Татуювання на лопатці для дівчат. Фото, ідеї, ескізи, написи з перекладом, птахи, квіти, візерунки, ієрогліфи

Коли дівчина збирається зробити татуювання, вона в першу чергу вирішує, що хоче намалювати, у другу – де буде татуювання. Частина місць на тілі підходить більше – це спина, лопатки, руки і ноги завдяки великим ділянок гладкої шкіри з меншою чутливістю. На багатьох фото готових татуювань зображені саме ці частини тіла. Серед них кращої площею для тату є лопатка.

Плюси татуювань на лопатці для дівчат

Тату на лопатці для дівчат, фото яких будуть розміщені далі в статті, можна легко сховати під одягом. Слабкій статі часто пропонують великий вибір ескізів, що дозволяє вибрати малюнок, який буде максимально відповідати характеру і стилю дівчини.

Практичних плюсів у тату на цій частині тіла багато, і є причини, за якими лопатка – одне з кращих місць для вічного малюнка.

1610cf4fea56e8838925dfec36e3b418 Татуювання на лопатці для дівчат. Фото, ідеї, ескізи, написи з перекладом, птахи, квіти, візерунки, ієрогліфи

Переваги тату на лопатці:

 • Не боляче. У кожної людини різний больовий поріг, але є загальні місця, де біль відчувається набагато менше. Лопатка – одне з кращих місць для тату з-за меншої кількості нервових закінчень, що зменшує чутливість, а у дівчат є невелика жировий прошарок. Якби її не було, то чутливість лопатки легко б зрівнялася з зовнішньої або внутрішньої сторони коліна.
 • Реалістично. Татуювання на лопатці не буде кидатися в очі як на відкритих ділянках тіла. Вона не вплине на загальний зовнішній вигляд, а про її наявність будуть знати лише ті, хто побачив сам або хто знає, що тату в цьому місці існує. До того ж, завдяки площі поверхні лопатки, тут можна поекспериментувати з малюнком і як варіант – 3Д-татуювання.
 • Свобода вибору. Лопатка – досить рівна ділянка тіла з відносно великою площею, а значить, на неї можна помістити татуювання практично будь-якого розміру, що дає величезний вибір при виборі ескізу. З урахуванням того, що ця частина тіла здебільшого закрита від сторонніх очей, зміст татуювання так само може бути будь-яким. Варто пам’ятати, що майстри воліють робити або «парні» татуювання на двох лопатках відразу, або тільки на одну з них.
 • Мінімум ризику. В цій частині немає істотних вигинів або складок тіла, які можуть вплинути на зовнішній вигляд татуювання. Майстру працювати легше, а це значить, що нанесення пройде швидше. На лопатці не утворюються розтяжки або шрами, а значить, малюнок не буде пошкоджений. До того ж, татуювання тут досить легко сховати під одягом навіть влітку.

Що означає розташування татуювання на лопатці?

Тату на лопатці для дівчат фотографують рідше, ніж інші місця. Виявити наявність такої тату складніше, а дівчина може навіть приховувати її від чужих очей. Спина – місце досить особисте, бо татуювання на лопатці зазвичай мають значення оберегу, який не повинні бачити інші люди.

9099946d78f8ffa5619a16837f079228 Татуювання на лопатці для дівчат. Фото, ідеї, ескізи, написи з перекладом, птахи, квіти, візерунки, ієрогліфи

Сюди зазвичай наносять ангелів, крила, обереги (як символи, так і орнаменти) і надихаючі цитати, які відображають сутність людини.

Як вибрати малюнок і колір: практичні поради

У тату-салонах є велика книга ескізів татуювань, але багато майстри можуть братися за розробку і нанесення оригінальних малюнків, нерідко в 3Д-варіанті. При виборі ескізу варто скористатися наступними порадами.

Потрібно ґрунтуватися тільки на своєму рішенні

Нанесення татуювання – дуже особиста справа, і тільки майбутній володар татуювання може вирішувати, який малюнок на його тілі повинен бути. Індивідуальність в ескізі – найважливіше. Варіанти готових татуювань гарні, але буде набагато краще звернутися до майстра або людині, яка займається розробкою ескізів.

Це дасть гарантію того, що тату буде справді унікальною.

Потрібно визначитися: орнамент або малюнок

Є 2 основних типи татуювань – малюнки і орнаменти, і з обома варіантами не все просто. Малюнок може бути в різних стилях – традиційний або нещодавно з’явився, розмір, колір, насиченість кольорів, деталізація і реалістичність – все це повинно бути вибрано заздалегідь.

488a82ceb56e0e1920b76bff4d49e3d5 Татуювання на лопатці для дівчат. Фото, ідеї, ескізи, написи з перекладом, птахи, квіти, візерунки, ієрогліфиТату на лопатці для дівчат: фото орнаменту і зображення

Орнамент може бути як з урахуванням місцевих традицій і мати значення, або просто наслідувати стилю.

Малюнок як відображення сутності

Нерідко татуювання відбивають сутність людини. Як малюнок можна використовувати речі, які надихають, мають важливе значення або просто дуже подобаються – це відноситься до тварин і рослин.

Колір

Колір татуювання дуже важливий. Яскраві кольори красиво виглядають на світлій шкірі, але мають властивість з часом розпливатися, а темні (особливо чорний) навпаки, зберігають стійкість і чіткість кордонів малюнка набагато довше. Варто знати про значення кольору при нанесенні татуювання, а так само про поєднанні самого кольору з обраним ескізом.

77ced0e77a561e81b2edb344d6ac7d16 Татуювання на лопатці для дівчат. Фото, ідеї, ескізи, написи з перекладом, птахи, квіти, візерунки, ієрогліфи

Може статися так, що колір і зміст татуювання мають протилежні значення і це призведе до конфузу. Звести татуювання з шкіри можна, але дуже рідко вона виводиться цілком. Найкраще виводяться татуювання чорного кольору.

Ставлення до татуювань близьких і колег

Люди часто залежать від громадської думки, так що навіть до татуювання на такому непомітному місці як лопатка доведеться підійти з усією уважністю. Навіть якщо всіх влаштовує, що тату не буде видно, це може мати неприємні наслідки.

Ідеї татуювання на лопатці, їх значення

Тату на лопатці для дівчат, фото яких розміщені далі в статті, часто роблять у вигляді написів на різних мовах, східних ієрогліфів чи зображень представників фауни. Татуювання на лопатці зі значенням є у багатьох дівчат-зірок. Існує список найпопулярніших і різноманітних ідей для тату.

Написи іноземною мовою з перекладом

Нанесення напису на своє тіло – одна з яскравих форм самовираження, а так як це текст, то і глибокий сенс, який може бути вкладений у фразу.

Так виражають:

 • свої переконання;
 • погляди на світ;
 • кредо.

d128eaa228d2312566dda37b38a82504 Татуювання на лопатці для дівчат. Фото, ідеї, ескізи, написи з перекладом, птахи, квіти, візерунки, ієрогліфи

Чималу роль грає і шрифт – він може бути легким і летять, або важким готичним, що визначає характер всієї татуювання – ніжний і романтичний або гучні переконливі слова. Найбільш популярні іноземні мови для татуювань – англійська і латинь, трохи менше – французька та іспанська.

На латині, як правило, пишуть древні цитати або вирази, а так само фрази, чий зміст повинен бути зрозумілий не всім.

Приклади популярних фраз для тату:

«One day at a time» «живи одним днем»
«It is well» «це добре»
«But without the dark, we’d never see the stars» «але без темряви ми ніколи б не побачили зірок»
«Amor Vinci Omnia» «любов перемагає все»
«Memento Vivere» «пам’ятай про життя»
«Memento Mori» «пам’ятай про смерть»
«Remember who you are» «пам’ятай, хто ти»
«Tempus neminem manet» «час нікого не чекає»
«Carpe diem» «лови момент»
«Gutta cavat lapidem» «крапля камінь точить»
«Potiusseroquamnunquam» «краще пізно, ніж ніколи»
«Suum cuique» «кожному своє»
«No lite judicare et non judicabime» «не судіть, та не судимі будете»
«There is always hope» «надія вмирає останньою»
«Never give up» «ніколи не здавайся»
«Now or never» «зараз або ніколи»
«Live without regrets» «живи без жалю»

Написи дуже різноманітні і здебільшого несуть в собі естетичний сенс, заклик жити повним життям і в поточний момент.

Ієрогліфи

У дівчат ієрогліфи завжди залишалися затребуваними ідеями для татуювань на лопатки, плеча або шиї. Як правило, в них використовуються китайські або японські, і татуювання такого типу оповиті ореолом містики і загадковості. Східна культура для європейців завжди була непізнаною і недосяжною.

Сюжет про значеннях китайських ієрогліфів для тату:

Перед нанесенням такий татуювання потрібно точно знати переклад слова або фрази, так як неправильно написане або збудоване пропозиція може викликати сміх або конфлікт з носіями мови. Обов’язково потрібно мати достовірне фото і переклад бажаного ієрогліфа.

У китайській мові величезна кількість ієрогліфів, але для татуювань воліють мають значення:

 • любов;
 • багатство;
 • родина;
 • удача;
 • сила;
 • віра;
 • доля;
 • дракон;
 • вогонь;
 • світ;
 • щастя;
 • гармонія;
 • надія.

Вважається, що нанесення татуювань з таким змістом привертає той аспект, якому присвячено зображення.

ae7632463c1406f93e9eb635a644d73c Татуювання на лопатці для дівчат. Фото, ідеї, ескізи, написи з перекладом, птахи, квіти, візерунки, ієрогліфи

В японській мові символи виглядають простіше і витонченіше, ніж в китайському, тому він не менш затребуваний. Для татуювань японських ієрогліфів використовуються мають той же сенс, що і у китайському.

Нерідко використовуються символи, що означають:

 • мрія;
 • музика;
 • честь;
 • повага;
 • пристрасть;
 • індивідуальність;
 • містичний.

Більшість людей не завжди може відрізнити японський від китайського, так що татуювання-ієрогліф може і не вразити так сильно.

Крила

Один з найбільш поширених варіантів татуювань на лопатці і спині – це крила. Ангельські, демонічні, драконьи – всі вони є символом прагнень, сильного бажання, швидкості і свободи. Як правило, крила робляться парними – на обидві лопатки відразу, вони можуть бути невеликими і складеними, а можуть – на всю спину і руки.

Найчастіше з крил вибираються ангельські і їх наносять або чорним чорнилом, або темно-сірими.

016697c0fdc967866a82d90216181b22 Татуювання на лопатці для дівчат. Фото, ідеї, ескізи, написи з перекладом, птахи, квіти, візерунки, ієрогліфи

Вони символізують:

 • легкість;
 • прозріння;
 • бажання піднятися вище або показати доброту;
 • щиросердність дівчини.

Нерідко вони поєднуються з написами, розташованими або між крил, або під ними. Другі за популярністю – крила містичних істот.

Першими в списку будуть дракони і феї, це означає:

 • легкість;
 • містичні знання;
 • мудрість;
 • швидкість.

Так само перетинчасті крила можуть належати кажанам, гаргульям і демонам, в такому випадку значення такої татуювання – приналежність до «темним силам» і загадковість. Крила метеликів на спині символізують ніжність і легкість, що дівчина-володарка дуже тендітна і невинна.

Один з найбільш рідкісних варіантів татуювань – це крила птахів або сама птах з розкритими крилами. Найчастіше на лопатках можна побачити крила круків, орлів і сов. Значень у таких татуювань набагато більше і в першу чергу воно залежить від обраної птиці.

Сам вибір птиці може свідчити про те, яку дівчина воліє бачити своїм «покровителем».

Ангел

Ангел – один з найпопулярніших міфічних персонажів. У всіх культурах ангели є захисниками людей, посланниками богів, вели війни проти злих духів. Татуювання ангела на лопатці – це свого роду оберіг від злих сил. Краще всього буде тату ангела на правій лопатці – є повір’я, що на правому плечі сидить ангел, на лівому – чорт.

Як правило, така татуювання зображує крилатого людини і має багато значень:

 • легкість;
 • чистота;
 • духовність;
 • невинність;
 • вірність;
 • захист.

Нерідко використовується зображення херувима – ангела-дитини. Найвідомішим є купідон, і значення такої татуювання – справжня вічна любов. Татуювання із зображенням войовничого ангела з мечем можна зрозуміти як захисника або воїна. Дівчина з таким ангелом на лопатці буде захищати, як і цей ангел.

6782d5fb17664d7ff0dfbfe8c30004d5 Татуювання на лопатці для дівчат. Фото, ідеї, ескізи, написи з перекладом, птахи, квіти, візерунки, ієрогліфи

Ще один розповсюджений вид – це занепалі ангели. Тату-падший ангел означає каяття у чомусь поганому, що було здійснено раніше, втрата кого-небудь або серйозний проступок. Зловісна ідея для татуювання – це темний ангел.

Зображення похмурої фігури у темному плащі з косою і чорними крилами означає:

 • смерть
 • страх;
 • загроза.

Тату можуть містити ще молиться ангела. Малюнок зі світлими глуздом – прохання про виконання бажань, звернення до бога, побажання про спокій близьких або душі. Нерідко така тату містить ім’я людини, за якого молиться цей ангел.

Тварини

Завдяки багатій світовій фауні, значення татуювань тварин вкрай різноманітно.

Деякі можуть мати позитивне значення:

 • мудрість;
 • хоробрість;
 • вірність;
 • ніжність.

Деякі мають негативний зміст – підступність, жорстокість і небезпека.

95ccf12641ddb36a4835027b1c10be3a Татуювання на лопатці для дівчат. Фото, ідеї, ескізи, написи з перекладом, птахи, квіти, візерунки, ієрогліфи

У всіх міфологіях або релігіях у різних тварин різні ролі, тому при виборі тату з твариною потрібно враховувати і міфологію, відповідно до якої вибиралося значення. Часто використовуються міфологічні тварини. Одна з найпопулярніших тату – дракон.

Він символізує:

 • влада;
 • мудрість;
 • силу.

Дракони існують у багатьох культурах в різних формах, і цей персонаж практично всюди зберігає свої основні якості. Кішка має значення таємничої, красивою, незалежної і спритною натури. Такий малюнок подобається багатьом дівчатам, а багата історія кішок і обожнювання їх в давнину робить це тварина одним з найбільш частих малюнків на лопатці.

Павук – рідкісний варіант для татуювання, але він має значення мудрості, скромності, магії і працьовитості.

Багато хто вважає це істота досить мерзенним і страшним, але вибір такий татуювання повідомляє про те, що дівчина ретельно і відповідально до всього відноситься. У давнину павуки були талісманом благополуччя і доброї долі.

efd92a83bd790afc41fb9e78d7e52a72 Татуювання на лопатці для дівчат. Фото, ідеї, ескізи, написи з перекладом, птахи, квіти, візерунки, ієрогліфи

Метелики символізують:

 • ніжність;
 • жіночність;
 • грацію;
 • крихкість.

Це досить часто зустрічається варіант для малюнка на лопатці, і нерідко в поєднанні з квітами або написами.

Пантера має майже те ж саме значення, що й кішка, але вона більш хитра і сильна. Таке татуювання воліють жорсткі і владні дівчини. Татуювання змії воліють хитрі, підступні та гнучкі дівчини. Цей образ зустрічається у багатьох культурах, і нехай зміям приписували деякі позитивні властивості, здебільшого вони залишалися символом підступності і не були в пошані.

Квіти

Один з найбільших «розділів» малюнків татуювань – це флора в різних проявах. Квіти мають глибокий сенс і доречні в будь-якій життєвій ситуації. При виборі татуювання-квітки варто ґрунтуватися не лише на свої уподобання, але і на значенні самого квітки і особливо – його кольорі.

На Сході найбільш шанованими вважаються сакура і лотос, на Заході – лілія і троянда.

Лілія на лопатці означає гармонію, спокій, ніжність і надію. Вона вважається одним із найбільш безневинних квітів і підходить для дівчат, які хочуть підкреслити цю якість у собі.

Значення кольору лілій:

 • темні лілії – бажання і пристрасть;
 • рожеві – юність;
 • помаранчеві – унікальність;
 • жовті – зарозумілість;
 • білі – багатство або смерть.

Четирехлістний конюшина – символ удачі. Існує повір’я, що четирехлістний конюшина принесе успіх тому, хто знайде його, тому така татуювання на лопатці завжди буде актуальна. Лотос – у східній культурі він вважається символом чистоти, досконалості і безсмертя.

У багатьох східних країнах він символізує родючість, перемогу над злом і жіноче начало.

Кульбаба – простий і часто зустрічається квітка нагадує про грайливості своїм яскравим кольором, про швидкоплинність часу коли вітер роздмухує його насіння, а на багатьох класичних картинах кульбаба був символом смутку. Троянда – найпопулярніший і бажаний варіант.

Прекрасна і колючий одночасно, вона символізує:

 • славу;
 • печаль;
 • таємницю;
 • любов;
 • юність;
 • вічне життя.

0c0d985b6f46f6a096d21bdbdecbf05f Татуювання на лопатці для дівчат. Фото, ідеї, ескізи, написи з перекладом, птахи, квіти, візерунки, ієрогліфи

Завдяки різноманітності сфер застосування, троянда вважається найбільш філософським і унікальним квіткою. Вона може бути символом нового життя та її кінця, її можуть дарувати коханим і при розставанні. Від кольору троянди теж багато залежить. Червона троянда на лопатці буде значити любов, біла – невинність і вірність, чорна – печаль, синя – недосяжність.

Музична тематика

Музичні татуювання говорять про те, що це – один з найважливіших аспектів життя людини, наважився на таку татуювання. На лопатку, як правило, наносять рядки з улюблених пісень, їх ноти або скрипковий ключ з нотним станом. Якщо є кумир-музикант або співак, то нерідко можна побачити його татуювання.

На лопатку – місце своєрідного оберегу – наносять малюнок тих, ким справді захоплюються і чим надихаються творчістю.

Серце

Вічний символ, значення якого одне – любов і романтика, вся життєва сила людини. Татуювання з серцем нерідко містила напис або ім’я – і завжди вони були присвячені тому, кого або що людина щиро любить. Татуювання-серце нагадували про будинку і рідних.

 • Серце з крилами – це неземна любов, від якої людині хочеться рватися в небеса.
 • Розбите серце на лопатці – символ печалі і втрати із-за любові.
 • Тема хороброго серця – це татуювання серця і меча.
 • Якщо серце простромлене кинджалом – це символ зради або зради близької людини, а простромлене стрілою – болісно-солодке кохання.

c0496a3e9e1de04abcd280378e64f0a0 Татуювання на лопатці для дівчат. Фото, ідеї, ескізи, написи з перекладом, птахи, квіти, візерунки, ієрогліфи

Від кольору татуювання багато що залежить:

 • червоне серце означає любов і життя;
 • чорне – горе;
 • золоте – бог;
 • блакитне – холодне;
 • біле – вважається символом догляду за хворими.

Що не варто татуировать на лопатці?

Тату на лопатці для дівчат, фото яких надає повну свободу у їх виборі, не слід робити у вигляді деяких зображень.

А саме:

 • В першу чергу це малюнки або орнаменти, про значення яких пізніше можна пошкодувати. Наприклад, це можуть бути неправильно виведені ієрогліфи або з невірним значенням.
 • У другу – реалістичні портрети. Татуювання, які нагадують про близьких, дуже приємні, але далеко не кожен майстер може зробити малюнок з фотографії на шкірі, але через якийсь час кордону почнуть злегка розпливатися і на перший погляд хороша тату стане моторошною.
 • У третю – татуювання, присвячені мамі. Такий прояв любові дуже гарне, але можна довести любов до неї трохи інакше.
 • У четверту – імена своїх коханих. Невідомо, як будуть йти справи далі і цілком можливо розставання, а татуювання залишиться.
 • У п’яту – татуювання з «негативним» значенням, такі як смерть, страх, хаос чи жах. Значення тату на лопатці – оберіг або захист, тому варто по можливості утриматися від таких агресивних малюнків і не татуировать їх.
 • Тату на лопатці – дуже яскрава частина образу і багато дівчат готові піти на такий серйозний крок. Одне з найбільш сприятливих місць для тату – як першої, так і десятої, лопатка з правильно підібраним для неї малюнком не буде приносити проблем, але обов’язково порадує власницю своїм виглядом і красивими фотографіями.

  Оформлення статті: Е. Чайкіна

  Корисний відео-ролик про татуювання на лопатці для дівчат

  Відео про процес набивання тату на лопатці:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради