До чого свербить ліва і права п’ятка у дівчат або чоловіків — народні прикмети та тлумачення на кожен день тижня

Несподіваний свербіж в області стопи нерідко змушує задуматися про те, до чого засвербіла ліва пятка. Як стверджують прикмети, таке явище виникає неспроста і може говорити про майбутні зміни в житті.

30fcaa4d15f58bed12bb020485bb501c До чого свербить ліва і права пятка у дівчат або чоловіків — народні прикмети та тлумачення на кожен день тижня

До чого свербить ліва п’ятка – прикмета

Згідно слов’янським повір’ям, якщо свербить ліва п’ятка, незабаром належить:

 • Зміна погоди (взимку – відлига, влітку – рясні опади).
 • Поїздка, результат якої може виявитися несприятливим.
 • Отримання запрошення в гості.
 • Також свербіж стопи в п’яткової області може попереджати про таємні підступи заздрісників, обговоренні за спиною, майбутній зраді з боку друзів. Подібне відчуття може обіцяти швидкі неприємності і сльози, невдачі у важливих справах.

  Існує докладне тлумачення свербежу п’яти по днях тижня:

  • понеділок – свербіж віщує порожню і марну поїздку;
  • вівторок – зачесавшись ввечері, нога обіцяє своєму господареві участь у веселому святі;
  • середа – стопа свербить до конфліктної ситуації в сімейному колі;
  • четвер – власнику зудить п’яти варто чекати несподіваних і небажаних гостей;
  • п’ятниця – чухання в денний час говорить про сварку зі своєю половиною, вечірній свербіж обіцяє небажаний візит когось з числа знайомих;
  • субота – доведеться зустрітися зі старим другом, з яким може бути сварка;
  • неділя – п’ята попереджає про майбутні наступного тижня важких ситуаціях.

  Якщо п’ятка на лівій нозі часто почісується, аж, вона може попереджати про зустріч з колишнім партнером, результат якої стане малоприємним.

  Прикмети для жінок

  af87b4f8663e0eccaae6ebfd491d68a7 До чого свербить ліва і права пятка у дівчат або чоловіків — народні прикмети та тлумачення на кожен день тижня

  Чешущаяся ліва п’ятка у заміжньої жінки може говорити про те, що їй доведеться пережити зраду чоловіка. Також не варто виключати великий сімейний скандал.

  Не менш цікаво, до чого свербить ліва п’ятка у молодої дівчини. Юним особам такий знак може передвіщати знайомство з неприємним людиною, з яким можуть зав’язатися нетривалі стосунки. У деяких випадках свербіж попереджає представницю прекрасної статі про ймовірність стати жертвою шахрайства, сварки з близькими та колегами по роботі.

  Цікаво, що неприємностей, напророченных лівою п’ятою, можна уникнути. Для цього потрібно вколоти себе голкою в свербляче місце, або зав’язати 3 вузлика на червоної нитки, після чого її спалити.

  Прикмети для чоловіків

  Існує кілька варіантів тлумачення, до чого свербить ліва п’ятка у хлопця або чоловіка. Таке відчуття виникає, якщо:

  • скоро доведеться зрада своїй половині;
  • обдуреним доведеться стати самому господареві п’яти;
  • людина втратить почуття порядності і зверне з «прямої» доріжки.

  Для нежонатого парубка прикмета може стати передвісником захоплюючого подорожі, під час якого він заведе роман із прекрасною дівчиною. Також існує ймовірність підвищення по службі і невеликий фінансового прибутку.

  Зрілого чоловіка чешущаяся ліва п’ятка попереджає про необхідність утриматися від поїздок, і «радить» приділяти більше уваги власному здоров’ю.

  0c917e1379887395f5ad63cd1aae9aca До чого свербить ліва і права пятка у дівчат або чоловіків — народні прикмети та тлумачення на кожен день тижня

  До чого свербить ліва пятка

  Якщо свербить п’ятка на правій нозі – таке відчуття в більшості випадків є сприятливим знаком. Воно може передвіщати:

  • приємну дальню поїздку і знайомство з хорошими людьми;
  • успішне завершення важливої справи;
  • випробування, з якого вдасться вийти з честю і гідністю.

  Сімейним чоловікам і жінкам почухування п’яткової частини ступні здатне принести великі зміни у відносинах з половиною. У холостяків і холостячек права п’яточка свербить до зміцнення емоційних зв’язків з близькою людиною. Якщо володарка п’яти закохана, їй варто розраховувати на взаємність з боку об’єкту своєї пристрасті.

  Якщо свербить ліва п’ятка, це може обіцяти здійснення давніх задумів, виграш у спорі або судовому розгляді, несподівані грошові надходження. Якщо почухування з’явилося ближче до вихідних – чекають збори на веселу вечірку. На початку тижня права п’ята свербить до довгоочікуваним известиям.

  1a94d6ee384db0f94adbc10d678bca4e До чого свербить ліва і права пятка у дівчат або чоловіків — народні прикмети та тлумачення на кожен день тижня

  Обидві одночасно

  Прикмети також здатні пояснювати, до чого п’яти сверблять одночасно. В цьому випадку слід готуватися до зміни погоди, отриманню нової посади на роботі, зміну роду занять.

  Крім цього, подвійний свербіж здатний напророкувати:

  • вдалу поїздку;
  • зміни в кращу сторону на особистому фронті;
  • грошовий прибуток.

  Якщо права і ліва п’ятки ніг сверблять по черзі, їх власнику чекають найрізноманітніші події. Успіх може змінити поразку, а замість самотності варто чекати скорого побачення і зав’язування любовних відносин.

  Цікаво знати, до чого свербить п’ятка на кожній нозі в літньому віці. У цьому випадку подібний знак обіцяє швидке позбавлення від затяжної хвороби.

  Виключивши різні зовнішні чинники, здатні викликати свербіж п’ят, можна довіритися тлумачень прийме і приготуватися до нових життєвих подій.

   

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради