Як мити підлогу після виносу покійника: правила прибирання

Обов’язкова прибирання квартир після смерті повинна убезпечити сусідів по житлу і відповідати вимогам релігії, якої дотримувався людина за життя. Вимести підлога за небіжчиком — недостатньо, його потрібно добре промити починаючи з далеких кутів і за маршрутом винесення труни. Основна місія вологого прибирання — захистити жителів приміщення від продуктів гниття і розкладання після трупа, а також бактерій, які з’являються через 2 години після смерті. Щоб правильно вивести запах часто, потрібно знімати і дезінфікувати підлогові покриття і застосовувати сильну промислову хімію.

a7c84006e33705ae25bf3a0509172a33 Як мити підлогу після виносу покійника: правила прибирання

Правила прибирання

Існує ряд правил з прибирання, які потрібно дотримуватися для збереження душі після смерті людини та збереження власного спокою. Ритуали поділяються на релігійні, практичні і містичні.

Не варто забувати і про реалії зміни тіла людини після смерті. У теж час продукти розкладання трупа можуть стати причиною зараження нині живуть. Якщо людина хворіла і мав інфекційні захворювання, то прибирання повинна відбуватися в захисній масці і рукавичках. Якщо труну простояв більше 3-х днів, то бажано робити її не самостійно, а найняти клінінгову компанію, щоб убезпечити себе від процесів гниття і отрут, що виходять від трупа.

Певний перелік вимог залежить від способу життя людини і конфесії, до якої він належав. Виходячи з цього формуються правила прибирання приміщення. Першочергово перевертається лава вгору ніжками, де перебувала труна. Далі слід добре вимести підлогу помити, додаючи у воду сіль, щоб зняти негативні вібрації від великої кількості людей, які приходили провідати померлого. З питання викиду або виносу речей померлого думки розділилися. Православна церква рекомендує це робити через рік після смерті, а сучасники радять раціонально підходити до цього питання і прибирати відразу.

be948ac904a870a70ba6b6f0c10934cc Як мити підлогу після виносу покійника: правила прибиранняПроведення ретельного чищення після ритуалу — обов’язкова процедура.

Мити підлоги після покійника треба з таких причин:

  • Прибрати запах від мертвого тіла.
  • Продезінфікувати і знизити ризик зараження інших мешканців житла.

Незважаючи на ступінь забруднення підлоги його потрібно мити. Навіть православна релігія говорить про важливість цієї процедури, так як цей ритуал має велику силу. Швидке розкладання трупа супроводжується виділяються хімічними елементами, які є отруйними для живих людей. Через 2 години після смерті організм мертвого наповнюють бактерії і ферменти, що прискорюють гниття тіла.

Після 4-х годин з померлого випливають рідини, а після 6 годин смерті проявляються анаеробні бактерії. Щоб захистити здоров’я людей, які мешкають в цій квартирі або по сусідству, потрібно проводити посилену очищення приміщення, де миття підлоги — обов’язковий елемент збирання. Служителі церкви, стверджують, що миття підлоги допоможе відпустити дух померлого і запобіжить появу смути і нещасть в будинку.

Правила миття

Не варто відкладати процес очищення підлоги на потім, починають відразу після виносу труни і виходу людей. Стать не миють родичі, а тільки люди, не пов’язані кров’ю з людиною. В тазик з водою бажано, але необов’язково додають сіль при першому митті і ефірні масла при другому. Починають з далеких кутів і йдуть до виходу. Миють не тільки квартиру, але і парадне з під’їздом. Особливо ретельно вибирають місце, де перебував труп. Для цього застосовують сильну хімію. Миються протікання і утилізуються всі речі, які просочилися продуктами гниття. Проводиться очищення поверхонь, стійких до хімічної дії і виноситься сміття. Далі виконується дезінфекція, дезодорація.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради