Кольоротип Весна. Фото жінок, приклади, кольори в одязі, базовий гардероб, макіяж, губ, волосся: тепла, яскрава, світла, справжня, м’яка, темна, холодна, контрастна. Знаменитості

Кожна жінка володіє індивідуальними зовнішніми даними, відрізняючись від інших не тільки рисами осіб, але і кольором очей і волосся. Залежно від поєднання тонів і відтінків у зовнішності, є певні кольори, які підходять саме їй. Для швидкого способу знайти свою гамму фарб, був придуманий спосіб об’єднання усіх типів зовнішності.

Звідси і з’явився поділ на кольоротипи: зимовий, весняний, літній, осінній. Фото в статті допоможуть побачити їх різницю.

Що таке кольоротип і як його визначити?

Кольоротипом називають сукупність кольору очей, волосся і шкіри, класифікована особливим способом. Знаходження свого кольоротипу допомагає розширити діапазон фарб і значно полегшує повсякденне життя при виборі косметики, фарб і стилю в одязі.

Визначення кольоротипу вимагає великого дзеркала і різнокольорового одягу або шматків тканини. Обов’язково хороше освітлення в кімнаті з приглушеним світлом. Предмети з яскравими квітами краще прибрати. Макіяж необхідно ретельно видалити і розпустити чисто вимиті і висушені волосся.

26e949d145f7456d19aa951b413a83da Кольоротип Весна. Фото жінок, приклади, кольори в одязі, базовий гардероб, макіяж, губ, волосся: тепла, яскрава, світла, справжня, мяка, темна, холодна, контрастна. Знаменитості

Вставши перед великим дзеркалом, слід уважно вивчити свої риси обличчя, порівнюючи їх з визначеннями цветотипов. Якщо залишаються сумніви у правильності результату, прикладаючи одяг або тканину по одному, відібрати ті, які підійшли.

У кожного одне визначення кольоротипу з двох:

 • Світлий або темний.
 • Теплий або холодний.
 • Яскравий або тьмяний.

Яскравість в кольорах призначена для зими і літа (холодні типи), а весна і осінь (теплі типи) віддають перевагу більш бліді тони.

Для визначення свого кольоротипу досить вибрати визначення з перших 2 пар. Використання яскравої і блідою одягу — крайній випадок, коли залишаються сумніви у правильності результату. Перед тим, як дізнатися свій кольоротип, слід ознайомитися з визначенням інших 4.

Основні кольоротипи

Кольоротип, класифіковані за сезонами (весна, літо, осінь, зима) — найвідоміший спосіб, використовуваний при оцінці зовнішніх даних. Він вважається самим легким і швидким у визначенні. Всі 4 кольоротипу мають відмінності, які можна побачити на фото нижче.

 • Зимовий кольоротип поєднує бліду шкіру, темне волосся і яскраві очі холодних відтінків. Відмінність цього кольоротипу від інших – чітко виражена контрастність зовнішності, відразу кидається в очі.
 • Кольоротип «весна» є рідкісним і вважається самим ніжним. Риси у власників весняного типу відрізняються м’якістю і теплими відтінками. У волоссі присутні золотисті відблиски,ю які нагадують відображення променів сонця. Світлі очі глибокого кольору і бліда шкіра з ледь помітним рум’янцем завершують образ весни.
 • Зовнішність «літо», включає різноманітну гаму кольорів, що не впливає на яскравість у зовнішності. Відрізняються річні дівчата протилежністю рисах (холодні відтінків у світлих кольорах). В очах присутній відображення сірих тонів, а колір шкіри настільки блідий, що просвічуються кровоносні судини.
 • Кольоротип осінь складається з темних тонів теплих відтінків. Найбільш часто зустрічається зовнішність – бежева (темного відтінку) шкіра і темне волосся з золотистим відливом. Очі в осінніх дівчат частіше коричневого кольору всіх тонів з присутністю легкого золотавого відблиску.
 • 484f3a0ac6cf21842d0ca4d1a3ffb50c Кольоротип Весна. Фото жінок, приклади, кольори в одязі, базовий гардероб, макіяж, губ, волосся: тепла, яскрава, світла, справжня, мяка, темна, холодна, контрастна. Знаменитості

  Для більш чіткого уявлення зовнішності цветотипов, можна вивчити їх по фото.

  Як виглядає дівчина «весна» і як відрізнити її від «літа»

  Кольоротип «весна» (фото жінок, які потрапляють під нього, допоможе зрозуміти, як він виглядає) зустрічається рідше інших і часто плутається з кольоротипом «літо».

  Відмінності між ними описані нижче:

  Кольоротип «весна» Кольоротип «літо»
  теплий і яскравий холодний, приглушений

  Відблиски волосся

  золотисті білі

  Шкіра

  світла, легко засмагає бліда майже прозора, згоряє на сонці
  засмага стає бронзовим засмага стає коричнево-оливковою

  Очі

  яскраві світлих кольорів приглушені кольори з присутністю сірого тону

  Рум’янець

  персиковий рожевий

  Веснянки

  руді коричнево-сірі

  Губи

  червоні теплого тону червоні холодного тону

  Не відповідні відтінки:

  холодні теплі.

  Підтипи

  Кожен кольоротип підрозділі на підтипи (їх загальна кількість – 12).

  Зимові підтипи:

  • холодна – бліда шкіра, темне волосся і очі холодного відтінку;
  • темна – пекучі брюнетки зі смаглявою шкірою;
  • світла – присутність світлих тонів в зовнішності (його можна переплутати з іншими цветотипами).

  91914934d30c3d7b60d4b31b0a79ba44 Кольоротип Весна. Фото жінок, приклади, кольори в одязі, базовий гардероб, макіяж, губ, волосся: тепла, яскрава, світла, справжня, мяка, темна, холодна, контрастна. Знаменитості

  Відмітна ознака – дуже світла шкіра і холодні тони в зовнішності.

  Весняні підтипи:

  • світла – всі риси світлі;
  • тепла – теплі тони кольорів у рисах, волосся з рудим відтінком теплого відтінку, веснянки на обличчі;
  • яскрава – присутність одного яскравого кольору у зовнішності.

  835a45f228a84b081be82145f0950fea Кольоротип Весна. Фото жінок, приклади, кольори в одязі, базовий гардероб, макіяж, губ, волосся: тепла, яскрава, світла, справжня, мяка, темна, холодна, контрастна. ЗнаменитостіКольоротип Весна: фото показує підвиди зовнішності цього кольоротипу

  Літні підтипи:

  • м’яке – всі кольори в зовнішності одного тону, без яскравого акценту;
  • холодне – переважання холодних відтінків кольору волосся і очей, бліда шкіра, швидко згорає на сонці;
  • світле – всі кольори в зовнішності світлі холодних тонів.

  87031499889ee924309a95f8211ac7f5 Кольоротип Весна. Фото жінок, приклади, кольори в одязі, базовий гардероб, макіяж, губ, волосся: тепла, яскрава, світла, справжня, мяка, темна, холодна, контрастна. Знаменитості

  Осінні підтипи:

  • глибокий/темний –смаглява шкіра, темне волосся та очі;
  • теплий — рівні теплі відтінки у зовнішності контрастів.
  • м’який – світлі очі і бліді волосся.

  3bdf60f4e16d36cdc7ba3a4ef95f2800 Кольоротип Весна. Фото жінок, приклади, кольори в одязі, базовий гардероб, макіяж, губ, волосся: тепла, яскрава, світла, справжня, мяка, темна, холодна, контрастна. Знаменитості

  Крім підтипу у цветотипов є підвиди.

  М’яка весна

  Підтип «м’яка весна» своїми квітами і чином нагадує місяць травень.

  Дівчат, що підходять під нього, відрізняють:

  • м’якість і світлість в рисах;
  • волосся світло-русявого кольору з присутністю золотих відблисків;
  • ніжність шкіри;
  • ледь помітний персиковий рум’янець;
  • невелика розсип веснянок.

  Чиста весна

  Кольоротип «Весна» (фото Міли Йовович можна взяти прикладом) передбачає ніжність в рисах. Потрапляють під «чисту весну» поєднують цю ніжність з яскравістю і є променистими дівчатами.

  Їх об’єднує наявність:

  • виразних яскравих очей;
  • насиченість у кольорі волосся з золотим відливом;
  • чистої білої шкіри;
  • непомітного рум’янцю.

  «Чиста весна», вводить в оману своїм контрастом (бліда шкіра, яскравий колір очей і відтінки темних тонів волосся). Настільки помітна протилежність у зовнішності не притаманна весняного типу, тому «контрастну весну» плутають із зимою. Слід запам’ятати про присутність теплоти у весні і холоду зими.

  Відео про підвидах кольоротипу «Весна» з прикладами:

  Наявні темні кольори весни теплих відтінків, а золотий відблиск у волоссі неприйнятний для зими.

  Контрастна весна

  «Контрастна весна» – одночасно приваблива і яскрава. Родзинкою є незвичайна райдужка очей, має жовтуватий відтінок, що привертає увагу і створює загадковість у погляді. Білосніжна шкіра без жодної родимки і веснянки. На щоках відсутні рум’яна.

  Свою назву «контрастна весна» отримала з-за темних і світлих відтінків, одночасно присутніх в образі.

  Холодна весна

  «Холодна весна» схожа на перший місяць весни і нагадує пробудження природи після холодів. Образ цього підтипу включає в себе пронизливі очі, темне волосся (присутність темного тону вводить в оману, оскільки нагадують літні відтінки).

  В образі цього підтипу одразу привертають увагу своєю яскравістю очі. Світла шкіра нерівномірного кольору і легко червоніє, з-за чого відразу червоніють щоки.

  Золотиста весна

  «Золота весна» отримала свою назву із-за переважаючого золотавого відблиску в кольорах зовнішності. Очі коричневі або волошкові. Обов’язково присутність золотавого відблиску в волоссі. Частіше зустрічаються кольору волосся — пшеничний і світло-русявий.

  953dc4752746501becf7a65b64e56589 Кольоротип Весна. Фото жінок, приклади, кольори в одязі, базовий гардероб, макіяж, губ, волосся: тепла, яскрава, світла, справжня, мяка, темна, холодна, контрастна. Знаменитості

  Засмагла шкіра стає золотисто-бронзової, завдяки чому вирівнюється тон всій зовнішності.

  Рожева весна

  «Лілова весна» – сама ніжність. Людей, що потрапляють під нього, вважають аристократами. Зазвичай очі в них голубі, зелені, іноді — медові. Волосся мають благородні кольори каштана або блонда. Надзвичайно світла шкіра, створює враження прозорості, абсолютно рівного тону з відсутністю пігментних плям і родимок. На щоках ледь помітні рум’яна.

  Натуральна весна

  «Натуральна весна» передбачає природну красу з неяскравим, але зворушливою зовнішністю. Бурштинові очі – рідкість, яка зустрічається в даному подтипе. Волосся переважно коричневі з помітним золотавим відливом. На фарфоровому шкірі присутні відтінки бежа або слонової кістки.

  Темна весна

  «Темна весна» нерідко плутається з кольоротипом «осінь», чому сприяє присутність не підходять для весни квітів. Ясні очі і руде волосся, мають коричневий відтінок, відразу привертають увагу. Іноді в цьому подтипе зустрічаються вогненно-руді дівчата.

  На тлі темної шкіри виділяються яскраві очі і красивий колір волосся.

  Кольори в одязі

  Підбір одягу для гардеробу передбачає поставитися з належною увагою до квітів, оскільки не всі відтінки рекомендуються кольоротипом «весна». Вибір теплих кольорів зобов’язує враховувати відтінок (він повинен бути м’яких тонів). Якщо перевага віддається холодним тонам, то кольори слід вибирати витонченими.

  З темних тонів добре підійдуть смарагдовий і бордовий.

  Серед світлих тонів рекомендуються:

  • лимонний;
  • персиковий;
  • фісташковий;
  • бузковий
  • м’ятний;
  • тілесний;
  • кораловий;
  • айворі.

  Оскільки кольоротип «весна» поєднує в собі м’якість і теплоту, то й одяг повинна бути спокійних тонів. Яскраві риси особи, присутні в зовнішності, можна підкреслити такими ж яскравими квітами. Якщо сильно сподобався колір, який протипоказаний при наявних цветотипе, можна використовувати його в аксесуарах.

  Наприклад, маючи теплі риси, припустимо пов’язати шарф холодних кольорів.

  Базовий гардероб «весни»

  Гардероб дівчини, що відноситься до кольоротипу «весна» не може обійтися без джинсів і сукні-сорочки. Але найвигідніше на весняній дівчині буде виглядати класичний одяг. Поєднання елегантної блузи з приталеним жакетом додасть витончений вигляд і підкреслить вишуканий смак. Спідниця-олівець з заправленою сорочкою створить строгий образ.

  Ідеальне плаття дівчини-весни – повітряне з шифоновою тканини відповідного кольору.

  Вечірній образ можна створити довгим платтям по фігурі. Родзинкою моделі стане розріз спереду до колін. Якщо «весна» зеленоока і має темне волосся, для вечірнього туалету ідеальним кольором стане червоний – він підкреслить всі достоїнства зовнішності.

  cdabe1c2ef06527dc7dca9ab41ab0bed Кольоротип Весна. Фото жінок, приклади, кольори в одязі, базовий гардероб, макіяж, губ, волосся: тепла, яскрава, світла, справжня, мяка, темна, холодна, контрастна. Знаменитості

  Не обійдеться гардероб без майок, футболок і стильних кофтинок. Красиві кардигани різної довжини і фасону доповнять образ, змінюючи його в залежності від стилю. З верхнього одягу варто відмовитися від сильно дутих курток і спортивного стилю, віддавши перевагу пальто, плащів і шубі.

  Рекомендовані кольори верхнього одягу:

  • темно-зелений;
  • бордовий/винний;
  • світло-шоколадний;
  • бежевий.

  Класична взуття залишається фаворитом дівчини-весни, а підбори – обов’язковим атрибутом гардеробу. Бежеві туфлі з круглим носиком і стійким каблуком ідеально підкреслять витончену ніжку, візуально подовживши її. Взуття на товстій підошві категорично протипоказана.

  Іноді можна собі дозволити носити білі кеди, переконавшись у тому, що вони не виглядають грубо на нозі. Аксесуари повинні бути невеликого розміру. Тоненька ланцюжок або браслет буде вигідно виглядати на шкірі, підкреслюючи її ніжність і колір. З металів підійде золото і срібло.

  Стильні годинники з негрубым ремінцем не будуть зайвими.

  Основи макіяжу для кольоротипу «весна»

  Кольоротип «весна» (фото відповідного макіяжу можна подивитися на зірках) зобов’язує до ретельного підходу при використанні косметики. Використання яскравих фарб призведе до вульгарності в образі, а неправильні кольору затьмарять яскраві риси обличчя. При нанесенні макіяжу краще дотримуватися максимальної натуральності, злегка підкресливши наявну природну красу.

  Слід пам’ятати, що цей кольоротип самий ніжний і не потребує нанесенні яскравого макіяжу.

  Досить буде:

  • нанести пудру;
  • нафарбувати вії;
  • підвести очі;
  • додати блиск губам.

  Родзинкою кольоротипу «весна» є натуральна краса і максимум природності.

  Тональний крем і пудра

  Дівчині-весні не обов’язково використання тональних засобів. Більш того, ніжна, порцелянова шкіра, вкрита товстим шаром тонального крему, надає безглуздий вигляд і часто старить. Досить нанести зволожуючий крем і посипати трохи пудрою. Якщо використання тональних засобів обов’язково, слід ретельно його підібрати в тон шкірі.

  Замість тонального можна використовувати ВВ-крем і нанести поверх нього пудру.

  Макіяж очей

  Кольоротип «весна» (фото макіяжу очей буде представлено далі у статті) не рекомендує використання яскравих тіней. У потрапляють під весну дівчат яскраві красиві очі, які слід непомітно підкреслити. Для цього можна використовувати бежевий або коричневий колір. Красиво виглядають рожеві або бузкові відтінки.

  На віки зеленооких дівчат можна нанести світлі відтінки зеленого.

  9e2f3cb18a0c84214456004b59505e82 Кольоротип Весна. Фото жінок, приклади, кольори в одязі, базовий гардероб, макіяж, губ, волосся: тепла, яскрава, світла, справжня, мяка, темна, холодна, контрастна. Знаменитості

  Краї повік підійдуть темні відтінки основного кольору з плавним переходом. Обов’язкова чорна тонка підводка на верхніх століттях (не слід проводити її різнокольоровими олівцями). На нижню повіку у краї очей слід нанести тонку смужку тіней темного відтінку.

  Туш для очей слід вибрати чорного кольору.

  Помада

  При нанесенні помади слід пам’ятати про правила макіяжу — можна підкреслювати очі або губи. Яскрава помада автоматично означає відсутність тіней або тіней бежевих відтінків. При використанні червоної помади краще утриматися від нанесення на віки кольорових тіней, обмежившись підводкою і тушшю.

  Яскраво-червона помада призначена зеленооким дівчатам. Вона підкреслить очі, блідість шкіри і тон волосся.

  Використання блідою помади зобов’язує нафарбувати очі більш яскраво. Для весняного образу підійдуть ніжні тони помади коричневих, рожевих, бузкових квітів. Найкращим варіантом є блиск для губ.

  Колір волосся

  Дівчатам з кольоротипом «весна» при фарбуванні волосся слід пам’ятати про обов’язкову присутність золотих відблисків. Русявий колір підкреслить злегка темну шкіру, а ясні блакитні очі в поєднанні з золотими локонами створять образ принцеси.

  eca786f59a0917c283ad7a10e6107de4 Кольоротип Весна. Фото жінок, приклади, кольори в одязі, базовий гардероб, макіяж, губ, волосся: тепла, яскрава, світла, справжня, мяка, темна, холодна, контрастна. Знаменитості

  Сонячний блонд рекомендується при бурштиновому кольорі очей. Полуничний блонд відтінятиме сірі очі. Зеленоокі дівчата можуть використовувати більш темні фарби. Блакитнооким дівчатам з переважаючим сірим кольором варто зробити вибір на користь світло-русою фарби.

  Каштанове волосся при наявності очей медового кольору і веснянок додадуть яскравості у весняному образі.

  Приклади знаменитих жінок кольоротипу «весна»

  Щоб мати більш чітке уявлення про цветотипе «весна», нижче перераховані знамениті жінки з відповідною під визначення зовнішністю:

  • Міла Йовович;
  • Ніколь Кідман;
  • Ума Турман;
  • Клаудія Шиффер;
  • Шерон Стоун;
  • Джулія Робертс;
  • Кейт Хадсон;
  • Еллен Помпео;
  • Агне Грудите;
  • Блейк Лавлі;
  • Анна Семенович;
  • Валерія;
  • Світлана Ходченкова.

  «Весна» є одним із самих ніжних і рідкісних цветотипов. Дівчата, які потрапляють під нього, вирізняються природною красою і випромінюють світло. При погляді на образ весняних дівчат відразу впадає в очі блиск в очах і приємна посмішка. За фото перерахованих знаменитих жінок можна побачити що, незважаючи на різні риси і підтипи, їх об’єднує природність і теплота у зовнішності.

  Оформлення статті: Е. Чайкіна

  Корисний відео-ролик про цветотипе зовнішності «Весна»

  Відео, що розповідає про всіх характерних ознаках зовнішності «весняного» кольоротипи:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради