До чого сниться маленька собачка (добра, зла, на руках) – сонник для жінок, чоловіків

Собаки символізують відданість, прихильність і справжню дружбу, однак розмір чотириногого друга може кардинально змінити трактування нічного бачення.

Сонники можна знайти різні значення образу маленької собаки для чоловіків і жінок. Щоб розшифрувати сон, потрібно звернути увагу на підлогу і дії сновидця, а також забарвлення, поведінку або розташування невеликий собачонки.

d44059afd1c8a2a27e6b5569f54d3551 До чого сниться маленька собачка (добра, зла, на руках) – сонник для жінок, чоловіків

До чого сниться маленька собачка – загальне тлумачення

Часто образ маленького песика попереджає сновидця про брехливі чутки, распускаемых за його спиною. Однак подібне сновидіння може також передбачати швидкий приємний сюрприз від близької людини.

Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикИсхудавшая і худа собачка вказує на розповсюджувалися чутки, здатні значно ускладнити життя сновидця. Постарайтеся як можна швидше виявити заздрісника, інакше його дії можуть призвести до проблем на роботі або в сім’ї.

Порода кількість

Трактування по породі чотириногого друга:

 • спанієль – сновидінню слід більше уваги приділяти своїй сім’ї, інакше він ризикує відштовхнути від себе близьких людей;
 • пекінес – з другою половинкою будуть погіршені відносини, і доведеться докласти значних зусиль для їх стабілізації;
 • декоративна собачка – до появи вірного друга;
 • дог – хороший надійний друг, здатний підтримати ділом і порадою.

Безліч породистих доглянутих і здорових песиків нерідко символізують:

 • успіх у нових справах;
 • знайомство з другою половинкою;
 • веселий відпочинок в колі друзів.

Велика кількість вихованців маленького розміру невизначеної породи попереджають про прийдешні проблеми – вони виникнуть у когось з близьких людей сплячого. Своєчасне втручання допоможе цієї особистості уникнути грошових проблем, а в скрутну хвилину ви завжди зможете розраховувати на його допомогу.

Якщо вас оточують безліч песиків різних порід – незабаром вам належить взяти участь у заході, на якому ви будете мати приголомшливий успіх.

Добра або зла

Маленька добра собачка означає, що сновидця оточують дбайливі люди, на яких можна завжди покластися. У всіх справах, запланованих на найближче майбутнє, сплячому буде супроводжувати удача, тому рекомендується намагатися втілити в життя всі свої ідеї.

Злий песик, навпаки, застерігає про наявність поруч нещирою особистості, здатної завдати шкоди його кар’єрі та особистому житті.

4bf830d8e03dc7d8dfbd174a342c9cf4 До чого сниться маленька собачка (добра, зла, на руках) – сонник для жінок, чоловіків

Розташування

Вибирати маленького вихованця на ринку або в магазині – до нещирості близької людини. У присутності сновидця він говорить компліменти, а за його спиною поширює брехливі чутки.

Знайти песика на вулиці – докласти максимум зусиль, щоб допомогти особистості, яка потрапила в серйозну халепу.

Сплячий в будинку сновидця щеня – до появи у ближньому оточенні друзів, значно молодших за віком.

3340a72ad0e136e177f9411790bf6b11 До чого сниться маленька собачка (добра, зла, на руках) – сонник для жінок, чоловіків

Колір маленької собачки

Чорна

Чотириногий друг чорного кольору попереджає, що у близьких вам людей трапиться якась біда, і вона безпосередньо торкнеться сновидця. Не варто хвилюватися – проблеми будуть не серйозними, а від їх наслідків вийде позбутися за короткий час.

Сіра

Сірі щенята вказують на порожні турботи. Постарайтеся не приймати близько до серця невдоволення друзів або співробітників – вони не мають до вас прямого відношення, і незабаром ці люди щиро пошкодують про свою поведінку.

b18e0135841bc0282687b89649041c78 До чого сниться маленька собачка (добра, зла, на руках) – сонник для жінок, чоловіків

Коричнева

Вихованець коричневого забарвлення є ознакою швидкого конфлікту з близьким другом або родичем. Вас безпідставно виставлять винуватцем сварки, проте не слід реагувати на це занадто емоційно, інакше ви ризикуєте втратити спілкування з дорогим вам людиною назавжди.

Світла

Біла маленька собака вказує на безкорисливі мотиви сновидця. Але не варто беззастережно виконувати прохання всіх навколо, інакше друзі і колеги почнуть користуватися цим, що спричинить за собою життєві труднощі.

Також песик білого забарвлення віщує нове знайомство, яке може перерости в любов чи справжню дружбу.

86bb1d9eead3afc1e638506657ec71ed До чого сниться маленька собачка (добра, зла, на руках) – сонник для жінок, чоловіків

Руда

Песик рудого окрасу попереджає про небезпеку, що виходить від близької людини. Можливо, ви ненароком образили друга або члена сім’ї, а він виношує план помсти. Постарайтеся знайти її і вчасно виправити свою помилку – це допоможе уникнути не тільки погіршення відносин, а й фінансових проблем.

Сниться дівчині і жінці

Трактування для представниць слабкої статі:

 1. Жінці маленькі собачки сняться перед знайомством з цікавим чоловіком, яке може перерости в тривалі та міцні відносини. Відкрите спілкування і відсутність брехні допоможе довести їх до щасливого шлюбу.
 2. Для дівчини песик невеликого розміру символізує міцну дружбу у недалекому майбутньому. На життєвому шляху зустрінеться дуже щира і впливова особистість, під керівництвом якої дама зможе досягти небачених вершин.
 3. Якщо жінці, яка складається в шлюбі, сниться собачка рудого окрасу – її чекає короткочасний роман. Щоб зберегти шлюб, потрібно утриматися від спокуси і постаратися урізноманітнити інтимне життя з чоловіком.
 4. Якщо незаміжній дамі сниться маленька собачка у неї на руках – вона почне стосунки з хлопцем, які переростуть у сильну любов.

Отримати в подарунок маленького песика і випробувати при цьому радість – до знайомства з цікавим чоловіком, який в подальшому стане хорошим другом. Такий сон також символізує гармонійні відносини з другою половинкою і у сімейному колі.

Сниться чоловікові

Розшифровки для представників сильної статі:

 1. Дорослому чоловікові щеня або маленький песик передбачає надійне партнерство або міцну дружбу.
 2. Якщо хлопець уві сні побачив рудого невеликого пса – його чекає прибутковий проект з партнером, здатним обдурити і позбавити прибутку. Рекомендується на час відмовитися від нових угод і працювати з перевіреними людьми.
 3. Одруженого чоловіка образ маленької собачки попереджає про необхідність приділяти більше уваги дружині, інакше існує ризик погіршення відносин в сім’ї.

Веселий і доглянутий песик вказує на успіхи в роботі або у протилежної статі, які сновидець буде отримувати без особливих зусиль.

Образ і дії маленької собачки

Хвора

Хворий чотириногий друг символізує швидкі неприємності у сновидца або когось з близьких людей. Щоб позбутися від труднощів, що виникли, доведеться витратити багато часу та зусиль, а також заручитися підтримкою близьких, оскільки поодинці прийняти вірне рішення не вийде.

Агресивна

Агресивна собачка попереджає про конфлікт з кровним родичем або другою половинкою. Слід придушити свій гнів, щоб не зіпсувати відносини з дорогим для вас людиною на довгий час.

Говорящая

Мовець пес пророкує майбутні зміни, тому важливо постаратися запам’ятати, що саме сказало тварина.

f39dad145e5c26c6d1b12a97bd59c903 До чого сниться маленька собачка (добра, зла, на руках) – сонник для жінок, чоловіків

Захищає

Якщо маленький песик кидається на захист – в реальному житті вас очікує успіх на роботі, знайомство з впливовою особою або рішення давніх фінансових проблем.

Пеститься

Маленька собачка, ласкающаяся до ваших ніг, вказує на швидкий роман. Якщо песик вимазаний брудом – у найближчому майбутньому сновидець дізнається про проблеми близької людини і допоможе йому знайти позитивне рішення.

Кусає

Якщо маленький пес кусається – у реальному житті ви вчасно дізнаєтеся, що близький будує проти вас підступи, і зможете йому протистояти. Якщо місце укусу кровоточить, значить, проблем варто очікувати від кровного родича.

Якщо тварина зубами розірвало шкіру, і ви відчули сильний біль – незабаром ви закінчите стосунки, які тривали довгий час. Цю втрату сновидець буде дуже довго переживати, що може негативно позначитися на стані здоров’я.

Б’ється

Кілька маленьких собак б’ються між собою – про сплячому будуть навмисно розпускати брехливі чутки, щоб позбавити його роботи або зіпсувати відносини з другою половинкою.

Тоне

Потонула собачка вказує на одного, що потребує вашої підтримки. Оточіть його турботою і допоможіть вирішити виниклі проблеми, оскільки в самоті він доведе себе до банкрутства або серйозних проблем зі здоров’ям.

2a580d6eeafaffc5f1b5ff33a3c95828 До чого сниться маленька собачка (добра, зла, на руках) – сонник для жінок, чоловіків

Собачку збиває машина

Збитий автомобілем пес вказує на те, що ви не оцінюєте належним чином увагу близької людини. Подібна поведінка може призвести до тривалої прихованої образі, тому постарайтеся більше уваги приділяти своєму оточенню.

Дії сновидця

Значення нічного бачення залежно від поведінки людини.

 1. Тікати від маленької собачки – в реальному житті свідомо уникати серйозних стосунків. Причина подібної поведінки нерідко криється в зраду близької людини, яке сновидець досі не може пережити. Тікати від великої кількості песиків – зіткнутися з проблемами на роботі із-за підступів співробітників. Щоб зберегти репутацію та посаду, доведеться викластися в повній мірі і витратити чимало часу.
 2. Лікувати маленького вихованця – намагатися виправити власну помилку, зроблену по відношенню до партнера на роботі або близького друга.
 3. Годувати чотириногого друга – докласти багато зусиль, щоб налагодити відносини з партнером або родичем, і досягти в цьому успіху. Давати їжу бездомному песику – дізнатися, що спілкування з певною особою викликає несхвалення оточуючих людей.
 4. Купати собаку – пожертвувати власними інтересами або значною сумою заради близької.
 5. Гладити тварину – налагодити стосунки зі старим другом або познайомитися з другою половинкою.
 6. Зробити необдуманий вчинок по відношенню до одного або члена сім’ї, що призведе до негативних наслідків. Також подібне сновидіння попереджає, що ви можете втратити над собою контроль і зробити дурницю, яку буде дуже складно виправити.
 7. Якщо ви вбили пса в процесі самооборони – незабаром ви обчисліть фальшивого друга, який будує підступи у вас за спиною. Морально ви легко перенесете розрив цих відносин, а незабаром, можливо, познайомитеся з надійною людиною.
 8. Застрелити чотириногого друга – вести себе категорично по відношенню до інших. Слід переглянути свою поведінку, інакше в недалекому майбутньому ви втратите справжніх друзів.

Трактування відомих сонників

Розшифрування образу маленької собачки від популярних тлумачів:

 1. Лонго. Тварина, облизывающее руку – до просування по кар’єрних сходах або отримання бажаної посади.
 2. Менегетті. Маленький песик символізує залежність від більш впливової особистості – це заважає реалізувати свої плани. Слід навчитися діяти у відповідності з особистими інтересами – це допоможе просунутися на роботі і призведе до підвищення заробітної плати.
 3. Нострадамус. Багато маленьких собак попереджають про швидкі фінансові проблеми. Стримайте свої витрати і розплануйте бюджет на найближчий час – це допоможе пережити нелегкий життєвий період.
 4. Квіток. Чотирилапий маленький друг вказує на настання білої смуги – сновидець без праці доб’ється успіху в нових справах.
 5. Фрейд. Маленький домашній улюбленець попереджає про сварку з кимось близьким – від вашої поведінки буде залежати результат конфлікту.
 6. Лофф. Дворові цуценята символізують тривале погіршення відносин з близькими.

Маленькі собачки в нічному видінні можуть символізувати як позитивні, так і негативні події у майбутньому, але не варто надавати особливого значення трактуванні побаченого образу.

Важливо не забувати – події, що відбуваються в житті, безпосередньо залежить від наших вчинків, тому прийміть значення сну, як підказку до подальших дій, здатну допомогти запобігти негативні наслідки.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради