Новий 2020 Рік Щура: коли настане, характеристика, колір

novyjj 2020 god krysy: kogda nastupit, kharakteristika, cvet152 Новий 2020 Рік Щура: коли настане, характеристика, колір

Перед кожним новорічним святом хочеться більше дізнатися про майбутнє покровителя року, так як багато хто бажають з перших хвилин сподобатися тотему, отримати удачу і благополуччя. Рік Пацюка 2020 не буде винятком. Від господині року буде залежати не тільки святковий стіл, оздоблення кімнати, новорічний наряд, але і здійснення наших планів.

Коли настане

Літочислення за східним календарем сильно відрізняється. Новий рік в Китаї та інших країнах на Сході зустрічають не 1 січня, а в період з 20 січня по 20 лютого. У різні дати кожен рік. Прихід Нового року у них пов’язаний з фазами місяця, тому дата і змінюється постійно. Інтерес людей, коли настане 2020 рік Пацюка, цілком природний і закономірний.

Важливо! Панувати Щур на землі почне 25 січня 2020 року і продовжить своє панування до 11 лютого 2021 року.

novyjj 2020 god krysy: kogda nastupit, kharakteristika, cvet153 Новий 2020 Рік Щура: коли настане, характеристика, колір

Тварина відкриє новий 12-річний цикл. Така честь віддана цьому маленькому звірку неспроста. Стародавня легенда свідчить, що Щур першою прибула до Будди, коли він вирішив зібрати представників тваринного світу. Щоб обійти конкурентів, їй довелося проявити кмітливість, інтелект і мудрість. Яскравим прикладом стала переправа через велику річку. Їй не під силу було її переплисти, тому вона скористалася «послугами» бика. За це і дозволив Будда Щура першою панувати на Землі.

Характеристика тотема

Відповідно до китайської міфології, Щур належить до мудрим тваринам. Вона знає про свої переваги і тому вміло ними користується. Майбутня покровителька року має чудову пам’ять. В потрібний момент в її голові спливають самі найменші деталі минулого, які допомагають їй вийти переможцем з будь-яких складних ситуацій. Незважаючи на те, що цей звір дуже витривалий, він завжди проявляє обережність на своєму шляху. Представники цього знака з розумом прокладають свій життєвий шлях і ретельно аналізують кожен свій крок. Якщо Щури опиняються в складній ситуації, вони не губляться і виходять з важкого положення, іноді — навіть з користю.

Вони не відносяться до мрійникам і досить прагматичні. Одночасно з цим, вони відмінно розбираються у вищій матерії і їм цікаві мистецтво і духовні цінності. Щури дуже вимогливі до себе і до свого оточення.

Багатьох людей цікавить питання: «Якого кольору буде тотем?». 2020 рік стане часом металевої стихії, і тому майбутня покровителька буде мати білий колір. Адже, в китайській філософії саме цей колір пов’язують з металом. Таким чином, якщо бути конкретним, то господинею буде Біла Металева Щур. Іноді слово біла замінюють назвою срібна.

Біла забарвлення покровительки року означає, що в наступному періоді будуть панувати в основному світлі думки і чисті помисли. Будуть вітатися безкорисливі дії, наповнені добром і турботою про навколишній світ.

Щури з трепетом ставляться до свого життя, тому в новому році буде поважати право кожної людини на гідне існування. Ті, хто буде берегти природу, напевно відчують особисте заступництво тотема. Так само на прихильність Щури можуть розраховувати люди, які поважають інших членів суспільства і не дозволяють собі протиправних дій стосовно свого оточення.

Панівна стихія у вигляді металу свідчить про те, що будуть вітатися прямі й однозначні діяння. Стануть цінуватися відкриті дії, які не мають прихованого змісту. Всі, хто спробує використовувати нечесні методи і скористатися обманом для досягнення своїх цілей потрапить у поле зору Щури. Швидше за все, символ року не залишити непорядний вчинок без покарання.

novyjj 2020 god krysy: kogda nastupit, kharakteristika, cvet154 Новий 2020 Рік Щура: коли настане, характеристика, колір

Колір і стихія

З приходом нового 12-літнього циклу змінюється і стихія символу. У 2020 році панувати буде Металева Щур. У східних народів Метал асоціюється з білим кольором. З цієї причини 2020 рік Щура буде білого кольору.

Щоб підкорити господиню року, слід уважно підбирати вбрання для свята. Добре підійде одяг білого кольору. Доречними будуть і світлі відтінки сірого, сріблястий колір, металеві відливи. Але стиль вбрання повинен бути стриманим, без надмірностей, оскільки покровитель року віддає перевагу простоту і практичність. Доповнити образ допоможуть прикраси з срібла або якісна металева біжутерія в білих відтінках. На стіл слід постелити білу скатертину. Для прикраси будинку можуть використовуватися підсвічники та інші металеві предмети. Для святкового столу бажано приготувати мельхиоровый або срібний столовий набір.

Метал, що відрізняється твердістю і міцністю, тому наполегливі люди зможуть досягти успіху. Неймовірна сила волі та духу, твердість характеру допоможе впоратися з життєвими негараздами, проблемами і труднощами, подолати всі перешкоди на шляху. З іншого боку білий колір відкриває нові можливості для втілення планів і мрій у життя. 2020 рік стане чудовим періодом для того, щоб почати життя з чистого аркуша, спробувати себе в новій професії, зробити вирішальний крок до підкорення кар’єрних вершин.

novyjj 2020 god krysy: kogda nastupit, kharakteristika, cvet155 Новий 2020 Рік Щура: коли настане, характеристика, колір

Характеристика та особливості року

Характеристику 2020 року Щура неможливо описати в двох словах. Це добродушне і мила тварина, яка володіє дивовижним інтелектом, мудрістю, наполегливістю. Щур – добра, турботлива господиня, тому будуть сприятливі умови для накопичення багатства. Астрологи попереджають, що період буде складним, так як починається нове десятиліття, але покровитель року зможе знайти вихід з будь-якої ситуації. Незважаючи на свою витривалість, він ніколи не йде напролом. Вона завжди використовує свій інтелект і хитрість, шукає обхідні шляхи, не вступає в конфлікти.

Символ року ставить свої інтереси на перший план, але при цьому вважає, що й інші живі істоти мають право на життя. Щоб заслужити його прихильність, слід дбати про природу та екологію. Працьовитість – одна з головних характеристик тотема. Люди, які чесною працею йдуть до мети, обов’язково отримають винагороду. А ось охочих піднятися за рахунок інших Господиня року може покарати. Вона не любить підступності. З-за прямолінійності їй не зрозуміла мета прихованих інтересів.

Новий 2020 рік, який пройде під заступництвом Щури, добре підходить для будь-яких починань і змін – переїзду в інше місто, зміни основного виду діяльності, відкриття власної справи та ін і хоча новий шлях буде пов’язаний з труднощами, результат обов’язково порадує.

novyjj 2020 god krysy: kogda nastupit, kharakteristika, cvet156 Новий 2020 Рік Щура: коли настане, характеристика, колір

Кар’єра і гроші

Працьовиті і чесні люди зможу досягти успіху на роботі, але на легкі гроші розраховувати не варто. Для підприємців відкриються можливості для розширення бізнесу, підвищення якості наданих послуг або виходу на новий рівень. Перш ніж робити інвестиції, потрібно все зважити, оцінити ризики і можливі доходи. Не варто ризикувати або здійснювати необдумані вчинки, покровителю це не сподобатися. У фінансовому плані рік буде стабільним. Щур не любить бідності, хоча й від порожніх витрат варто відмовитися. Символ характеризується раціональністю і практичністю.

Сім’я і відносини

Так як Щур належить до стадним тваринам, сім’я для неї на першому місці. Необхідно приділяти достатньо часу домочадцям, робити їм приємні сюрпризи, проявляти любов різними способами. Занурюватися з головою в роботу – не кращий варіант. У такому разі в сім’ї можуть початися проблеми.

Самотні люди в 2020 році зможуть знайти другу половинку, так як Щур сприятиме новий контактів і зв’язків. З’явиться можливість зміцнити старі відносини, перейти на новий рівень, наприклад, від зустрічей до спільного проживання.

novyjj 2020 god krysy: kogda nastupit, kharakteristika, cvet157 Новий 2020 Рік Щура: коли настане, характеристика, колір

У чому зустрічати і що готувати на Новий рік 2020

Так як господиня року буде білого кольору, то пріоритетним буде саме цей колір. Хоча, допускаються відтінки сірого та срібного. Зустрічати Новий рік можна в одязі з легкої тканини. Вона може мати металевий відлив. Не слід вибирати одяг з котячим принтом. Потрібно пам’ятати, що кішки є основними ворогами щурів.

Тотему не подобається помпезність, тому на новорічне свято краще вибрати прості фасони. Плаття не повинно сковувати рухи, і тому найкращим варіантом буде плаття в підлогу і прямий крій.

Оздоблення кімнати і новорічний стіл повинні відповідати колірній палітрі наступаючого року. Краще всього на стіл покласти білу бавовняну скатертину, поставити срібні свічники з білими свічками. Прилади теж можна вибрати мельхіорові або чисто срібні. Тарілки та блюда краще підібрати також без малюнка.

novyjj 2020 god krysy: kogda nastupit, kharakteristika, cvet158 Новий 2020 Рік Щура: коли настане, характеристика, колір

Що стосується їжі, то тут немає особливих обмежень. Щури всеїдні тварини і тому господині можуть готувати будь-які страви на свій розсуд. Тотем не любить екзотику і тому на новорічному столі повинні бути самі звичайні страви. Буде дуже добре, якщо у страви будуть входити і улюблені продукти Щури:

  • кукурудза;
  • овочі;
  • сир;
  • гречка;
  • сочевиця;
  • рис.

Щури досить ощадливі тварини і тому уособлюють достаток і багатство. У зв’язку з цим, новорічний стіл 2020 так само повинен бути різноманітним і багатим.

А тепер, дізнаємося, що приготував 2020 рік для всіх знаків Зодіаку…

novyjj 2020 god krysy: kogda nastupit, kharakteristika, cvet159 Новий 2020 Рік Щура: коли настане, характеристика, колір

Що принесе 2020 рік людям, народженим під заступництвом інших тварин

Свиня Люди, що народилися в рік цього тотема, зможуть позбутися від обмежень, які заважали їм досягти успіху раніше. В результаті в 2020 році вони досягнуть значних результатів.
Собака Для представників собачого роду буде найбільш вдалим друга половина року. Завдяки своєму чуттю, Собаки отримають все, про що мріяли.
Півень Для цього знака відкриються нові можливості для досягнення фінансових успіхів. Представникам не треба буде навіть докладати особливих зусиль для отримання відмінного результату.
Мавпа Цьому знаку перші шість місяців буде важко звикнути до нових умов. Фінансові справи йтимуть погано. У другій половині року все налагодитися і везіння повернеться до представників цього знака.
Коза Люди під заступництвом Кози досягнуто найкращого результату в першій половині року. У наступні місяці також можливий успіх, але для цього необхідно буде докласти чималих зусиль.
Кінь Представників цього знаку чекають непрості часи. У той же час, якщо Коні проявлять наполегливість і відмовляться від старих методів роботи, то їх чекають непогані фінансові результати.
Дракон Драконам доведеться повністю змінити свої життєві пріоритети. В іншому випадку, вони будуть перебувати в пригніченому стані, і нічого не досягнуть.
Змія Перша половина року буде наповнена неприємностями на роботі і в особистому житті. В кінці року все стабілізується: везіння і фінансовий успіх знову повернутися до Змій.
Кролик Рік для цього знака буде неоднозначним. Позитивні моменти будуть змінюватись негативними. Ділові партнери не будуть вселяти довіри. Так само можуть позначитися нереалізовані зобов’язання минулих років.
Тигр Для цього знака 2020 рік буде щасливим у всіх відносинах. Буде просування по кар’єрних сходах, пропозиція нової посади і навіть роботи. Все це призведе до відмінним фінансовим результатам.
Бик На початку року потрібно проявити обережність у фінансовій сфері. Неприємності на роботі можуть призвести до зміни місця роботи. До кінця року все повернеться на круги своя. Вдасться знайти надійних ділових партнерів і бізнес піде в гору.
Щур Незважаючи на протиріччя перших місяців, в цілому 2020 рік буде вдалим. Представники цього знака досягнуть успіху у всіх сферах життя.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!