Змова від п’яткової шпори – Читати

П’яткові шпори якщо не зіпсують життя, то абсолютно точно зроблять кілька менш приємною. Тим, хто не згоден терпіти і відмовлятися від активного життя, варто взяти ситуацію у власні руки і видалити дратівливий чинник. В езотеричних вченнях накопичилося чимало варіантів ритуалів, що дозволяють позбутися від неприємного явища. Зазвичай вони припускають читку магічних замовлянь і церковних молитов від п’яткової шпори.

d5452711ff77d6d2253a5eff28318fb5 Змова від пяткової шпори – Читати

Правила проведення

В езотеричних практиках є рекомендації і щодо того, як успішно заговорити назавжди п’яткову шпору.

 1. Обов’язкова умова — дотримання правил беззаперечно, тільки це дозволить досягти потрібного результату в найкоротші терміни.
 2. Змови і ритуали, спрямовані на позбавлення від шпор, будуть мати більшу силу, якщо проводити pfujих на старіючу місяць. Вважається, що, поступово зникаючи з небосхилу, нічне світило здатна забрати з собою недуги.
 3. Не можна дозволяти проникнути в думки сумнівам. В силі створених ритуалів, виголошених молитов або змов потрібно бути впевненими на сто відсотків.
 4. Не варто розповідати про магічній практиці оточуючим. Поділитися можна тільки з тією людиною, яку вважаєте Вчителем, щоб запитати в нього поради. Варто пам’ятати просту магічну формулу: чим більше вух почуло про вашому ритуалі, тим менший ефект він буде мати.
 5. Всі предмети і продукти, що використовуються в ритуалах, повинні бути максимально натуральними. Вітається глиняний посуд, тканини з вовни або бавовняних ниток, страви з особистого підсобного ділянки.
 6. Купуючи щось для ритуалу, не можна брати здачу.
 7. Будь-яка езотерична практика вимагає максимальної концентрації. Щоб надати своїм діям і словам магічну силу, потрібно відкинути всі зайві думки і почуття. Необхідно домогтися того, щоб все життя зосередилося в теперішньому моменті, в певному місці і на хвилюючої проблеми.
 8. Перш ніж приступати до певного ритуалу, важливо як слід вивчити його. Чим більше сил, часу та енергії вкладено в дійство, тим сильніше відгук.

Ефективні змови

Словесні змови на убуваючу місяць

Ця змова необхідно вимовити, в той же час перехрестивши хворе місце:

«Дивлюся як у червоного півня зросли шпори, так і в Бога раби (ім’я) зросли шпори. Иссыхает ніжка півня, так і у раби Божої (ім’я) висохла б шпора».

Вибалакують дев’ять разів поспіль і повторюють на наступний день за необхідності.

Ось ще один дуже ефективний наговір на шпору на п’яті. Його потрібно вимовити вголос тричі:

«Став стіл, візьми у раби Божої (ім’я) шпори. Як ніжки біля столу засохли, так і у раби Божої (ім’я) шпори висохли».

Безпосередньо перед відходом до сну прочитайте слова. Виконуйте постукування рукою по хворої п’яті поки вимовляєте. При цьому неодмінно потрібно в думках уявляти, як рубайте шпору певним гострим чи колючим предметом. Відразу після пробудження не забудьте прочитати молитву «Отче Наш», зосередившись на болючою точці і поклавши на неї долоню.

На пекучий перець

Для ритуалу потрібно дві чайних ложки червоного перцю і чисті бавовняні шкарпетки. Проводять його ввечері, після душу, безпосередньо перед тим, як лягти спати. В чисті шкарпетки засипають перець, намагаючись, щоб потрапляв на ті місця, які будуть стикатися з п’яткової шпорою.

Для посилення дії при цьому читають молитву «Отче наш». З її допомогою перець «випалить» хвороба, очистить організм і додасть сили.

Ритуал слід повторювати протягом десяти днів, намагаючись проводити без перерв в один і той же час. Якщо все зроблено правильно, то на одинадцятий день хворий відчуває помітне полегшення.

На березовий дьоготь

Для ритуалу потрібно невелику кількість дьогтю. Їм змазують уражені хворобою ділянки, повторюючи слова змови від п’яткової шпори:

a5188431d85a1191b95160147aa04249 Змова від пяткової шпори – Читати

Цей сильний змова від шпори на п’яті приносить полегшення вже на наступний день. Однак ритуал можна повторювати до тих пір, поки хвороба не відступить зовсім.

На вершкове масло

Крім тексту змови, потрібно:

 • шматочок вершкового продукту близько 25 м;
 • куряче яйце;
 • 2-3 столові ложки оцту 9%.

Магічним є сам процес приготування зілля. Він повинен відбуватися в тиші, в правильному розташуванні і з максимальною концентрацією. Продукти по можливості слід використовувати свіжі, без додавання хімії. Краще, якщо вони будуть придбані у фермерів, а не в магазині.

Для початку ставлять на водяну баню масло. В цей же час в глиняну або скляну миску розбити яйце. Вливають в нього оцет і перемішують. Розтоплене масло трохи остуджують і також додають до лікувального засобу.

Весь процес повинен супроводжуватися читанням змови:

3aab43e367409af7462967321106d6ab Змова від пяткової шпори – Читати

Приготоване таким чином ліки прибирають в холодне темне місце на три дні. А потім використовують, втираючи в хворі місця двічі на день.

На помідор

Для нього буде потрібно один стиглий помідор і невеликий клаптик тканини червоного кольору.

Овоч загортають в ганчірочку і мнуть, щоб розчавити його. При цьому слід читати наступний змова від п’яткової шпори:

43218532655a723bb20cd848fbefefe3 Змова від пяткової шпори – Читати

Потім тканину, просочену соком томату, прив’язують до уражених місць, роблячи щось на зразок компресу. Увечері перед сном ноги укутують ковдрою або теплою ковдрою. Добре при цьому вимкнути світло, розслабитися і уявити себе здоровим. Наприклад, танцюючим або вийшли на пробіжку.

Слід приділити увагу відчуттями. Навіть у фантазіях повинно бути зрозуміло, що кожен крок дається легко і не завдає болю.

На ніжку півня

Для ритуалу потрібно ніжка півня і шматок чистої натуральної тканини. Проводять ввечері. Ніжку кладуть на стіл і, стоячи поруч, вимовляють змова:

aadad412f66bcec77655d5078633441b Змова від пяткової шпори – Читати

Читають ці рядки рівно дев’ять разів, не перериваючись, не обертаючись і не відволікаючись ні на що. Після цього півнячу ніжку загортають у тканину, виносять на вулицю, закопують в землю, повторюючи новий змова:

8035ca1f31216fbb998d5817a155cfc0 Змова від пяткової шпори – Читати

По мірі того як кісточка буде засихати в землі, хвороба стане відходити, наберіться терпіння і слідкуйте за здоров’ям.

Втім, якщо шпора велика, має сенс повторити ритуал. Це роблять відразу на наступний день.

На мед

Для лікування п’яткової шпори відкладіть в чисту миску то кількість меду, який знадобиться для втирання в уражені ділянки. Ємність тримають у руках перед собою і читають замовляння:

daa71458c9624db523b1d0afa925409a Змова від пяткової шпори – Читати

Заговоренным медом змащують ноги поки хвороба не відступить.

Змова Ванги

Була у болгарської цілительки улюблена молитва, яка допомогла звільнити від різних хвороб сотні людей:

750e6496711c5cc4df413592775f394c Змова від пяткової шпори – Читати

Читати її сліпа провидиця рекомендувала і при п’яткових шорах. Причому робити це радила особливим чином, на воду, набрану у прозору посудину, – пляшку або банку. Її ставлять на вікно таким чином, щоб на воду падало місячне світло. Добре, якщо нічне світило буде перебувати при цьому в стадії спаду. В такому випадку достатньо однієї ночі, щоб вода стала чудотворною.

Молитви

Допомагають всім, хто читає щиро, від душі і з вірою.

Люди, які страждають від п’яткових шпор, приділяють увагу молитвами, які без праці можна знайти в молитвословах:

«Отче наш»;
святому Пантелеймону;
Миколі Чудотворцю про допомогу у хвороби за себе.
Ритуали, замовляння та молитви – це підтримка під час хвороб. Часом вони виявляються ефективними там, де інші засоби не приносять користі. Використовувати ці магічні дії – це все одно, що впустити в своє життя диво. Дозвольте позбавити вас від п’яткової шпори, повірте в те, що можливе життя без болю, і все зміниться.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради