На якому пальці носити кільце, що означають прикраси для жінки і чоловіки

Практично всі прикраси впливають на долю людини. Кільця завжди мали статусне значення. Їх носили, щоб показати своє багатство, становище; закохані за допомогою цих аксесуарів єднали серця. Багато людей таким чином захищалися від негативу і залучали удачу. Щоб спрацювала магія, недостатньо вибрати правильне прикраса. Треба знати, на який палець надіти кільце, щоб воно принесло те, чого хоче власник.

50e63fd9824dfd5eec3451a26a7dbe49 На якому пальці носити кільце, що означають прикраси для жінки і чоловіки

Що означають кільця на пальцях

Ці прикраси з давніх часів одягали для різних цілей. Лучники намагалися уберегти руки від тятиви, шевці використовували замість наперстка, щоб випадково не вколотися. Кільця носили члени знатних родин. Персні прикрашали гербом, щоб показати приналежність до роду, а при необхідності — поставити печатку.

Ще частіше прикраси застосовувалися у весільних ритуалах. Перші обручки з’явилися ще в I столітті до н. е. Вони були символом чистоти і вірності, замкнута форма уособлювала нескінченність, а, значить, довге щасливе життя.

Зараз кільця часто служать оберегами. Якщо їх правильно підібрати, можна відвести будь-який негатив. Кожен палець володіє власною енергетикою і пов’язаний з певною сферою життя.

Згідно з прикметами, перстень, надітий на той чи інший палець, концентрує сили людини на якомусь життєвому аспекті.

До нас дійшло кілька правил і забобонів, пов’язаних з кільцями:

 1. Слід купувати тільки відповідне людині виріб, що викликає приємні емоції.
 2. Знайдене прикраса краще не піднімати. Якщо це сталося, потрібно почистити виріб від чужої енергії.
 3. Не можна втрачати або кидати, інакше удача теж піде.
 4. Замкнута форма прикраси може перешкодити пологах, тому перед ними аксесуари знімають.
 5. Під час виношування дитини дорогоцінні талісмани вбережуть від багатьох небезпек, адже майбутня мама і малюк вразливі перед зовнішнім негативом.

Кільця на різних пальцях впливають на людину по-різному, потрібно це враховувати.

Великий палець

Він пов’язаний з Венерою і Марсом. Тому персні на цьому пальці означають успіх у справах, так і успіх в любовних справах. Прикраса дасть людині сили, щоб подолати будь-які перешкоди, поліпшить логічне мислення. Допоможе і хлопцям, і дівчатам.

b114e3e63b80f52cdde7f36e9d98a243 На якому пальці носити кільце, що означають прикраси для жінки і чоловіки

Незважаючи на таке двояке тлумачення прийме, енергія оберега принесе дамам гармонію. Прикраса не пригнічує емоційність, але допомагає боротися з гнівом і агресією. Завдяки кільця на великому пальці поліпшуються стосунки з оточуючими. Під впливом Венери скромні дівчата знаходять впевненість, усвідомлюють свою сексуальність, яка привертає увагу чоловіків.

Надівши коштовність на великий палець, людина демонструє оточуючим свою незалежність, прагнення до свободи і самовираження. У багатьох субкультурах подібна прикраса означає, що у людини нетрадиційна сексуальна орієнтація.

Вказівний

Пов’язаний з Юпітером. На цей палець кільця надягають сильні люди, які хочуть багато чого добитися в житті. Прикраса наділяє свого власника наступними якостями:

 • мудрість;
 • розсудливість;
 • проникливість;
 • сильна інтуїція;
 • лідерські здібності.

Однак золоте кільце в даному випадку не підійде. Жінкам аксесуар потрібно надягати на вказівний палець правої руки. Тоді в їхньому житті не буде місця не обдуманих дій. В іншому випадку господиня прикраси буде неврівноваженою, у неї з’явиться схильність до істерик.

Кільце на цьому пальці символізує прагнення до лідерства, готовність йти до мети, змітаючи на шляху будь-які перешкоди. В Ізраїлі прикраса говорить про заміжжя жінки.

2d98226f13e70e0c7b8253ae754ffe63 На якому пальці носити кільце, що означають прикраси для жінки і чоловіки

Середній палець

Носіння кілець на цьому пальці може сильно змінити життя на краще. Якщо постійно не щастить, необхідно обзавестися подібним оберегом. Він притягне достаток, допоможе з роботою, позитивно вплине на відносини з протилежною статтю. Колечка на середніх пальцях в першу чергу необхідні дівчатам.

Крім того, прикраси, які носять подібним чином, нейтралізують родові прокляття. Фамільні коштовності в обов’язковому порядку надягають саме на середній палець. Тоді негатив з минулого не торкнеться людини.

Хіроманти стверджують, що прикраси на середньому пальці носять люди, які прагнуть підняти самооцінку, підвищити свій статус в очах оточуючих. Перстень з великим каменем говорить вже про марнославстві та егоїзмі.

Безіменний

Вважається, що цей палець призначений для обручки, тому інші на нього не надягають. Насправді він пов’язаний з богом Аполлоном і Сонцем, тому може багато в чому принести удачу. Жінкам невелике проста прикраса подарує спокій і душевну рівновагу. Якщо на ньому великі камені або малюнок, то власниця стане надто емоційною.

Аксесуар на великому пальці означає, що людина зможе проявити свої творчі здібності, його очікує успіх у всіх справах.

Багато дівчат носять звичайне кільце поверх весільної. Воно не перекриває сімейне щастя, навпаки, зміцнює його, любов захищає від усіх бід. Жінка з такою прикрасою — справжня берегиня.

Вважається, що безіменний палець безпосередньо пов’язаний з серцем, тому його прикрашають кільцем закохані, заручені і одружені люди.

Мізинець

Знаходиться під заступництвом Меркурія. Головне значення кілець на таких пальцях — це емоційність і творче самовираження. Прикраса на мізинці допоможе людям, яким не вистачає креативності, по-новому поглянути на життя. Такий оберіг може серйозно похитнути звичні підвалини. Якщо до цього його власник був спокійним, то під впливом кільця почне робити несподівані вчинки. Наприклад, піддасться імпульсу і кине високооплачувану, але знудила роботу.

Емоційних жінок перстень на мізинці зробить неврівноваженими, злегка істеричними. Зате іншим додасть витонченості, кокетства, розкриє таланти. Господиня прикраси стане відкритою, розкутою. Це ідеальний варіант для актрис та інших творчих особистостей.

801f8127f9979e3167cd2cf40f24ae89 На якому пальці носити кільце, що означають прикраси для жінки і чоловіки

Як носити кільце-оберіг

Для захисту від негативу і залучення удачі вибирають прикраса, яке найбільше подобається людині. Важливо відчути кільце. При виборі того, на якому пальці руки його носити, теж орієнтуються на відчуття. Головне — позитивні емоції. Якщо ж розібратися в своїх бажаннях не вдалося, звертаються до того, що означають кільця на кожному з пальців. Вважається, що сила оберега максимально проявляється на середньому і безіменному. Залежно від мети вибирають руку.

Прикраса можна носити постійно, іноді воно вимагає чищення. Проводять її наступним чином:

 • розчиняють сіль у воді (столова ложка на літр);
 • кільце поміщають у розчин на пару годин;
 • потім виріб протирають м’якою тканиною.

Всі три складові ритуалу асоціюються з очищенням від негативу. Заодно оберіг по-новому заряджається енергією.

Церковне

Це в першу чергу прикраси з срібла, на яких нанесені слова «Спаси і збережи». Носіння таких кілець захищає від злих сил. Вибір пальця при цьому не так важливий, але є кілька особливостей:

 1. Якщо церковне надіти поруч з заручним, воно буде захищати сімейне щастя.
 2. Холостякам безіменний палець правої руки вибирати не можна. Людина може залишитися самотнім назавжди.

Вінчальне

Такі кільця можна носити тільки на безіменному пальці. Причому іншим людям прикраса ні в якому разі не віддають, не замінюють в день весілля. Вінчальні кільця завжди підбирають дуже ретельно. Вважається, що вони повинні бути гладкими, без малюнків і каменів. Такі доповнення символізують перешкоди в рівній сімейного життя.

c12c8aaa289342505c4b1c1ac62e81cb На якому пальці носити кільце, що означають прикраси для жінки і чоловіки

Бажано, щоб прикраси були новими. Не підійдуть вироби, переплавлені з батьківських кілець. Якщо ж використовують сімейну реліквію, то потрібно знати, яка доля була у попередніх власників, щоб не успадкувати, приміром, вдовину долю.

Православне кільце

Це дуже сильні персні, і в більшості випадків вони стають хорошими захисниками від негативу. Православні кільця надягають на будь палець. Головне — відчути, що прикраса правильно село, почала допомагати. Те ж саме стосується і вибору. Не варто брати чудернацьке виріб з безліччю деталей. Жінкам краще носити просте срібне кільце на середньому пальці.

Купувати оберіг потрібно в місцях, де людина відчуває себе спокійно, бажано в монастирі або церкви. Хоча зараз подібні аксесуари продаються в багатьох ювелірних магазинах.

З рунами та езотеричними знаками

Подібні кільця несуть свою особливу силу. Тому перед покупкою потрібно вивчити кожен знак, зрозуміти, що він може принести в життя, а також визначитися з власними цілями. Прикраса має повністю відповідати тій енергії, за яку відповідає кожен з пальців. Не останню роль відіграють і відчуття. Якщо здається, що кільце не сидить на одному пальці, можна спробувати інший.

Зараз поширена слов’янська символіка і різноманітні руни. Перед покупкою потрібно точно знати, що означають ті чи інші написи і знаки.

Наприклад, коловрат з променями, спрямованими зліва направо, символізує достаток, зв’язок з предками. Квітка папороті допомагає досягати поставлених цілей, жінкам завагітніти і народити дитину. Такі кільця бажано носити на вказівному, середньому і безіменному пальцях.

З каменем

При виборі орієнтуються на власні відчуття, так і на силу, укладену в самоцвіт. Можна підібрати прикрасу і під знак Зодіаку. Зазвичай для кожного існує кілька варіантів каменів, серед яких є дорогі і дешеві екземпляри.

Прикраса надягають на той палець, енергія якого найбільше потрібна зараз людині. Вона не повинна вступати в протиріччя з самим мінералом. Метал, з якого зроблена оправа, теж важливий, він повинен підходити і каменю, і власнику.

819b95eba3f8232760dc9d4e7cbe86b4 На якому пальці носити кільце, що означають прикраси для жінки і чоловіки

Значення носіння кілець у жінок і чоловіків

На представників кожної статі прикраси впливають по-різному. Відбувається це тому, що чоловіча і жіноча енергії розрізняються. Це стосується і носіння на тому чи іншому пальці:

 • Якщо вибрати вказівний, то людина незалежно від статі стане хорошим лідером. На першому місці для нього буде кар’єра. Однак чоловікові носити кільце на лівій руці не варто — він стане властолюбний, піддасться гордині. А ось прикраса на правій допоможе знайти розсудливість.
 • Середній палець відповідає за вміння тверезо мислити. Кільце на ньому в першу чергу розкриває жіночі риси характеру, допомагає самопізнання.
 • Мізинець підійде творчим особистостям, але чоловіки з прикрасою на ньому стають занадто азартними і легковажними.
 • Кільце на безіменному пальці означає стабільність, дає впевненість у своїх силах.
 • На великому пальці кільце носять дівчата, схильні до домінування, а також чоловіки, які хочуть розкрити свою сексуальність.

На правій руці

Ця сторона тіла більш сприятлива. Вона відповідає за достаток, успіх, кар’єрні можливості. Якщо впливати на її енергетику, в тому числі за допомогою кілець, можна підсилити ці якості. Жінки носять на пальцях правої руки прикраси у разі, коли хочуть показати свою незалежність. Особливо це стосується дам у віці. Молоді дівчата за допомогою прикраси на правій руці прагнуть досягти рівноваги. Але в будь-якому випадку представники обох статей можуть досягти успіху в бізнесі, завоювати довіру інших людей.

На лівій руці

Якщо права частина тіла відповідає за фізичні сторони життя, матеріальне багатство, то інша відноситься до сфери почуттів. У жінок кільця на пальцях лівої руки допомагають розкрити свої таланти, перестати соромитися, а головне — знайти любов і внутрішню гармонію.

Ще одна функція прикрас на лівій руці — посилення натхнення. Тому на неї надягають коштовності не тільки дівчата. Кільця підійдуть чоловікам, якщо вони відносяться до людей творчих професій.

Потрібно пам’ятати, що виріб на вказівному пальці може призвести до манії величі.

На якому пальці не можна носити

Згідно з прикметами, прикраси потрібно підбирати так, щоб вони посилювали ті якості, яких людині бракує. В іншому випадку може спрацювати зворотний ефект:

 1. Наприклад, великий палець відповідає за спокій і душевну рівновагу. Він допомагає знаходити спільну мову з ким завгодно. Але якщо господар кільця вже добре ладнає з оточуючими, то виріб може заблокувати його зв’язок з іншими людьми, зробити замкнутим.
 2. Через вказівний палець прикраса наділяє власника лідерськими якостями, але сильну особистість заганяє в депресію.
 3. Середній активізує здоровий глузд і змушує помилятися того, хто і так завжди все ретельно продумує. Езотерики не радять прикрашати цей палець тим, кого в житті все влаштовує.
 4. Кільця на мізинці протипоказані людям, чиї професії вимагають відповідальності та дисциплінованості. Вони стають занадто легковажними.
 5. Езотерики кажуть, що не можна носити кільця на безіменному пальці, так як він призначений для весільної прикраси. Але і тут є винятки — обереги і сімейні реліквії з хорошою історією.

Не варто забувати і про звичаї інших країн. Перед поїздкою в екзотичний край потрібно ознайомитися з місцевими традиціями або зовсім відмовитися від прикраси.

На яких пальцях краще носити кільця

Вибір кожен раз повинен бути індивідуальним. Перш ніж надіти прикраса, потрібно вибрати палець так, щоб він давав власнику саме те, що останній хоче. При цьому враховують і енергетику руки, стать людини, його особисті якості.

Саме кільце повинне приносити тільки приємні відчуття. Навіть якщо воно підходить за всіма параметрами, але чомусь викликає бажання його зняти, краще послухати себе. Енергетика прикраси — дуже складна річ, щоб відразу ж оцінити її. Обов’язково, щоб виріб сиділо зручно і не злітало, тому що впало кільце — погана прикмета.

Для людини, яка хоче повністю змінити життя, аксесуар підійде на великому або середньому пальці. Він розкриє необхідні риси особистості. Але зміни можуть бути несподіваними і безконтрольними.

Носіння кілець в якості оберега вимагає великої обережності. Якщо підібрати правильне прикраса, воно вплине на потрібні риси характеру, допоможе людині стати таким, яким він хоче. Зміниться доля, покращаться відносини з оточуючими. Але для цього потрібно врахувати багато чинників і прислухатися до своїх відчуттів при виборі виробу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради