Жук скарабей – значення талісмана (амулета), символу

Значення талісмана із зображенням жука скарабея бере витоки з Прадавнього Єгипту. Комаха асоціювалося з богом сонячного сходу Хепрі і символізувало відродження або зміни на краще.

cbf23a0ad158307254aa4d3af2a55dee Жук скарабей – значення талісмана (амулета), символу

З давніх часів, виріб з цим комахам — незамінний амулет для цілеспрямованих людей, які регулярно працюють над вдосконаленням себе – воно стане рушійною силою, яка буде активізувати власника на рішучі дії у важкі хвилини.

Якими властивостями володіє скарабей

Предмет, на який нанесений описуваний єгипетський символ, принесе власнику лише благо незалежно від матеріалу виготовлення або його вартості.

Талісман з символікою у вигляді жука скарабея допоможе:

 • досягти гармонії у стосунках з другою половинкою, знайти свою любов;
 • захиститися від енергетичного вампіризму;
 • стати впевненим у собі і позбутися від ліні;
 • повернути лібідо і посилити сексуальність;
 • позбутися імпотенції та безпліддя;
 • досягти успіху у всіх починаннях.

Зображення жука скарабея, що прикрашає будинок, захистить всіх мешканців від хвороб, будь-яких бід і негативної енергетики.

Талісман з цим комахам сприяє значному уповільненню процесу старіння, активізує працездатність і посилює витривалість.

Кому необхідний амулет з жуком

В роботі цей знак прискорить процес просування по кар’єрних сходах і посприяє значному поліпшенню фінансового добробуту.

Жук скарабей стане прекрасним талісманом для студента або школяра – не тільки допоможе успішно скласти іспити, але і розвине в тягу до знань та вміння правильно розпоряджатися часом.

Описаний талісман допоможе вирішити проблеми з другою половинкою, рідними або дітьми.

90dc3b0799be61a7aa2c5eaad61b70be Жук скарабей – значення талісмана (амулета), символу

Представниць слабкої статі жук скарабей нагороджує внутрішнім магнетизмом, посилює їх жіночність, зберігає красу і молодість на довгі роки. Для чоловіків цей знак не менш корисний – він підсилює завзятість і позбавляє від непостійності.

Як активувати талісман

Для активації талісмана потрібно після його покупки, залишившись наодинці з собою, подумки попросити у жука про те, чого хочете всією душею. Амулет завжди допоможе, добрим, щирим, благородним і цілеспрямованим людям.

Також варто не рідше одного разу на тиждень очищати талісман від накопиченої негативної енергії.

Для цього його слід спочатку потримати виріб кілька хвилин під проточною водою, а потім залишити під прямими сонячними променями мінімум на 2-3 години.

Як вибрати амулет

Амулет не повинен містити ніяких орнаментів, крім зображення або фігурки комахи – якщо ж такі є, важливо дізнатися, що вони символізують.

При виборі талісмана жука скарабея важливо не тільки знати його значення, але і чітко розуміти, в якій сфері необхідна допомога оберега:

 • Робота. Для поліпшень на роботі рекомендується прикрасити кабінет статуеткою у вигляді комахи. Курцям можна придбати в офіс попільничку у формі скарабея.
 • Будинок. Статуетка також чудово підійде для облаштування будинку – притягне удачу, захистить житло від непроханих гостей і покращить відносини в родині. Оптимальне місце розташування – у вітальні або спальні з сонячної сторони.
 • Щоденне використання. Кращий варіант – брелок, який можна закріпити на ключах. Такий амулет буде завжди захищати господаря в дорозі.
 • Віддаючи перевагу прикрасам, слід враховувати, що подібний талісман буде захищати і приносити удачу тільки своєму власнику, покращуючи його енергетичний фон і нормалізує загальний стан організму. Найбільш підходящий метал для виготовлення оберега з символом жука скарабея – бурштин або срібло.

  Як носити

  Намиста і кулони краще ховати від сторонніх очей, при цьому не варто нікому розповідати, як він діє, – це може призвести до передачі вашого везіння і удачі співрозмовнику.

  Якщо приколоти брошка поруч із серцем – вона покращить здоров’я господині, мінімізує ризик любовних розчарувань, додасть життєвих сил і захистить від негараздів.

  67ba7f8dd1baee905362cd74d9b27b6e Жук скарабей – значення талісмана (амулета), символу

  Тату жука скарабея володіють потужною енергетикою – вони підсилюють впевненість у собі і власникові передають позитивну сонячну енергетику. Особистість, яка набила татуювання із зображенням жука-скарабея, буде отримувати від життя не те що хоче, а те, в чому він дійсно потребує. Така людина здатна досягти успіху у всіх починаннях.

  Талісман як подарунок

  Подарований близькими людьми амулет у вигляді жука скарабея надає більш сильний вплив на власника, ніж самостійно придбане виріб. Не рекомендується приймати подібний дар із рук малознайомих людей, до яких ви не відчуваєте довіри – така річ малоймовірно принесе користь у життя.

  Оптимальним презентом вважається картина із зображенням скарабея або статуетка цієї комахи.

  Представникам сильної статі можна подарувати кільце з вигравіруваним скарабеєм, а для жінок більше підійде підвіска або кулон.

  Сміливо купуйте собі талісман з жуком скарабеєм, якщо відчуваєте, що він притягує – такий оберіг сприяє швидким змінам складної життєвої ситуації в кращу сторону. Але пам’ятайте, до подібного виробу потрібно ставитися з повагою – зневага може призвести до негативних наслідків.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради