Межресничный татуаж очей. Фото до і після. Як роблять, наслідки після процедури, ціна

Косметична процедура межресничный татуаж очей дуже популярна. На фото до і після можна побачити результат: погляд стає виразнішим, створюється яскравий акцент, очі підведені, і все це без щоденних зусиль на створення макіяжу.

Перед сеансом необхідно ознайомитися з особливостями методу, а також протипоказаннями і можливими негативними наслідками. Існує кілька сучасних технік, з яких кожна дівчина може підібрати для себе безпечний і зручний спосіб татуажу.

Суть процедури і вартість

Межресничный татуаж очей (фото до і після сеансу наочно демонструє ефект) відноситься до технікам перманенту. Це означає, що метод дозволяє створювати за допомогою професійних інструментів і спеціальних технологій нанесення фарби стійкий декоративний ефект, що зберігається довгий час.

По своїй суті методику можна порівняти з татуюванням, але з принципово іншими технологіями нанесення фарби.

96ecbe799db4ae09afc415743ad4e394 Межресничный татуаж очей. Фото до і після. Як роблять, наслідки після процедури, ціна

Принцип фарбування межресничного простору полягає у введенні перманентних фарбувальних складів підшкірно. Такі фарби вивчені косметологами, вони нешкідливі і гіпоалергенні. Пігмент дозволяє створити красивий декоративний ефект, підкреслити, скорегувати форму, візуально виправити асиметрію.

Результатом процедури стане красивий природний макіяж, не потребує коригування, стійкий до погоди, залишається ефектним в режимі 24/7.

Вартість залежить від багатьох факторів:

 • типу пігменту-фарби;
 • кваліфікації косметолога;
 • рівня, місця розташування косметичного салону;
 • обраної техніки нанесення пігменту.

Основи техніки полягають в зафарбовуванні межресничного простору без чітких графічних ліній з тієї чи іншої технології. В результаті погляд стає привабливим, виразним. В середньому ціна такої процедури в столичних салонах — 3000-5000 руб., в регіонах татуаж межресничного простору можна зробити за 1500-2500 руб.

Переваги

Татуаж очей — популярна процедура. Вона досить проста у виконанні, але вимагає від майстра високої кваліфікації та досвіду.

Попит обумовлений рядом переваг:

 • Економія часу і фінансових коштів на придбання і створення щоденного макіяжу декоративними засобами.
 • Створює гарний ефект густих і здорових вій.
 • Тривалість естетичного результату може зберігатися протягом декількох років.
 • Різноманітність колірної палітри, що дозволяє створити класичний макіяж або ультрамодний з незвичайними відтінками.
 • Гіпоалергенність. Склад якісних фарбувальних пігментів дерматологами, не викликає алергії.

Деякі клієнти відзначають візуальний омолоджуючий ефект, так повертається чіткість і пропорційність ліній.

Одним з основних переваг косметичної методики є можливість зорової корекції особових пропорцій. З допомогою межресничного татуажу умілий майстер зможе виправити асиметрію, розширити або навпаки, звузити простір між очима, добиваючись потрібного естетичного ефекту.

Для дівчат зі світлими віями татуаж допоможе розставити акцент на очі.

Недоліки межресничного татуажу

Косметична методика фарбування межресничного простору має також декілька недоліків:

 • Неможливість змінити ефект. Якщо результат невдалий, процедуру проводив дилетант, виправити ваду можна тільки додатковою корекцією, що тягне за собою додаткові витрати і зіпсований настрій.
 • Тривалий ефект. Такий аспект можна розглядати як з позитивного боку, так і з негативною. Дівчатам властиво бажання змінюватися, тому, наважуючись на процедуру, необхідно це фактор обов’язково врахувати.
 • Систематичне проведення корекції. Пігментам властиво вицвітати з часом, тому для пролонгування естетичного результату, необхідно проведення корекції для оновлення кольору.
 • Болючість. Процедура татуажу болюча, так як барвники вводять підшкірно за допомогою спеціальних голок. Для зняття больових відчуттів майстер може запропонувати місцеву анестезію.
 • Період реабілітації. Після сеансу пророблена майстром область потребує дбайливого догляду. Такий період може тривати від декількох годин до декількох днів, все залежить від індивідуальних особливостей організму.

65dbd2a940d42d54d1d7e9e888bfd3a2 Межресничный татуаж очей. Фото до і після. Як роблять, наслідки після процедури, ціна

Перед процедурою важливо ознайомитися з недоліками процедури, щоб прийняти правильне рішення. У 90% випадків невдалого межресничного татуажу вина лежить на непрофесіоналізм майстра, а також використання неякісних матеріалів.

Протипоказання і побічні ефекти

Межресничный татуаж очей — салонна процедура, важливо бути максимально обережними при виборі фахівця. Можна подивитися приклади робіт, фото до і після, зібрати реальні відгуки, рекомендації. Така підготовка дозволить уникнути ряду можливих побічних проявів.

Також слід ознайомитися зі списком протипоказань до процедури татуажу:

 • будь запалення органів зору, кон’юнктивіт, блефарит;
 • ВІЛ-інфекція, імунні розлади;
 • Гепатит типу С, В;
 • зниження згортання крові, ознаки гемофілії;
 • цукровий діабет у декомпенсационной стадії;
 • наявність келоїдних рубців;
 • гіпертонія і епілепсія;
 • онкологія;
 • психічні розлади, порушення психосоматики;
 • алергічні прояви на складові пігменту та анестетики;
 • розлади серцево-судинної системи.

Не рекомендується проведення сеансу під час місячних і при вагітності.

edb2aae8e091af5a27cc76f22687b833 Межресничный татуаж очей. Фото до і після. Як роблять, наслідки після процедури, ціна

Можливі також негативні наслідки після татуажу:

 • Відразу після процедури закономірно розвиток набряку, який пройде через 1-3 год. Іноді набряк може триматися кілька днів.
 • При неточності дій майстра можливе ушкодження слизової оболонки, що може призвести до небезпечних наслідків.
 • Непередбачені алергічні реакції не менш небезпечний побічний ефект, так як видалити пігмент з очей швидко неможливо.

Одним з найпоширеніших побічних проявів татуажу очей є ризик занесення інфекції. Це відбувається у випадку некомпетентності майстра, а також порушень правил септики і дезінфекції інструментів.

Болюча процедура

Для багатьох болючість процедури є вирішальним фактором. Область повік — найбільш чутлива лицьова зона з безліччю нервових закінчень, розташованих близько до шкіри.

Існує кілька факторів, які впливають на болючість сеансу:

 • глибина проникнення голки;
 • психологічний аспект;
 • неналежне обладнання;
 • неправильний підбір голок;
 • високий поріг чутливості.

Для зняття больового синдрому під час нанесення перманенту майстер запропонує пацієнтові первинну і вторинну анестезію. Первинну анестезію застосовують до процедури, вторинну — після завершення сеансу. Також можливе застосування аплікаційних анестетиків, проникаючих підшкірно, але не потрапляють в кров.

Які голки використовують

Межресничный татуаж очей (фото до і після можна побачити нижче) проводиться в салоні за допомогою спеціальних інструментів. Основною робочою випромінює маніпула для введення перманенту підшкірно є голка. Вона повинна бути одноразовою.

При використанні багаторазових маніпул, навіть дотримуючи всі правила септики і дезінфекції, існує ризик занесення інфекції від однієї клієнтки до іншої. Щоб уникнути цього на 100%, необхідно застосовувати тільки одноразові голки в стерильній герметичній упаковці.

Завдяки стандартній маркування, можна точно вибрати тип маніпули, необхідний для створення того чи іншого перманенту.

Для межресничного татуажу використовуються наступні види голок:

Маркування Тип картриджа Конфігурація, застосування
1RL Однозубцовый, для контуру Для ідеально чітких ліній, в тому числі і для наведення тонкої стрілки
2RL Двухзубцовый, контур, розтушовка Для створення контуру, волосковой техніки
3RL Трехзубцовый, контурний Для створення м’якої мінімальної розтушовування межресничного простору, дає повний закрас
5RL Пятизубцовый, контурний Для інтенсивного зафарбовування, імплантації пігментів при розтушовуванні
3S 3-зубцовый, похилий, з плоскою скошеної голкою Для створення ефекту ідеальної чіткості, тіньового шотирования, бережний тіньової розтушовування
4S 4-зубцовый, похилий, з плоскою скошеної голкою Для щільного контуру, тіньовий розтушовування межресничного простору

Особливу увагу при виборі голки слід звернути також на наступні параметри:

 • товщину, чим тонше маніпула, тим вона пластичнее;
 • тип заточення, яка може бути кулеподібної, середньої і гострої;
 • робочу поверхню, яка буває текстурованою або гладкою.

8ddaba58587547ed7a5d0ef49f473838 Межресничный татуаж очей. Фото до і після. Як роблять, наслідки після процедури, ціна

Після винаходу безаппаратного методу майстра стали використовувати мануальні голки, пучкові або одинарні. Але класичним варіантом для створення красивого межресничного простору вважаються напаяні в два ряди голки типу «Магнум» з маркуванням RS.

Види татуажу для повік

Існує декілька технік, які майстри використовують для створення красивого татуажу вік:

 • Межресничный. Такий прийом використовується для додання віям густоти, а очам — виразності. Суть методу полягає в зафарбовуванні перманентним барвником простору між віями. Колір підбирають ближче до природного панелі, близько до натурального кольору вій.
 • Техніка контуру або стрілки. Завдяки такій методиці можна легко скоригувати форму ока. Фарбу наносять одним штрихом, створюючи чітку вигнуту лінію. Такий косметичний прийом майстри часто поєднують з межресничным татуажем. Форму, товщину лінії, тон стрілки вибирає фахівець, в залежності від форми очі, кольоротипу клієнтки. Лінію можна провести від внутрішнього до зовнішнього кута, підкреслюючи форму очей, або починаючи від середини і виводячи «хвостик» за межі очі.
 • Технологія з розтушовуванням. Відносно новий прийом, який створюється з допомогою розведення фарб. Результатом нанесення перманенту таким способом стане гарний ефект завданої м’якого олівця або тіней. Технологія більш складна, тому роботу краще довірити професіоналам з досвідом. Техніку можна поєднувати з межресничным татуажем, а також зі стрілками.

Відеопідбірка результатів татуажу очей:

Щоб домогтися максимально красивого природного ефекту, рекомендується заповнення межресничного простору пігментом як верхнього, так і нижнього століття. Промальовування контуру повністю додасть погляду більшої виразності, розставить акценти, підкреслить або скоректує форму.

Межресничный татуаж очей: фото до і після

Заповнення пігментом межресничного простору — відмінний спосіб додати привабливості погляду. Ненав’язлива лінія, яка окреслює контур, додасть очам яскравості.

Для перманенту можна застосовувати різні техніки, результат на фото до і після сеансу татуажу наочно демонструє ефект:

 • вії виглядають природно, але, при цьому, візуально гущі;
 • акцентується красива природна форма;
 • при необхідності скорегована форма з візуальним зменшенням або збільшенням відстані між очима;
 • пігмент, вбитий в нижню і верхню повіку, додає погляду драматичності;
 • межресничное заповнення з витонченою стрілкою додає погляду спокусливості.

02a23c3dd894cc1be20b2085fe386ef3 Межресничный татуаж очей. Фото до і після. Як роблять, наслідки після процедури, цінаМежресничный татуаж очей: фото до і після процедури

Техніку заповнення межресничного простору пігментом можна порівняти з ювелірним мистецтвом. Щоб досягти бездоганного косметичного ефекту, важливо знайти професіонала і повністю довіритися майстру.

Особливості підготовчого етапу

Межресничный татуаж очей (фото до і після можна побачити далі в статті) є безпечною технікою, але за умови професіоналізму майстра, а також дотримання правил септики і дезінфекції. Щоб уникнути негативних наслідків, не менш важливо дотримуватись правил підготовки до сеансу татуажу.

А саме:

 • Безпосередньо перед процедурою утриматися від завивки вій.
 • За добу перед процедурою відмовитися від носіння контактних лінз.
 • За 1-2 доби відмовитися від алкоголю, виключити з раціону міцний кава.
 • За кілька днів до сеансу припинити прийом препаратів, що впливають на згортання крові.
 • Якщо нарощені вії, їх необхідно зняти за тиждень до сеансу.
 • Загальне правило підготовки — виключити з добового раціону будь-які продукти, напої, що підвищують кров’яний тиск, сприяють розрідженню крові. До таких продуктів відносять Кока-колу, напої-енергетики, а також міцний чорний чай.

  Матеріали і інструменти

  Щоб зробити межресничный татуаж, буде потрібно невеликий арсенал необхідних для сеансу інструментів і матеріалів. Всі вони повинні бути професійними, якісними, це і є головний критерій. Основним інструментом, використовуваним для створення татуажу, є машинка.

  Агрегати для забивання перманенту бувають роторними і індукційними. Додатково сучасні інструменти снащены манипулами і кількома запрограмованими режимами роботи. Комплектуються машинки стерильними голками або модулями голок різної конфігурації.

  З матеріалів для роботи майстру знадобиться:

  • Препарати, анестетики для знеболювання області обробки.
  • Маркери для створення ескізів.
  • Пігменти — фарбувальні склади.
  • Ємності з дозаторами для змішування пігментів.
  • Типс-носик.
  • Підставка для пігментів.

  Роботу проводять виключно в стерильних рукавичках, для безпеки процедури майстер одягає маску для обличчя. Всі інструменти, що використовуються в роботі, повинні бути повністю справними, а матеріали гіпоалергенні, найвищої якості.

  Етапи виконання татуажу межресничного

  Перед проведенням сеансу татуажу важливо знати, що очікує пацієнта в салоні.

  Заповнення межресничного простору нижнього і верхнього століття виконується поетапно:

 • Безпосередньо перед сеансом в салоні проводять тест-пробу на алергічні реакції, викликані знеболюючим препаратом або кольоровим пігментом.
 • Шкіру очищають, знежирюють, обробляють антисептичними засобами, наносять аплікаційну анестезію під плівку на 20 і більше хвилин.
 • Область промальовується попередньо спеціальним маркером або косметичним олівцем. На цьому етапі можна наочно побачити майбутній результат, при необхідності висловити побажання майстру, скорегувати форму, товщину ліній, колір пігменту.
 • Наносять першу лінію поверхнево, щоб позначити контур і стерти ескіз, намальований маркером або олівцем.
 • Піднімаючи трохи повіка, вся межресничная область поступово заповнюється пігментом.
 • Під час сеансу при використанні анестетиків не відчувається біль або дискомфорт. Маніпуляції майстра по відчуттях нагадують промальовування контуру звичайним косметичним олівцем. Вся процедура введення пігменту триває не більше 1-1,5 ч.

  Відновний період

  Межресничный татуаж очей (фото до і після процедури представлено для порівняння образів) вимагає реабілітаційного періоду, тривалість якого залежить від багатьох чинників, а також від індивідуальних особливостей організму. За умови дотримання правил підготовчого етапу, а також заходів септики і дезінфекції, відновлювальний період після татуажу тривати не більше 5-7 діб.

  Набряклість — закономірний побічний ефект, так як область повік найбільш чутлива. Щоб процес загоєння зайняв якомога менше часу, необхідно суворо дотримувати всі приписи косметолога по догляду. Через 2-3 тижні фарба придбає потрібний відтінок, а шкіра повік повністю відновиться.

  При необхідності через місяць після першого сеансу косметолог може рекомендувати корекцію татуажу.

  Особливості догляду за шкірою повік

  Щоб зняти набряк, рекомендується капати протягом перших 3 днів очні краплі Візин, Віаль), щоб зняти почервоніння слизової.

  Шкіра повік також потребує ретельного догляду:

  • Протягом перших діб не можна мочити очі, протирати зону тоніки і лосьйонами.
  • У місці промальовування через деякий час утворюються кірочки, їх категорично не можна обривати.
  • Шкіру потрібно обробляти Декспантенолом або гідрокортизоновою маззю, це допоможе зняти набряк.
  • Необхідно утриматися від інтенсивних фізичних навантажень протягом 2-3 днів після сеансу.
  • Виключити відвідування саун, лазень, басейнів протягом 5 днів після процедури татуажу.
  • Якщо після сеансу виділяється сукровиця, необхідно промокнути її ватним тампоном, змоченим в розчині Хлоргексидину.

  Щоб виключити пересушування обробленої зони, шкіру кілька разів на день необхідно пом’якшувати мазями, рекомендованими косметологом. Для повного прояву пігменту, щоб виключити його передчасне вимивання, протягом перших 5-7 днів рекомендується вмиватися без використання очищувальних засобів.

  Нарощувати вії після перманентного макіяжу очей можна лише 7-10 днів після повного загоєння.

  Скільки тримається ефект

  Естетичний ефект татуажу на повіках може триматися в середньому від 1 року до 4 років.

  Термін тривалості результату залежить:

  • Від віку. В юному віці метаболізм більш прискорений, з роками його темпи знижуються. Тому на юних дівчат пігмент тримається менше часу, ніж на віковий шкірі.
  • Від типу шкіри. При підвищеній жирності пігмент втрачає насиченість кольору швидше, ніж на сухій шкірі.
  • Від кольору пігменту. Чим інтенсивніше вибраний відтінок, тим довше зберігається його яскравість.

  479dfa7eaddba95a09af101a5f3fa24c Межресничный татуаж очей. Фото до і після. Як роблять, наслідки після процедури, ціна

  Також на тривалість результату впливає якість матеріалів і дотримання технології при вбиванні пігменту. Глибина введення пігменту повинна бути не великий, а фарба — тільки високої якості. При выцветании пігменту для підтримки ефекту і оновлення відтінку необхідно провести повторний коригуючий сеанс.

  Для посилення естетичного ефекту, яскравості і виразності очам використовується межресничный татуаж очей. Приймаючи рішення, варто подивитися на фото до і після процедури, щоб не залишилося сумнівів. Щоб пігмент протримався довше, у майбутньому необхідно забезпечити шкірі повік комплексний догляд натуральними маслами, носити окуляри від сонця.

  Оформлення статті: Е. Чайкіна

  Корисний відео-ролик про межресничном татуаж очей

  Відео про процедури татуажу око чоловікові:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради