Маленька, зате своя: 5 причин відмовитися від бюстгальтерів push up

На жіночу нижню білизну, як і на інші елементи одягу, теж існує мода. Сьогодні в тренді невагомі, акуратні бюстгальтери з ажурного мережива, скоріше декоративні, ніж підтримують, і вже точно не додають до обсягу грудей жодного міліметра. І це на краще – стверджують дизайнери. Тому що в моді зараз абсолютний бодипозитив, сприйняття себе справжньою, природність і комфорт.

malenkaya, zato svoya: 5 prichin otkazatsya ot byustgalterov push up78 Маленька, зате своя: 5 причин відмовитися від бюстгальтерів push up

Що, втім, не заважає більшості з нас з сумнівом повертіти транспаранти бралетты і відкласти в сторону – це не для мого 3-го, та ще після народження двох дітей… Ні, ми, звичайно, купимо пару комплектів в данину моді, і навіть протестуємо їх на найближчому побаченні. Але вранці на роботу знову натягнемо поролонову броню, незважаючи на спеку 35 градусів і виразне розуміння безсовісного обману оточуючих і в першу чергу самих себе.

Чому ми це робимо? Щоб отримати відповідь, доведеться покопатися у віковій історії. У середні століття жінки безжально затягувалися корсетами, фактично зрівнюючи груди з грудною кліткою. Потім прийшла мода на оголений до непристойності бюст, підведений мало не до підборіддя – недарма одну з моделей пуш ап називають «Анжеліка».

В епоху сексуальної революції всі дружно скинули з себе разом з забобонами і утрудненням кайдани нижньої білизни, а потім знову замурувалися в полотняні бюстьє, щоб не відволікати чоловіків від воєн і політики надмірної сексуальністю. Сьогодні з допомогою ліфчика на поролоні можна наблизити свою фігуру до ідеальної, зробивши груди в півтора рази більше, у три разі округлей і в сто разів привабливішою для протилежної статі.

Принаймні, так вважаємо ми і так запевняє інтернет. А ось чоловіки, якщо ви не в курсі, люблять і хочуть нас зовсім не за невинний на перший погляд обман. Адже в ліжку лифчикам місця немає, і ваш дорогоцінний знаряддя зваблювання, перетворює вас у богиню, вилітає в далекий кут і благополучно валяється там марною купою поролону і нейлону. Отже, ось п’ять причин, по яких варто відмовитися від бюстгальтерів push up – і полюбити своє тіло справжнім, без обману і помилкових прикрас.

 Маленька, зате своя: 5 причин відмовитися від бюстгальтерів push up

В бюстгальтері push up жарко

А ще він не дає шкірі дихати, порушує кровообіг і тисне на лімфовузли, що вже не просто неприємно, а небезпечно для здоров’я. Носити влітку такі моделі – все одно що затягуватися термоплівкою для схуднення, тільки в мільйон разів незручніше. Влітку краще взагалі по можливості відмовитися від нижньої білизни. А якщо і носити його, то не більше 5-6 годин на добу, з натуральної, тонкої тканини, без кісточок і поролону.

 Маленька, зате своя: 5 причин відмовитися від бюстгальтерів push up

Такі моделі заважають займатися спортом

Є дівчата, які ходять в тренажерний зал виключно з однією метою – пополювати на м’язисті чоловічі тіла. І в цьому випадку, як вони вважають, без бодреньких круглих грудей у вирізі обтягує маєчки не обійтися. Насправді спортсмени чудово відрізняють натуральну пружність від поролоновою. Інтереси у них зовсім інші. А ось ваша тренування перетвориться на справжнє пекло з нескінченними одергиваниями і поправлениями з’їжджає і натирающего білизни.

 Маленька, зате своя: 5 причин відмовитися від бюстгальтерів push up

Push up помітний під легкими сукнями і облягаючими кофтинами

Так-так, навіть самий якісний і ідеально сидить! Не обманюйте самі себе, ніби все виглядає дуже натурально і ніхто ні про що не здогадається. Не виглядає. Здогадаються. Крім того, дама в шовковому сарафані, під яким чітко проступають щільні чашечки ліфчика, виглядає вульгарно і неохайно. Ви таке враження хотіли робити, коли купували push up?

На вас звертають занадто багато уваги

Точніше, не на вас – вас конкретно не помічають, а тільки ту частину тіла, яку ви так наполегливо і відверто демонструєте. При тому, що насправді вона зовсім і не ваша. Тут варто подумати, чого ви чекаєте від оточуючих (тобто чоловіків): щоб спілкувалися саме з вами як з особистістю, чи дивилися на вас просто як на додаток до ось цих двох спокусливим півкуль, яке чомусь вміє розмовляти.

 Маленька, зате своя: 5 причин відмовитися від бюстгальтерів push up

Push up – це ознака ваших комплексів

Саме так! І не треба говорити, що ви просто підтримуєте груди після пологів і т. д. Інші моделі теж підтримують її, правда, не збільшують на два розміри. Якщо ви вирішили удосконалити свою фігуру за допомогою поролонових вставок в ліфчику, значить, ви їй незадоволені і сприймаєте певні частини тіла як недолік. Ви соромитеся самої себе. Ви комплексуєте. І ви себе не любите. Тоді як для підняття самооцінки достатньо просто змінити бюстгальтер.

 Маленька, зате своя: 5 причин відмовитися від бюстгальтерів push up

І наостанок важка артилерія статистики, яка, можливо остаточно переконає вас назавжди попрощатися з поролоновими кайданами і прийняти, нарешті, себе справжню, нехай з маленькими грудьми – зате своєю і натуральної.

malenkaya, zato svoya: 5 prichin otkazatsya ot byustgalterov push up84 Маленька, зате своя: 5 причин відмовитися від бюстгальтерів push up

Продаж елітних бюстгальтерів push up найвідомішої в світі торгової марки Victoria Secret за минулий рік знизилася на 15%. А в цілому такі моделі стали продаватися в два рази гірше в порівнянні з минулими сезонами. Грубо кажучи, кожна друга жінка вже підняла свою самооцінку і змогла показати себе світ без прикрас і обману. Який вибір зробить ви цієї осені?

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради