До чого свербить великий палець на нозі і як позбавитися від поганих наслідків

Багато народи надавали велике значення прикметами, пов’язаними з сверблячкою. Вважалося, що таке явище – це знак згори майбутніх яскраві події. Однак перед тим, як відповісти на питання, до чого свербить великий палець на нозі, треба перевіритися в клініці на наявність захворювань (грибка, псоріазу тощо). Іноді свербіж має суто фізіологічне, а не метафізичне походження.

Чому свербить великий палець

Існує кілька загальних прийме свербежу. Трактування залежить від того, на який день тижня випадає:

  1. Понеділок – вам судилося зустрітися із впливовими людьми, які допоможуть з кар’єрою.
  2. Вівторок – намічається дуже прибуткова справа.
  3. Середа – чекає неприємна розмова з близькими людьми.
  4. Четвер очікується романтичну вечерю.
  5. П’ятниця – судилося далека дорога з купою пригод.
  6. Субота – готуйтеся до клопотів.
  7. Неділя – обіцяє переміну погоди.

c61c26c224426dfaa75beedcb09a010b До чого свербить великий палець на нозі і як позбавитися від поганих наслідківГоловна причина свербіння – майбутня подія, пов’язане з подорожжю або приходом гостей. Подорож обіцяє бути яскравим і незабутнім, а посиденьки – незабутніми.

Якщо свербить вранці або в нічний час доби палець – чекайте неприємностей. А ось вечір, навпаки, обіцяє тільки позитивні емоції і події.

Для більш точного трактування слід розібратися, на якій нозі свербить палець.

На лівій нозі

Гірше всього, якщо свербить під час вчинення будь-яких дій, пов’язаних з дорогою: покупка квитків, планування відпустки, вибір круїзу. На сверблячих палець слід звернути особливу увагу, якщо поїздка нежеланна або змушена, наприклад, намічається невдала відрядження.

Велика ймовірність, що вам надійде термінове доручення або інформація і доведеться їхати в інше місто або країну. Якщо свербить палець на лівій нозі, від всіх запланованих справ у цей день краще відмовитися.

Свербіж може свідчити про інтригу, плететься навколо вас. Ймовірно, за вашою спиною замишляють щось недобре або вам зраджує романтичний партнер.

Свербіж вказівного пальця на лівій нозі знаменує про приємні посиденьки або романтичному вечері.

604d9fb44b8aba9aefb620f9dafe9557 До чого свербить великий палець на нозі і як позбавитися від поганих наслідківНеприємності в дорозі чекають людину, у якого свербить палець лівої ноги. Шлях буде важким, з безліччю неприємностей і непередбачених ситуацій.

Свербить середній палець – будьте готові, що начальство попросить вас звільнитися, або перейти на нижчу посаду.

Свербить мізинець – долею чекає далека дорога, обіцяє зустріч з впливовими людьми. Інша причина – проблеми зі здоров’ям. Негайно зверніться до лікаря.

На правій нозі

Свербіж великого пальця правої ноги – погана прикмета. Вона означає різка зміна погоди в гіршу сторону. Багато людей відзначали, що після таких симптомів на вулиці піднімався сильний вітер або ураган.

497f372f33afb459572a75d7d53c2bc5 До чого свербить великий палець на нозі і як позбавитися від поганих наслідківІнша трактування події – швидкий прихід гостей. Підготуйтеся до нього заздалегідь.

Якщо у вас свербить великий палець на правій нозі, а на годиннику близько півночі, вам дуже пощастило. Готуйтеся до виконання своїх бажань. Це може бути пропозиція руки і серця, довгоочікуваний відпустку, підвищення на роботі.

Як нейтралізувати погані прикмети

Якщо не хочеться, щоб погана прикмета збулася, треба плюнути на палець, який свербить, і пов’язати нього червону нитку. При носінні літнього взуття краще заклеїти ниточку пластиром, щоб не викликати питань у оточуючих. Ходити в такому вигляді треба добу, а потім нитку зрізати і викинути, бажано в проточну воду в малолюдному місці.

Що робити, щоб прибрати свербіж

5c4a3f31a47b98f6697ddfe2126820a2 До чого свербить великий палець на нозі і як позбавитися від поганих наслідківВарто насторожитися, коли палець постійно свербить. Такі відчуття часто бувають ознаками запального процесу або грибкового ураження. Тому при першій же можливості необхідно відвідати дерматолога або терапевта, а якщо свербіж супроводжується висипом або почервонінням – алерголога, інфекціоніста.

Прикмети про пальці спрацьовують частіше у тих людей, які в них вірять. Справа в тому, що таким обивателям властиво поєднувати всі успіхи і невдачі з різного роду ознаками. В подальшому подібне працює як програмування самого себе на ту чи іншу подію.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради