Манікюр камуфляж з блискітками. Фото на короткі, довгі нігті місячний, зі стразами, розтяжками

Особливим професіоналізмом у сфері нігтьового сервісу вважається вміння майстри надати манікюру натуральність. Виробники продукції для нейл-індустрії розробили для цієї мети спеціальні камуфлюючі матеріали, добре комбінується з блискітками.

загальні рекомендації

Крім, дефектів напрямку росту або гладкості натуральна нігтьова пластина під впливом різних факторів може змінювати колір і виглядати не естетично. Камуфлюючі матеріали, на відміну від прозорих, дозволяють коригувати або зовсім змінювати колір натуральної нігтьової пластини. Вони мають палітру натуральних відтінків вибір якого залежить не тільки від індивідуальних переваг клієнта, а й від кольору шкіри.

Манікюр камуфляж з блискітками при вірно підібраному відтінку виглядає натурально. Великим плюсом даного манікюру є універсальність. Він гармонійно виглядає як на довгих, так і на коротких нігтях. Використання готових камуфляжів з блискітками дозволяє скоротити час виконання дизайну.

manikjur kamufljazh s blestkami foto na korotkie dlinnye nogti lunnyj so strazami rastjazhkami 8d920d0 Манікюр камуфляж з блискітками. Фото на короткі, довгі нігті місячний, зі стразами, розтяжками

Основні переваги використання камуфлирующих матеріалів:

 • дозволяють виправляти дефекти кольору і нерівності;
 • зміцнюють натуральний ніготь;
 • скорочують час на виконання дизайну;
 • не вимагають використання гель-лаку для кольорового покриття.

Для полімеризації щільно-пігментованих камуфляжів необхідна потужна лампа. Варто враховувати, що несучість штучного матеріалу багато в чому залежить від манікюру і якості підготовки нігтьової пластини. Майстри нігтьового сервісу рекомендують виконувати манікюр без розмочування нігтьової пластини (апаратний або комбінований).

Техніки та методи

Манікюр камуфляж з блискітками виконується в три етапи:

 • манікюр (видалення птеригия, видалення кутикули і ороговілої шкіри);
 • підготовка нігтьової пластини;
 • викладка матеріалу.

Перший етап виконують в апаратної техніці з використанням набору фрез різного абразиву і діаметра. Для комбінованої техніки допустимо застосування ріжучих інструментів. Підготовка нігтьової пластини не менш важливий етап ніж чистий манікюр. Натуральний ніготь на відміну від штучного матеріалу більш гнучкий і рухливий. Для максимальної зчіпки камуфляжу необхідно прибрати глянець з нігтя, зробивши поверхню шорсткішою.

manikjur kamufljazh s blestkami foto na korotkie dlinnye nogti lunnyj so strazami rastjazhkami 8be6e27 Манікюр камуфляж з блискітками. Фото на короткі, довгі нігті місячний, зі стразами, розтяжками

Потім видалити зайву вологу і нанести склади, що підвищують ступінь зчеплення. Методика викладення матеріалу залежить від його виду і консистенції. Основні види камуфлирующих складів і їх характеристики описані в таблиці нижче.

Види камуфлирующих матеріалів

Нижче в таблиці наведено види камуфлирующих матеріалів:

характеристика вид матеріалу
бази гелі Полігелі
консистенція
 • рідка;
 • середня;
 • густа.
 • середня;
 • желе.
 • середньо густа;
 • густа.
призначення
 • корекція нерівностей / кольору пластини;
 • зміцнення;
 • побудова апекса.
 • нарощування / моделювання на нижні форми;
 • виправлення архітектури;
 • корекція напрямку росту;
 • зміцнення.
 • нарощування / моделювання як на нижні, так і на верхні форми;
 • побудова правильної архітектури, побудова кутів і бічних стінок;
 • зміцнення.
техніка застосування Наносять пензлем з флакона і розподіляють матеріал по поверхні натурального нігтя. Першим етапом створюють тонку підкладку на формі. Після просушування пензлем розподіляють основний шар матеріалу, формуючи архітектуру. При моделюванні на нижні форми схема нанесення аналогічна з гелевою. Використання верхніх форм передбачає викладку матеріалу на пластикову тіпси і її подальше кріплення на нігтьову пластину.

фінішне покриття

Завершальним етапом будь-який з перерахованих технік є нанесення фінішного покриття. Це дозволяє захистити поверхню від стирання і надати глянцевий відблиск. Техніка виконання манікюру з камуфлюють базами називається вирівнюванням. Підкладкою в даному випадку є натуральний ніготь, саме він визначає довжину майбутнього манікюру. Великим плюсом є легкість застосування баз.

Досить відкрити флакон і розташованої в ньому пензлем розподілити матеріал в необхідній кількості.

Основним мінусом є консистенція матеріалу, що не дозволяє виправити суттєві дефекти такі як:

 • відсутність вільного краю;
 • відсутність кутів і бічних стінок;
 • неправильна архітектура (вниз зростаючі нігті, скорочення, відсутність поперечної арки).

Для виправлення подібних випадків буде потрібно більш твердий матеріал (гель або полігель) і техніка моделювання. Матеріали різні по консистенції і методу викладення, однак застосовуються з однією метою – побудови правильної і симетричною архітектури нігтя. Гелева система більш рідка і в'язка, має здатність до самовирівнювання. Завдяки цьому матеріал фактично самостійно розподіляється по поверхні.

manikjur kamufljazh s blestkami foto na korotkie dlinnye nogti lunnyj so strazami rastjazhkami bcb374e Манікюр камуфляж з блискітками. Фото на короткі, довгі нігті місячний, зі стразами, розтяжками

Пензлем лише задають напрямок руху, ледь торкаючись нею камуфлирующего гелю. Для моделювання застосовують паперові одноразові форми на клейкій основі. Полігель являє собою суміш гелю і акрилової пудри, отже, має більш густу консистенцію. Вона дозволяє використовувати матеріал для моделювання на нижніх одноразових формах і на верхніх пластикових.

Особливість застосування останніх полягає в тому, що матеріал викладаю в пластикову тіпси, після чого кріплять на натуральний ніготь. Форма надає правильну архітектуру і гладкість поверхні. При нанесенні матеріалу використовують кисть, змочену в спеціальної рідини. Вона не дає ворсу прилипати до полігелю вчасно його розподілу за формою.

Майстер-клас класичного камуфляжу з блискітками

Манікюр камуфляж з блискітками в техніці вирівнювання базою здійснюється за такою послідовною схемою:

 1. Обробка рук дезинфікуючим засобом. Видалення птеригия, ороговілої шкіри, відростила кутикули в апаратної або комбінованій техніці, опил форми.
  manikjur kamufljazh s blestkami foto na korotkie dlinnye nogti lunnyj so strazami rastjazhkami f75b728 Манікюр камуфляж з блискітками. Фото на короткі, довгі нігті місячний, зі стразами, розтяжками
 2. Видалення глянцевого шару натурального нігтя м'якою пилою (абразив 180/240), підняття верхніх лусочок.
 3. Нанесення дегидратора для видалення зайвої вологи з поверхні. Після повного висихання на відкритому повітрі необхідно нанести праймер. Випаровуючись, рідина залишає липкий шар, службовець двостороннім скотчем.
 4. Втираючими рухами необхідно нанести тонкий шар базового покриття і просушити повний цикл в лампі.
 5. Перед здійсненням вирівнювання нігтьову пластину покривають шаром камуфлюючою бази, це зволожить поверхню і полегшить розподіл. Краплю бази встановлюють по центру нігтя і розподіляють, підштовхуючи до кутикули, а після скидаються на вільний край. Результат необхідно заполімерізовать в лампі.
 6. Якщо камуфлирующая база не містить Шимер, необхідно нанести блискітки попередньо зробивши заміс з сухого Гліттера і прозорою бази. В іншому випадку можна додати їх у флакон.
 7. Результат закріплюють топом і просушують в лампі. При використанні топа з липким шаром після полімеризації необхідно її зняти, використовуючи безворсовие серветки і спеціальну рідину.

Моделювання камуфлюють гелем на паперові форми

Покрокова схема виконання моделювання камуфлюють гелем на паперові форми:

 1. За аналогією з описаною раніше технологією необхідно виконати дезінфекцію рук, манікюр, підготовку нігтьової пластини. Після чого втираючими рухами слід нанести тонкий шар бази і просушити в лампі.
 2. Перед установкою паперової форми її необхідно підрізати в зоні посмішки і бічних валиків для повторення анатомічної форми нігтя. Завдяки цьому форма буде щільно прилягати до вільного краю. Поглиблення в зоні бічних валиків дозволять сформувати правильну поперечну арку.
  manikjur kamufljazh s blestkami foto na korotkie dlinnye nogti lunnyj so strazami rastjazhkami afa4312 Манікюр камуфляж з блискітками. Фото на короткі, довгі нігті місячний, зі стразами, розтяжками
 3. Форму необхідно склеїти, встановити під вільний край дотримуючись центральну вісь і притиснути клейову основу до пальця. Особливу увагу необхідно приділити торця. Форма повинна стояти чітко під нігтем, не зачіпаючи гіпоніхій. В іншому випадку утворюється сходинка.
 4. Невелику кількість гелю наносять на форму для формування тонкої підкладки майбутнього нігтя. Матеріал розподіляють по її поверхні, поєднуючи вільний край з натуральним нігтем. Важливо якісно опрацювати точки вроста і бічні стінки. Завдана на форми розмітка є підказкою і орієнтиром для майстра. Результат необхідно просушити повний цикл.
 5. Після полімеризації підкладку промазують шаром гелю для зволоження і поліпшення розподілу матеріалу. Невелику краплю набирають на кисть і встановлюють по центру нігтьового ложе. Трохи утапливая кисть в матеріал, його посувають до кутикули, після чого поверхневим киснем ведуть залишок гелю до вільного краю. Товщина матеріалу на торці не повинна перевищувати товщини кредитної карти. Результат необхідно просушити повний цикл.
 6. Після моделювання всіх десяти пальців з поверхні гелю знімають липкий шар і допрацьовують архітектуру пилою (при необхідності), надають чіткість обраній формі.
 7. Частину, що залишилася в результаті опіла пил, скидаються жорсткою щіткою і ретельно протирають нігті безворсовой серветкою, змоченою в знежирювачем.
 8. На поверхню наносять блискітки в обраній техніці або інший дизайн і полимеризуют в лампі.
 9. Наносять фінішне покриття, якою продовжили носибельність дизайну, полимеризуют і знімають липкість при необхідності.

Для нанесення камуфлирующего гелю необхідно підібрати зручну за формою і розміром кисть. Майстри нігтьового сервісу не рекомендують брати занадто широкі і пухнасті кисті. Зручніше використовувати плоску кисть закруглену або квадратної форми, розмір якої не перевищує ½ ширини нігтьової пластини.

Місячний камуфляж з блискітками

Ідея місячного камуфляжного манікюру з блискітками полягає в акцентуванні уваги на зоні лунули натурального нігтя. Іноді подібний дизайн називають місячним френчем.

manikjur kamufljazh s blestkami foto na korotkie dlinnye nogti lunnyj so strazami rastjazhkami 52b255d Манікюр камуфляж з блискітками. Фото на короткі, довгі нігті місячний, зі стразами, розтяжками

Існує три варіанти виконання даного дизайну:

 • промальовування лунки;
 • комбінований;
 • покриття нігтя зі збереженням натурального відтінку лунки.

У першому випадку блискітками промальовується тільки лунка в зоні кутикули. Цей варіант можна комбінувати з класичним френчем. У такому виконанні велика частина нігтя залишається вільною від блискіток. Альтернативним варіантом є покриття нігтьової пластини блискітками таким способом, при якому зона лунки залишається не пошкоджене. Даний варіант більше підходить для створення акценту на одному або двох нігтях руки.

Майстри нігтьового сервісу рекомендують брати гель лаки з великою насиченням блискіток. В іншому випадку краще приготувати заміс самостійно з сухих блискіток і прозорою бази. Для новачків існують спеціальні наклейки-трафарети. Вони дозволяють виконати симетричний дизайн з чіткими лініями.

Варіанти в різних відтінках

Велика частина камуфлирующих баз і гелів варіюється в різних відтінках від ніжно-рожевого до бежевого. Виробники намагаються додати матеріалу натуральність і підлаштуватися під різні типи шкіри. Існує так само молочна камуфлирующая база. Незважаючи на те що її відтінок не має нічого спільного з кольором шкіри, вона користується великою популярністю. Білий колір ахроматичний, його унікальність в тому, що він універсальний і підходить під будь-який тип шкіри.

manikjur kamufljazh s blestkami foto na korotkie dlinnye nogti lunnyj so strazami rastjazhkami 9b330a9 Манікюр камуфляж з блискітками. Фото на короткі, довгі нігті місячний, зі стразами, розтяжками

Молочні бази виглядають ніжно і гармонійно. Пильна увага варто приділити не тільки відтінку, але і щільності матеріалу, особливо якщо мова йде про бази. Напівпрозорі здатні лише трохи підкоригувати відтінок натуральної пластини, більш щільні зовсім перекрити її. Чим більше матеріал насичений пігментом, тим потужніша лампа буде потрібно для його полімеризації.

З розтяжками

Манікюр камуфляж з блискітками має масу переваг:

 • універсальність;
 • ефектність;
 • доступність;
 • простота виконання.

manikjur kamufljazh s blestkami foto na korotkie dlinnye nogti lunnyj so strazami rastjazhkami 2ceb563 Манікюр камуфляж з блискітками. Фото на короткі, довгі нігті місячний, зі стразами, розтяжками Манікюр камуфляж з блискітками з розтяжкою.

Найбільш простим варіантом є повне покриття нігтьової пластини блискітками. Як правило, в цій техніці покривають всі десять пальців.

Найчастіше для цього дизайну використовуються наступні матеріали:

 • база з Шимер;
 • база з дрібними блискітками;
 • кришталева кішка;
 • гель лак з блискітками.

Найбільш популярним варіантом є виконання розтяжки блискітками. Дизайн нагадує техніку градієнт, де кольору з'єднуються плавним переходом. Залежно від індивідуальних переваг або загальної концепції манікюру блискітки наносять схожим способом. Матеріал розташовують густо на одну частину нігтя і поступово зводять нанівець. Виробники декоративних елементів виробляють спеціальну серію.

Вона являє собою набір схожих по відтінку і ефекту блискіток різного розміру в одній баночці. Подібні комбінації надають дизайну обсяг і глибину, а також позбавляють від необхідності покупки кожного виду окремо.

Ідеї з декором

Манікюр камуфляж з блискітками гармонійно комбінується з іншими декоративними елементами і техніками. Це обумовлено тим, що обидва матеріали використовуються в даному дизайні є універсальними.

Список найбільш популярного декору представлений наступними позиціями:

 • стрази;
 • фольга;
 • слайдери;
 • наклейки;
 • сухоцвіти.

manikjur kamufljazh s blestkami foto na korotkie dlinnye nogti lunnyj so strazami rastjazhkami 7215851 Манікюр камуфляж з блискітками. Фото на короткі, довгі нігті місячний, зі стразами, розтяжками

Композиція зі стразів додає манікюру незвичайне сяйво при попаданні на їх поверхню сонячних променів. Найбільш гармонійно виглядають композиції з використанням каменів різного розміру, кришталевої крихти і бульонок.

Майстри нігтьового сервісу рекомендують розташовувати стрази за такими схемами:

 • по лінії кутикули;
 • за формою лунки;
 • від середини кутикули до бічного валика;
 • по центру;
 • хаотично;
 • геометрично.

Відривна фольга і поталу візуально створюють на поверхні нігтя ефект старіння. Вони відмінно поєднуються з блискітками і сухоцвітом. Фольга кріпиться на липкий шар, що залишився після полімеризації і перекривається топом. Застосування сухоцвітів більш трудомісткий процес. Мініатюрні сухі елементи дуже тендітні і вимагають акуратності. Багато сухоцвіти мають невелику опуклість.

manikjur kamufljazh s blestkami foto na korotkie dlinnye nogti lunnyj so strazami rastjazhkami f4afac5 Манікюр камуфляж з блискітками. Фото на короткі, довгі нігті місячний, зі стразами, розтяжками

Саме тому для створення гладкої поверхні необхідно наносити топ середнім шаром з невеликим довиравніваніем. Для новачків відмінним рішенням буде використання слайдерів і наклейок. Техніка їх застосування полягає в перенесенні малюнка з основи на ніготь і подальшої фіксації топом.

Крім декору існує ряд технік виконання дизайну не менш вдало поєднуються з камуфлюють матеріалами:

 • омбре;
 • стемпинг;
 • мармурова техніка;
 • пінний дизайн;
 • акварель.

manikjur kamufljazh s blestkami foto na korotkie dlinnye nogti lunnyj so strazami rastjazhkami 283e04a Манікюр камуфляж з блискітками. Фото на короткі, довгі нігті місячний, зі стразами, розтяжками

До групи експрес (швидкі) дизайнів входять всі техніки крім акварелі. Однак варто враховувати, що швидко дані дизайни можна виконати, володіючи технікою і необхідними навичками. В іншому випадку буде потрібно час для тренувань. Манікюр з блискітками найбільш популярний, проте не єдиний варіант, доступний з використанням камуфляжу.

З огляду на характеристики і властивості матеріалів, палітру відтінків і грамотно використовуючи асортимент продукції для нейл-арту, можна створити власні унікальні дизайни.

Відео про манікюр камуфляжі з блискітками

Як зробити манікюр камуфляж з блискітками:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради