Цитати про кращу подругу і жіночу дружбу

Кращі подруги — це ті, з ким ми чудово ладнаємо, ділимося самими божевільними речами і продовжуємо називати один одного веселими і дивними іменами. У цій статті ми зібрали цитати про найкращу подругу, вислови та афоризми про жіночу дружбу, яка заслуговує особливої уваги.

Наші подруги — неідеальні люди, але насправді дуже близькі нам. Без них наше життя було б такою нудною, тому ми не можемо дозволити собі втратити їх дружбу. Так що давайте святкувати силу жіночої дружби! Надішліть кілька цитат своїм найкращим подругам, щоб вони знали, як ви їх цінуєте.

Цитати про найкращу подругу

 1. Мої дві найкращі подруги — це жінки, яким не потрібно нічого пояснювати і ні за що не треба вибачатися. Вони і так все знають і при цьому ніколи мене не засуджують. (Емма Уотсон)
 2. Найкраще в справжніх подруг — це те, що ви можете місяцями не бачитися з ними, а вони все одно будуть поруч з вами. Вони будуть вести себе так, як ніби ви ніколи не розлучалися. (Аріана Гранде)
 3. Моє визначення кращої подруги — це жінка, яка тебе обожнює, хоча вона знає про тебе те, за що тобі найбільше соромно. (Джоді Фостер)
 4. Найкраща подруга — це та, з ким ти можеш сидіти на ганку, не кажучи ні слова, і йти геть, відчуваючи, що це був твій найкращий розмова.
 5. З мого досвіду, люди, які вихваляють себе, звичайно протилежні тому, що вони стверджують. Якщо хтось дійсно вважає себе вірною подругою, тоді їй не потрібно транслювати це, адже люди і так зрозуміють. У мене багато хороших подруг і жодна з них ніколи не говорила про себе: «Я дуже хороша подруга. (Челсі Хендлер)6311e27ddff8bd47f3efefbee69e6088 Цитати про кращу подругу і жіночу дружбу
 6. Я думаю, що хороша подруга для мене — це довіра і вірність. Тоді ти ніколи не будеш думати: «А чи зможеш ти що-небудь сказати своїй подрузі». (Лорен Конрад)
 7. Справжні подруги — це ті рідкісні люди, які приходять, щоб відшукати вас в темряві і вивести назад на світ.
 8. Краща подруга схожа на дійсно відмінний бюстгальтер: рідкісний, добре підтримує і близький до серця.
 9. Моя найкраща подруга — це та, хто виявляє в мені все краще. А найкоротший відстань для пошуку нових подруг — це посмішка.
 10. Коли у тебе є справжня подруга, тоді життя стає легше. (Діана фон Фюрстенбург)

Цитати про жіночу дружбу

Що думають про жіночу дружбу відомі жінки? Розповідаючи про реалії та складнощі жіночої дружби, вони кажуть, що одні відносини можуть бути збагачує, повчальними, наповнені пригодами, а інші — дуже складними. (Рекомендуємо прочитати цитати про друзів і найкращого друга).

 1. Одна з причин, чому жінки живуть довше чоловіків — це їхня дружба. Дружба між жінками відрізняється від чоловічої дружби. Жінки говорять про різні речі і глибше цікавляться життям одне одного, навіть якщо не бачаться роками. Я не знаю де б я була без своїх подруг. Ми повинні просто триматися разом і допомагати один одному. (Джейн Фонду)
 2. Жінки потребують один одного так, як не потребують в цьому чоловіки. У жіночій дружбі є щось на зразок романтики, і я не знаю, чи це так у чоловіків. Кожна дівчина в підлітковому віці немов тренується дружити зі своїми подругами, але потім ці відносини повинні припинитися, перш ніж вони через роки зможуть знову зустрітися і обговорити свою дружбу вже як дорослі жінки. (Клер Дейнс)
 3. Залиште поширений міф про те, що жіноча дружба повинна бути скупий, отруйною або постійною конкуренцією. Цей міф схожий на каблуки і гаманці — красиві, але призначені для дурних жінок. (Роксана Гей)3603350c3d180fe77bc9556d93ed2af1 Цитати про кращу подругу і жіночу дружбу
 4. Дівчатам потрібно триматися разом і бачити, що в житті є щось більше, ніж приємні чоловіки. Важливо не відрізати себе від жіночої дружби. Я думаю, що іноді дівчата бояться інших дівчат, але вони потрібні один одному. (Зоуі Дешанель)
 5. Жінки краще за чоловіків розуміють один одного. Ми можемо ділитися досвідом, жартувати, малювати картинки і описувати свої приниження, які чоловікам не зрозумілі. Ці глибокі й особисті зв’язки в жіночій дружбі ігнорують всі бар’єри: вік, мирської досвід, расу, культуру, які в чоловічому суспільстві, здаються важко здоланними. (Глорія Стайнем)

Рекомендуємо прочитати прикольні статуси про друзів і дружбу.

Короткі цитати про подругу

 1. Як би важко це не було, і як би я не втомилася, я змушую себе хоча б раз в тиждень вечеряти зі своїми подругами. В іншому випадку моє життя було б просто роботою. (Дженніфер Лоуренс)
 2. Я не знаю, що б я робила в житті, якщо б у мене не було моїх подруг. (Різ Уізерспун)
 3. Подруга знає пісню вашого серця і співає її вам тоді, коли ви забули слова. (Крістал-Донна Робертс)
 4. Мої подруги створили історію мого життя. Тисячею способів вони перетворили мої обмеження прекрасні привілеї. (Хелен Келлер)
 5. Оточуйте себе тільки тими подругами, хто допомагає вам злетіти ще вище. (Опра Уїнфрі)
 6. Немає нічого краще розмови з подругою, яка вас розуміє. (Бейонсе)
 7. Дружба — це коли ти з подругами стаєш спорідненими душами. (Кемерон Діаз)cacd85408f6c36c1ce289610754e5132 Цитати про кращу подругу і жіночу дружбу
 8. Мої подруги з середньої школи — самі розумні і сильні жінки, яких я знаю. (Керрі Вашингтон)
 9. Дружити з Дрю — відмінний урок радості життя. Вона бачить позитив. Це було добре для мене. Добре бути поруч з такими людьми. (Джессіка Ланге)
 10. Подруга, яка розуміє твої сльози, набагато цінніше багатьох друзів, які знають тільки твою посмішку. (Невідомо)

Вислови і цитати про подруг зі змістом

 1. Мої однокласниці стали для мене подругами на все життя і хрещеними батьками моїх дітей. Це люди, до яких я змогла звернутися у важкі часи. На нашому випускному нас об’єднувала величезна любов і наші спільні фотографії, які для нас настільки цінні. (Джоан Роулінг)
 2. В коледжі і відразу після його закінчення виникає відчуття, що твої подруги — це твоя сім’я. І в двадцять з невеликим років тобі дуже боляче, коли ти розумієш, що вони — не твоя родина, а збираються створювати свої власні сім’ї. (Грета Гервіг) (Наступні дві цитати про найкращу подругу мають глибокий сенс, тому задумайтеся про сенсі цих слів).
 3. У підлітковому віці, коли всі відчувають буйство гормонів і невпевненості, близькі подруги стають родючим грунтом для образи, невисловленої конкуренції, киплячої ревнощів. Ваша найкраща подруга може в одну мить підняти вам настрій, а через хвилину знищити вас словом або жестом. Вона може зробити це так, як ніхто інший, тому що знає, які кнопки натискати. (Колетт МакБет)
 4. Дружні стосунки з жінками біса незвичайні. А розставання з найкращою подругою може бути більш травмуючим, ніж розставання з коханцем. (Кіра Найтлі)
 5. Я хочу, щоб всі дівчата пам’ятали одну річ: чоловіки приходять і йдуть. Вони завжди будуть. Але саме дівчина, яка сидить поруч з вами або напроти вас, допоможе вам пройти через всі бар’єри. Не забувайте цього. Тому що іноді ми забуваємо про подруг, які завжди поряд з нами і кажуть нам: «Я не знаю, що робити, але спробую допомогти». (Кейт Хадсон)

Афоризми і цитати про дружбу подруг

 1. Подруги — це споріднені нам душі, а хлопці — просто люди, з якими можна повеселитися.
 2. Дівчата можуть жити без хлопця, але вони не зможуть вижити без кращої подруги.
 3. Хороші подруги — це як зірки. Ти не бачиш, але знаєш, що вони завжди в твоєму серці.
 4. Я вважаю тебе своєю подругою, тому що ти приєдналася до моїх дивацтв.
 5. Справжні подруги схожі на діаманти: вони яскраві, красиві, цінні і завжди в моді.
 6. Важливо мати подружок, тому що хлопці, як правило, приходять і йдуть. (Мілла Йовович)
 7. Якщо у вас є божевільні подруги, значить у вас є все, що вам коли-небудь знадобиться.
 8. Ми назавжди залишимось найкращими подругами, тим більше, що ти вже надто багато знаєш.
 9. Як же не справедливо все в цьому світі. Наприклад, коли падають наші телефони, ми в паніці. А падають наші подруги — ми сміємося.3df972340ab6a5864bf5f535f8c6e838 Цитати про кращу подругу і жіночу дружбу
 10. По-справжньому хороших подруг важко знайти, від них важко ухилитись і їх неможливо забути.
 11. Ви знаєте, коли я відчуваю себе внутрішньо гарною? Коли я зі своїми подругами і у нас «день богині».
 12. Справжня подруга — та, хто поруч з тобою, коли вона воліла б бути де-небудь в іншому місці.
 13. Подруги пов’язані душами. Відстань і час не можуть розлучити їх.
 14. Справжня подруга — та з-за якої я сміюся трохи більше, трохи менше плачу і більше посміхаюся.
 15. Ти завжди будеш сестрою моєї душі, подругою мого серця.
 16. У кожній справжній дружбі є момент, коли подруги перестають бути друзями, а стають сестрами.
 17. Я так рада, що у дружби немає цінника. Інакше я ніколи не могла б дозволити собі настільки чудових подруг, які є у мене.
 18. Найкраща подруга — це та, кому ви можете подзвонити в будь-який час, щоб сміятися, плакати чи скаржитися.
 19. Як і у випадку вина, яке покращується з віком, старі подруги повинні бути самими чудовими.
 20. Неможливо словами описати своїх кращих подруг, але можна описати спогади, які у тебе були з ними.

Висновок

Як бачите, хороші подруги — це не тільки ті, з ким ви діліться своїми кращими спогадами, але й ті, хто готовий вислуховувати ваші печалі. Краща жіноча дружба — це та, яка підтримує вас емоційно і найбільше виявляє у вас найкраще.

Сподіваємося, що вам сподобалися ці цитати про кращих подруг і ви отримали кілька порад щодо жіночої дружби. Якщо у вашому житті немає таких подруг, тоді шукайте людей, які не просто скажуть вам, що ви хочете почути, але і розкажуть те, що вам потрібно почути.

Не забудьте поділитися цією статтею зі своїми подругами і дати їм зрозуміти, як багато вони значать для вас.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради