Четирехлістний конюшина: значення талісмана, амулета – символ удачі

Конюшина — це символ поліпшення життя. Людина може використовувати його собі на благо.

20464895d04c8b20712f77ba546c5a7d Четирехлістний конюшина: значення талісмана, амулета – символ удачі

Властивості талісману

Талісман, оформлений у вигляді конюшини, передвіщає удачу в одній зі сфер життя. В залежності від того, якими характеристиками володіє амулет, можна зрозуміти, на що саме впливає магічний предмет.

 • Чорний — знак, що притягує удачу до творчій людині. Завдяки талісману негативні думки покинуть обдаровану голову. Вся енергія буде йти на креатив, завдяки чому індивід стане ще більш продуктивним. Нові клієнти, зацікавлені роботами митця, принесуть не тільки регулярне фінансове забезпечення, але і популярність.
 • Темно-зелений амулет у формі конюшини, дозволить уникнути покарання за серйозні проступки. Посмішка фортуни дасть людині можливість виправдати свої дії, завдяки чому вина буде знята. Репутація залишиться чистою, незважаючи на досконале.
 • Салатовий конюшина використовують як символ вдалої роботи. Людина зможе знайти сферу діяльності, у якій максимально проявить себе. Це дозволить не тільки збільшити доходи, але і стати поважаним фахівцем в певних колах.
 • Блакитний талісман на удачу в особистому житті. В оточенні з’явиться представник протилежної статі, який буде проявляти симпатію до власника амулета. Завдяки тривалому спілкуванню з’ясується, що у пари багато спільного. Зближення поступово переросте в романтичні відносини.
 • Білий або прозорий четирехлістний конюшина символізує чистоту і природність. Такий амулет особливо підходить дівчатам, які чесним шляхом домагаються статусу в суспільстві та престижної роботи. Талісман дасть сили для нових досягнень.

3efa711d4461ce6b3a992605f3b9897b Четирехлістний конюшина: значення талісмана, амулета – символ удачі

Як правильно використовувати конюшина

Щоб четирехлістний конюшина проявив себе як символ удачі, необхідно вибрати один із способів носіння амулетів.

 • Якщо надіти талісман на шию, то він буде служити господареві довгий час. Вплив буде сильним і стабільним, що позитивно позначиться на всіх сферах життя в цілому.
 • Оберіг на руці – особливо могутній захисник від ворогів. Такий конюшина буде вказувати на заздрісників, господар відчує огиду і неприязнь до таких людей. друзям, навпаки, амулет буде віддавати частину енергії, притягаючи потрібних людей до господаря.
 • Кільце з каменем у формі конюшини символізує прихильність до людини. Такий подарунок можна зробити другій половинці, що буде вказувати на серйозні наміри і сильні почуття один до одного.
 • Сережки – талісман щастя і довголіття. Придбання такого талісмана спричинить за собою поліпшення якості життя. Удача буде з’являтися то в одній, то в іншій сферах діяльності. Це допоможе людині налагодити свої справи.
 • Інші аксесуари з четырехлистником – символи скороминущої удачі. Фортуна не затримається надовго в житті людини, лише трохи вплинувши на його долю.

Значення символу

Є кілька варіантів, як визначити значення символу.

 • Трилисник символізує особливу вдачу людини, яка вплине на кар’єрне зростання. Людина зможе досягти успіхів у своїй професійній діяльності, що дозволить підвищити свій статус і збільшити сімейний бюджет.
 • Конюшина з 4 листям – вісник швидкого щастя. Людина знайде свій земний рай завдяки близькому спілкуванню з однодумцем. Бесіди допоможуть сформувати власні думки, що стане запорукою гарного настрою і щоденної радості.
 • Талісман з дерева має значення швидкого і тривалого заступництва фортуни у взаєминах з оточуючими. Людина зможе розраховувати, що найближчим часом не відбудеться порожніх сварок, основою якого стало непорозуміння. Надалі за людиною закріпиться статус загального улюбленця і доброго приятеля.
 • Придбати тканинний або пов’язаний конюшина – значить обмежити коло спілкування лише до чесних і приємних людей. У володаря магічної енергії з’явиться можливість відсторонитися від непотрібних людей. Поруч залишаться тільки віддані приятелі.
 • Кам’яний амулет захистить людину від пліток. Завдяки правильності дій господаря талісмана, у оточуючих не буде причин для поганих слів. Завдяки цьому вдасться створити чисту репутацію.
 • Синтетичний конюшина володіє незначною енергетичною силою. На його сили не варто розраховувати, так як їх вистачить лише для невеликих успіхів, які не будуть мати в довгостроковій перспективі значення.

Язичницькі уявлення

У язичницьких віруваннях за конюшиною закріпилося уявлення, що конюшина – квітка богині родючості. Він росте там, де вона пройшлася. Тому вважалося, якщо на полі росте багато четырехлистников, то урожай буде особливо рясним.

Конюшина з 3 пелюстками володів особливою енергією щастя і міцною плодовитої сім’ї. Якщо людина знаходила в поле таке рослина, то потрібно було зірвати і розвіяти за вітром пелюстки.

 • Верхня пелюстка кинути в праву бік, думаючи про другій половинці.
 • Лівий нижній – прямо, з думками про великому господарстві і доході.
 • Правий нижній – наліво, мріючи про здорових і розумних дітей.
 • Держак залишали собі, клали під підвіконня. Вважалося, що всі 3 бажання збудуться, коли гілочка остаточно зсохне.

  Християнські пояснення

  Для багатьох християн, символ конюшини означає послання, що в родині скоро з’явиться дитина. Людині варто приготуватися до виховання малюка. Очистивши свої думки, він зможе правильно виростити маленького людини, завдяки чому вихованець буде вдячний навіть через час.

  Конюшина – дивовижне рослина, яка поєднує в собі різні символи. У ньому – і забобони християн, і вірування язичників, та подання інших народів. Сучасне думка, що талісман приносить удачу, дозволяє зробити талісман актуальним для сучасних людей, які просуваються по кар’єрних сходах.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради