До чого впали годинник зі стіни: прикмети, знаки, забобони

Настінні годинники – своєрідне «серце будинку». Вони вимірюють хід часу, символізують його нескінченність. Тому, якщо годинник впали зі стіни – це погана прикмета, яка здатна зіпсувати навіть дуже гарний настрій. Вона змушує задуматися про те, як уникнути неприємностей.

Погані прикмети

Перш ніж панікувати через звалилися настінних годинників, потрібно розібратися в причинах падіння. Занепокоєння гідна ситуація, коли річ падає сама по собі в порожній тихій кімнаті без протягів і вібрацій стін.

099e9b253b47ce412c253722745dd332 До чого впали годинник зі стіни: прикмети, знаки, забобони

Якщо впали годинник зі стіни – ця прикмета ні до чого доброго не веде. За винятком випадку, коли годинник вціліли. Це означає, що людина зможе «викрутитися» в складній ситуації.

Якщо зламався механізм або тріснуло скло, наслідки можуть бути дуже неприємними, навіть трагічними. Неприємні прикмети:

 • Якщо ходики розбилися в результаті чіткого і різкого удару – це передвістя кінця життя власника житла. Але якщо в будинку знаходиться літня, тяжкохворий (особливо, лежачий), то прикмета відноситься до нього.
 • Несподіване падіння закріпленої речі – нещасний випадок з членом сім’ї, відсутнім в цей момент. Нещастя може статися саме в хвилину падіння годин.
 • Розбилося або тріснуло скло, і більше немає ніяких пошкоджень – віщує розлучення між подружжям. Щоб уникнути, потрібно приділити увагу поліпшенню відносин і терміново замінити скло.
 • Падіння ходиков в результаті втрати рівноваги — означає дрібний скандал, розлади в сім’ї.
 • Пошкоджені стрілки – попередження про передбачувану фізичної травми одного з домочадців.
 • Якщо годинник впали в результаті незручності господині чи гостя, надмірної активності домашніх тварин або дітей, вітру або вібрації стіни з-за ремонту в сусідній квартирі, все одно будьте обережним.

  Причому чим більше містичність виглядає подія, тим фатальнее будуть наслідки. Щоб уникнути зайвого нервування, купуйте міцні годинник і надійно прикріплюйте їх до стіни.

  Гарний знак

  Не завжди звістка про повалені годинах трактується як ознака великих неприємностей. Є і хороші народні прикмети: вищі сили можуть наставляти «заблукали душі» на «шлях істинний», посилаючи таке знамення.

  e873572ccea810a86c0201930a2483ad До чого впали годинник зі стіни: прикмети, знаки, забобони

  Позитивні тлумачення цієї події:

  • У житті власника годинок настав час рішучих дій. Рамки зруйновані, потрібно зробити ривок.
  • Давно розпочату справу занадто затягнулося, вимагається негайне прийняття рішень. Впали годинник «попереджають» господаря, що часу скоро не залишиться.
  • Душевний застій заважає життєдіяльності. Необхідно побороти нудьгу, позбутися гнітючих думок, припинити безглузді стосунки і переключити увагу на корисні справи і саморозвиток.
  • Сценарій подій почне розвиватися в іншому напрямку, плани кардинально зміняться.

  Якщо годинник впали зі стіни і доля підштовхує таким способом до вчинення певних дій, боятися не варто – адже подаючи знак, що вам хоче допомогти «вищий розум».

  Порядок дій після падіння

  Якщо розбилися настінні годинники, ось що потрібно негайно робити в цей день в залежності від обставин події:

  • Годинник падають, але не розбиваються, залишаються цілими і неушкодженими, не зупиняють хід – врахуйте перераховані прикмети, і поверніть річ на місце. Найближчим часом будьте обережні, і порадьте робити те ж саме іншим членам сім’ї. Добре всім домочадцям провести самоаналіз, щоб встановити причину події.
  • Впали годинник вціліли, але отримали деякі пошкодження. Якщо річ можна відремонтувати, зробіть це без зволікання.
  • Якщо годинник зупинилися в результаті падіння або самі по собі, згідно забобонам зберігати їх вдома категорично не рекомендується. Адже тепер вони показують «мертвий» час, що загрожує оточуючим людям недугами, відсутністю успіху на роботі та в особистому житті, не иссякающими неприємностями.

  Якщо годинник під час падіння розбилися, від них потрібно терміново правильно позбутися, щоб негативна енергетика не поширювалася в просторі.

  Порядок дій:

  • Візьміть поліетиленові пакети.
  • Надівши рукавички, розберіть річ на частини.
  • Складіть в окремі пакетики: корпус, стрілки, деталі механізму і так далі. Всі елементи повинні потрапити в різні пакети.
  • Віднесіть останки хронометра до сміттєвого баку, і розкидайте пакети якомога далі один від одного.

  Якщо зіпсовані годинник представляють велику духовну цінність, викинути їх не вистачає сил – загорніть його у фіолетову тканина, яка не дозволить негативу витікати назовні, і зберігайте предмет на далекій полиці.

  Деякі люди вважають, що прикмети, які збуваються – результат уяви. Тому нерідко відмахуються від промовистих знаків. Але нерозумно не звертати уваги на підказки «вищих сил», тому отримуючи такі сигнали, як розбиті годинник, не вдавайтеся до смутку, але проявляйте підвищену обачність.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради