Зачіски на середні волосся в школу за 5 хвилин легкі, швидкі, красиві, з чубчиком на кожен день, перше вересня, випускний

Щоденні зачіски в школу для дітей і підлітків повинні бути акуратними і модними, а також відповідати особистим уподобанням дівчинки. Варіантів укладок на середні волосся існує безліч, треба тільки підібрати найбільш підходящі і навчитися їх робити.

Прості і легкі зачіски в школу поетапно на середні волосся

До шкільних зачісок пред’являються певні вимоги. Вони ґрунтуються не тільки на особисті смаки і стилі дітей, але і на внутрішніх порядках окремо взятої освітньої організації.

49f187b60d6ac88fe86598e2ccb3fb4d Зачіски на середні волосся в школу за 5 хвилин легкі, швидкі, красиві, з чубчиком на кожен день, перше вересня, випускний

Вимоги до зачісок школярок:

Вимога Особливість
Охайність волосся повинні бути чистими і зібраними в укладку.
Акуратність пасма укладені акуратно, не розпатлане, не заважають навчанню.
Простота зачіска повинна виробляти приємне враження, але не привертати увагу своєю складністю і понад оригінальністю.
Строгість укладання повинна бути виконана у вільному стилі, ближче до ділового (екстравагантний стиль неприпустимий), з помірною кількістю аксесуарів.
Зручність дівчинці зачіска не доставляє дискомфорт: ніде не тягне, не заважає, пасма не розсипаються.
Практичність зачіска виглядає красиво, при цьому не потрібно занадто багато часу на її створення.
Сучасність укладання відповідає моді, особистим стилем дівчинки, особливостей будови обличчя і обов’язково подобається дитині.

Практичність, а іншими словами легкість і швидкість виконання укладки – найбільш важлива умова шкільної зачіски. Укладання не повинна віднімати надто багато часу або робитися похапцем. Допомагають у цьому поетапні інструкції виконання укладок.

Хвіст вивернутий

Вивернутий хвіст — укладання, що дозволяє зібрати волосся ззаду, щоб вони не спадали вперед і не заважали учениці на заняттях. Робиться всього за 5 хв, а для виконання знадобляться тільки гребінець і звичайна гумка.

Як зробити вивернутий хвіст:

 • Ззаду на потилиці потрібно зробити низький вільний хвіст.
 • Помістивши 2 пальці однієї руки під хвіст (вище гумки, з боку потилиці), необхідно зробити отвір над гумкою.
 • Після цього потрібно пропустити в вийшло отвір через верх хвіст.
 • Наприкінці слід трохи підтягнути гумку.1577c74d9063384567acade2d74ac026 Зачіски на середні волосся в школу за 5 хвилин легкі, швидкі, красиві, з чубчиком на кожен день, перше вересня, випускний
 • Вивернуті хвости можна робити в декількох варіаціях: простих і ускладнених. До простих відноситься вищеописана укладання, а також 2 вивернутих хвостика з боків. До складних – ціла «косичка» з выворотов, де після кожного вивороту волосся фіксується нижче (з захопленням вільних пасом) і по-новому вивертається.

  Хвіст з зустрічних косичок

  Зачіски на середні волосся в школу можуть мати незвичайний вигляд, але при цьому не виглядати зухвало. «Хвіст з зустрічних кісок» виглядає оригінально і збирає все волосся, не залишаючи заважають пасм.

  Робиться він так:

 • Для початку потрібно зробити проділ, який поділить волосся на верхню та нижню частини. Він повинен тягнутися від заснування одного вуха до підстави іншого.
 • Потім слід заплести кожну частину волосся французьким плетінням (колосок із захопленням вільних пасом): верхню – у напрямку від чола до маківки, нижню – навпаки, від потилиці до маківки. Кінці кісок фіксуються шпилькою.
 • Там, де кіски зустрічаються один з одним, їх треба зібрати в один загальний хвіст, знявши шпильки. Повинен вийти високий хвіст, над і під яким проходить колосок.
 • Цікава варіація цієї зачіски – хвіст із зустрічних бічних кос. Тут проділ робиться таким чином, щоб поділити волосся на праву і ліву частини. Кожна частина заплітається від лоба до кінця скроневої зони французької косою, а далі звичайної, утворюючи вільно спадають пасма.

  Потім волосся разом з кісками збираються в загальний хвіст на потилиці. Зачіску можна ускладнити, вивернувши хвостик через верх над гумкою.

  Зачіска «водоспад»

  Укладання в стилі «Водоспад» виглядає нарядно, красиво і своїм виглядом дійсно нагадує однойменний диво природи. «Водоспад» — це ніби поперечна косичка серед розпущеного волосся.

  Такий ефект досягається завдяки тому, що кожна опинилася зверху пасмо (спадає вільним кінцем вниз) відпускається вниз, не проплетаясь (як би проходячи крізь косичку), а замість неї береться нова пасмо з вільних волосся. Заплітати кіску можна на будь-якому рівні голови: як вздовж чола або ближче до нього, так і посередині голови.

  cc06c22ade1a33b22cd813f6cab0e6b5 Зачіски на середні волосся в школу за 5 хвилин легкі, швидкі, красиві, з чубчиком на кожен день, перше вересня, випускний

  На зачіску йде не надто багато часу, якщо зрозуміти суть її виконання:

 • Для початку необхідно визначити місце кіски, і в тому місці потрібно відокремити невелику пасмо, розділивши її потім на 3 частини.
 • Після цього треба почати плести звичайну косу (зробити 1-й палітурка).
 • Далі верхню пасмо, кінець якої рівно спадає вниз, потрібно випустити з зони плетіння, утримуючи рукою інші дві. Замість відпущеної пасма з вільно спадаючих волосся слід захопити нову пасмо, по товщині рівну відпущеної з кіски, і вплести її в зачіску.
 • Дія 3 необхідно повторювати до кінця кіски. В кінці потрібно закріпити шпилькою або фіксуючою резинкою.
 • Варіантів цієї зачіски існує безліч. Її можна заплітати по діагоналі голови, збоку, двома кісками назустріч один одному, паралельними кісками.

  Легкий скручений хвіст

  В результаті декількох дій виходить дуже цікава зачіска, делающаяся легко і просто – скручений хвіст. Це свого роду косичка з джгутів, дозволяє зібрати все волосся з хвоста.

  Інструкція:

 • Спочатку потрібно зробити хвіст потрібної висоти і взяти від нього невелику пасмо, обмотавши нею гумку, яку не повинно бути видно. Кінчик необхідно заховати невидимками під хвостом.
 • Потім потрібно поділити хвіст на 2 пасма, кожну скрутити в джгут – вийде 2 джгута.
 • У продовженні слід переплести джгути між собою, в кінці зав’язавши гумкою.
  9c13cdfad1754e7ed615c0a6b2c764ac Зачіски на середні волосся в школу за 5 хвилин легкі, швидкі, красиві, з чубчиком на кожен день, перше вересня, випускний
 • Можна трохи ускладнити зачіску, зробивши її міцніше і надійніше. Для цього потрібно поділити хвіст на 2 пасма, кожну з них ще на 2 частини, з яких необхідно скрутити джгути. У підсумку вийде 4 тонких джгута. З кожної пари джгутів потрібно сформувати великий джгут – вийде 2 джгута. Їх слід скрутити між собою, в кінці зав’язавши гумку.

  Оригінально буде виглядати зачіска з двох джгутів – для цього потрібно перед початком скручування зробити 2 бічних хвоста.

  Прикрашений кіскою хвіст

  Зачіски на середні волосся в школу можуть представляти собою оригінальне поєднання кіски і хвоста. Приклад цьому – зачіска «прикрашений кіскою хвіст».

  Поетапне опис:

 • Необхідно зробити хвіст як можна вище, взяти з нього невелику пасмо (з одного з країв) і обернути нею гумку, сховавши аксесуар.
 • Потім необхідно взяти ще одну невелику пасмо з краю, розділити на 3 частини.
 • Після цього слід почати плести звичайну косу за типом французької, вплітаючи тоненькі пасма з хвоста тільки з одного боку.
 • Доплетя до кінця, зав’язати маленької прозорою силіконовою резинкою.
 • Таким чином, можна зробити 2 хвоста, прикрашених кіскою, зав’язавши їх з боків.

  Хвіст, обгорнутий косою

  Ця зачіска ще має миле назва «Дзвіночок», тому що дійсно нагадує своїм виглядом форму дзвони. Являє собою хвіст, обплетений тоненькою кіскою по спіралі.

  661744a15d8984a0d7e2252daadc66f9 Зачіски на середні волосся в школу за 5 хвилин легкі, швидкі, красиві, з чубчиком на кожен день, перше вересня, випускний

  Плететься дуже просто:

 • З хвоста потрібної висоти необхідно взяти пасмо (з лівого краю), поділити її на 3 частини.
 • Після цього треба почати плести кіску п типом французької, однак вплітати нові пасма (беруться вони з хвоста) слід тільки зверху.
 • Коли косичка буде доплетена до правого боку хвоста, потрібно обернути нею хвіст під низом і продовжити плести зліва направо поперек хвоста.
 • Коли косичка буде доплетена до самих кінчиків, потрібно зав’язати її тоненькою гумкою і сховати кінці всередині дзвоника.
 • За цим же принципом можна заплести косичку навколо розпущеного волосся. Починати плетіння потрібно поперек голови, по напрямку від одного вуха до іншого, вплітаючи пасма тільки зверху. Потім слід виконати поворот, сплести косу потрібної довжини і обернути її волосся. Після цього необхідно продовжити плести знову поперек, з одного боку голови до іншої.

  Невеликі гульки

  Елементарна укладання, яку можна зробити за 3-5 хв. На голові виглядає акуратно і мило, все волосся зібране і не заважають в процесі навчання.

  Інструкція до виконання:

 • Необхідно зробити 2 хвоста з боків потрібної висоти і скрутити їх в окремі тугі джгути.
 • Потім слід туго згорнути джгути навколо гумок і зафіксувати їх шпильками.
 • В кінці можна прикрасити ошатними затискачами у вигляді бантів і квітів.
 • Можна зробити зачіску більш ошатним і незвичайною. Для цього перед тим, як зав’язувати хвости, сплести обідок біля лоба: або один – від скроні до скроні, або 2 – від середини голови до вуха (з одного і з іншого боку). Доплетя до вуха, зафіксувати кіску, потім зробити хвости, з яких сформувати гульки.

  Легкі гарні хвостики

  Зачіски на середні волосся в школу, які виглядають по-новому і вимагає мінімальних тимчасових витрат, особливо популярні. Одна з них – «Легкі гарні хвостики».

  44593f57890c694cd7608bedc2e32256 Зачіски на середні волосся в школу за 5 хвилин легкі, швидкі, красиві, з чубчиком на кожен день, перше вересня, випускний

  Як зробити:

 • Спочатку потрібно зробити 2 звичайних хвостика з боків. Проділ між ними повинен бути у вигляді зигзага.
 • Потім необхідно взяти від кожного хвостика (з будь-якого з країв) невелику пасмо і сплести з неї косичку.
 • Наприкінці слід обмотати кіскою гумку, заховати під кінець хвостом, зафіксувавши невидимками.
 • Для різноманітності можна сплести ще на 1-3 тоненькі кіски в кожному хвості, зав’язати їх кінці силіконовою резинкою і залишити спадають вздовж хвоста. Також зачіску можна ускладнити, зробивши більш нарядною. Для цього перед тим, як робити хвости, потрібно сплести обідок. Потім можна зробити 2 короткі косички (по 1 з кожної сторони), доплетя їх до краю верхівки.

  Французькі коси з хвостом

  Французькі коси з хвостом – зачіска, яка має кілька варіантів. Вони допоможуть зробити зовнішній вигляд привабливим і цікавим.

  Інструкція:

 • Спочатку потрібно заплести 2 французькі коси по діагоналі з кожної сторони, попередньо поділивши волосся проділом на 2 однакові за обсягами частини. Початок плетіння – у скроні, кінець – на потилиці.
 • Там, де коси починають стикатися, необхідно зібрати їх в один хвіст потрібної висоти.
 • Потім пальцями потрібно розсунути волосся над гумкою, і в отриманий отвір протягнути хвіст через верх.
 • Наприкінці слід підтягнути гумку і приховати її: для цього потрібно взяти з хвоста невелику пасмо і обмотати біля основи хвоста.
 • При бажанні можна не протягувати хвіст, а залишити як є, обмотавши пасмом у підстави. Можна доплести кожну косу до потилиці і не з’єднувати в загальний хвіст, а зав’язати гумками і приховати їх невеликими пасмами. Другий варіант зачіски – 4 французькі коси в одному хвості.

  74e03180c857278c50eca427d2721f7b Зачіски на середні волосся в школу за 5 хвилин легкі, швидкі, красиві, з чубчиком на кожен день, перше вересня, випускний

  Замість 2 кісок потрібно сплести 4, з’єднати їх в 1 загальний хвіст або в 2 хвоста, які потім протягнути в отвір над гумкою через верх і обернути пасмами. Третій варіант цієї зачіски – 2 вивернуті коси (або 4 вивернуті коси) з хвостом (можна з 2 хвостами).

  Робляться за тим же принципом, тільки косичка плететься за типом французької «навиворіт» (пасма потрібно переплітати і вплітати не через верх, а під низ).

  І четвертий варіант – найпростіший – 1 французька коса (звичайна або вивернута) з хвостом. Хвіст можна робити високим або низьким, вивертати в отвір над гумкою або просто зав’язати нею і залишити – все залежить від бажання дівчинки і наявного в запасі часу.

  Зачіски для дівчаток молодших класів

  Маленькі дівчатка у віці 7-11 років зазвичай довіряють процес укладання волосся в зачіску мамам. Тому що самостійно їм складно впоратися з цим нелегким завданням. Як правило, ця категорія школярок менш вимоглива і вибаглива до свого зовнішнього вигляду.

  Головне для молодшої школярки – виглядати красиво і модно, не гірше своїх однокласниць. Тому мамі можна не морочитися, вибираючи зачіску, керуючись уподобаннями малятка і стилем її одягу.

  Варіанти щоденних зачісок для дівчаток молодших класів:

  • вивернуті хвостики з боків;
  • скручений хвіст;
  • 2 скручених хвоста з боків;
  • гулька (або кілька тічки) з скручених хвостів;
  • 1 або 2 хвоста, прикрашених косичкою;
  • хвіст, обгорнутий косою («дзвіночок»);
  • 2 гульки з джгутів;
  • пучок з французької коси;
  • 2 пучка з хвостів;
  • легкі гарні хвостики;
  • кумедний хвостик (високий хвіст з кількома маленькими косичками);
  • французька коса зигзагом;
  • французька коса з хвоста по колу голови.

  Для середнього шкільного віку

  Середній шкільний вік – такий період, коли юні красуні намагаються знайти себе абсолютно у всіх сферах життя. Дівчатка 11-15 років не бояться експериментувати, випробовуючи на собі різні стилі і образи. Тому зачіски, обирані ними для школи, можуть бути найнесподіванішими і кардинально різними.

  b8eadbfe0744b3dad50708fdfc798022 Зачіски на середні волосся в школу за 5 хвилин легкі, швидкі, красиві, з чубчиком на кожен день, перше вересня, випускнийКрасиві зачіски на середні волосся підійде дуже добре в школу або на особливий захід.

  Можливі варіанти зачісок для дівчаток-підлітків:

  • косичка з вивернутих хвостиків;
  • хвіст з зустрічних кісок в будь-яких варіаціях;
  • зачіска-«водоспад»;
  • скручений хвіст;
  • гульки з скручених хвостів;
  • прикрашений кіскою хвіст;
  • пучки з пасмами (з підстави високих 2 пучків випустити невеликі пасма);
  • 1 або 2 гульки з джгутів;
  • пучок з французьких кіс;
  • пучок з високого хвоста;
  • мальвинка, заплетена в косу;
  • 1 легкий гарний хвіст;
  • 1 або 2 французькі коси з хвостом;
  • вивернута французька коса з хвостом;
  • 2 французькі коси, кінчики яких вставлені в основу протилежної коси;
  • кошик з джгутів.

  Для старшокласниць

  З 14-15 років юні леді стають самостійними і залишають за собою повне право вибору вбрання та зачіски. До цього віку вже практично сформовані смаки та уподобання, обраний індивідуальний стиль.

  Як правило, дівчата в змозі самостійно впоратися зі створенням укладання, не вдаючись до допомоги подружок і мами. Винятком є урочисті заходи, коли зачіска має більш складний вигляд.

  f2bb058c3e0baf02557330496d79772e Зачіски на середні волосся в школу за 5 хвилин легкі, швидкі, красиві, з чубчиком на кожен день, перше вересня, випускний

  Можливі варіанти зачісок для старшокласниць:

  • вивернутий хвіст;
  • хвіст з бічних зустрічних косичок;
  • зачіска-«водоспад» у всіх варіаціях;
  • скручений хвіст;
  • «дзвіночок» навколо розпущеного волосся;
  • пучок з 2 низьких хвостів;
  • французька коса з хвостом або пучком;
  • вивернута французька коса з вытащенными пасмами;
  • зачіска з грецької пов’язкою;
  • бічний «пошарпаний» пучок;
  • бічна французька коса;
  • французька коса обідком з розпущеним волоссям;
  • французька коса від потилиці з пучком на верхівці.

  Ідеї зачісок на 1 вересня

  1 вересня – це святковий день, День знань, який прийнято виглядати урочисто й ошатно. Зачіски на середні волосся до школи на 1 вересня повинні бути красивими і суворими одночасно, адже відповідність парадного образу школярок – їх головне призначення.

  Про практичності і надмірної скромності у цей день можна забути. 1 вересня дітям не потрібно кілька годин сидіти за партою, тому розпущене локони і чубчик сильно не завадять.

  Для того, щоб зробити їх ошатніше, будуть потрібні додаткові аксесуари:

  • атласні стрічки;
  • банти і бантики на затискачах або гумках;
  • обідки з бантами або квітами;
  • гумки, прикрашені штучними квітами;
  • шпильки з квітами або камінням.

  Єдина вимога, що пред’являється до аксесуарів, якими прикрашаються зачіски на 1 вересня – це гармонія з парадною формою.

  c415d71b2e37035ea6d0049c718c050e Зачіски на середні волосся в школу за 5 хвилин легкі, швидкі, красиві, з чубчиком на кожен день, перше вересня, випускний

  Зачіски на День знань можуть бути наступними:

  • французькі коси з хвостом, закрученим у локони (їх можна розкласти по потилиці або залишити спадають вниз);
  • французька коса з пучком, прикрашені штучними квітами або бантами;
  • хвости з бантами, прикрашені тоненькими кісками;
  • вивернутий хвіст, оформлений красивими шпильками, бантами, квітами;
  • вивернута коса з вытащенными пасмами, оформлена бантами і шпильками;
  • кіска-«Водоспад» (або ” подвійний «Водоспад») з вплетеними білими стрічками;
  • хвіст з зустрічних кісок, закручений в дрібні локони;
  • кілька французьких кіс, заплетених до середини голови, а вільні волосся можна закрутити в локони;
  • французькі коси з вплетеними стрічками і прикрашені ближче до кінчиків пишними бантами.

  Зачіски для випускного вечора

  Випускний вечір – це день, в який юні леді мають можливість і повне право проявити себе, виділитися серед інших випускниць, показати свій образ у всій красі. При підготовці до шкільного балу можна забути про скромність, строгості, практичності.

  Найголовніше тут – підібрати таку зачіску та аксесуари до неї, які буде гармоніювати з нарядом.

  Зачіски для випускного вечора можуть бути представлені наступними простими варіантами:

  • французька коса по діагоналі, що переходить в локони;
  • вивернута французька коса з витягнутими пасмами (пряма або по діагоналі), що переходить у грайливі завитки;
  • коса з джгутів (пряма або по діагоналі) з переходом в кучерики;
  • один чи кілька пучків, прикрашені квітами або камінням (можна перед тим, як збирати волосся в хвости, заплести їх у французькі коси до середини голови);
  • кіска-«Водоспад» (будь варіації) з вплетеними стрічками або накрученими кінчиками волосся;
  • бічні джгути, сполучені на потилиці красивим аксесуаром (інші завити волосся в локони і залишити спадати);
  • зачіска-бант з хвоста;
  • вивернутий хвіст, прикрашений аксесуарами, кінці якого завите;
  • французька коса-обідок, переходить у дзвіночок, оплетающий розпущене волосся;
  • вивернута французька коса-обідок, що переходить в локони.
   f0f08b0aea5c1c603d2ee34a6d3ef1ee Зачіски на середні волосся в школу за 5 хвилин легкі, швидкі, красиві, з чубчиком на кожен день, перше вересня, випускний

  Волосся – гордість і окраса дівчаток, які завжди дбають про їх вигляді. Середня довжина особливо зручна і проста в укладанні. Тому шкільні зачіски на цю довжину волосся особливо практичні і легкі.

  Автор: Анастасія Костылина (anna-master)

  Оформлення статті: Анна Вінницька

  Відео про простих і легких зачісок на кожен день

  Зачіски на середні волосся середньої довжини волосся:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради