Коли сняться віщі сни? – в які дні тижня збуваються?

Мистецтво управляти сновидіннями – неоціненний навик, допомагає передбачати майбутнє, уникати неприємностей, впливати на долю. Щоб побачити пророцтво в нічних мареннях, потрібно вести певний спосіб життя, вміти розслаблятися і концентруватися на подібних питаннях.

599cbf1a2954ff97b9cb1f70c21502a1 Коли сняться віщі сни? – в які дні тижня збуваються?

А ще треба знати, в які дні тижня, числа місячного і сонячного календарів сняться сни, які збуваються. Ці знання стануть в нагоді і тим, хто штучно викликає, і тим недосвідченим людям, хто хоче знати, віщий був сон, який приснився сьогодні природним чином, щоб правильно витлумачити його.

Сни по днях тижня

В які дні тижня сняться і коли збуваються пророчі сни, їх тлумачення – все це залежить від астрологічних характеристик планети, керуючої конкретними цілодобово.

На вершинах семіконечній зірки магів (пентаграми днів тижня) розташовуються 7 планет. Небесні тіла об’єднані між собою двома способами: безперервної ламаної лінією в послідовності тижневого циклу, і колом, що зв’язує сусідні вершини зірки. Розглядаючи пентаграму, можна визначити, у які дні тижня збуваються сни.

bcc8b97cd8b444603319ae1e7d655a7b Коли сняться віщі сни? – в які дні тижня збуваються?

C неділі на понеділок

Першим днем тижня керує місяць, що відповідає за переживання та емоції людини. Тому все сновидіння цієї ночі, так чи інакше, пов’язані з чуттєвою складовою вашого життя.

Місяць відрізняється хитрістю і мінливістю, тому не варто очікувати втілення в життя побаченого уві сні в цю ніч. Швидше за все, мрії будуть відображати ваші думи та мрії.

Сновидіння на понеділок напевно виявляться пророчими, тільки якщо народжені в цей день тижня. Для всіх інших людей немає сенсу приділяти багато уваги цим маренням, не віщує нічого конкретного – вони обіцяють тільки клопоти, суєту, рутинну домашню роботу.

Причому чим гірше емоційний фон, чим більше у нього реальних протистоянь з оточуючими і з самим собою, тим більше витіюваті сни він побачить.

Крім того, в цю ніч можна гадати на сон. Місяць допоможе отримати відповідь на хвилююче питання, яке у реальному житті важко вирішити. Але якщо зранку важко згадати, то він порожній, що не несе смислового навантаження.

Але якщо в сновидінні повторювалися одні й ті ж символи, то вони гідні розшифровки. Ці знаки можуть містити в собі попередження про біду або проблемі.

Сни ночі на понеділок можуть здійснитися в четвер (день Юпітера).

З понеділка на вівторок

Другий день тижня перебуває під заступництвом Марса, який активізує мужність і силу. Тому все сновидіння в цю ніч будуть пов’язані з вашим духом, амбіціями, устремліннями. Можуть наснитися сутички, сварки, конфліктні ситуації.

Якщо вам присниться щось хороше, воно повинно виповнитися протягом 10 днів (якщо за цей час нічого не станеться, чекати втілення сну в життя далі не варто). Такий же термін сбываемости стосується і поганих ознак.

Сни на вівторок майже ніколи не бувають віщими. Тобто вони наяву не реалізуються у всіх деталях. Зате з цим маренням можна зорієнтуватися, як вчинити:

Яскравий насичений в ніч на вівторок – хороший знак, стимулюючий рішуче почати нову справу. Спокійне сновидіння означає, що у вас вдалий рід занять він вам підходить.

Поганий сон попереджає, що не потрібно заводитися з починаннями. Варто сконцентрувати всі сили, щоб протистояти труднощам, передбаченим у сні.

Підвищеної уваги гідні сни, в яких ви перемагаєте – вони, швидше за все, збудуться (особливо якщо вівторок випав на 3-е число місяця, або відповідний місячний день).

У місяця – покровительки понеділка, ні зв’язків з Венерою. Отже, втілення з понеділка на вівторок треба чекати в п’ятницю, яка знаходиться під управлінням самої «чуттєвої» планети.

ab2973d3fdbaecc3da20196c35797c01 Коли сняться віщі сни? – в які дні тижня збуваються?

З вівторка на середу

Під заступництвом Меркурія прилітають мрії з чіткими сюжетними лініями, знаками, символами, яким не варто довіряти – вони мають суперечливий зміст. Наприклад, якщо вам приснилося, що вас любить багатий чоловік – це означає, що ви повинні підтримати своїх близьких. У тлумаченні важко обійтися без допомоги фахівців. Простіше не надавати їм значення.

Сновидіння з вівторка на середу демонструють вашу товариськість (якщо мрії були барвистими, переповненими подіями). Меркурій відповідає за красномовство, взаємодія з оточуючими, здатність знаходити спільну мову.

Якщо в цю ніч снився тьмяний безбарвний сон – це говорить про вузькість вашого кола спілкування. Аж до того, що вам не до кого звернутися у скрутну хвилину.

В гарні позитивні сни цієї ночі так хочеться вірити – ось і повірте, якщо вам пообіцяли щастя. Віра допомагає притягти бажане в своє життя.

Сновидіння з вівторка на середу мають шанс здійснитися в суботу (день Сатурна).

З середи на четвер

Сновидіння в цю ніч є тілесними – в житті вони не здійснюються. Але вважається, що міститься корисна інформація, що стосується роботи. Середовищем керує Юпітер, який впливає на ділову сферу.

Ось що можна побачити у снах з середи на четвер:

 • Прогнози кар’єрного зростання.
 • Свою роль в команді.
 • Шлях вирішення спору або конфлікту, іншої проблеми.
 • Спосіб виходу з фінансової кризи за короткий термін.

При трактуванні снів з середи на четвер зверніть увагу: якщо сонник пророкує вам любов, романтику (абсолютно нехарактерні для ночі Юпітера ознаки) – їх потрібно тлумачити в діловому аспекті.

Цю ніч перспективи на роботі часто збуваються:

 • Якщо примарилось діловий захід, де ви були серед маси людей – це передвістя професійного успіху.
 • Якщо в сновидінні не було великого числа людей і ділової активності – змін в кар’єрі поки не передбачається, тому що сновидець не має амбітних бажань на роботі.
 • Якщо були присутні в якості персонажів старші родичі – сновидінню доведеться починати нову справу з вивчення азів, або стати продовжувачем сімейного бізнесу.

Сни ночі з середи на четвер можуть здійснитися у вихідні дні (найімовірніше – в неділю), так як покровитель середовища Меркурій не пов’язаний зірці магів з Сатурном і Сонцем — планетами, керуючими двома останніми днями тижня.

11ef6a11bdb5b0d6ba3e46e7204e3851 Коли сняться віщі сни? – в які дні тижня збуваються?

З четверга на п’ятницю

Венера, покровительствують п’ятниці, своїм впливом загострює інтуїцію людей, що втілюється в пророчих снах:

 • Якщо сновидець марно намагається щось знайти або придбати, і у нього це не виходить – проблеми з фінансами або фіаско на любовному фронті.
 • Знахідка або грошова прибуток віщує швидке задоволення бажань наяву. Майбутня життя буде проходити в душевній рівновазі, матеріальному достатку, достатку.
 • Чорно-білий – передвістя труднощів у реальному житті.

Сновидіння з четверга на п’ятницю важливі для тих, хто поглинений своїм особистим життям, а кар’єрі приділяє набагато менше уваги, ніж романтичним побаченням. Якщо ви запам’ятаєте п’ятничний сон, то він, відповідно до «зірці магів», що реалізується наяву в понеділок.

З п’ятниці на суботу

Сбываемость з п’ятниці на суботу складає близько 50%. Але ці сновидіння варті уваги в будь-якому випадку. Суботи протегує планета Сатурн – це небесне тіло пов’язане з роком, випробуваннями і долею в цілому. Сплячий часто отримує від Сатурна попередження у вигляді знаків і символів.

В ніч з п’ятниці на суботу можна побачити страшні і тривожні сни – їх потрібно розшифрувати з допомогою сонника і прийняти до уваги. Наприклад, майбутні життєві випробування можуть бути представлені у мріях у вигляді величезних фізичних об’єктів (гір, парканів, стін, на які неможливо піднятися).

Варіанти значення суботніх снів:

 • Сюжет нічних мрій, засіяні приємними подіями, віщує простоту подолання перешкод, легке виконання основних життєвих планів.
 • Похмуре передрікає непереборність перешкод на шляху до мети. На швидке вирішення проблем розраховувати не доводиться – з цим потрібно змиритися.
 • Оточені яскравими предметами у відкритому просторі без високих бар’єрів – знамення про те, що в осяжному майбутньому у нього не буде заторів на життєвому шляху, всі плани здійсняться, а результат навіть перевершить очікування.

Крім того, суботні сни можуть містити важливу інформацію у вигляді символів не тільки для сновидця, але і для його близьких людей, які реалізуватися в житті у вівторок. Якщо отримаєте таке знамення, поділіться ним з тим, до кого воно стосується.

e0619d6ce6ef768a06a8f6c09271b42f Коли сняться віщі сни? – в які дні тижня збуваються?

З суботи на неділю

Якщо вийде, нікому не проговоритися про сон, побачений з суботи на неділю, він стане реальністю до обіду в той же день або в середу наступного тижня. Недільним днем керує сонце, тому мрії цих доби тижня обіцяють щастя, мають високу сбываемость.

Якщо сон виявиться невдалим або кошмарним (що малоймовірно), про нього можна впевнено забути вже вранці – таке сновидіння очищає підсвідомість від накопиченого негативу чи відображає мрії (але не всі люди вміють гарно мріяти, тому їх недільними ночами відвідують кошмари).

Сни по місячних днів

Нічні марення, що містять пророцтва, приходять до людей ночами, коли на небі панує місяць. Багатовікові спостереження народу і вчених за природним супутником Землі призвели до створення місячного календаря, який відрізняється від сонячного довжиною циклу.

Енергетика різних місячних днів по-різному впливає на фізичний та психологічний стан людини, на його здатність бачити віщий сон.

Збуваються чи сьогоднішні нічні сни за місячним календарем:

 • В цей ранок людина прокидається у відмінному настрої після нічних мрій, переповнених радісними емоціями. Сни мають великі шанси збутися.
 • Це ніч порожніх снів. А шкода, тому що мрії друге місячних доби, як правило, обіцяють тільки позитивні емоції.
 • Віщі сни третього місячного дня швидко збуваються наяву.
 • Позитивним обов’язково судилося здійснитися.
 • В п’ятий місячний день посилюється зв’язок з космосом. Через сновидіння, які напевно здійсняться, людина отримує застереження від Вищих сил.
 • Сон про те, чим закінчаться хвилюючі події: якщо ви ризикнули прийняти спірне рішення, в шостий місячний день, ви дізнаєтеся результат своєї сміливості.
 • Сюжет нічних мрій сьоме місячних діб може реалізуватися в реальності, але це станеться нескоро.
 • Ймовірність виконання становить 50%. Шанси збутися і не втілитися наяву у нічних мрій восьмих місячних діб однакові.
 • Зверніть увагу на картини, показані в сні – це прикмети, які мають велике значення у вашому житті. Важливо правильно розтлумачити комбінацію знаків і символів.
 • Десятий місячний день можна зустрітися з Охоронцем роду і отримати від нього цінні знання, але для цього потрібно правильно налаштуватися перед тим, як лягати спати. Мимоволі в цю ніч можна побачити хороші і погані сни. Легкі казкові мрії цього місячного дня не мають значення, а от з тривожними треба попрацювати, щоб вони не справдилися.
 • Хороші сни одинадцятого місячного дня передвіщають щастя – вони виконуються через 3 дні.
 • Сни цієї ночі допомагають встановити баланс між духовними і матеріальними цінностями в житті сновидца. Якщо в цю ніч сниться яскравий, що запам’ятовується, то він здійснитися через 7 днів.
 • Енергетика цієї доби дає людині ключ (підказує шлях) для зміни самого себе, яке може бути попередженням, і виповниться через 8-10 днів. У результаті зміни, що відбулися у вашому житті можуть бути як позитивними, так і негативними.
 • Майже ніколи не збуваються або виконуються дуже швидко. Прокинувшись вранці в сумному настрої після мрій, просто забудьте те, що бачили.
 • За характером сну цих місячних доби можна визначити, яка енергія панує в підсвідомості. Барвисте хороше показує переважання світлої енергії, похмурі мрії видають перемогу темних сил. Наснилося, може здійснитися, якщо ви про нього нікому не розкажете.
 • Якщо з початку місячного місяця (попередні 16 днів) ви будете врівноважені в поведінці, то в цю ніч отримаєте цілющий сеанс. Нічні мрії допоможуть впоратися з недугою, знайти душевний спокій, зустрітися з Ангелом-Хранителем, отримати вказівки для подальшого духовного розвитку. Реалізується наяву дуже швидко (протягом 3-х днів).
 • У цю ніч можна побачити віщий сон, який виповниться через 19 днів. Події будуть досить точно передбачені.
 • Хороший сон цієї ночі віщує отримання прибутку або вдалі придбання.
 • Марення у цей непростий день можуть бути неприємними. За їх тлумаченням краще звернутися до фахівця, так як дев’ятнадцяті місячну добу не піддаються буквальної інтерпретації. Завдяки побаченому в нічних мареннях ви зможете прийняти вірні рішення. Не виключено, що істинний сенс вам стане доступний тільки через вісім днів.
 • Найчастіше, радісний сон в 20-й місячний день обіцяє збільшення достатку, позбавлення від хвороб або перемогу на «любовному фронті». Це пророцтво може дуже швидко виповнитися, особливо якщо на ранок буде погана погода. У двадцяту ніч за місячним календарем можна замовити сновидіння (наприклад, відвідати бажане місце), спробувати прийти кому-небудь у сні, відправитися в тонкий світ і вирішити не вирішуються наяву проблеми.
 • Швидко виконується сон цієї ночі не містить в собі нічого особливо важливого. Але він допомагає зрозуміти, наскільки реалізований ваш творчий потенціал.
 • У цей місячний день сильний бог знань Ганеша. Сновидіння 22-ї ночі не містять пророцтв щодо майбутніх подій, але якщо правильно налаштуватися перед сном, у мріях можна отримати корисні знання, відповіді на складні питання.
 • Можна не надавати значення сновидінь цього дня, вони можуть бути важкими з-за особливої енергетики 23 місячної доби. Не виключено сон-обман, не відповідає дійсності.
 • Сюжет, побачений цієї ночі, може реалізуватися наяву через 11 днів. Але найімовірніше, що це буде індикатором вашого благополуччя і потенціалу в сексуальній сфері, у творчості, він може показувати потужність внутрішніх сил. Якщо сновидіння хороше – у вас все в порядку.
 • Нічні мрії 25-го місячного дня обов’язково збуваються, але їхні сюжети настільки примітивні, що не приносять ніяких змін в житті.
 • Кольорові сновидіння цієї ночі можуть реалізуватися наяву. Якщо ви побачили лякаючий – це не передбачення майбутнього, а підказка, що вам потрібно в собі змінити. Наприклад, якщо в нічних мареннях виблискувала блискавка, гримів грім, вам потрібно приборкати свою гординю.
 • Сни 27-го місячного дня можуть відкрити справжню сутність речей, але їх складно правильно трактувати. На жаль, приємне цієї ночі навряд чи здійсняться, але піднімуть настрій на весь день. Ось тільки безглуздо в реальному житті чекати реалізації солодких мрій.
 • Ці місячні добу призначені для роботи зі снами. Можуть допомогти розібратися з труднощами у справах, підказати способи їх усунення. В пророцтвах 28-го місячного дня можна побачити своє майбутнє і те, ким був у минулому житті. Виповнюється таке через 24 дні.
 • В цю ніч сняться порожні сни. Не надавайте їм значення, навіть якщо буде здаватися, що в мріях відбувалися важливі події. Напевно просто відбилися ваші переживання.
 • В останню ніч місячного циклу можна побачити віщий сон, який станеться не раніше, ніж через місяць. Тридцятий день буває не в кожному місячному місяці, тому приділіть сновидінь цих доби достатньо уваги.

bbed5a3443d6be90febc85a3e5480c12 Коли сняться віщі сни? – в які дні тижня збуваються?

Коли сняться віщі сни

Не тільки місячні дні, але й числа місяця впливають на те, як збуваються сни. Не вдаючись у подробиці тлумачення сновидінь, можна виділити дати найбільшою сбываемости нічних мрій:

 • 1-е, 6-е, 8-е, 20-е, 30-е та 31-е число кожного місяця мають побачити швидко сбывающийся сон, що обіцяє щастя і повне благополуччя.
 • 2-го, 5-го, 9-го, 15-го, 18-го, 22-го і 24-го числа потрібно нікому не розповідати про побачене, щоб воно здійснилося.
 • 4-й, 7-й, 11-й, 12-й і 23-й день кожного місяця може подарувати сон, предрекающий вдалий збіг життєвих обставин. Нічні мрії цих доби втілюються в життя нескоро.
 • 16-го і 21-го числа у вашій пам’яті можуть відкластися яскраві нічні бачення, які виконуються дуже швидко.
 • 10-й, 13-й, 17-й, 19-й, 26-й, 27-й, 28-й день місяця дарує нічні мрії з фантастичним сюжетом, не містять пророцтв.
 • 14-го і 29-го числа сняться корисні сни. У них можна отримати застереження про ускладнення у фінансовій сфері. Збуваються з великою відстрочкою, тому можна встигнути запобігти неприємності.

У цьому ряду особливим чином виділяється 3-е число кожного місяця – в цей день відвідують тільки пророчі мрії.

Ви вже знаєте, коли збуваються сни по дням тижня, місячним календарем і числах місяця, але є особливі дати, коли підвищується ймовірність, що побачити пророчі сни.

Мова йде про церковні свята. У ніч напередодні будь-якого такого святкового дня (в основному, недільного) сниться сон, який збувається дуже швидко (до середини наступного дня).

Якщо вас цікавить питання, коли сняться віщі сни, зверніть увагу на нічні мрії п’ятниць перед відомими релігійними днями. Таких п’ятниць у році 12 – вони передують такі свята, як:

 • Перший тиждень Великого Посту;
 • Благовіщення;
 • Вербна неділя;
 • Вознесіння Господнє;
 • Трійця;
 • Різдво Іоанна Предтечі;
 • Свято Іллі Пророка;
 • Успіння Пресвятої Богородиці;
 • День архангела Михаїла;
 • День святих Косьми і Даміана;
 • Різдво;
 • Хрещення.

Коли збуваються сни

Багаторічні спостереження виявили, що велику сбываемость мають мрії святкових ночей – до них відносяться сни напередодні Нового року, Різдва, Різдва, Водохреща і святочних днів. Кожне з цих сновидінь має «свою сферу впливу» і особливий термін:

 • Новорічна ніч дарує пророцтво, що відноситься до майбутнього року, воно збувається протягом 365 днів.
 • Святвечір підносить дату сбываемости передбачення прямо уві сні. Наприклад, якщо ви побачили себе нареченою на весіллі, але при цьому виглядали старше, ніж є насправді, то ви дійсно вийдете заміж через кілька років.
 • Різдво – нічні мрії цієї ночі містять рекомендації, як краще вчинити в хвилюючою сплячого ситуації. Термін виконання від 1 тижня до 5-ти років.
 • Святочні сновидіння виконуються протягом півроку. Такі мрії в відміну від різдвяних снів не стосуються глобальних речей, відносяться до повсякденного життя, вчинків, емоцій, розваг.
 • Хрещення – сновидіння цієї ночі ставляться до життя, до Долі і можуть виконуватися навіть через 20 років.

Чи збуваються сни, залежить також від фрагмента ночі, коли вони наснилися. Віщі сновидіння приходять під ранок. Від 0 до 3 годин ночі бувають різні мрії як пророчі, так і порожні.

А от увечері до півночі сняться виключно тілесні сновидіння, але з них іноді можна витягти корисні уроки. Денні мрії ніколи не бувають пророчими – вони є ознакою нервового перенапруження людини, який заснув у світлий час доби.

А ще врахуйте, щоб сон збувся, про нього не можна нікому розповідати (поки не виповниться або доки не закінчиться термін його можливого втілення наяву). Тобто, якщо нічні мрії вам не сподобалися, розкажіть про них на наступний день кому-небудь (чим більше слухачів вам вдасться знайти до полудня, тим краще).

Отже, на сбываемость сну впливають: день тижня, календарна дата, положення місяця, свята, час доби, коли приснилося пророцтво, і поведінка сновидця. Ця інформація допоможе вам уникнути непотрібних хвилювань у разі порожнього неприємного сну або отримати важливу підказку, посилаємо вам Вищими Силами у віщому сні.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради