До чого сниться собака на ланцюгу (повідку, прив’язі) – сонник

Образ собаки в нічних видіннях може вказувати як на відданість і щирість друзів, так і попереджати про дії недоброзичливців в реальності. Трактування сну залежить від забарвлення сидить на ланцюгу пса, його поведінки або підлоги сновидця – всі ці деталі допоможуть максимально точно визначити сенс побачених подій.

8c89d7993ea02b9c27f0c57dffa76182 До чого сниться собака на ланцюгу (повідку, привязі) – сонник

До чого сниться собака на ланцюгу — загальне тлумачення

Добра собака, яка сидить на ланцюгу біля будинку вказує на відданих друзів, здатних прийти на допомогу сновидінню у потрібний час. Тварина шкіриться і намагається напасти на господаря – до майбутніх конфліктів з близькими, які приведуть до серйозних образ.

Якщо сниться зла і агресивна собака біля офісу на ланцюгу – чекайте конфлікту з керівництвом. Добродушно налаштоване тварина символізує похвалу з боку начальства.

Розмір

На трактування сновидіння з сидить на прив’язі собакою впливає розмір чотириногого друга:

 1. Пес великого розміру на ланцюгу символізує знайомство з людиною, до якої в сновидця виникне сильна прихильність. Якщо тварина уві сні має втомлений вигляд – в реальності у вашого ділового партнера виникнуть великі проблеми в бізнесі або зі здоров’ям. Ваша вчасна допомога допоможе йому уникнути банкрутства або серйозного захворювання, після чого в особі цієї людини ви знайдете відданого друга.
 2. Маленький песик вказує на нове, але недовговічне знайомство. Поведінка сновидця може стати зухвалим, що з великою ймовірністю призведе до погіршення відносин з оточуючими людьми. Песик на ланцюжку нерідко сниться перед зустріччю з давнім другом або колишнім однокласником. Агресивна собачка попереджає про підступи з боку заздрісників. Не слід звертати уваги на їх дії – вони не призведуть до негативних наслідків.

Спостерігати в сні за величезною собакою, яка намагається зірватися з ланцюга, і відчувати страх – в житті протистояти оточуючим людям. Щоб досягти поставлених цілей, необхідно бути впевненим у власних силах, і не звертати уваги на думку інших особистостей.

Забарвлення і кількість

Значення сонники образу собаки на ланцюгу або повідку має, в залежності від кольору вовни тварини:

 1. Чорний окрас прив’язаного звіра попереджає про що загрожують сновидінню небезпеки. Подібний сон може вказувати на те, що спляча людина довірився не тієї персони, а в підсумку це спричинить за собою великі проблеми. Самому посадити собаку з темною шерстю на ланцюг у сні – нажити велику кількість ворогів і недоброзичливців. Гавкіт темного пса на ланцюгу вказує на погані наміри або приховані бажання сновидця, здатні привести до великого розчарування.
 2. Руда шерсть у пса на прив’язі символізує труднощі в бізнесі з-за підступів когось у ближньому оточенні. Щоб уникнути грошових втрат і інших неприємностей, необхідно вчасно вичислити заздрісника. Зла руда собака попереджає про поганих новинах. Вийти з цієї скрутної ситуації допоможуть друзі і члени сім’ї.
 3. Тварина на ланцюгу білого забарвлення сниться до безлічі сімейних турбот, які доставлять лише позитивні емоції. Щоб досягти поставленої мети, доведеться витратити багато часу і зусиль, і це в повній мірі окупиться. Злий пес зі світлою шерстю означає близького друга, затаившего на вас образу. Незабаром вам може знадобитися його допомогу в справах, але виникли проблеми доведеться вирішувати самостійно.

Бачити два пса на прив’язі – до знайомства з надійним партнером і вигідної співпраці. Три собаки на ланцюгу означають незабутній вечір з другою половинкою або кращим другом. Велика кількість вихованців знаменує фінансову незалежність або нові хобі, здатні захопити увагу сновидця на довгий час і стати додатковим джерелом доходу.

Поведінка сновидця

Якщо сниться своя або чужа собака на прив’язі, важливо постаратися згадати свої дії:

 1. Гладити тварину – симпатія в реальності до певної особи. Щоб домогтися розташування цієї персони, не слід проявляти надмірну нав’язливість.
 2. Без побоювання годувати пса – до приємних подій незабаром. Сновидця може чекати сюрприз або подарунок, вийде налагодити взаємини з родичами.
 3. Якщо собака хоче вкусити – в реальному житті сплячої людини очікують неприємності.

Якщо в сні на вас нападають сторожові пси – постарайтеся морально підготуватися до поганим вістям, які не змусять себе довго чекати. Не приймайте подію близько до серця – це може стати причиною погіршення стану здоров’я.

Колір ланцюга

Трактування за кольором ланцюжка, на якій сидить тварина:

 • срібна – виникли з друзями або колегами спори вийде вирішити без серйозних конфліктів;
 • золота – в житті сновидца з’явиться сильний покровитель, здатний змінити його життя в позитивну сторону.

Сумирно сидить собака на ланцюгу біля будки попереджає про наявність заздрісників у колі друзів, які вичікують зручного моменту, щоб зіпсувати життя сновидця.

До чого сниться собака на повідку

У багатьох сонники гуляти в сновидінні зі своєю собакою на повідку означає приємний і незабутній відпочинок у колі справжніх друзів.

Але, в залежності від деталей, можна знайти наступні розшифровки:

 1. Вести породистого, але старого пса на прив’язі – до погіршення справ на роботі із-за неуважності сплячої людини або помилок колег.
 2. Якщо під час вигулу чотириногого друга повідець обірвався – сновидець неправильно виконає доручення керівництва, з-за чого потрапить у немилість на довгий час.
 3. Бачити чужу собаку в наморднику, яка намагається зірватися з ланцюга і накинутися на вас – до обману близької людини або неправильним рішенням, здатним призвести до непоправних негативних наслідків.
 4. Гладити чужого пса на повідку – до обману з боку партнерів і втрати прибуткової операції. Якщо тварині вдалося вас подряпати або вкусити – незабаром чекайте сварки з одним.

Голодний прив’язаний пес символізує великі збитки, а облезшее тварина вказує на погіршення стану здоров’я.

Значення для жінок

Дівчині, побачений у сні щеня на повідку, вказує на успішне завершення наявних справ та поліпшення фінансового становища.

Прив’язаний біля будинку собака попереджає про незначні неприємності на роботі і тривалій відсутності кар’єрного зростання.

Якщо собака на повідку облизує руку сновидицы – в реальності її друга половинка вірна їй.

Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикЕсли дорослій жінці сниться білосніжна собака на прив’язі – незабаром у її житті з’явиться давній залицяльник. Якщо дама складається у відносинах, то дії шанувальника можуть сильно зіпсувати.

Трактування для чоловіків

Чотириногий друг на ланцюгу для представників сильної статі означає невірне виконання завдання начальства, погіршення відносин з працівниками або звільнення.

Зле чи хвора тварина символізує погіршення стосунків з коханою з вини сновидця. Щоб не втратити кохану людину, рекомендується приділяти більше уваги відносинам і не зривати негатив, пов’язаний з роботою, на другу половинку.

Годувати пса на ланцюгу – у реальності мати великий успіх у представниць протилежної статі.

Розшифровки в популярних сонники

Сонники відомих тлумачів можна знайти такі значення образу собаки на ланцюгу:

 1. Міллер. Злий собака на ланцюгу символізує небезпеки і біди, тому рекомендується найближчим часом відмовитися від подорожей і уникати авантюрних операцій. Гавкаючий прив’язаний пес попереджає про швидке конфлікті з родичем, другом або співробітником. Відпустити чотириногого друга з прив’язі – до марних клопотів, непринесшим прибутку або позитивних емоцій.
 2. Ванга. Годувати сторожову собаку – в реальному житті проявляти себе надійною і серйозною особистістю, завдяки чому отримувати повагу і загальну любов від оточуючих людей. Чужий пес на ланцюгу вказує на знайомого людини, яка потребує моральної підтримки або фінансової допомоги. Хворий пес попереджає про погіршення самопочуття родича або друга.
 3. Фрейд. Сниться пес на ланцюгу – у реальності відчувати сильну прихильність до своєї чи чужій дитині. Гуляти з собакою на повідку – підсвідомо хотіти завести дитину. Полювати зі своїм псом – незабаром вирушити в подорож, і отримати від нього задоволення.
 4. Нострадамус. Чотириногий друг на ланцюгу попереджає про невдалу операцію, яка призведе до фінансових втрат. Домашнє лаюче тварина на прив’язі вказує на скандал з близькою людиною з-за побутових проблем.
 5. Лофф. Гавкаючий прив’язаний пес попереджає про необхідність відстояти свою думку незабаром – це допоможе отримати повагу в колективі. Якщо собака зірвався з повідця і втекла, ви ризикуєте втратити авторитет на роботі або з власної дурості зіпсувати свою репутацію.
 6. Хассе. Чотириногий друг на ланцюгу є предзнаменованиям швидких життєвих змін, а його поведінка вказує, в який бік очікувати змін.
 7. Квіток. Прив’язаний пес символізує підтримку високопоставленої особи, яка посприяє висновку вигідної угоди й отримання великого прибутку. Скулящая собака на прив’язі вказує на нещасливі відносини, які слід припинити у найближчому майбутньому.

Побачивши уві сні чотириногого друга на ланцюгу, постарайтеся уважніше ставитися до що відбувається в реальності речей – подібний сон нерідко попереджає про швидкі зміни, а своєчасна підготовка допоможе прийняти їх з найменшими втратами.

Але не всі нічні ведення наповнені прихованим змістом – можливо, образ прив’язаного пса виник із-за побаченої сцени жорстокого ставлення до тварин у реальному житті або хвилювання за домашнього улюбленця.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради