Який спосіб позбавлення від волосся під пахвами ефективний

Видалення волосся в пахвовій западині потрібне для естетичності та гігієни, оскільки на волоссі накопичуються бактерії, що спричиняють неприємний запах.

1111 Який спосіб позбавлення від волосся під пахвами ефективний

Для усунення цієї проблеми використовується кілька методів:

Розглянемо їх докладніше та визначимо найефективніший.

У чому різниця між епіляцією та депіляцією

Депіляція — усунення волосяного покриву без торкання цибулини. Сюди входить усім відоме гоління, а також депіляційні креми. Крім безболісності процедур, вони не мають переваг. У декого волоски починають колотися того ж дня. Крім того, волосяний покрив стає густішим, структура потовщується.

Епіляція передбачає усунення волосся разом із фолікулом. До неї належать фото- і електроепіляція, епілятор, шугарінг, ваксинг та епіляція пахв лазером. Після кожної процедури волоски стають усе тоншими і м’якшими, деякі з них повністю перестають рости.

Розглянемо 3 найпопулярніші методи.

Шугарінг

Для нього використовується цукрова паста. Вона наноситься на пахвову западину так, щоб усі волоски були охоплені. Після цього майстер різким рухом видаляє суміш разом із волосками. Процедура повторюється, поки не видалиться весь волосяний покрив. Шкіра залишається гладкою до 1 місяця. Інтервал між сеансами поступово подовжується. Більше підходить для схильної до алергії шкіри.

Ваксинг

Процес подібний до попереднього, тільки для нього використовується розплавлений віск. Субстанція наноситься на зону пахв, накривається тканиною або папером, а після застигання так само різким рухом зривається. За тривалістю ефект такий самий, як за шугарінгу. Мінус обох процедур — велика можливість виникнення врослих волосків та досить сильна болючість.

Лазер

Лазерна епіляція пахв — найефективніший спосіб, тому його ціна вища за попередні. Вона дає змогу позбутися небажаного волосяного покриву назавжди. Головне — 1-2 рази на рік повторювати процедуру для закріплення результату.

Процес відбувається швидко й безболісно. Лазер нагріває волосяну цибулину до її руйнування, після чого волосся випадає, виключаючи появу врослого. Для 100 % результату знадобиться пройти курс. У середньому він становить 6-10 сеансів, залежно від індивідуальних показників.

Процедура проводиться на ідеально гладкій шкірі, тому всі волоски спочатку збриваються. Світлова хвиля впливає виключно на фолікул і не шкодить шкірі.

Одна з найкращих студій лазерної епіляції в Києві — EpiLook. У салоні працюють спеціалісти з медичною освітою, уся діяльність сертифікована.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради