Прикмета: зупинився годинник в будинку або наручний

Годинник — один із самих загадкових і дивовижних винаходів людства. З давніх часів ми намагалися виміряти час, підпорядкувати його і, здавалося б, — вдалося. Але з тих самих пір найрізноманітніші хронометри підкидають загадки і знаки, що стосуються нашого майбутнього, справжнього, а іноді і минулого.

e7ae42f9ba06a2b1d77e00573182c3b5 Прикмета: зупинився годинник в будинку або наручний

Зупинилися годинник – це небезпечно

Годинник оточують всюди, ми носимо їх на зап’ясті, вони висять в будинку і з невблаганністю самої долі відраховує час всюди, куди б ми не пішли. Саме тому люди лякаються, коли бачать, що їхні годинники зупинилися, це прикмета, яку не можна ігнорувати. Але хронометри бувають різні, що теж має важливе значення.

Настінні

Якщо в будинку зупиняються будь-які настінні годинники, то це вважається дуже поганим знаком. Так як хронометри дуже чутливі до негативних енергій, їх зупинка є передвісником близької біди або руйнувань. Варто бути особливо уважними, якщо стрілки встали після відходу гостей — це означає, що серед них були ті, хто затаїв на вас зло. Крім того, ходики та їх аналоги відчувають енергетику всіх мешканців будинку і подібна зупинка означає, що хтось із мешканців скоро помре.

Але подібні жахливі прикмети актуальні тільки в тому випадку, якщо механізм не підлягає ремонту.

e6fe98c89ba87e5faf239611b5876720 Прикмета: зупинився годинник в будинку або наручний

Наручний

Містики переконані, що наручний годинник тісно пов’язані зі своїм господарем. Навіть те, на яку руку вони вдягнуті має значення. Носяться на зап’ясті, а значить і чуйно реагують на сам пульс життя людини, вони відповідають на питання:

  • Носіння годинника на лівій руці допомагає визначити можливі проблеми з минулого.
  • Права рука веде в майбутнє, а значить і зупинка хронометра буде ставитися до подій, які ще не відбулися.

Те, що годинник встали — прикмета не сама приємна, але й не погана. Зазвичай це означає, що через затяжну депресію їх господар втратив багато енергії. Або ж на нього навели порчу.

Якщо зупинилися всі годинники в будинку

У разі коли встають всі годинники в будинку, прикмети дають протилежні тлумачення. Деякі практики стверджують, що це пов’язано з початком нового періоду в житті, інші ж запевняють, що невдовзі станеться щось погане, що розділяє життя на «до» і «після».

Найкращим варіантом буде вважати, що таке рідкісне явище можна інтерпретувати, як творення через руйнування. Дійсно, ймовірно, все піде шкереберть, але це призведе до початку чогось іншого, здатного зробити життя не краще і не гірше, а просто зовсім інший.

Зупинилися і знову пішли

У тому випадку, якщо в будинку зупинилися годинник, а потім знову пішли, то це позитивний знак. Це означає, що людині загрожувала неймовірна небезпека, яка вирішилася без його участі і втручання. Впору думати про те, що у вас сильний ангел-охоронець або якийсь могутній доброзичливець, який зумів відвести біду геть.

Частково до цього відноситься і та ситуація, коли годинник відстає — щось чи хтось намагається відвести від вас близящуюся біду.

cd9e04aefbc9231a24e9ecea7e924eb5 Прикмета: зупинився годинник в будинку або наручний

Якщо ж почали самі собою йти ті хронометри, які давним-давно встали, то знак поганою. Практики сходяться на думці, що це означає майбутню катастрофу. Її руйнівна сила настільки велика, що змушує рухатися стрілки годинника, підштовхуючи сам час, і вас заодно, до прийдешніх подій. Варто перейматися своєю безпекою і своїх близьких. Повністю уникнути наслідків не вдасться, але можна спробувати знизити їх вплив.

У будь-якому разі годинник, які йдуть назад або відстають, краще не носити — зв’язок між хронометрами та їх власниками працює в обидві сторони, а значить подібні речі здатні нашкодити самі по собі, навіть якщо йдеться просто про поломки. Так що, відразу варто зазначити — не варто носити годинники, які відстають.

Іноді можна побачити і таке, що стрілки пішли назад. Вважається, що така прикмета означає повернення до якогось незавершеного раніше справі.

Це може бути і раптово объявившийся друг, який хоче отримати взяті в борг гроші, і проблеми на роботі. В деяких випадках це і щось банальне, начебто чергових розборок з мобільним оператором, щодо підключених раніше підписок. У будь-якому випадку ситуація нестрашна і турбуватися не варто.

До чого зупиняються вночі або вдень

Також розбирають прикмети виходячи з того, в який час доби в будинку зупинилися годинник.

Вважається, що нічна зупинка стрілець каже про похмурі і важкі наслідки, так як саме вночі панує зло. Вдень же, якщо ви будете досить сильні і рішучі, зможете залишитися переможцем.

Тлумачення прикмети по днях тижня

Багато залежить і від дня тижня, коли сталася зупинка. Якщо день, коли годинник зупинилися — понеділок, прикмета буде одна, а якщо у вівторок, то й це слід тлумачити інакше.

b00c87a5c0183b11f73326e4dea6ae51 Прикмета: зупинився годинник в будинку або наручний

  • Якщо зупиняються ті години, які знаходяться у будинку, та ще й в понеділок, то, швидше за все, ваші починання з великою часткою ймовірності приречені на провал. Можливо і загострення якоїсь хвороби.
  • У проблемах, які вже є, допоможе ваш друг. Однак, у вівторок це попереджає про прийдешні проблеми з квартирою або навіть про сварки, пов’язаних з ревнощами.
  • Зупинка годин в середу нічого не означає. Середа — середина тижня, час змін і зупинка стрілок просто відокремлює одну половину вашого життя від іншої, в цьому немає нічого поганого.
  • Якщо годинник механічні і зупинилися в четвер, то це може означати, що вас чекають знайомства або отримання нових знань, але вони принесуть скоріше розчарування, ніж користь. Намагайтеся захистити себе від негативу, якщо це можливо.
  • Так як п’ятниця — останній робочий день, то зупинка стрілок означає не що інше, як відсутність відпочинку найближчим часом. Грубо кажучи, це показує, що ви «застрягли» в робочому тижні — значення цілком очевидне.
  • Зупинка настінних годин в суботу віщує проблеми зі здоров’ям у кого-небудь із близьких вам людей. Деякі пов’язують прикмету з тим, що в християнстві воскресіння Ісуса відбулося в неділю.
  • Простий у майбутніх справах і, швидше за все, необхідність розгрібати чужі проблеми — зупинка годин у неділю. Грубо кажучи, поломка механізму не дає початися робочому тижні.56671bd6dce403ac337fc2a6ab9a85df Прикмета: зупинився годинник в будинку або наручний

Значення часу на годиннику

Самою очевидною прикметою є збіг цифр. Якщо в той момент, коли ви поглянули на циферблат, на ньому застигли однакові числа, наприклад, 20.20 або 11.11, то вважається, що увага вищих сил прикута до вашої персони, варто очікувати якихось позитивних моментів і загадати бажання.

До сприятливих подій відносять і швидку закоханість і зустріч з людиною, якого можна вважати вчителем.

Чому не можна, щоб годинник в будинку стояли

Постали годинник можна залишити вдома, але тільки в тому випадку, якщо ви впевнені у своїх діях. Подібні предмети мають негативне значення і впливають на сам будинок і його мешканців.

Наприклад, годинник не йдуть там, де недавно хтось помер. Іноді вони зупиняються самі по собі, іноді їх зупиняють спеціально — причини різні, але асоціація неприємна. Якщо ви помітили, що годинник не йдуть, то варто постаратися їх реанімувати найближчим часом.

Чи можна носити зламані годинник

Незалежно від того, чому зупинилися годинник на руці, носити їх, якщо вони не працюють, не варто. Як вже говорилося раніше — годинник пов’язані з часом і чинять зворотний вплив на вас, навіть якщо причини зупинки цілком банальні, начебто зламаною шестерні.

Як захистити себе від негативу

Способів багато, і вони залежать від вірувань конкретної людини. Так, хтось при зупинці годин воліє читати молитву або навіть запрошувати священика. Інші обкурюють квартиру пахощами. А для багатьох, у кого зупинилися наручний годинник, це просто прикмета, що говорить про зміну їх життєвих обставин, її треба прийняти і не чинити.

Всі сходяться в одному — не варто надягати годинник, які не ходять, як мінімум, можна кудись запізнитися. Не забувайте стежити за хронометрами і вчасно міняти в них батарейки або заводити їх. Прикмети прикметами, але не варто підпорядковувати їм свою життя повністю.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради