Що не можна дарувати на весілля молодятам, які квіти не прийнято підносити в якості подарунка – прикмети

У виборі весільного презенту дарувальник керується етикетом, особистим смаком та фінансовими можливостями. Побутові марновірства теж не обійшли увагою таку значущу подію, як одруження. З презентами пов’язано безліч прикмет, які обмежують вибір підношення. Пропонуємо розібратися, що не можна дарувати на весілля, щоб не нашкодити молодятам.

be6615eab74cb59d3f37eb58747f63ef Що не можна дарувати на весілля молодятам, які квіти не прийнято підносити в якості подарунка – прикмети

Прикмети, пов’язані з подарунками на весілля

Існує цілий список предметів з поганою репутацією, які навряд чи варто купувати для новоявлених подружжя. Сюди входять:

  • декоративні фонтани – вода символізує сльози;
  • опудала тварин – у цьому атрибуті вбачається прямий зв’язок зі смертю;
  • дзеркала – обіцяють молодим регулярні скандали, неспокійне життя;
  • керамічний або скляний посуд – вона символізує неміцність відносин;
  • товари для новонароджених – купувати заздалегідь придане малюкові по прикметам не можна.

Будь-які предмети, призначені для зберігання не прийнято підносити порожніми. Сюди відносяться портмоне, валізи, шкатулки, скарбнички, вази. Якщо молоді просять надати їм якусь з цих речей, її потрібно попередньо заповнити. В скриньку чи гаманець можна помістити кілька купюр, а у вазу поставити гарний букет квітів.

Дарують годинник на весілля?

Хронометр – сувенір вельми спірне. Народні прикмети кажуть, що дарувати на весілля годинник не можна. Нібито вони будуть відраховувати час пари і всі загрожує закінчитися розлученням чи смертю одного з подружжя. Годинники, наручні або настінні годинники дарувати не можна ні з якого приводу. Вважається, що подібні подарунки загрожують обдаровуваному людині усілякими бідами.

a1e56f8592f5a40c6ffc5bbc91103701 Що не можна дарувати на весілля молодятам, які квіти не прийнято підносити в якості подарунка – прикмети

Чому не можна дарувати вилки і ножі?

Колючо-ріжучі предмети підносити в якості сувеніра не можна. Вважається, що якщо такий подарунок зробити другу чи родичу, можна зіпсувати з ним відносини. За тим же принципом не варто дарувати ножі та виделки молодятам.

Якщо молодим дуже хочеться отримати потрібну в господарстві річ, запропонуйте їм заплатити невеликий викуп. Тоді предмети вже не будуть вважатися подарунком і погана прикмета не спрацює.

Прикраси і коштовності

Золоті прикраси – хороший подарунок. Народні прикмети нічого не мають проти такого презенту, але багато залежить і від традицій. На Кавказі батьки нареченого неодмінно підносять молодій дружині дорогі ювелірні вироби, за православним звичаєм невістка сама обдаровує свекруха.

Не всяке прикраса підходить в якості презенту. Не можна дарувати нареченій перли в день весілля, вважається, що він символізує сльози. На Сході нареченої надягають на себе ювелірні прикраси з перлами, називаючи його «вдовиним каменем».

Мінералом, що охороняє любов і шлюб, традиційно вважається рубін.

Можна дарувати антикваріат і картини?

Речі, що були у вживанні, дарувати на весілля не можна. Тому раритетні речі на кшталт колекційних монет, фарфорових статуеток і мідних самоварів потрапляють в список небажаних подарунків. Особливе побоювання викликають предмети, придбані в комісійних або ломбардах.

Предмети, які раніше належали іншим людям, насичені енергетикою колишніх власників і не завжди вона носить позитивний характер. Виняток складають предмети старовини, що належать родині нареченої або нареченого, які прийнято передавати від старшого покоління молодшому. Такі речі мають особливу енергетику і служать оберегами.

29e4307981aae415283ede6770f1e609 Що не можна дарувати на весілля молодятам, які квіти не прийнято підносити в якості подарунка – прикмети

Які квіти можна дарувати на весілля?

Існують прикмети, згідно з якими деякі квіти можна дарувати молодим на весілля. Не можна дарувати нареченій і нареченому:

  • горшкові рослини – це обіцяє парі безпліддя і бідність;
  • жовті квіти – такий відтінок символізує розлуку;
  • кали або хризантеми – вони вважаються символом смерті;
  • гвоздики – хоча на мові квітів вони означають вірність, у жителів Росії рослина більше асоціюється з революційними демонстраціями або похоронами.

Не варто дарувати молодятам букети, складені з недорогих квітів, зразок жовтої акації, нарцисів або тюльпанів.

Не кращим вибором будуть і червоні троянди, особливо піднесені нареченої або нареченого представником протилежної статі. Не можна підносити і квіти з колючками.

Чи варто дарувати меблі та побутову техніку?

Предмети меблів або картини дарувати не варто. Деякі подарунки таять в собі подвійний зміст. Згідно з прикметами, не можна дарувати чайник або самовар, це обіцяє молодій сім’ї бурхливі сварки. Подарований кондиціонер спричинить охолодження пристрасті.

Найкращим презентом на весілля залишаються гроші. Вони дають можливість подружжю самостійно вирішити, що купити. Молодята теж можуть потурбуватися про подарунки, склавши список і оголосивши його заздалегідь.

pinit fg en rect red 28 Що не можна дарувати на весілля молодятам, які квіти не прийнято підносити в якості подарунка – прикмети

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради