Побажання спокійної ночі хлопцеві: як побажати красиво і оригінально

Як на відстані позитивно завершити прожитий день з хлопцем? Відправити йому смс повідомлення з побажаннями. Ми на vseznayko.com зібрали побажання спокійної ночі хлопцю, з яких ви можете вибрати вподобане послання і відправити його своїм молодій людині.

Читання цього списку, можливо, дасть вам власні ідеї побажань, в яких ви зможете своїми словами описати свої почуття, мрії і сподівання. Такі повідомлення будуть приємні хлопцеві.

Тому, навіть перебуваючи на відстані, один з одним проявляйте до свого обранця увагу, не забуваючи про побажання.

Побажання спокійної ночі коханому хлопцю

Що можна на ніч побажати коханому хлопцю? Ви можете знайти для себе ідеї з 10 побажань добраніч, які можна відправити йому смс.

 1. Кращий міст між відчаєм і надією — це хороший нічний сон. Сподіваюся, твоя ніч буде спокійною.
 2. Коли мої руки не дотягуються до близьким людям, я завжди обіймаю їх своїми молитвами. Доброї ночі.
 3. Сон це пам’ять, яка об’єднує фантазію і реальність. Сон вже стосується твого серця і душі. Сподіваюся, у тебе сьогодні будуть приємні сни.
 4. Якщо ти відчуваєш себе самотньо, тоді поглянь на нічне небо. Там серед зірок я поділяю твоє самотність. Бажаю коханому хлопцеві нічної свіжості і солодких снів.
 5. Мільйони людей зараз готуються до сну, інші їдять, а сотні мільйонів працюють. Але мої думки зараз зайняті тільки питанням, як побажати коханому хлопцеві спокійної ночі, щоб у нього були приємні сновидіння. Люблю тебе.d44e65ce058a21a03a4d4511cb90f13a Побажання спокійної ночі хлопцеві: як побажати красиво і оригінально
 6. Якими б не були раніше твої кошмари, сподіваюся, що в цю ніч ти будеш спати спокійно, адже в твоїх снах ми будемо обидва в райських садах. Приємних тобі снів милий.
 7. Милий, якщо ти втомився від повідомлень типу: спокійної ночі, сумую і люблю, тоді я побажаю тобі уві сні провести час зі мною удвох і посміхатися мені твоєю красивою посмішкою.
 8. Ця ніч припинить всі твої неприємності, з якими ти зіткнувся за день. Бажаю тобі щасливої подорожі в долину снів. Висипайся і набирайся сил улюблений.
 9. Я знаю, що серце може обманювати, але моє все ще вірить, що місяць сяє тільки для нас двох. Добрих снів, мій милий.
 10. Коханий я хочу, щоб нічна свіжість позбавила тебе від турбот, темне небо приховало твої слабкості, а мерехтливі зорі освітлювали тобі можливості. Бажаю тобі добре виспатися.

Побажання хлопцеві добраніч своїми словами

Приємного написати хлопцеві на ніч? Подивіться 10 прикладів, як лагідно і своїми словами можна написати хлопцеві послання і побажати йому спокійного сну.

 1. Ніч — це найкращий час, щоб уві сні згадати всі хороші моменти життя і всіх приємних тобі людей. Сподіваюся, я одна з них і ти будеш спати спокійно з приємними спогадами про мене.
 2. Я прилетіла до тебе немов голубка в свою голуб’ятню. Сподіваюся, так і буде в наших з тобою снах. Добрих снів тобі, мій ненаглядний.
 3. Мені подобається дивитися на зірки, але вони ніщо у порівнянні з тими, що в твоїх очах. Тому я завжди думаю про них перед сном. До завтра моя радість.
 4. Ти — перша думка мого нового дня і остання перед сном. Ти — хлопець моєї мрії і світло в моєму світі. Твій голос схожий на музику в моєму серці. Для мене ти єдиний, тому нікому я тебе не віддам. Люблю і чекаю завтрашнього дня, мій хороший.
 5. Хочу, щоб моє побажання спокійної ночі коханому хлопцеві перетворило твої страхи впевненість, перешкоди в можливість, а турботи в посмішку. Бажаю тобі бадьорять снів.c815a1a6e9ec16ce30177f43e4287ae5 Побажання спокійної ночі хлопцеві: як побажати красиво і оригінально
 6. Скажи, ти знав, що сновидінь є правила? Правило №1. Перед сном думати про кохану і хотіти йому наснитися. Правила № 2 полягає в тому, що перше правило завжди є єдино вірним. Доброї ночі і приємних сновидінь тобі.
 7. Бог щодня посилає на землю насіння благословень. Я тільки що зловила одне з них, яке таке миле й дороге і це твоя любов. Бажаю тобі швидко заснути і добре виспатися.
 8. Я можу зайняти себе вдень, але вночі не можу перестати думати про тебе. Хочу швидше заснути, щоб удень бути знову разом. До завтра, гарних тобі снів.
 9. У мене сьогодні був божевільний, неспокійний день, а мені так хотілося побачити тебе. Тому думаю про тебе мій милий зараз перед сном. Спокійній і тихій ночі тобі бажаю.
 10. Я намагалася підрахувати причини, за яких тебе люблю, але їх було занадто багато, адже кожен день їх стає ще більше. Це робить мене щасливою, тому завжди засинаю з думками про тебе. Люблю і цілую моє сонечко. (Для додаткового читання: список ласкавих імен хлопцеві, якими ви можете його називати).

Побажання спокійної ночі хлопцеві у прозі

Коли ми лягаємо спати без другої половини, то завжди можемо послати йому спокійної ночі, завдяки якій покажемо, що думаємо про нього. Ось як висловити свої почуття в прозі, відправивши побажання хлопцеві.

 1. Мої ночі довшими днів, тому що в них немає тебе. А ніч стає коротшою, коли я думаю і мрію про тебе Доброго тобі сну.
 2. Мета кожного побажання — дати хлопцеві зрозуміти, що у величезному світі є дівчина, яка думає про нього і його спокійній ночі, коли він закриває свої очі. Нехай твій сон буде спокійним і одухотворяющим.
 3. День закінчився, ніч вкрила небо. Настав час втілити свої мрії. Нехай твої нічні сни будуть наповнені чудовими ідеями, які зроблять тебе успішним.
 4. Спи спокійно любов моя. Ми далеко один від одного, але не думай про відстані. Закрий очі і подумай, як близько я буду тримати тебе в своєму серці.
 5. Я просила, щоб місяць сьогодні приглушила для тебе свій світ і заспокоїла вітер. Щоб твій сон змив з тебе всі проблеми і переживання і ти почав новий день без будь-яких нереалістичних очікувань. Так всі пазли сьогоднішнього дня склалися в одну картину. Залишилося тільки відправити хлопцеві миле побажання спокійної ночі.
 6. Існує легенда, яка свідчить, що якщо людина обертається на ліжку і страждає безсонням, значить, він нікому не сниться. Сподіваюся твої сни спокійні і міцні, тому що я бачу тебе в своїх снах щоночі.
 7. Тільки любов триває вічно. Тримайся за неї у своєму серці й дозволь їй завтра керувати твоїми думками. Приємного сну тобі, милий.
 8. Сама темна ніч часто є мостом до кращого і світлого новому дню. Спокійної ночі мій ласкавий. Нехай твої сни наповняться прекрасними мріями, які коли-небудь стануть реальністю.
 9. Спи мій милий і знай, що незалежно, з якими труднощами ти стикаєшся на своєму шляху, я буду завжди поруч, щоб підтримати тебе.
 10. Хороші сни сняться тим, хто спить, тому закрий очі і лягай спати, щоб твоя підсвідомість могло привести тебе до наших мрій. (Ми рекомендуємо прочитати побажання спокійної ночі коханій дівчині, що їй сподобаються).

Як лагідно і мило побажати хлопцю спокійної ночі

Ніч — надзвичайно романтичне час. Дівчата — дуже чутливі особистості, що люблять романтику і всілякі милі повідомлення. Коли настає ніч, їм хочеться відправити коханому хлопцю або людині, яка подобається саме миле, тепле та приємне побажання спокійної ночі. Хлопці, напевно будуть задоволені такою увагою.

 1. Солодких тобі снів. Хоча, на жаль, твої сни не можуть бути солодше моїх, бо я мрію про найбажанішою і солодкої речі — про тебе.
 2. Я мрію про той час, коли всі мої дні будуть починатися з твоїх поцілунків, а вечори закінчуватися обіймами. Добраніч, моя радість.
 3. У мене завжди пробігає тремтіння по спині, коли думаю про те, що ти мій, а я твоя. Для мене всі зірки на небі тьмяніють з-за того, що ти — це найяскравіша зірка в моєму житті. Хочу, щоб знання цього зробило твої сни приємними і міцними.
 4. Ти знайомий з самим ніжним людиною в цьому світі? Можу з упевненістю сказати, що це ти. Я без розуму від тебе. Хочу бути з тобою все життя. Прийми мій поцілунок і приємних снів тебе.
 5. Коли зірки яскраво світять, тоді небо заспокоює. Місяць сьогодні така яскрава, а нічний вітерець ніжний і прохолодний. Все це склалося воєдино, щоб побажати моєму хлопцеві добраніч і всього найкращого.8bc2ca0ab8f65ccdf04c8d8253bf875d Побажання спокійної ночі хлопцеві: як побажати красиво і оригінально
 6. Ти вже готуєшся до сну, а я мрію про тебе і ніжності твоїх рук. Мрію про твоєму голосі, вірність і довіру, про те чистому почутті, яке відчуваю до тебе. Думаю, про мою любов і про те, як дорожу тобою. Бажаю тобі добре виспатися.
 7. Я сьогодні дуже втомилася, тож хочу швидше лягти спати, щоб ти міг прийти в мої сни і зняв всю мою втому. Зустрінемося в наших снах.
 8. Коли дивлюся на місяць, сяючу в темних небесах, то розумію, що наша любов зможе пройти через всі темні куточки життя. Нехай ця думка допоможе тобі добре виспатися.
 9. Хочу завжди бути поруч з тобою і йти по життю рука об руку, душа в душу. Хочу, щоб ти заснув з усмішкою на губах.
 10. Все чого я хочу, це щоб ночі ніколи не закінчувалися, коли ми разом. Бо не можу витримати, коли ми в розлуці. Спокійних снів тобі, любов моя.

Оригінальне побажання спокійної ночі хлопцю

Як незвично, оригінально і креативно можна побажати своєму хлопцеві спокійної ночі? Рекомендуємо переглянути 10 прикладів, як сказати і написати незвичайне побажання, які показують жіночу мудрість, турботу і увагу до нього.

 1. Твоє майбутнє — це те, що ти сьогодні робиш для нього і яким його уявляєш. Тому бажаю тобі засинати і прокидатися з думкою про велич в своєму розумі, і воно обов’язково збудеться.
 2. Відпусти погане минуле, прожите в цьому дні, щоб твій розум зміг створити надихаюче майбутнє в твоїх снах. Бажаю гарних снів.
 3. Твоя єдина завдання зараз — це «перезарядити свої батарейки», щоб з новим оптимізмом зустріти завтрашній день. Хочу побажати тобі позитивних снів.
 4. Ти такий самовідданий, але тобі потрібен відпочинок. Коли людина тоне, він не зможе допомогти іншим, поки не одягне власний рятувальний жилет. Бажаю, щоб твій нічний відпочинок був цим рятувальним жилетом.
 5. Сни це джерело натхнення. Вирушай в країну мрій, коханий, щоб почати нові пригоди. Спокійної ночі мій мандрівник.
 6. Я знаю, що неможливо прийти до тебе через цей смс, але мені так хочеться, щоб ти відчув тепло моїх рук, читаючи це побажання спокійної ночі коханому хлопцеві.
 7. З настанням темряви нехай згаснуть твої турботи. Спи спокійно, знаючи що зробив все можливе з того, що міг би зробити сьогодні.
 8. Ще трохи і сьогоднішній день стане вчорашнім, А завтра новий день. Почни його спокійно, добре для цього виспавшись.
 9. Ніч незважаючи на темряву дана не для того, щоб втрачати надію. Як ранок нового дня завжди починається з зорі. Так я бажаю тобі знайти в сьогоднішньому сні натхнення.
 10. Новим днем життя завжди пропонує нам другий шанс. Бажаю тобі гарного нічного сну, щоб твої шанси на успіх увінчалися успіхом.

Гарне побажання спокійної ночі коханому хлопцю

Перебуваючи у відносинах, ми все намагаємося догодити один одному. Але коли ми не можемо розділити ніч разом тоді можна послати гарні побажання з романтичними словами про ночі для двох.

 1. Хотіла б я бути твоєю подушкою і ковдрою, тоді ти з нетерпінням б чекав зустрічі зі мною щоночі, навіть якщо ми посварилися. Приємних снів тобі, мій ненаглядний.
 2. Зірки на небі заворожують, атмосфера ночі захоплює дух мій, але вони не можуть зрівнятися з тим, як чудово я себе відчуваю, коли ми разом. Думаю про тебе милий, спи спокійно.
 3. Моя ніч просякнуте журбою, так як ти далеко від мене. Улюблений не можу дочекатися часу, щоб завтра знову бути у твоїх обіймах. Солодких тобі снів.
 4. Все що я роблю ввечері, так це чекаю, щоб знову бути з тобою. Весь мій день обертається навколо надії, що ввечері ми знову будемо разом. Поки-поки, спи мій солодкий.
 5. З кожним днем моя любов до тебе стає все сильніше. Я не розумію, як це відбувається, але мені це вдається. Тому не можу дочекатися завтрашнього дня, щоб любити тебе ще більше. А поки посилаю тобі це смс з побажанням доброї ночі дорогою.a5be336d5129c74e06a67039d263771b Побажання спокійної ночі хлопцеві: як побажати красиво і оригінально
 6. Я стою на балконі, а нічний вітерець обдуває мої волосся. Його м’який дотик нагадує мені про твої поцілунки. Сумую за тобою, добрих снів.
 7. Сонце зникло в темряві, сон запрошує людей до тиші. Як тільки ми обидва закриємо очі, ми будемо один з одним поруч завжди.
 8. Ми всі прагнемо до майбутнього, але моє майбутнє починається зараз з гарного нічного сну і любові до тебе, моєму особливому хлопцеві. До завтра, висипайся добре.
 9. Коли ти заснеш і потрапиш в країну прекрасних мрій, я хотіла б там теж виявитися, щоб ніжно тебе обійняти. Бажаю тобі гарних і приємних снів.
 10. Навіть думка про тебе змушує мене посміхатися. Бути тобою коханої — це найкраща річ для мене. Буду любити тебе вічно. Висипайся, радість мого серця.

Короткі побажання гарних снів хлопцеві в смс

 1. Бажаю спокійної ночі хлопця моєї мрії, побачимось у сні.
 2. Хочу, щоб одного разу моя мрія здійснилася, і я заснула і прокинулася б поруч з тобою. А поки милий солодких тобі снів.
 3. Бажаю хлопцеві, який мені подобається спокійної ночі, тому що він робить моє життя яскравим кожен день і кожну мить.
 4. Прийми це побажання спокійної ночі мої обійми, які на всю ніч забезпечать тебе теплом моїх рук.
 5. Кращий шлях до нового успішному дня — це добре виспатися. Бажаю тобі гарних сновидінь і безтурботним ночі.
 6. Завершення дня — це завжди початок чогось нового і приємного. Доброї ночі!
 7. Нехай твій сьогоднішній сон дозволить тобі забути про дрібниці життя.
 8. Хороший сон дозволяє прокинутися здоровим і щасливим. Хочу, щоб твої сни були такими. Люблю, сумую, чекаю.
 9. Лягай спати з задоволенням, щоб прокинутися з рішучістю. До зустрічі, рідний.
 10. Позитивні думки породжують позитивну життя, тому лягай і спокійно заснути, сподіваючись на світле майбутнє. Твоя кохана.

Висновок

На жаль, сьогодні багато людей недооцінюють силу романтичних смс повідомлень, тоді як у дійсності вони можуть зберегти теплі почуття між двома людьми і зробити їх стосунки міцнішими.

Обмінюйтеся приємними побажаннями не лише вдень, але і вночі. Відправляючи короткі або довгі послання або побажання спокійної ночі хлопцеві, ви даєте йому знати, що ваші думки в цю хвилину про нього. Це безумовно зміцнить ваші стосунки.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради