статями. Якщо ви вірите в ці прикмети, вони обов’язково збудуться.

c78dd9b60a4c651b7c33037879856930 Чихалка на четвер по часу: до чого прикмета чхнути по годинах і натщесерцеПотрібно пам’ятати, що думки матеріальні.

Як нейтралізувати чихательные передбачення

Якщо якесь пророкування четверга вам не сподобалося, його можна нейтралізувати:

  1. Зав’яжіть на червоній нитці навколо зап’ястя вузлик і попросіть його обнулити передбачення. Слова можна вимовляти в довільній формі.
  2. Прохання повторіть 9 разів.
  3. Зніміть нитку, але не викидайте. Покладіть її в шафу.

Чхання у четвер не віщує нічого поганого. Його не варто побоюватися. Трохи уважності до оточуючих вас людям, і у вашому житті все складеться, як треба.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради