Кішка: символ чого, чорний кіт як талісман – значення оберегу

Кішка – символ суперечливий. Якщо звернутися до історії, то можна побачити, що в одних народів це тварина уособлювало захисника, надійного покровителя, світлу сторону, інші ж називали його слугою самого диявола. А що символізує кішка сьогодні?

119d7d3a9cf0e424c015aa101eabcaaf Кішка: символ чого, чорний кіт як талісман – значення оберегу

Кішка – символ чого?

Кішка – тварина духовне, а символізм її багато в чому залежить від того, де ви зустрілися (у сні чи наяву), вона є вашим тотемом, якщо це талісман, то який вигляд він має.

У загальному сенсі кішка – символ терпіння. Вона вміє чекати і вибирає найбільш відповідний час для активності, дії, стрибка, нападу. Також тварина є символом інтуїції, ясновидіння, незалежності.

Наприклад, в Стародавньому Єгипті кішок обожнювали і з повагою ставилися або навіть трепетом. Вважалося, що вони здатні нести виключно добро. Як свідчить історія, в цій країні був справжній культ, пов’язаний з кішками, а однією з найбільш шанованих богинь була Баст – помічниця бога Ра; її зображували у вигляді жінки з котячою головою.

У Стародавньому Римі кішок пов’язували з богинею Артемідою, а дещо пізніше тварина стала символом свободи.

Посланцями злих сил кішок вважали кельти. Більш того, слідуючи своїм переконанням, вони приносили тварин в жертву.

Вплив кольору

Символізм кішки не залежить від породи, але при цьому величезне значення має колір шерсті.

 • Рудий – лідерські якості, сміливість, впевненість. Кіт у рудому забарвленні допоможе в будь-якому починанні, талісман заохочує активних людей, того, хто вірить у власні сили. З таким оберегом людині легше приймати рішення, починати нові справи. Рудий кіт передбачає зміни, а при необхідності талісман допоможе і в любовній сфері, однак при одній умові: якщо його господиня не рудоволоса. У цьому випадку він принесе самотність.
 • Сірий – символ гармонії, таємниці, тиші, переходу від поганого до хорошого. У загальному сенсі сіра або срібляста кішка стає уособленням дитинства. Саме в цей період ми ще не відчуваємо тяжіння дорослішання, все здається спокійним, а життя тихою і лагідною. Згадайте, адже практично у кожного з нас в дитинстві був сірий котик. Сірий кіт несе мир, стабільність, він допомагає триматися сьогодення і при цьому змушує обернутися назад, згадати минулий досвід, щоб зрозуміти, що хороші зміни не за горами.
 • Білий – чистота, зцілення, удача, позитив. Чим рівніше і чистіше колір шерсті, тим більшою силою наділена кішка. Таке тварина зцілює, оберігає і захищає від тисячі напастей. Екстрасенси радять любити білу кішку, і тоді вона збільшить добробут, збереже мир в сім’ї, зміцнить здоров’я та підвищить рівень духовності.
 • Сильною в енергетичному плані вважається триколірна кішка. Вважається, що якщо така тварина прибивають до дому, то незабаром вас чекає успіх.
 • Чорна кішка, як символ

  Чорний колір шерсті здавна вважався містичним. Тварина такої масті пов’язували з потойбічним світом, нечистю, злими духами. Однак не завжди кіт чорного забарвлення несе негатив. Подорожуючи між світами, такі вихованці допомагають екстрасенсів зв’язуватися з душами померлих, вони здатні відвести від будинку пристріт і псування.

  Чорний кошеня вважається надійним захисником від злодіїв і здатний попередити нещасний випадок: у народі кажуть, що він захистить будинок від пожежі і блискавки. Крім того, тварина примножить достаток і зробить успішного господаря ще більш щасливим.

  Думка экспертаМарина ГончарЦелитель, ясновидящаяЕсли говорити про негативне ставлення до чорного кота, то воно чітко простежується в стародавніх легендах. В далекі часи тварину з таким забарвленням було пов’язано з відьмами, сатанинськими справами, чорною магією.

  Вважалося, що кожна відьма на шабаш обов’язково брала з собою чорну кішку. І навіть коли прислужниця диявола була виявлена і спалена на вогнищі, забобонні люди вірили, що вона могла повернутися в наш світ, перевтілившись в цю саму чорну кішку.

  Якщо розглядати чорну кішку, спираючись на символи духовного світу, то тут думка єдина: тварина уособлює фізичне зцілення. А пов’язано це з тим, що вони наділені цілющою силою. Адже недарма протягом багатьох років чорні коти всюди супроводжували травників, знахарів, народних цілителів.

  Тотем кішка

  Якщо кішка є тотемом людини, то вона здатна вплинути на різні сфери життя. Тварина відомо тим, що має в запасі дев’ять життів. Однак це не означає, що ви можете надавати себе небезпеки, йти на невиправданий ризик.

  Людині надається шанс побачити результат і зрозуміти, чи варто мета тих коштів, які будуть витрачені на її досягнення. І таку можливість дасть кожна з дев’яти життів.

  Кішка позначає терпіння, витривалість і разом з тим спритність. Слідуйте її тактиці: будьте нерухомі до того самого моменту. Обчисливши шанси правильно і зробивши стрибок вчасно, зможете зірвати куш. Не варто квапити події або, навпаки, чекати занадто довго.

  19e50ac0966dad2dcd1bb6c1f8e2b521 Кішка: символ чого, чорний кіт як талісман – значення оберегу

  Тотемная кішка подарує господареві вміння «бачити в темряві». Людина зможе розпізнавати брехню, виявляти недоброзичливців і помилкових друзів. Ця здатність дається не кожному, а тільки тому, хто не лінується брати до уваги найменші деталі.

  Символ навчить людини повноцінно відпочивати, насолоджуватися сном. Адже сон – важлива складова нашого життя, і від його якості залежить працездатність. Людина в період відпочинку зможе повноцінно зарядити організм.

  Кішку характеризує незалежність та здатність до захисту. Іноді незалежність може межувати з прагненням до самотності, повною відчуженістю, але при цьому людина буде мати величезні соціальні зв’язки. І тотемная кішка вчасно прийде на допомогу – подарує здатність захистити і себе, і своїх близьких.

  Кішці притаманна привабливість, сексуальність, кожен її крок граціозний. Господаря вона наділяє такими ж якостями. Характер людини стає м’яким котячим, завдяки чому він набуває популярності в своєму колі, до нього починають тягнутися люди.

  Такі персони улюблені, тому що вміють робити щасливими оточуючих. А сексуальність в їх життя набуває особливого сенсу: часто саме завдяки їй відбувається розвиток, досягаються поставлені цілі.

  Ці люди охайні. Вони вміють доглядати за собою (причому як жінки, так і чоловіки), містять в повній чистоті оселі. І вони завжди самостійні і намагаються забезпечити порядок без допомоги інших.

  Думка экспертаМарина ГончарЦелитель, ясновидящаяЛюбопытство і пронырливость кішки позначається й на житті людини. Володар такого символу буде намагатися першим дізнатися всі новини і обернути ці знання собі на користь.

  Причому людина з тотемом кішки далеко не завжди займає лідерські позиції. Частіше він буде в безпосередній близькості до лідера, як кажуть, знайде «містечко тепліше». Облаштувавшись максимально зручно, завдяки своєму розуму, він обов’язково отримає всі блага, на які розраховує.

  Переваги людей з котячим тотемом

  Таких людей відрізняє:

  • гострий розум і вміння приймати правильні рішення;
  • незалежність і здатність самостійно вирішувати свої проблеми;
  • почуття власної гідності і повна впевненість у своїх силах;
  • пильність, небагатослівність і високий рівень самоконтролю.

  Чим поганий котячий тотем?

  Однак у образу кота є і недоліки. Слабкі сторони людини проявляються в наступному:

  • повна незалежність часто приносить із собою самотність, так як, приймаючи самостійні рішення, людина нехтує думкою, порадами, підказками оточуючих;
  • розуміння власної сили переростає в самовпевненість, причому людина перетинає цю рису сам того не помічаючи, а повна впевненість у своїй правоті не дозволяє побачити, як страждають інші;
  • тотемная кішка правильно розраховує на власні сили, але частіше намагається їх заощаджувати, в результаті вона починає маніпулювати оточуючими;
  • котяча хитрість нерідко переростає у відвертий обман – високі інтелектуальні здібності людина приносить в дар власним его.

  Тотем кішка для жінок

  Жінка з тотемом кішки дуже приваблива для представників протилежної статі. Вона завжди залишається дівчинкою – легкої, бажаною, світлою і чистою. Чоловік у ній бачить сильний сексуальний і партнерський потенціал.

  Думка экспертаМарина ГончарЦелитель, ясновидящаяЖенщине притаманні котячі якості, такі як грація, спритність і гнучкість. Вона вміє йти на поступки, виявляючи тим самим гнучкість характеру, але ще більше у неї виходить брати від життя все найкраще. Вона дуже м’яка, ласкава, терпляча і в той же час хитра.

  Жінка з тотемом кішки зручна у відносинах, але нікому не дозволить скривдити себе – вміє вчасно випустити кігтики.

  У цих представниць прекрасної статі дуже сильно розвинений материнський інстинкт. Вони прагнуть обзавестися великою родиною і обожнюють проводити час з дітьми. Така жінка – сама турботлива мати, вона володіє здатністю правильно виховати свою дитину і прищеплює їй необхідні навички.

  Тотем кішка для чоловіків

  Для чоловіків інше значення. Юнаки з котячим тотемом відрізняються високою активністю. Вони допитливі, рухливі і люблять пригоди; легко знаходять спільну мову з оточуючими, в тому числі і з представницями протилежної статі.

  Варто такому чоловікові почати діалог, як дівчина моментально захоплюється ним. Нерідко у нього відразу кілька любовних зв’язків, при цьому друзів серед чоловіків дуже мало.

  Перебуваючи в компанії, цей представник сильної статі, завжди в центрі уваги. Він не соромиться показувати свій веселий, десь пустотливий, вдачу. З віком активність знижується. З’являється бажання обзавестися сім’єю, заспокоїтися. При цьому такий чоловік назавжди залишається полігамним, і не проти нових знайомств і інтрижок, навіть перебуваючи в законному шлюбі.

  21593140e53362fd18c344c51b7e0646 Кішка: символ чого, чорний кіт як талісман – значення оберегу

  Що стосується докорів сумління, він їх ніколи не відчуває. Словом, чоловік з котячим тотемом шукає місце зручніше, залишається там, де за неї практично все будуть робити оточуючі. Його місія – прикрасити собою цей куточок планети. При цьому він чудово розбирається в людях і не дозволить себе обдурити.

  Якщо такий чоловік відчує несправедливість, то з муркотливе кота він моментально перетвориться в розлюченого тигра, стане борцем. Подібний поворот подій можна чекати в ситуації, коли він побачить перед собою суперника; тут він відразу ж активізує всі свої здібності.

  В цілому в конкурентній боротьбі він живе по-справжньому, для нього це рушійна сила.

  Дія талісману

  Талісман кіт – один з найбільш підходящих для дому. Він сприятиме не тільки поліпшенню загальної атмосфери, але і збереже сімейне вогнище. Невеликий акуратний декоративний амулет у вигляді кішки додасть затишку і зробить атмосферу в приміщенні більш теплою. Словом, кішка – це символ гармонії.

  Своєму власникові такий талісман подарує чудовий настрій і віру в себе, покращить фізичний стан і заспокоїть у важкій ситуації.

  З його допомогою людина зможе розвинути ораторські здібності, стане більш стриманим, навчиться спостережливості, почне притягувати до себе людей, а, відповідно, і корисні знайомства.

  Жінкам, які зазвичай жертвують собою, ставлять себе на друге місце і в цілому не вміють себе любити, оберіг у вигляді кішки стане прекрасною «напоминалкой». Адже це тварина краще за інших вміє робити добре, перш за все, себе-коханої і одночасно може бути корисною для оточуючих.

  Дикий кіт є символом волелюбність, небажання обмежувати себе правилами, прагнення рухатися за покликом природи. Крім того, цей же амулет наділяє свого власника здібністю до самозцілення, коли людина вміє використовувати власні резерви.

  Кішка – символ багатогранний; це і чистота, і захист, і незалежність, і внутрішня сила. Такий талісман здатний зробити своєму власникові дійсно цінний подарунок, головне, чітко усвідомлювати, що саме вам потрібно на даному життєвому етапі.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради