Прикмети на повний місяць і молодик: що можна і не можна робити

Фази місяця впливають на живі організми, відливи, припливи, природні явища. Пращури помітили цю взаємозв’язок. Тому виникли прикмети на молодик і повний місяць. Але якщо поява молодого місяця пов’язують з позитивними моментами життєвого циклу, то повний місяць – неоднозначна фаза.

cf88d3aab157ea725c43ab219aab8ded Прикмети на повний місяць і молодик: що можна і не можна робити

Прикмети на молодий місяць

Люди, які жили багато століть назад, залишили майбутнім поколінням народні прикмети на молодик і повний місяць. Спостереження ґрунтувалися на безсумнівною зв’язку між місячними циклами з:

 • поведінкою людей (дітей, у тому числі);
 • подіями в житті;
 • природними явищами;
 • змінами, які відбувалися з тваринним і рослинним світом.

Молодик – вдалий час для всіх починань, магічних ритуалів, роботи з залученням в життя позитивних моментів у всіх сферах діяльності. Ритуали і забобони рекомендують використовувати період зростання місяця для:

 • збільшення матеріальних благ;
 • оздоровлення та отримання вигоди;
 • поліпшення відносин і залучення любові.

Поки місяць не став круглеть, предки наполягали: пора починати реалізацію бажань, прагнень. При цьому абсолютно неважливо, чого саме вони будуть стосуватися: побуту, фінансів, навчання.

Планувати нову справу краще всього на перші місячні дні. Зміни матимуть позитивний результат. Особливо добре, коли молодий місяць з’являється в понеділок.

Любовні

Починаючи розмову про те, що можна робити в молодика, перше питання, найчастіше стосується самого чистого почуття на землі – любові. Любовні обряди, проведені в ці дні, результативні, виконувалися швидко. Правда, є невелика умова: позитивний підсумок отримує той, хто не бажає зла іншій людині своїми діями.

Є цілий перелік прикмет, які служать передбаченнями в любовній сфері без залучення магічних ритуалів:

 • залетевшая птах (крім ворон, граків, сов) на балкон, в вікно до незаміжньої жінки пророкує швидке заміжжя;
 • весілля, заплановане і зіграна в місяць, – знак щасливого, заможного життя. Прогноз обіцяє любов, достаток на все життя;
 • подарунки, грошову винагороду в цей період – прикмета найбільш позитивна. Для одружених (заміжніх) свідчить про поповнення бюджету. Для незаміжніх дівчат – знак швидкого визнання в любові;
 • сон з вирваним зубом на молодий місяць можна розцінювати як попередження: вимушена розлука;
 • розсипана сіль вказує на появу чвар, сварок між закоханими.

41de1b07692bfa1269d92acbc96de678 Прикмети на повний місяць і молодик: що можна і не можна робити

Грошові

Створені предками грошові прикмети й обряди на місяць, здебільшого теж мають знак «плюс». Найбільш популярним став ритуалом приворот грошей на молодий місяць. Але є й інші свідчення, прикмети, обряди для залучення грошей, удачі на тонкий ріжок:

 1. Знайдена монета свідчить про збільшення матеріального стану. Рекомендується додатково показати її в цей же день місяця, щоб зарядити грошової енергією. Монету носили в гаманці, як амулет. Витрачати категорично заборонялося.
 2. Залишена купюра великого достоїнства на місячному світлі, стане відмінним фінансовим магнітом. З її допомогою можна залучити велику суму грошей, удачу в бізнесі. Витрачати забороняється. Носити в гаманці окремо від всіх грошових коштів.
 3. Бажано мати на місяць гроші в затишному куточку. Вони приносять користь, прибуток протягом місяця. Щоб удача, добробут не покидало будинок, на сьому місячну добу слід було купити що-небудь в будинок для тривалого використання.
 4. При появі молодого ріжка заборонялося давати гроші в борг або займати. Прикмета свідчить, що це призведе до зубожіння на тривалий відрізок часу. При цьому неважливо, яка сума взята або видана. Повернення зайнятої суми виявиться важким.
 5. До молодика слід віддавати борги. В іншому випадку вони будуть тільки збільшуватися.

Побутові

Велике значення має момент, коли чоловік побачив молодий місяць: якщо через ліве плече – слід бути акуратним і охайним. Протягом місячного циклу можливі фінансові неприємності. Також проблеми зі здоров’ям, в особистому житті. Якщо ви помітили срібний ріг через праве плече: до нового молодика справи будуть йти відмінно.

74727e6dc1d2e88945fabd49243178a0 Прикмети на повний місяць і молодик: що можна і не можна робити

Прикмети і забобони також вказують на наступні моменти:

 • переїзд у нове житло краще планувати на зростаючу місяць. Удача, добробут чекає новоселів протягом усього життя в цьому будинку;
 • генеральне прибирання, позбавлення від старих речей, меблів приверне позитивно заряджені потоки до сім’ї, яка проводить очищення будинку. Обов’язкова умова: під час чищення від мотлоху задіють всіх членів сім’ї;
 • сніг, який випадає на молодий місяць, не лежить довго.

З магічних обрядів рекомендується проводити ті, які відносяться до білої магії. Вони стануть результативними. Якщо провести обряд із використанням темних сил, то крім розлади чекати нічого. Молодик – позитивно заряджена фаза, яка не сприймає негативні бажання.

Прикмети на повню

Народні прикмети на повню більше носять негативний характер. Тому забобони про те, що можна робити в повний місяць, а чого уникати, варто вивчити детальніше. Негативний вплив повного місяця зазначається в поведінці тварин, людей зі слабкою психікою. Навіть природні катаклізми відбуваються в період спадання нічного світила. Маги і відуни рекомендують уникати проведення якихось ритуалів.

Народні прикмети вказують на необхідність вести себе акуратно, ніяких нових справ не починати, серйозних рішень не приймати. У буквальному сенсі все приречене на провал.

Але не варто засмучуватися. Адже крім значень зі знаком «мінус», є і позитивні тлумачення.

Побутові забобони

Заготовки на зиму варто робити виключно на повний місяць. Прикмета свідчить, що банки з консервацією, картопля в погребі, як і інші овочі, фрукти у свіжому вигляді простоять довше. Заборонялося залишати гострі предмети на столі на ніч (особливо ножі). Крім того, що вони затупився, стануть предметом для сварок, бійок і накопичення негативних емоцій.

У дні повного місяця зашторювати щільно вікна. Місячне світло здатний перетворити сон в кошмарні реалістичні бачення. У молодих чоловіків і жінок він забирає молодість і красу. Вагітним варто особливо уникати нічного відпочинку при відкритих шторах в дні повного місяця, так як є ризик народити дитину психічно неврівноваженого.

Любовні повір’я

Прикмета про поцілунку при повному місяці має два значення: перше – для закоханих несе зміцнення почуттів, робить відносини більш глибокими, міцними. Друге тлумачення також стосується закоханих, тільки першого поцілунку. Вважається, що повне нічне світило благословляє їх на довгі стосунки, спільне життя.

d00e7ba6811a6ada1b16f88f9c1bd0ae Прикмети на повний місяць і молодик: що можна і не можна робити

Якщо сталася сварка між двома партнерами, варто вдатися до ритуалів:

 • розчісувати волосся, думаючи про коханого. Сісти слід так, щоб місячне світло потрапляло на дівчину (хлопця);
 • зв’язати два носка в міцний вузол. Лівий носок повинен бути дівочий, а правий – хлопця.

Обіцяє розлуку, велику сварку собачий гавкіт, який почули закохані. А падаюча зірка в повню несе позитивне значення: значить, бути щастя, благополуччя в особистому житті.

Грошові прикмети

Існують прикмети, які вказують на збільшення прибутку і достатку в домі. Але ритуалів для залучення грошових потоків краще уникати.

Вважається, що повна місяць після 15 місячного дня допомагає темним силам забрати душу людини. При цьому люди, які проводять їх, дійсно отримують хороші прибутки.

Без негативної підґрунтя називають такі ознаки, дії:

 • для посилення грошової удачі кладуть п’ятак в ліву кишеню на три дні повного місяця;
 • для залучення багатства на підвіконні залишають відкритий гаманець з грошима на ніч. Місячне світло повинен добре освітлювати «грошовий будиночок»;
 • для наповнення енергією, зміцнення здоров’я ночі повного місяця проводять в червоному. Це може бути не тільки грунт, але і нижню білизну, шкарпетки;
 • щоб людина не відчував потреби, рекомендували заряджати воду місячним світлом. Для цього повний таз ставили на підвіконня на ніч. Вранці слід випити склянку зарядженої рідини, вмиватися нею три дні поспіль;
 • грошові прикмети в повний місяць допомагали прибрати проблеми у фінансах. Потрібно оглянути речі. При виявленні дір — залатати, зашити.

День народження в новолуння і повнолуння

Прогнози на майбутній рік будувалися по фазах місяця і дня народження. Краще всяких астрологічних прогнозів, ворожінь на картах вважалося прораховувати свій особистий свято кожен рік. Це допомагало уникнути помилок, будувати плани на майбутнє. Сучасній людині теж варто звернути увагу на ці прикмети.

 1. Якщо день народження випав на місяць, це означає застій у всіх сферах життя. Зневірятися не варто. Краще взяти себе в руки, підготувати грунт для нових справ. Зміни будуть однозначно, але пізніше. Слід реалістично дивитися на речі, позначити мети. Але рухатися вперед не треба. Обережність понад усе.
 2. Висхідна фаза місячного циклу (5-13 день). Везіння, удача і благополуччя не залишать іменинника весь рік. Можна починати активно реалізовувати поставлені цілі і завдання. Натхнення, підйом по кар’єрних сходах, нові знайомства, збільшення бюджету. Народні прикмети стверджують, що людям, які відзначають своє народження в цей період, місяць подарує плідний, благополучний рік.
 3. Повний місяць. Рік можна охарактеризувати як енергійний. Але є ризик втратити положення, грошові кошти з-за необдуманих дій. Такі колапси стануть результатом імпульсивності, підвищеної емоційності. Щоб уникнути проблем, націлитися на позитивні результати, девізом повинна стати народне прислів’я «Сім разів відміряй, один раз відріж».
 4. Місяць на зниженні. Таке положення нічного світила за народним повір’ями загрожує людині стати надмірно емоційним. Уникаючи радикальних, різких рішень, можна попередити появу проблем у житті. Якщо тримати гордість, зарозумілість під контролем, місяць допоможе зміцнити фінансові позиції, авторитет, дружні і партнерські відносини.

6a62286c866512098b0b82083abc4c9a Прикмети на повний місяць і молодик: що можна і не можна робити

Обряди в молодий місяць

Народні ритуали, які не прирівнюються до магічних дій, що проводяться як на повний, так і в новомісяччя. Це і виконання бажання, і рішення проблем побуту, любові, фінансів. Обряди, які проводяться на молодий місяць, носять позитивний характер. Вимагають обов’язкового напрямки: отримання бажаного без шкоди оточуючим.

Залучення любові

Провести ритуали на любов (посилення почуттів, відновлення відносин, зміцнення шлюбу) можна без сторонньої допомоги. Підходять такі ритуали як для чоловіка, так і для жінки:

 • для швидкого пропозиції руки і серця (згоди на весілля). Власноруч зв’язати або зшити сувенір для коханої людини. Подарунок необхідно подарувати в той же день, як буде виконано;
 • для посилення почуттів подружжя. У молодика зварити юшку з трьох голів. Суп не повинен бути пересолений. Подати на стіл після заходу сонця. Ритуал покликаний покращувати відносини в шлюбі, навчить прислухатися до думки супутника життя;
 • для вірності. Є профілактичним і терапевтичним засобом від зрад. При появі місяця запалити червону свічку, одночасно вимовляючи ім’я чоловіка (дружини) тричі. Над свічкою сформувати конверт з лавровими листами. Тричі його зігнути і запечатати воском. Заховати в затишному місці.

Грошові обряди

Для збільшення фінансів і зміцнення доходів рекомендується провести наступні маніпуляції:

 • випишіть собі чек або квитанцію, відправника не вказуйте. Одержувача оформляйте, як годиться: з вказівкою адреси і Ф. В. О. Потім заховати так, щоб ніхто не взяв у руки;
 • залиште повний стакан води на підвіконні до появи повного місяця. На 15 місячний день слід умитися на світанку настояної водою. В процесі вимовити слова: «Як місяць товстішав, так і гаманцю мою повніти. Добро множиться, злидні відвертається»;
 • помітивши молодий місяць, поклоніться йому сім разів і киньте в його бік монету. Услух вимовити прохання про збільшення фінансових засобів.

cb8f19b744af2377e8fe1a9ca5cdbe1a Прикмети на повний місяць і молодик: що можна і не можна робити

Побутові ритуали

Обряди побутового плану покликані вирішити проблеми, які стосуються затишку, зовнішністю, здоров’я. Проводити їх можна з використанням трав, побутових предметів або змов:

 • з появою молодого місяця на небі змішати цибульну кашку, жовток 1 яйця, 1 ст. л. меду. Нанести на корені волосся. Повернутися до срібному рожку і попросити зміцнити слабкі волосся;
 • поки місяць росте, будь-яка стрижка швидко відросте;
 • на першому тижні зростаючої місяця роблять маску для омолодження, поліпшення шкіри тіла і обличчя. Використовується курячий білок, змішаний з медом (пропорції 2 до 1). Перед нанесенням суміш збивають. Наносять на чверть години;
 • щоб у домі завжди панував затишок і порядок, а господарі не відчували потреби, слід взяти за правило проводити генеральне прибирання в молодий місяць;
 • будь-яке бажання з позитивними намірами здійсниться, якщо з появою молодого місяця провести ритуал зі свічками. Для цього запалюють 7 свічок. Концентруються на бажаннях. Вимовляють і записують на папері зеленого кольору. Складають в трикутник, запечатують воском від кожної свічки.

Що не можна робити в молодий місяць

Заміжжя на зростаючому місяці – відмінний знак для молодят. Вінчання, весільна процесія в такі дні принесе удачу, благополуччя, але святкування будь-річниці забороняється. Вважається, що молодий місяць принесе неприємні моменти в життя пари. Є ризик розлучитися.

Сіль, розсипана на зростаючому місяці, вказує на наближення періоду сварок і розбіжностей. Уникнути цього можна: кинути дрібку солі через ліве плече.

Заняття спортом не рекомендуються. Тільки легкі навантаження допоможуть тримати тіло і організм в тонусі. Надмірні заняття завдадуть шкоди здоров’ю (серцево-судинні захворювання).

Обряди на повню

Ритуали, які проводяться при повному місяці, класифікуються як потужні, результативні. Але в більшості випадків відносяться до чорної магії. Тому, перш ніж виконувати якісь обряди, варто переконатися в правильності обраного варіанту.

На залучення багатства

Одним із сильних ритуалів простих у виконанні, називають обряд на магніт. Для цього прибирання в будинку проводять після заходу сонця. Вимивають, натирають предмети побуту (меблі, люстри, дзеркала, тощо), прання теж проводиться. Як тільки все буде закінчено, вкладають три монети однакового гідності в ліву кишеню одягу, яку треба проносити три дні. У правий кладуть магніт.

На виконання бажань

Опівночі, коли світло повного місяця добре буде висвітлювати кімнату, заварюють зелений чай. Додають ложку меду. Перемішують на підвіконні за годинниковою стрілкою. Поки змішується мед з рідиною, повторюють бажання. Залпом випивають напій, і йдуть спати, а чашка залишається до ранку на вікні.

На підвищення привабливості

Запалюють 9 свічок і виставляють по колу. В середину ставлять миску з молоком, в яке додають масло троянди, мед, лаванду. Місячне світло повинна повністю висвітлювати фігуру. Білою ганчірочкою зверху вниз протирають тіло. При цьому представляють всі поліпшення зовнішніх даних.

На поліпшення здоров’я

Ритуал проводиться у відкритому натуральному водоймі. У цей день місяць повинна відображатися у воді, бути чіткою. Поринути тричі. Занурюватися повністю, з головою. Вимовляти в момент купання: «Тіло місячним світлом обмиваю, здоров’я, молодість повертаю».

Звільнення від непотрібного

Обряди, які покликані допомогти позбавитися від зайвих емоцій, негативу, зовсім нескладні у виконанні. Для цього потрібно свічка, нитка червоного кольору. На місячному світлі зав’язувати вузлики, відразу промовляючи, чого хочете позбутися. Потім спалюємо над полум’ям зі словами: «Вузлики в’язала, погане забувала. До мене не повернеться, вогнем спечеться».

На залучення любові

Для довгоочікуваної весільної процесії в повню дівчата вирушають у лазню з віником з троянд і лаванди (шипи видаляються). Поки паряться, заговорюють віник: «Як троянда мила, як лаванда пряна, так і раба (ім’я) для милого мила та пряна». На наступний день підкласти пелюстки з віника в речі коханому, додати в чай або каву.

Що не можна робити в повню

Повний місяць наділена потужною енергетикою, яка здатна обдарувати великим почуттям людини. Але при цьому весілля в повню має негативне значення:

 • розлучення неминучий;
 • сварки будуть постійними;
 • свекруха буде всіляко мучити невістку.

Крім того, що весілля в повню носить негативний відтінок, прикмети зі знаком «мінус» стосуються і побуту:

 • хірургічні втручання часто закінчуються летальним результатом;
 • зістрижене волосся будуть довго рости;
 • сварка в повню затягнеться на довгий відрізок часу;
 • захворіти на убуваючу місяць – хвороба буде затяжною.

Поради з проведення ритуалів

При молодому місяці ритуали, обряди не здатні зашкодити тому, хто проводить. Для реалізації їх в повному обсязі варто дотримуватися двох основних правил: нікому не розповідати про проведення, не завдавати шкоди іншій людині (більше відноситься до любовних обрядів).

Що ж стосується ритуалів, які проходять при повному місяці, вимог і правил тут більше:

 • ніколи не використовувати на практиці змови, які читаються на перехресті;
 • не практикувати обряди, де потрібні жертвопринесення або використання власної крові;
 • всі дії тримати в секреті;
 • після проведення ритуалів ні з ким не розмовляти;
 • проводити заходи при місячному світлі, в самоті.

Вимоги зумовлені тим, що вважаються елементами чорної магії. А значить, доведеться розплачуватися душею, тілом і красою. Темні сили тільки обіцяють успіх і достаток. Розплату доведеться вносити дуже швидко, а результат буде короткочасний.

Повний місяць і молодик – особливі моменти, які впливають на життя всієї планети. Прислухаючись до порад у вигляді прийме, людина може допомогти собі і нашкодити, вберегти рідних і близьких від бід, але й залучити їх в неприємності.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради