Як позбутися від пилу в квартирі: кошти, поради

Хороший антистатик для меблів від пилу допоможе тримати квартиру в чистоті та свіжості більш тривалий час, додасть ефект блиску і новизни речей і захистить мешканців від шкідливих мікроорганізмів, захворювань дихальних шляхів і поганого настрою. Головне, що застосування одного засобу недостатньо, потрібно робити регулярне вологе прибирання, пилососити, підтримувати порядок і обзавестися корисною звичкою одразу складати одяг у шафи і тумбочки. Безлад є головним чинником появи пилу в будинку.

6b16110812ae29de3f7f75fd11bac8a6 Як позбутися від пилу в квартирі: кошти, поради

Чому в квартирі багато пилу?

Важливо розуміти, що запиленість поверхонь — природний процес. Прибрати назавжди дрібний сміття не вийти, але, знаючи звідки він береться, стане можливо зменшити кількість. Основні причини запилення приміщень в будинку знаходяться на увазі, але часто залишаються незамеченны. Килими на підлозі і особливо на стінах, їм приділяють найменше уваги, збирають найбільшу її кількість, на екранах електроприладів з’являється багато пилу через створювану ними статичне тяжіння. Книги, листя квітів, одяг, настільні статуетки та інші речі, що служать для заміщення вільного простору в кімнаті. Домашні тварини поширюють велика кількість пилу, приносячи її в шерсті після прогулянок на вулиці, тому краще їх регулярно вичісувати і мити.

Поради щодо прибирання в домі

Позбавлення від пилу

Прибирання починається з протирання речей спочатку вологою ганчіркою, а потім сухою. Дзеркала, вікна потрібно чистити спеціальними аерозолями, так як після простої води залишаються патьоки. На м’яких виробах досить швидко утворюється пилова прошарок, їх добре регулярно пилососити, але проблему це повністю не вирішить. На меблі можна покласти стару вологе простирадло і вибити. Пил з волокон меблів перейде на простирадло, яку можна буде випрати і використовувати заново. Після обробити всі видимі речі засобом проти пилу, яке дасть тривалий захист. Пам’ятайте про чищення стель і штор, з них падає багато частинок. Цим важливим складовим кожного житла приділяють мало часу під час прибирання. Парова швабра відмінне рішення для цієї задачі чи пилосос з довгою насадкою. Натяжні стелі можна мити мильним розчином, не дуже насиченим. Їм же можна помити люстру, плафон, світильник. Після ретельно витерти насухо.

Боротьба з пилом повинна бути поступовою — від верхніх до нижніх ярусів.

Вимивання підлоги

c822bdede1a1f0551bbc65967604b413 Як позбутися від пилу в квартирі: кошти, порадиМиття підлоги необхідно робити мильною водою, так буде свіже повітря і процес прибирання простіше.

Перед миттям підлог слід обов’язково пропилососити. Старі пилососи викидають і піднімають в повітря багато частинок, що може звести всю прибирання на ні, з цим завданням добре можуть впоратися пилососи з аквафільтром. Можна встановити в будинку зволожувачі повітря. Боротися з пилом стане простіше, тому що сухе повітря продуцент появи часток. Злегка вологою ганчіркою або щіткою пройти по всіх поверхнях підлоги. Воду розбавити з миючим засобом — воно дає свіжість і краще відмиває. Далі пройти по всім вимитим поверхонь сухою ганчірочкою. Пол, покритий ламінатом або паркетом, слід берегти від рясного поливання водою, щоб зберегти матеріал. Дерев’яні вироби погано переносять вологу, розсихаються і трескают.

Які засоби допоможуть попередити пил?

Правильно підібране засіб від пилу допоможе надовго очистити будинок. Ганчірочки з мікрофібри або вовни добре збирають пилові частинки, що їх можна вимочити в звичайній воді і додати кілька крапель ефірного масла. Меблі з м’яким покриттям бажано чистити антистатичної щіткою, її не треба мити, досить тільки струснути. Нею можна також прати з шпалер без слідів і шкоди. Для прибирання відмінно підходять народні засоби, які можна зробити своїми руками в домашніх умовах. Якщо немає пилососа, але є віник бажано спочатку підвищити вологість в будинку, розпорошивши невелику кількість води по поверхні. Це не дасть пилу підніматися в повітря і осідати в інших місцях. Кошти з агресивним хімічним складом можуть нашкодити меблів та підлоги. Слід уважно вивчати склад перед використанням.

pinit fg en rect red 28 Як позбутися від пилу в квартирі: кошти, поради

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради