До чого сниться тигреня маленьке ? жінці або чоловікові – сонник

Тигреня виглядає безневинним милим звірятком. Він нагадує велику кішку і викликає тільки позитивні емоції, але з часом малюк перетвориться в смертоносного великого хижака. Тигреня у сні є суперечливим символом, як і сам дитинча в природі.

a1ae7bb1c620676f071b6744ef321c77 До чого сниться тигреня маленьке ? жінці або чоловікові – сонник

Значення сну для жінки

Леді будь-якого віку потрібно знати, чому їй привидівся дрібний хижак.

 • Якщо приснився дівчині тигреня, це вважається добрим знаком. В її житті з’явиться новий залицяльник, який буде схожий на сильне тварина у плані витримки та вміння досягати своєї мети. Але в той же час представник сильної статі зможе проявляти свою любов.
  Якщо у нічних мареннях фігурує кілька маленьких представників фауни, молодий спокусниці потрібно буде вибрати одного представника сильної статі з декількох.
 • Для жінки, яка складається в шлюбі, сновидіння стане знаком, що передвіщає зміни в соціальній сфері. Швидше за все, вона змінить місце роботи на більш високооплачуване.
 • Вагітна, узревшая смугастого хижака, повинна остерігатися чоловіка зі свого оточення, який народився в рік Тигра. Він затаїв злобу, незабаром жінка відчує на собі його гнів.

Дізнавшись значення сну, дама може прийняти заходи, щоб не постраждати.

Значення сну для чоловіків

 • Чоловікові, побачений дикий звір, обіцяє початок важкої роботи над проектом. Для досягнення бажаного, сновидінню треба буде добряче попотіти.
 • Якщо уві сні присутні кілька маленьких тигренят, то це означає, що для людини починається новий етап в житті. Світлі і темні смуги будуть чергуватися з божевільною швидкістю.
 • Нападник дитинча стане попередженням про те, що не за горами енергетичне виснаження. Адже чоловік працює з ранку до вечора, майже не відпочиваючи.
 • Якщо сплячий побачить дрібного хижака у себе за спиною, значить, скоро закінчиться діяльність з вирішення якоїсь складної задачі. Попереду щастя і задоволення від добре виконаної роботи.

Сонник Міллера

Сонник Міллера пророкує, що треба звертати увагу на поведінку смугастого дитинча. Якщо він лежить під ногами, значить, настав час виявляти активні дії. А в якому середовищі, людина повинен вирішити сам.

Коли маленький представник фауни причаївся за спиною сплячого – це вказівка на те, що недоброзичливці обговорюють план дій, щоб насолити сновидінню. Дикий звір лащиться – попереду вдалий час, можна здійснювати задумане. Дрібний хижак їсть м’ясо – на шляху до мети немає жодних перепон.

2164b5aa1da116dfb8321df9c025ee16 До чого сниться тигреня маленьке ? жінці або чоловікові – сонник

Сонник Ванги

Всесвітньо відома сліпа віщунка була переконана, що тигреня сниться до чогось хорошого. Попереду підвищення зарплати, отримання гідної премії, вигідний контракт або великий подарунок від родичів.

Сонник Євгена Цвєткова

Споглядати маленького хижака в клітині – не за горами значуща перемога над недоброзичливцями. Тримати його в руках – треба терміново зайнятися домашніми справами, які сновидець весь час відкладає на завтра.

Якщо дитинча сидить спокійно – виконана робота порадує сновидця. Тигреня крутиться і намагається вирватися – всі зроблені дії виявляться порожніми клопотами. Отриманий результат не порадує сплячого.

Дикий звір знаходиться в будинку – вказівка на проблеми з власними нащадками. Людина наяву повинен з’ясувати, що турбує його дитину, не вчинила чи чадо чогось поганого.

Сонник Мандрівника

Дитинча, що знаходиться біля матері, свідчить про небезпеку, яку сновидець недооцінює. Тигренята, бігають один за одним, сняться перед початком чорної смуги в житті, до чого людина абсолютно не готовий.

Мурлыкающее тварина пророкує удачу в будь-яких справах. Сімейний людина владнає непорозуміння зі своєю другою половинкою. А холостий – знайде справжню любов.

Ричить особина стає попередженням про появу в житті сплячого сильного супротивника. Не варто зустрічатися з ним безпосередньо. Треба попросити допомоги у родичів і друзів, діяти спільно.

Український сонник

Український сонник стверджує, що в першу чергу треба звертати увагу на колір дрібного хижака. Білий звір, побачений заміжній жінці, стане попередженням про появу молодий суперниці. Ця особа поставила собі за мету відвести чоловіка з сім’ї. Сновидица повинна вжити заходів до недопущення цього.

Чоловік, який побачив сон з білосніжним звірятком, повинен задуматися, чи правильною дорогою він йде. Не варто змінити життєвий шлях. Тигреня-альбінос, забіг в сон дівчини, віщує сварку з молодою людиною або подругою. Причому в цьому буде винна сама дама.

Якщо буде снитися особина з незвичайним забарвленням шерсті, значить, скоро чекає знайомство з впливовою особою. Життя сновидця перейде на новий рівень.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологСовершенно чорний дикий звір означає, що марив знаходиться в депресії. Такий стан викликаний перевтомою. Пора перестати бути трудоголіком, треба вчитися відпочивати. Яскраво-рудий окрас вказує на те, що в житті сплячого все добре. Він задоволений цим положенням речей.

Росіянин сонник

Смугастий дитинча в клітці попереджає про те, що керівництво зверне свою увагу на сплячого, навантажить його додатковими обов’язками.

Бачити уві сні худого тигреня – вказівка про наступаючому зниження рівня доходів, а вгодованого – до підвищення добробуту.

Знаходження поруч худого і толстого представників фауни сповіщає про те, що сновидець заздрить якійсь людині. Це почуття згубно позначається на сплячому. Адже замість того, щоб покращувати своє становище, він витрачає сили і час на негативні емоції. Треба терміново видалити негативну рису характеру.

Циганський сонник

Дикий звір в нашийнику і на повідку уособлює кінець неприємностей. Скоро зникнуть всі проблеми, життя потихеньку налагодиться. Гра з дрібним хижаком означає необдуману поведінку. Наяву сновидець здійснює не обережні вчинки, які можуть призвести до втрати довіри з боку близьких.

Займатися дресируванням смугастого дитинча, означає, що сновидець переоцінює свої сили. На роботі він намагається виконувати якомога більше доручень і обов’язків. Скоро настане хронічна втома.

ac62567cbf97219237242b642eb943c6 До чого сниться тигреня маленьке ? жінці або чоловікові – сонник

Дворянський сонник Гришиній

Згідно наступного соннику маленьке тигреня, налітає на сновидця, означає, що людина грубо поводиться зі своїми домочадцями. Велика можливість того, що скоро він залишиться один, без сім’ї.

Якщо марив стежить за маленьким представником фауни із засідки, значить, в реальності є недоброзичливці, які видають себе за друзів. Треба визначити, що це за люди, поки вони не піднесли яку-небудь каверзу.

Сонник Симеона Прозорова

Знаменитий парапсихолог висловлював думку, що тигренята маленькі символізують, що начальство досить трудовою діяльністю людини. Може бути, йому буде запропоновано підвищення. Сплячий маленьке звірятко стане передвісником сумних подій, які надовго розбудують сновидця, виб’ють його з колії.

Сонник Зиґмунда Фройда

Згідно думку знаменитого психоаналітика образ смугастого дитинчати в нічних мареннях – уособлення інфантильності сновидця. Він ніяк не хоче дорослішати і брати відповідальність за свої вчинки. Людина не в змозі сам вирішувати свої проблеми. Він навішує їх на родичів і знайомих. До добра така поведінка не призведе.

Психологічний сонник

Психологи висловлюють міркування, що тигр – це образ нерішучої людини, який не може визначити своє призначення в житті. Коли йому присниться маленький звір, то це стане знаком, що пора визначити, для кого або для чого живе сновидець, яка мета його існування.

Китайський сонник

Китайці бачать у дитинчати дикої тварини – сексуальну енергію. Агресивний маленьке тигреня сниться перед великою сваркою зі своїм партнером, до чого людина, швидше за все, не готовий. Він вважає, що у нього гармонійні стосунки. Але друга половинка незадоволена тим, як проходять її ночі.

Смугастий звірок, трущийся про ноги (як кішка), говорить про наявність взаєморозуміння між сновидцем і його партнером. Обидва задоволені своїм інтимним життям.

Мусульманський сонник

Мусульманський сонник дає пояснення дивовижних картин, приснилося людині.

 • Якщо тигреня перетворюється на величезну змію, значить, у найближчому оточенні є хтось, хто бажає нашкодити марив.
 • Смугастий звірок стає жінкою – не варто приймати необдуманих рішень. Інакше репутація опиниться під загрозою.
 • Дика тварина перетворюється в чоловіка неприємної зовнішності – сновидець наяву зіткнеться з зрадою близького родича.
 • Маленький представник фауни перетворюється в м’яку іграшку – людина на своєму життєвому шляху зіткнеться з нечесністю друзів. Треба буде проявити чудеса спритності, щоб пережити це.

Якщо трансформація відбувається швидко, значить, подія станеться незабаром. А якщо як в сповільненій зйомці – передбачене доведеться почекати.

Сучасний сонник

Дрібний хижак, вылизывающий свою шкуру – хороший знак. Незабаром головне бажання марив виповниться. Малюк, який подає голос – до змін на робочому місці. Чим голосніше звук, тим більшими будуть ці зміни. Відчувати себе в тілі дитинча – скоро сновидця чекає ситуація, коли проявляться не найкращі його якості.

Лежати поруч з тигром – людина лінується виконувати елементарні обов’язки по дому. Близькі задоволені цим положенням речей, скоро висловлять все, що думають.

Сонник Лонго

Магістр практичної магії вважав, що дрібний хижак, забіг в сновидіння, уособлює ставлення марив до оточуючих. Якщо дитинча здоровий – чиста совість людини. Він у злагоді з тими, хто поруч. Якщо звір брудний і обдертий – сновидець часто свариться з друзями і близькими, не бажає розуміти їх.

Сонник Денізи Лінн

Годувати смугастого тварини – до поліпшення матеріального благополуччя. Бачити, як дитинчата б’ються – чи не за горами сутичка з конкурентом, з якої сновидець вийде переможцем. Рудий хижак кусає сплячого – треба більш оптимістично дивитися на події, що відбуваються.

Сонник Нової Ери

За сонником Нової Ери день тижня, коли було бачення, також має значення:

 • бачити тигреня в ніч на понеділок – знайомий попросить борг, але віддавати гроші назад не буде поспішати;
 • на середу – на роботі станеться сутичка з товаришем по службі;
 • на четвер – зустріч з подругою закінчиться тратою грошей.

Як стверджують екстрасенси, сновидіння в інші дні не завжди можна правильно трактувати.

Значення появи тигреня в нічних мареннях стане зрозуміло тільки після того, як сновидець згадає і проаналізує всі деталі сну.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради