Томат жовтий Золота королева: урожайність, опис, відгуки

Помідори медово-жовтого забарвлення Золота королева від Сибірського Саду — смачні і корисні овочі. Томат являє собою класику жовтоплідних сортів. Більше про його описі, властивості, агротехніки дізнаєтеся з матеріалу.

tomat zheltyjj zolotaya koroleva: urozhajjnost, opisanie, otzyvy76 Томат жовтий Золота королева: урожайність, опис, відгуки

Опис сорту помідорів жовтоплідних

Золота королева займає гідне місце в колекціях любителів томатів з жовтими плодами. У сорту є повний набір притаманних цій категорії корисних речовин. Помідори використовують для дієт-меню, а також для харчування дітей і людей з алергією на томати. Солодощі на смак багато, кислинка зведена до мінімуму.

Авторство сорту належить компанії Сибірський Сад. Це не гібрид. Томат порівняно молодий. У Держреєстр селекційних досягнень РФ не складається.

Увага! При виборі вивчіть пачку або розпитайте консультанта. Під такими назвами продаються два різновиди від українських селекціонерів: сливовидная і округла. Ще з таким ім’ям є сорт з Німеччини. Всі вони дрібніше сибірського «тезки».

Оцініть за фото яскраві сонячні плоди томатного рослини. Плоскоокруглость в них виражена мінімально. На кисті — 3-4 помідора. М’якоть у них соковита, м’ясиста.

Стебла рослини потужні. Незважаючи на скромні розміри, воно відноситься до индетерминантной категорії. Облистяність велика. Листки звичайні, помідорні.

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Характеристики плода
Середньо-стиглий (100-110 днів) Полудетер-минантный (0,7-1 м) Всі, крім цільноплодової консервації Універсальний 400-700 10-12 при різних способах вирощування Жовтий, плоско, слаборебристый, від 4-х насіннєвих гнізд

Сорт на грядці: переваги та недоліки

Цей томат відрізняється стабільно підвищеною врожайністю. Плодючість забезпечена хорошою зав’язуваністю. Рослина маловосприимчиво до поганої погоди. При цьому вибракуваних томатів у загальній кількості врожаю менше 10%.

Інші позитивні характеристики культури:

 • Універсальність методики вирощування. Томат садять на відкриту грядку і у теплицю.
 • Доступність для різних регіонів. Селекціонери допускають висадку томату як на півдні, так і в умовах нестабільного літа Сибіру і Уралу.
 • Лежкість високого рівня. Урожай довго зберігається і без проблем транспортується.
 • Кулінарна багатоликість. Помідори використовують в якості інгредієнта для багатьох страв. Серед них — суто дитячі і дієтичне.
 • Стійкість до більшості томатних захворювань.
 • Рівність і дружність врожаю. Ця характеристика відноситься до плодів на одній кисті.
 • Мінуси томату:

  • він не досягне максимуму продуктивності в низкопитательном грунті;
  • для надійності рослина все ж краще підв’язати до опори;
  • томат потребує помірного пасинкування.

  tomat zheltyjj zolotaya koroleva: urozhajjnost, opisanie, otzyvy77 Томат жовтий Золота королева: урожайність, опис, відгуки

  Особливості агротехніки сорту, відгуки від томатоводов-любителів

  Оригінатор обмежує методику вирощування культури розсадою. Посів насіння — в першій половині березня. Пікіровка — після 2-3-х листочків. Оптимальний вік паростків для посадки на ділянку — 60-65 днів. Розташовуйте на 1 квадраті площі 3-4 молодих куща.

  Рада. Вести рослину рекомендують 1-2 стебла. Через 5 днів після пересадки в грунт закріпіть стебла на опорі.

  Олександра з Чебоксар у відзиві на садівничому форумі негативно оцінила цей томат. Його смакові якості виявилися посередніми, а врожайність — невисокою. Дачниця Світлана продемонструвала на фото свій урожай. Тепличні помідори на ділянці в районі Красноярська виявилися не дуже великими, близько 150 р. Шкіра — тонка, а м’якоть солодка і ніжна за структурою (але не пухка!). Самі плоди були ароматними.

  У Оксани (Східна Білорусь) помідори були більшими — до 400-450 г, а у Ірини (Свердловська обл.) — 550-600 р. Тільки про плодючості томату дачницы промовчали. Золота королева заслуговує уваги любителів жовтих томатів. Плоди у сорту якісні і лежкі. Хоча припали до душі не всім томатоводам.

  Золота королева: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради