Зірка Ерцгамми – значення символу, амулетів, талісманів і оберега в православ’ї та інших народах

Будь-яка людина може опинитися в такій життєвій обстановці, коли йому не вистачає земних сил. Тоді йому доводиться звертатися до Вищого Розуму або Бога. Деякі люди вдаються до допомоги магії.

Дивовижний амулет Зірка Ерцгамми — потужний інструмент енергетики, що творить чудеса, що дозволяє вирішувати проблеми, знаходити вихід із складних ситуацій. Причому все це відбувається шляхом відкриття внутрішніх резервів володаря.

26445c5310b1dad176bcde1fa79b6e4a Зірка Ерцгамми – значення символу, амулетів, талісманів і оберега в православї та інших народах

Значення символу зірка Ерцгамми

Сам знак являє собою обертовий рівнобедрений трикутник. Це обертання символізує об’єднання душі, сили і можливостей людини. Це злиття привідкриває таємницю світобудови, що показує людську міць і могутність.

Думка экспертаКанти ГауриКармолог, парапсихологЭрцгамма мовою коптів (перших християн) означає світло істини, що таїться в гармонії дванадцяти променів або двенадцатилучевая гармонія. Ерц – дванадцять, а гамма – гармонія.

Символ являє собою двенадцатиконечную зірку, з дванадцяти променів якої виходять 4 трикутник з рівними сторонами. Ці фігури передають сутність людини, позначають стихії:

 • Трикутник з вершиною, спрямованою вгору, означає стихію вогню і зв’язок людини з космосом.
 • Трикутник, направлений вниз, що символізує зв’язок з землею.
 • Трикутник, «смотрящий» вліво означає зв’язок людини з минулим і стихію повітря.
 • Трикутник, «смотрящий» вправо, відображає зв’язок людини з майбутнім і стихію води.
 • Перетинання трикутників – це пристрасті і спокуси, збивають людину із шляху істини.

  У центрі Зірки Ерцгамми знаходиться хрест, який наділяє знак сенсом смерті і воскресіння Христа.

  Значення амулета

  Амулет допомагає людині в пошуку життєвого шляху, підживлює свого володаря енергією, завдяки якій володар талісмана завжди бадьорий і перебуває в гарному настрої.

  Ця зірка:

  • талісман удачі;
  • захист від зовнішніх неприємностей, таких як конфлікти, сварки, обман, зрада;
  • оберіг від впливу потойбічних сил, що запобігає вроки, енергетичний вампіризм;
  • помічник у швидкому одужанні.

  Талісман дозволяє зняти емоційне збудження, перемогти власні слабкості, протистояти спокусам.

  Значення символу Зірка Ерцгамми відрізняється у семітів, індуїстів, християн. Найдавніший символ зустрічається у кельтів і на півночі Китаю, але його точне значення було втрачено.

  Християнство

  Християнська церква по-своєму трактує цей древній символ. В православ’ї 12 променів – це 12 апостолів. Хрест – місце розп’яття Христа, що символізує життя після смерті. Тому весь символ містить в собі зцілення і таїнство Хреста, зміцнення Духу і зв’язок з Господом.

  Згідно з переказами саме зірка Ерцгамми першою з’явилася на небосхилі в момент народження Христа.

  Зрозуміло, зв’язок Зірки з християнством вигадана. Символ з’явився задовго до виникнення християнської релігії. А слов’янські народи, тим більше, не мають ніякого відношення до зірки Ерцгамми. До християнській культурі знак адаптувався з більш давніх релігійно-філософських вчень.

  Тим не менш символ зображений на деяких іконах. Наприклад, на іконі Розчулення, знаходиться зірка Ерцгамми. Вона розташована на лобі і на плечах Божої Матері.

  Іудаїзм

  Якщо уважно подивитися на амулет, можна побачити, що дві Зірки Давида, накладені один на одного. Цей знак символізує єдність і протилежність жіночого і чоловічого начала, неба і землі, Господа і земної людини. Такий талісман захищає свого власника від будь-якого негативу, спрямованого проти нього.

  Індуїзм

  На Сході цей символ з-за зовнішньої схожості зв’язується з енергетичним центром людини, який розташований в середині грудей (він називається Анахата-чакра). Носити зірку потрібно саме так, щоб вона розташовувалася в цьому місці. В результаті серцева чакра, що встановлює зв’язок між душею і тілом, буде активізуватися, а людина почне глибше відчувати і розуміти світ.

  Геометричні фігури в символах відображають закони руху енергії:

  • Трикутник демонструє закон прояви духу в матерії.
  • Коло показує сукупність і дозрівання людських якостей.
  • Сонцеворот символізує додаток потенціалу, нескінченний процес набуття та засвоєння нового досвіду, який потім закріплюється в знанні.
  • Зоряні промені (вершини трикутників) означають 12 якостей серця, 12 чеснот.

  Крім цих фігур в зірці Ерцгамми укладені та інші знаки, наприклад, пентаграма і тризуб.

  Промені зірки мають конкретне значення. Верхній промінь – душа. Далі за годинниковою стрілкою: мудрість, парадокс, логос, усвідомлення, досвід, гріхи або помилки, час, тіло, життя або буття, каяття, віра.

  56160981b1079a628a04e9123089d62a Зірка Ерцгамми – значення символу, амулетів, талісманів і оберега в православї та інших народах

  Як використовувати амулет

  Для позбавлення від недуг потрібно проводити обряди із Зіркою Ерцгамми. Це слід робити у вечірній час, при світлі свічок. Всі електроприлади поблизу повинні бути відключені. Суть ритуалу: талісман підносять до хворого місця і тримають до появи тепла, після цього водять амулетом навколо проблемної зони 3 хвилини за годинниковою стрілкою.

  Можна дистанційно впливати на людину, якого треба вилікувати. Для цього на фото хворого кладуть талісман і всі разом загортають у полотняну тканину, потім ховають згорток у затишному місці на 7 днів.

  Щоб поліпшити зір, тримають амулет на рівні очей і 12 раз обводять поглядом всі промені, рухаючись спочатку за годинниковою стрілкою, а потім 12 разів – в протилежному напрямку.

  32c15fb29516d1007c407f3e336b210b Зірка Ерцгамми – значення символу, амулетів, талісманів і оберега в православї та інших народах

  Після ритуалів на оздоровлення, Зірку потрібно звільнити від зібраного нею негативу. Для цього амулет кладуть у склянку з водою з-під крана і ставлять в морозильник. Через 12 годин склянку дістають, а воду розморожують і виливають в каналізацію.

  Найпростіший спосіб привернути удачу за допомогою зірки – це носити його постійно на собі. Кулон або підвіску слід надягати поверх одягу (бажано, щоб амулет був прихований від стороннього погляду). Річ повинна розташовуватися в області центру грудей. Зірку можна розмістити на брошки або браслеті.

  Якщо повісити Зірку Ерцгамми над вхідними дверима або на видному місці в житловому приміщенні, амулет буде служити домашнім оберегом.

  З допомогою талісмана, Зірка Ерцгамми, ви можете позбутися від хвороби, вирішити різні проблеми, вас будуть обходити стороною нещасні випадки. Ви будете захищені від чужих злих думок. Зрозумієте, як самостійно побудувати своє щасливе майбутнє, знайдете своє призначення.

  Вона принесе вам удачу і везіння у всьому. Вантаж ваших проблем буде спадати, ви позбудетеся від страху і невпевненості, додасться грошей, прийде справжня любов, здійсняться ваші найзаповітніші бажання.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради