Голуб сів на підвіконня за вікном: прикмети, до чого прилітає

Птахи рідко просто так прилітають до вікон і подовгу сидять там, якщо тільки не шукають, де погрітися у холодну пору. Тому люди вважають, що пернаті ведуть себе подібним чином, якщо хочуть донести послання. Особливу увагу привертають голуби, діставшись до останніх поверхів висоток. Ці знаки треба правильно витлумачити, тому спостерігають за діями птиці.

Однією з найважливіших є прикмета, коли голуб сів на підвіконня за вікном. Пташка — символ миру, божественний посланець. Тому і його поява — це знак згори, іноді попереджає про небезпеку.

4f13955d1eea639c3ed51906955caab3 Голуб сів на підвіконня за вікном: прикмети, до чого прилітає

До чого пташка сідає на підвіконня

Якщо хтось бачить пернатого на вікні свого будинку, то слід готуватися до змін у житті. Вони напевно будуть позитивними; станеться те, чого людина довгий час готувався. Майбутні події відкриють нові перспективи.

Прикмета обіцяє важливі новини, можливо, листи від друзів або родичів. Іноді вони пов’язані з кар’єрою, діловими пропозиціями. Скільки б голуб при цьому ні просидів на вікні, його не проганяють. Разом з пернатим гостем тоді полетить і удача, від якої людина таким жестом добровільно відмовиться. Пташку годують і обережно спостерігають, щоб не злякати.

Голуб пов’язаний зі світом померлих. Ще в давнину люди говорили, що на своїх крилах він може подорожувати між світами, приносити звідти звісточки. Подібними здібностями володіють і інші пернаті. Такий образ приймає душа, яка хоче побачитися і допомогти тим, хто був доріг за життя.

Тому іноді крилатий гість віщує смерть, особливо якщо в будинку є літня чи хвора людина. Але сам посланник лиха не накличе він просто гостро попереджає про нещастя.

Крім того, прикмета про те, що голуб сів на підвіконня, може означати наступне:

 • хвороба когось із домашніх;
 • розставання з друзями з-за сварок, непорозуміння;
 • станеться нещасний випадок;
 • чоловік зробив помилки, за які доведеться розплатитися;
 • необхідно переглянути свої погляди на життя.

Прикмети про поведінку птиці

У будь-якого забобони немає однозначного тлумачення. Значення змінюється за кожної деталі. Якщо голуб сів на підвіконня, його дії дають натяки на те, чого чекати в майбутньому. Якщо він не шумить, не б’ється крилами, не показує страху, то це хороший знак. Голуб не відчуває наближення небезпеки, про яку потрібно якомога швидше попередити мешканців. Якщо ж птах б’є крилами об скло, шумить, намагаючись привернути увагу, то це, навпаки, заклик до обережності.

Голуб добре відчуває енергетику місця. До поганого будинку він навіть не наблизиться. Тому крилатий гість, який звив гніздо на карнизі, буде прикметою для мешканців, що вони знаходяться в безпеці. Їх охороняють вищі сили. Але якщо голуб раптово пропадає, то житло знаходиться під загрозою. Прикмета вказує, що може статися пожежа, витік газу. Необхідно перевірити все обладнання та побутову техніку.

9740bab2c9f8e9f26f1e078d1dbd6cd1 Голуб сів на підвіконня за вікном: прикмети, до чого прилітає

Стукає в вікно

Дикі тварини зазвичай не хочуть самі опинитися в людському житлі.Для тлумачення прикмети згадують, як саме пернатий вдарився, якою частиною тіла:

 1. Спочатку прилетів на підвіконня, а потім раптово почав битися в скло мало не до крові, навіть розбився — з рідні хтось помре наглою смертю.
 2. Голуб налетів на скло грудкою — чоловік і дружина будуть багато сваритися.
 3. Барабанить дзьобом по вікну — намагається передати звістку від ангелів, підказати щось життєво важливе.
 4. Голуб налетів на скло, втратив орієнтацію в просторі і опинився в кімнаті — така поведінка означає, що події, що відбуваються, можуть обернутися неприємними наслідками.
 5. Після стуку сидить або починає гуляти туди-сюди — до новин.

Навіть якщо удар про віконце був дуже сильним, і здається, що пернатий постраждав, але він спокійно полетів далі, то погана прикмета не спрацює.

Пораненого голуба підбирають, виходжують. Це теж допоможе впоратися з негативним впливом прикмети.

Не відлітає

Якщо голуб сів на підвіконня і залишився там на довгий час, він, швидше за все, хоче стати захисником для дому. Птах буде відводити всі біди й печалі. Тому проганяти голуба не треба, навіть якщо таке сусідство здається неприємним або гучним. Краще організувати для пернатого гостя годівницю, щоб віддячити за працю.

Якщо голуб на вікні веде себе неспокійно, літає туди-сюди, але його неможливо прогнати, то щось в житті буде йти не так, як заплановано. Згідно приймете, завадять неприємні дрібниці, хтось може захворіти. Коли голуб сидить на самому краю карнизу або спиною до вікна, це говорить про образу когось із родичів.

b24d4c30c25549dfc34f09a87c673122 Голуб сів на підвіконня за вікном: прикмети, до чого прилітає

Дивиться в вікно

Якщо птах відвернулася від житла, поки сидить на карнизі, то часто це не сприймають як прикмету. Можливо, пташка просто знайшла зручне місце для відпочинку. А от голуб на вулиці, який заглядає в приміщення, напевно є посланцем з потойбічного світу. Він намагається попередити мешканців про щось важливе.

Якщо голуби в’ють гніздо на карнизі або поблизу, іноді поглядають в житло, то можна чекати поповнення в родині. Щоб все пройшло успішно, радять погодувати голубку.

Прилетів і полетів

Пташка, недовго сидить на карнизі, зазвичай приносить новини. Можна чекати листа або запрошення. Можливо, після отримання такого послання доведеться відправитися в подорож. Швидше за все, це буде приємна поїздка.
Крім того, поведінка голуба може передвіщати такі події:

 1. Якщо він тримала в дзьобі гілочку або травинку, то новини будуть приємними, довгоочікуваними.
 2. Голуб трохи походив по карнизу і полетів — до приїзду родичів.
 3. Часто відвідує ненадовго одна і та ж птах — попередження про небезпеку.

Воркує або танцює

Найчастіше голуби так роблять перед приходом гостей. За їх дій можна зрозуміти, які люди відвідають будинок. Якщо спочатку птах була одна, а потім до неї приєдналася ціла зграя, то господаря чекає гучна вечірка з безліччю друзів. Коли пернатий гість не тільки пританцьовує, але ще й гордо крокує по карнизу, скоро доведеться приймати вдома когось впливового. З ним треба знайти спільну мову, тоді ця людина допоможе в майбутньому.

Воркування голубів має наступне значення: хтось із знайомих намагається привернути увагу господаря будинку. Якщо ж птахи прилітають вранці, вони знаменують спілкування з ким-то приємним. Можливе отримання подарунків, сюрпризів.

Напаскудив

Це прикра подія віщує грошову прибуток. Пташиний послід вважають символом грошей, тому не варто боятися його потрапляння на карниз або одяг. Є два трактування прикмети:

 1. Якщо голуб нагадив і відразу ж полетів, то велика сума скоро сама прийде до рук.
 2. Спочатку ходив по підвіконню з гордим виглядом і лише потім позначив карниз, можна чекати нагороду від високопоставленого особи.

Лякати птицю можна, навіть ненавмисно. У такому разі голуб понесе із собою з дому все фінансове благополуччя.

59da3e25b0819082702c9fcf47be6b43 Голуб сів на підвіконня за вікном: прикмети, до чого прилітає

Прилітає постійно

Вважається, що для постійних візитів голуби вибирають тільки вдома дійсно хороших людей. Пернаті гості стають захисниками для мешканців, проявом божественної волі. Навіть якщо птах одна — це добрий знак, але якщо на карниз прилітає ціла зграя голубів, то можна не боятися ніяких неприємностей. В дім не прийде пожежу та інші лиха, в тому числі стихійні. Проганяти голубів не можна. Їм потрібно зробити годівницю. Нехай пташки відчують подяку людини.

Ходить по підвіконню

Якщо голуб не просто сидить, а спокійно прогулюється по карнизу і не відлітає, це вважається доброю прикметою. Але не варто втрачати пильність, поки птах не випурхнула. Якщо вона раптом чогось злякалася без видимої причини, забилася в кут, то в будинок раптово прийде нещастя. Невідомо, що саме відбудеться, тому потрібно поводитися обачно у всьому.

Звертають увагу на голубів, які прилетіли на церковні свята. Народні прикмети говорять наступне:

 1. На Медовий або Яблучний Спас — до рясного урожаю.
 2. На Благовіщення — народиться дитина.
 3. У Вербну неділю — гарне здоров’я.

Тлумачення по забарвленню

Найкращою прикметою вважається, якщо на підвіконня прилетів білий голуб — символ миру, удачі, благополуччя у всіх сферах життя. Для неодружених людей це знак, що вони скоро зустрінуть свою половинку, а потім зіграють весілля. Сімейне життя обов’язково складеться. Пророкування збудеться напевно, якщо голуб при цьому кинув перо. Такий подарунок не можна викидати.Для сімейних людей птах є символом успіху в будь-якому починанні.

Коли білий голуб прилітає постійно, спокійно сидить або прогулюється по карнизу, він захищає будинок від негативу. Його потрібно віддячити, погодувати чим-небудь.

6ac897942e988f4cc65f7425fb3d02a4 Голуб сів на підвіконня за вікном: прикмети, до чого прилітає
Коли пернатий гість приносить щось з собою, це до великої суми грошей.
А ось чорних голубков багато вважають передвісниками нещасть. Ця прикмета не завжди може бути поганою, але все ж таких гостей годувати не рекомендується.

Якщо на підвіконні пара голубів

Любов і шлюб — одні з головних сфер, якими завідують ці пернаті. Два білих голубка — це символ весілля, тому їх поява може бути передвістям такої щасливої події. Холостий чоловік, який побачив парочку біля вікна, скоро знайде свою половинку. До дівчині прийде з пропозицією її суджений. Хлопець теж повинен подумати про те, щоб пов’язати себе узами шлюбу з обраницею.

Однак прикмета набуває від’ємне значення, якщо два голуби посідали на підвіконня і з-за чого-то турбуються, хоча ніхто їх не лякав.

Коли вони починають кричати, то одразу виникають асоціації з такої ж неспокійної життям пари. Якщо пташки б’ються, нападають один на одного, клюють — до постійних сварок між чоловіком і дружиною. Коли ж просто настовбурчилися, але спокійно ведуть себе, це про проблеми не говорить.

Для людей у шлюбі два голуба віщують поліпшення відносин. Скоро припиняться сварки.

Значення прикмети для жінок і чоловіків

Для представниці прекрасної статі поява голуба говорить про глибокі почуття. Коли чутно воркування біля вікна, скоро дівчина познайомиться з майбутньою половинкою або піде на побачення. Очікуються важливі зміни, які допоможуть знайти щастя. Голуб, який з’явився на карнизі і дивиться в вікно, — знак того, що один з чоловіків в оточенні панянки проявляє романтичний інтерес. Якщо ж жінка заміжня, варто перевірити, чи не чекає вона на дитину.

Голуб, який спочатку деякий час сидів біля вікна, а потім зробив коло навколо будинку, не залишає сумнівів — коханий вже збирається купити обручку. Ще краще, якщо у пташки оперення рудого кольору. Значить, весілля вийде пишною і веселою, а саме життя закоханих нічим не затьмариться.

bd04e836195638ae55b3eaf2782d9b35 Голуб сів на підвіконня за вікном: прикмети, до чого прилітає
Якщо голуб сідає біля квартири, де живе чоловік, то останній занадто затягнув з вибором супутниці життя. Не можна ігнорувати таку підказку від вищих сил. Дівчина, з якою він зараз підтримує відносини, є істинною половинкою і його щастям. Прийшов час створювати сім’ю.

Голуби, раптово вирішили відвідати чийсь будинок, посидіти на карнизі, зазвичай не вселяють страх. Вони приносять мешканцям багатство, благополуччя, успіх в коханні. Птахи навіть можуть взяти на себе роль захисників, живих оберегів, а перед небезпекою намагаються попередити людей. Так що, навіть з-за шуму гнати їх від вікна не варто. Замість цього за новими сусідами спостерігають, намагаючись помітити позитивні ознаки. В якості подяки підгодовують пташок.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради