Зачіски для середніх волосся на кожен день в школу дівчині. Фото, як зробити

Зачіски на середні волосся починається з правильного догляду: для збереження здоров’я волосся важливо мити їх по мірі необхідності і розчісувати від двох разів на день, адже під час дорослішання дитини структура волосся змінюється кілька разів – від ніжних і м’яких до жорстких або неслухняного, що ускладнює зібрати їх в зачіску. Важливо використовувати дитячий шампунь і спрей для легкого догляду за волоссям.

Особливості шкільних зачісок

Слід віддати перевагу простій зачісці. Вона економить час і зусилля. Її легко поправити при необхідності або доповнити аксесуарами.

Прості зачіски для школярок:

 • хвіст;
 • коса;
 • пучок.

Хвіст – найбільш простий спосіб швидко привести волосся в порядок. Для його реалізації необхідні: гребінець, гумка і мінімум часу. Розташувати хвіст можна на маківці, потилиці, або на боці.

Не потрібно стягувати волосся гумкою сильно. Це може спричинити за собою поява головного болю, зниження концентрації і працездатності на заняттях. Зручно, коли волосся зібране у хвіст не повністю, а тільки частина спереду на верхівку, щоб не лізли в очі. Це хороший варіант для короткого волосся – виглядає акуратно на протязі всього дня.

6560e7390b6ff4dd206c75c4401549e2 Зачіски для середніх волосся на кожен день в школу дівчині. Фото, як зробити

Зачіски для середніх волосся школяркам молодших класів цікаво виглядає з використанням декількох хвостів, наприклад, 3-ма: 2 зав’язати з боків, а 3-їй гумкою зібрати обидва хвоста. Таким чином можна уникнути розтріпування більш коротких волосся і хвости не будуть падати на обличчя.

Коса являє собою кілька пасом (3 і більше) сплетені разом і кінець її закріплений гумкою. Для різноманітності можна заплести косу різними формами: зигзагом від маківки, укласти кошиком навколо голови, косу з декількох кос. Коротким волоссям підійде коса з передніх пасом, зібрана на маківці. Ця зачіска тримається протягом всього дня.

Пучок – швидкий і практичний варіант надати волоссю акуратний вигляд. Його практичність полягає в тому, що він підійде на середні і довгі волосся, займе мінімально часі і має декілька варіацій у виконанні. Розташувати такий пучок можна на маківці або на потилиці. Більш кокетливий варіант – збоку.

 1. Для пучка потрібно добре розчесати волосся, зібрати в хвіст і закріпити гумкою, згорнути його в тугий джгут і закрутити навколо гумки. Кінчик хвоста загорнути під гумку або закріпити шпильками;
 2. Зібране у хвіст волосся заплести в просту косу і загорнути її навколо гумки. Кінчик коси заправити під гумку або закріпити шпильками. У разі якщо зачіска розпалася, оновити її можна за пару хвилин.

3772e0644ebacfd945966d30cdc70c8f Зачіски для середніх волосся на кожен день в школу дівчині. Фото, як зробитиУ статті представлені цікаві зачіски для середніх волосся на кожен день.

Зачіски для середніх волосся змінює вигляд при використанні аксесуарів. За допомогою обідка можна прибрати від особи короткі вибиваються волосинки.

Переваги зачіски для середніх волосся Недоліки зачіски для середніх волосся
Простота виконання. При зайвому стягування викликає головний біль.
Актуальна для будь-якого віку і будь-якої структури волосся. Велике навантаження на волосяні цибулини, що тягне за собою випадання волосся.
Універсальність – підійде для будь-яких заходів. При щільній зачісці шпильки тиснуть на шкіру голови, чим викликають дискомфорт.
Безліч варіантів виконання.
Практичність.
Декілька зачісок виграшно виглядають в одній композиції.

Кому підходять

Слід правильно визначити форму обличчя, від цього залежить підсумковий образ після укладання. Біля круглого особи ширина приблизно дорівнює його довжині при м’якій формі без кутів. Підійдуть подовжені стрижки, зачіски з косим проділом, асиметричні форми, легкі хвилі, що падають на обличчя.

Волосся, зібрані в коси або хвіст, з додаванням об’єму на маківці допоможе візуально витягнути форму обличчя, наближаючи її до овалу. Слід уникати коротких гладких стрижок, густих прямих чілок, об’ємних кучерів на середній довжині і прямих проділів – від них обличчя здається надмірно широким.

Прямокутне або квадратне обличчя характеризується високим чолом, широкої щелепою, довжина і ширина обличчя приблизно збігається. Підійдуть стрижки Боб або Каскад середньої довжини з косою асиметричної чубчиком, завиті в романтичні хвилі.

fce210366ee0c6dfa145e068c64bf55f Зачіски для середніх волосся на кожен день в школу дівчині. Фото, як зробити

Слід уникати гладких стрижок з прямою чубчиком, не збирати волосся в тугий хвіст – це підкреслить квадратну щелепу і візуально зробить обличчя більш квадратним і незграбним.

Для овального обличчя підійде стрижка на будь-який смак. При такому широкому виборі зачісок варто звернути увагу на структуру волосся: чим тонше волосся, тим коротше і об’ємніший стрижка повинна бути. Це додасть грайливості і романтичності образу.

Серцеподібна форма характеризується м’якими рисами лоба, вузьким підборіддям з яскраво вираженими вилицями. Візуально допоможе врівноважити верхню і нижню частини обличчя укладання волосся об’ємними хвилями і косою чубчиком, з відсутністю обсягу на маківці.

Підійдуть градуйовані стрижки, довгі чубчики з асиметрією. Обсяг біля коріння робити не варто.

Грушоподібної особа відрізняється заокругленим підборіддям з широкою щелепою. Укладання повинна мати обсяг біля коріння і не мати обсягу у кінчиків. Не варто акцентувати увагу на нижньої третини обличчя, збираючи волосся на маківці.

Для видовженого обличчя характерні м’які риси, без кутів, при цьому ширина обличчя значно менше його довжини. Підходять об’ємні стрижки, завиті в пишні кучері, асиметрична чубчик. Слід уникати об’ємні пучки і високі хвости, гладкі прямі стрижки.

Ідеї для середньої довжини

Завдяки різноманітності стрижок є можливість підібрати найбільш відповідну форму на будь-які потреби. Школяркам слід віддати перевагу стрижок середньої довжини, за ними легше доглядати, заплітати в зачіски, витрачаючи мінімум часу і виглядати стильно.

ceb4bf425290b0b5093d482248aad022 Зачіски для середніх волосся на кожен день в школу дівчині. Фото, як зробити

Для підбору зачіски для середніх волосся слід врахувати форму обличчя, структуру і тип волосся, продумати, в якому вигляді стрижка буде носитися: в зачісці чи укладання.

Для стрижки боб

Стрижка Боб являє собою стрижку з подовженням пасом до обличчя і короткими об’ємними з градуюванням на потилиці. Дана стрижка в класичному виконанні підходить дівчатам з гострим трикутним підборіддям, овальної форми обличчя.

Для круглого особи слід вибирати стрижки Боб зі скошеною короткою або подовженою чубчиком, цей прийом допоможе візуально «витягнути» особа, причому чим більше відкритий лоб, тим більш овальним здається особа. Для візуального подовження особи подовжена чубчик повинна бути прямою.

Завдяки своїй функціональності та варіантів укладання стрижка Боб підійде для всіх типів волосся:

 • для тонких: створить легкість і додатковий об’єм там, де він необхідний. Якщо у дівчини витягнута в маківку форма голови, класичний Боб допоможе її відкоригувати, створивши обсяг з боків від маківки.
 • для прямих щільних волосся: мінімум часу для укладання, досить вимити і висушити волосся приймуть потрібну форму.
 • для кучерявого волосся: додасть родзинку в образ, якусь легкість і грайливість.

Будь-який з варіантів стрижок можна прикрасити шпилькою, ободком або стрічкою.

Для стрижки каре

Стрижка каре являє собою форму волосся середньої довжини, рівно посередині лінії шиї і виконана під одну лінію. За будь-який з різновидів стрижки Каре легко доглядати.

b512ac07cc9837f480c8d20131a44b4b Зачіски для середніх волосся на кожен день в школу дівчині. Фото, як зробити

Існують наступні різновиди форм:

 • класичне каре – створює елегантний, строгий образ ділового серйозної людини, проста в укладанні, не займе багато часу, виглядає стильно і зі смаком;
 • з чубчиком – коригує недоліки особи (зменшує високий лоб), візуально подовжує його (скошена чубчик), дозволяє створити виразний образ (коротка чубчик).
 • з градуюванням – додасть легкості і гармонії образу, а волоссю бракує обсягу. Такий варіант каре підходить дівчатам з тонкими і кучерявими волоссям, виконується в техніці накладення пасом різної довжини. Важливо, щоб верхні пасма були коротше нижніх, завдяки чому з’являється обсяг.
 • асиметричне каре – додасть екстравагантності образу, підкреслить достоїнства зовнішності. Характеризується різною довжиною волосся на скронях, виконується шляхом збільшення довжини пасом по проділах. Таким чином від скроні до скроні через потилицю формується пряма похила лінія зрізу.

Такий варіант каре підійде на кучеряве волосся. Це підкреслить легку недбалість в укладанні і не займе багато часу.

Завдяки зміні напрямку проділу змінюється стиль і загальний вигляд зачіски. Універсальна стрижка Каре підійде для будь-якої структури волосся, типу обличчя і його форми, на відміну від стрижки Боб.

Для стрижки каскад

Стрижка Каскад характеризується різкими переходами пасом різної довжини – чим вище до верхівки, тим коротше довжина, жорсткі зрізи відсутні, чим підкреслюється легкість і природність. Підійде дана стрижка для будь-якої форми обличчя, в залежності від бажаної довжини і наявністю чубчика, що робить її універсальною.

Завдяки стрижці каскад можна візуально скоректувати недоліки форми обличчя:

 • драбинка з боків допоможе візуально звузити широке обличчя;
 • коса подовжена чубчик і волосся середньої довжини допоможе візуально «витягнути» кругле обличчя;
 • легкість і обсяг біля скронь скоректує вузьку форму голови.

Правила укладання

Зачіски для середніх волосся при грамотному укладанні завершує створення образу. Завдяки основним правилам укладання волосся збережуть здоров’я, красу і бажану форму обраної стрижки.

Очищення і живлення

Важлива частина перед укладанням волосся – очищення від бруду, пилу, себума. Сальні залози на голові працюють так само добре, як і по всьому тілу, тому важливо очищати пори шкіри голови щодня або в міру необхідності.

Для цього потрібно намочити волосся, нанести невелику кількість шампуню в долонях і нанести на корені волосся, помасажувати, змити чистою проточною водою, повторити процедуру. Потім застосувати кондиціонер.

ca893c0c47981e59b7511e0688f5a22b Зачіски для середніх волосся на кожен день в школу дівчині. Фото, як зробити

Шампунь повинен відповідати типу і структури волосся, не викликати дискомфорту і появи лупи. Лужне середовище шампуню нейтралізується кислотним середовищем кондиціонера. Це допоможе волоссю бути гладкими і блискучими.

Необхідно промокнути волосся рушником, невелику кількість засобу нанести на кінчики волосся, подалі від коренів, інакше коріння волосся заблоковано, сповільнять зростання і швидко стануть «жирними». Потримати до 30 хвилин, змити прохолодною водою. Загорнути волосся в сухий рушник на 10-15 хвилин.

Укладання феном

Перед укладанням феном важливо використовувати термозахисні засоби для зняття статичної напруги. Для того щоб менше травмувати волосся деякий час їх просушити рушником, потім на повітрі.

Сушити волосся феном тільки по їх зростанню, це допоможе «пригладити» лусочки і зробити укладку гладкою і блискучою. Щадний спосіб укладання – використовувати холодний потік повітря. Для збереження форми укладання слід використовувати засоби укладань: пінка, гель, лак, віск, слідуючи рекомендації дозування на упаковці для запобігання обважнює волосся.

Прийняття волоссям надається форми відбувається в момент охолодження, але не в момент нагрівання волосся, тому для кращої фіксації пасма слід залишити на формі до повного охолодження або продути холодним повітрям фена. Волосся надовго збережуть красу і здоров’я, якщо сушити їх природним способом.

Укладання на бігуді

Укладання за допомогою бігуді додасть природності зачісці не травмуючи волосся. В залежності від бажаної форми підбирають відповідний діаметр бігуді і матеріал, з якого вони виготовлені. Завдяки дбайливому надання форми, бігуді підходять для всіх типів волосся будь-якої довжини.

bda0a439d75001cc347b8927958c788b Зачіски для середніх волосся на кожен день в школу дівчині. Фото, як зробити

Накручувати слід просушені злегка вологі волосся, з використанням пінки для укладання, час впливу бігуді розрізняється в залежності від довжини волосся, що виготовляється матеріалу. Для економії часу їх залишають на ніч, вранці розбирають на пасма, закріплюють лаком. Для природного вигляду пасм лак повинен бути середнього ступеня фіксації.

Плойки і стайлери

Укладання плойкою або стайлером займає мінімум часу, але травмує волосся високою температурою впливу (від 80°С до 230°С). Важливо використовувати якісний термозахисний спрей для зниження шкідливого впливу нагрівального приладу. Укладати слід добре висушені волосся.

Для стрижки Боб характерний прикореневій обсяг, якого можна досягти використанням фена і гребінця-брашінга відповідного діаметру або бігуді-липучки. Для ослабленого і пошкодженого волосся слід використовувати укладальні кошти для закріплення результату. Додати ефект легких хвиль можливо за допомогою плойки.

Стрижка Каре виглядає акуратно при будь-якому із способів укладання як прямі за допомогою фена, так і локони за допомогою бігуді або плойки. Для різноманітності форми стрижки змінюють проділ або зачесують волосся назад.

Укладання Каскад – основна особливість при укладанні виділити шари великими локонами. Це можливо при використанні бігуді великого діаметру або укласти феном за допомогою насадки дифузор.

За допомогою шпильок і ободків можна урізноманітнити форму будь-якої стрижки – прибрати волосся від особи, що актуально на заняттях в навчальному закладі.

Зловживати укладальними засобами не варто, їх надлишок обтяжить пасма волосся швидко втратять форму. Для додання обсягу достатньо пінки або лаку середньої фіксації. Віск допоможе розставити акценти на багаторівневих стрижках.

Поради

Дані зачіски для середніх волосся актуальні на будь-які заходи та урочистості, ділові зустрічі, навчальний заклад, достатньо їх змінити, додати яскраві аксесуари, випустити кілька пасом.

Важливо вибирати укладання волосся в залежності від погоди – підвищена вологість згубно впливає на легкі кучері і гладкі укладки за допомогою стайлінгу. Волосся пушатся і виглядають не акуратно.

Це відбувається з причини нестачі вологи в структурі волосся, тому він заповнює її з навколишнього середовища шляхом підняття лусочок. Щоб уникнути цього волосся слід наситити, і після укладання закріпити лаком для волосся.

f9922285e1c6f77f6dfc11ddc0b55c02 Зачіски для середніх волосся на кожен день в школу дівчині. Фото, як зробити

Актуальною укладанням в сиру погоду – природна укладання певного типу волосся. Важкі прямі волосся не варто завивати в кучері – у вогкості вони візьмуть первісний вигляд.

Пористі або кучеряве волосся варто укласти в пучки або недбалі плетіння, підвищена вологість тільки підкреслить легку недбалість локонів. Надати їм акуратності допоможе віск для укладання. Укладання в тугі коси допоможе зберегти акуратність волоссю на весь день, що вибилися пасма можна зафіксувати лаком або гелем.

Зачіски для середніх волосся надійно тримається в сиру погоду при використанні укладальних засобів з позначкою Anti-Humidity. Засіб зволожує волосся, тому волога з навколишнього середовища не надходить в структуру волосся.

Бажаний спосіб можна досягти завдяки правильно підібраною зачіски для середніх волосся, не залежно від того, на скільки не ідеальна форма обличчя – її можливо скорегувати правильною укладкою.

Тонким волоссю – додати об’єму для більш романтичного образу, прямим важким – грайливості багаторівневої стрижкою, витким – додати елегантності і строгості, при цьому завжди виглядати акуратно, доглянуто і стильно.

Відео про зачіски на кожен день

5 модних зачісок на кожен день:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради