Стрижки на середні волосся для жінок 2020. Фото модні, не потребують укладання

Стиль і спосіб життя визначають зовнішній вигляд. Жіночі стрижки на середні волосся викликають інтерес законодавців моди, завдяки універсальній довжині, фото глянцевих журналів дозволяють вибрати оптимальну зачіску за віком, типом обличчя і фігуру, наприклад, боб, каре, каскад, драбинка, аврора.

Найбільшою популярністю в 2020 р. користуються рвані, багатошарові і асиметричні моделі зачісок. Любителям класики варто придивитися до стрижці сессон і шапочка. Любителям сміливих і екстравагантних образів стилісти приготували стильні хуліганські техніки типу томбо.

Вибір зачіски на середні волосся

Для волосся середньої довжини підійдуть класичні стрижки з рівним зрізом і филировкой, а також комбінації трендових зачісок (боб, каскад, градуювання). Підібрати вдалий образ не складе труднощів: достатньо визначити тип обличчя, фігури і структуру волосся, порівняти запропоновані варіанти в таблиці.

Таблиця:

e5d8f3df072073b6500ad7e236c58164 Стрижки на середні волосся для жінок 2020. Фото модні, не потребують укладанняСтрижки на середні волосся жіночі потрібно підбирати виходячи від форми обличчя. На фото приклад зачісок для овального обличчя.

Основна класифікація Підвиди Рекомендовані зачіски Не рекомендовані варіанти
Овал Каре, боб-каре, вовчиця, сессон, дебют, рапсодія, каприз Образи з рідкісною, короткою чілкою
Квадрат Асиметрія, багатошаровість, градуювання і ступінчасті стрижки, чубчик нижче брів на бік Симетрія, об’ємні важкі пасма біля щелепи, густа чубчик нижче брів
Коло Каре, боб, італійка, каскадні стрижки, моделі з косим, боковим проділом Гладка зачіска пікс, широкі об’ємні чубчика, центральний проділ
Трикутник Боб, каре, каскадні, ступінчасті моделі,

скісна або філіруваний чубчик на бік, завитки

Піксі, боб з прямою чубчиком або центральним проділом, ефект об’ємності вгорі голови
Прямокутник Боб-каре, аврора, драбинка, каскад, легка завивка, арочна, рівна чолка Бічна чубчик, об’ємна маківка,

відкритий лоб, повна симетрія, пікс

Ромб Асиметрія, боб-каре, драбинка, каскад, бічні проділи Відсутність чубчика,

рівний зріз, симетрія, коротка чілка

Витягнуте/худе Каскад, аврора,

шапочка, паж, арочна, коса чілка

Ідеальна симетрія, прямі проділи, відсутність чубчика
По зростанню Невисокий Каскад, каре, градуювання і чубчика – прямі, густі, асиметричні і подовжені варіанти Гладкі зачіски
Високий Хвилі, боб, каскад, асиметрія, градуювання, драбинка Гладкі віскі, маленька чубчик, високі зачіски
По фігурі Худорляве тіло Подовжене каре, шапочка, томбо, поголений скроню Пишні та об’ємні зачіски
Пишні форми Боб, драбинка, каскад, асиметрія, драбинка, хвилі, укладання в стилі гранж Гладкі, причесані пасма, пряма чубчик або звичайний проділ
В залежності від структури волосся Тонкі Стрижки рівної довжини (карі, пікс), асиметрія, шег Градуювання
Жорсткі Гаврош, драбинка, вовчиця Шапочка
Кучеряві Градуйовані стрижки,

подовжена коса чілка

Короткі зачіски, рівний зріз
Прямі Драбинка, боб,

каре, лисячий хвіст

Густі Піксі або паж, каскад, гаврош
Пухнасті волосся Каре, каскад Сэссун

Стрижки на середні волосся жіночі

Волосся довжиною 15-25 см підходять для цікавих експериментів із зачісками, не вимагають укладання.

Каре

Стрижка каре на середні волосся представлена ззаду абсолютно прямим зрізом і аналогічної чубчиком, однак стилісти придумують і об’єднують різні зачіски (прикладом такої асиміляції виступає жіноче фото, яке демонструє боб-каре або каре на ніжці).

Особливості:

 • Володарки круглої, овальної форми обличчя носять каре без чубчика.
 • Високий, широкий лоб краще закрити чубчиком, але не обов’язково прямий.
 • Елегантні довгі волосся зручно укладати на бік, короткі або косі чубчика привертають увагу до очей, роблячи погляд виразним.
  70ac40c6aa8daa8ca3b51cb3c35b2f13 Стрижки на середні волосся для жінок 2020. Фото модні, не потребують укладання
 • Важкий, вузький, гостре підборіддя дещо подовжені пасма у особи – варто приміряти градуированное каре.

Подовжене каре

Носять на гладких і кучерявих волоссі. Особливістю подовженого каре виступають короткі пасма на потилиці голови і подовжені пасма попереду. Передні пасма досягають рівня плечей. Простежується плавний перехід між передньою і потиличної зоною голови. Техніка відкриває обличчя, підкреслює риси, оголює витончену лінію шиї.

Багато зачіски мають обмеження по віковим групам, але для каре всі віки підходять. Юні дівчата розбавляють строгу геометрію неформальними доповненнями (яскравими фарбами, виголеними частинами голови, візерунками), жінки педантичного характеру прагнуть укласти чітко пасмо до пасма, старші жінки вибирають подвійний обсяг.

Драбинка

Для створення ступінчастою зачіски волосся від верхівки до кінчиків зрізають шарами різної довжини і глибини. Хаотичні пасма, що нагадують форму хвоста лисиці, відмінно підтримують ідею зачіски.

Зачіска комбінується з різними фасонами модних чілок, дозволяє нівелювати небажані особливості зовнішності: круглу форму візуально розтягнути, а трикутне або овальне обличчя округлити пасмами різної довжини. Зачіска додасть виразності мініатюрному вигляду. Власницям круглого обличчя варто виключити чубчик і вирівняти пасма.

Каскад

Стрижки на середні волосся (жіночі фото відображають виражену форму і ефектний об’єм, який визначає універсальність зачіски) із шаруватою структурою йдуть практично всім, але найбільш виграшно виглядає на прямих або хвилястих волоссі, підкреслюють фактурність каскаду. Назва закладено в техніці виконання.

57f19231f50b0cac543c2463f3075d45 Стрижки на середні волосся для жінок 2020. Фото модні, не потребують укладання

Оформляють локони багатошаровими, чітко структурованими хвилями або ступенями. Головне правило у виборі силуету каскадної зачіски – ідеальне поєднання з типом особи.

Питання вирішують контрольні пасма — їх «відбирають» на потиличній ділянці:

 • Вузький і злегка витягнутий овал прийме гармонійний вигляд при досягненні контрольними пасмами лінії підборіддя.
 • Повноту круглого особи підкоригують короткі локони – до скронь.
 • Обсяг особи завуалирует довга арочна чубчик.
 • Витягнуте обличчя прикрасить коротка – до брів – чубчик. Прорідити її або залишити рівною, гладкою — рішення приймається індивідуально.

Подовжений боб

За формою нагадує квасоля, звідси її назва. Класичний боб відрізняється короткими ззаду пасмами, поступово удлиняющимися спереду. Доповненням зачіски служить коса або рвана чолка. Лонг-боб — основа для створення вечірніх і повсякденних образів.

Поєднується з безліччю технік фарбування, включаючи подвійні і сомбре, каліфорнійська, венеціанське мелірування, 3D-фарбування і бейбилайтс. Виглядає стильно і красиво. Також в боб-форматі іноді фігурує градуювання і багатошаровість, підкреслює природні особливості дівчат.

Градуйований боб

Градуювання створюється плавним або різким переходом від коротких до довгих локонів. Ефект різних пасм дозволяє приховати недоліки волосся, неугодні риси обличчя. Волосся отримують додатковий обсяг, відволікаючи увагу від широкого підборіддя або маленьких очей (наприклад).

d2f1b650a89e5df4ebeb6d50e027d5b2 Стрижки на середні волосся для жінок 2020. Фото модні, не потребують укладання

Стрижка краща для особи типу прямокутник, квадрат, овал. Вибір на користь градуювання виправданий практичністю і зручністю, можливістю створення акуратного б’юті-образу.

Вовчиця

Стрижка характеризується нестандартним підходом до створення силуету завдяки поєднанню багаторівневого ефекту на потилиці з асиметричною чубчиком нижче брів. Локони після стрижки обов’язково филируют. Нанесення косметичних засобів для укладання дозволяє пасмам легко відділятися один від одного, викликаючи відчуття скуйовдженою гриви вовчиці.

Томбо

Слово tomboy перекладається з англійської як «хуліганка», «непосида». Володарки стрижки томбо — бунтарки, зухвалі і найсміливіші представниці прекрасної статі. Зачіска підкреслює настрій жінки асиметричними, шаруватими пасмами, выстриженным потилицею і скронями. Чубчик нижче брів, вистрижені на одну сторону.

Сессон

Сессун виділяється на тлі ретро зачісок 2020 р. ідеальною гладкістю і точністю, плавним переходом лінії різу. Дугоподібна чубчик також відрізняють стрижку. Зачіска виключає навіжена, недбале ставлення, вона бездоганна у всьому. Правильна форма особи для стрижки сессон — овал.

ec6d86920d54f455948b03d6f9bc25f4 Стрижки на середні волосся для жінок 2020. Фото модні, не потребують укладання

Інші варіанти легко виправить правильна чубчик:

 • витягнутий овал – густа і пряма чубчик;
 • коло – асиметрія;
 • трикутник – подовжена коса чілка;
 • квадрат – напівкругла, густа чубчик.

Дебют

Особливість стрижки досягається ступінчастим состриганием волосся «пасмо на пасмо». Отримана зачіска акуратно обрамляє обличчя і не вимагає часу на укладку.

Аврора

Гарний обсяг, підтримання форми і відсутність необхідності в укладанні — універсальності «Італійці» надають тонкі пір’я, обстрижені шарами. Для зачіски італійського типу підійдуть рівні і кучеряві локони. Пишна в стилі ретро укладання підкреслює текстуру пасм і надає образу легкої недбалості.

Силует створений за принципом градуйованого каскаду, позбавленого жорстких і чітких ліній. Чубчик є важливим елементом стрижки аврора, кращий варіант — підкова. Філіровка кінчиків волосся гармонійно завершить образ «італійки».

Французька стрижка

Відмінний спосіб зберегти форму на коротких або середніх волоссі. Технологія состригания локонів «пасмо на пасмо» робить локони об’ємними і живими. Укладати волосся немає необхідності, після миття пасма розподіляться самостійно.

Шапочка

Зачіску легко впізнати за об’ємом на маківці або потилиці. У другому випадку довжину поступово зменшують до мінімуму до шиї. Зачіска буває класичної, асиметричною, двошаровою.

f981115e249c29c3163aec5c473f90ed Стрижки на середні волосся для жінок 2020. Фото модні, не потребують укладання

Омолоджує і виглядає акуратно на обличчі з гострим підборіддям і нечітко вираженими вилицями, густими і прямими пасмами. Слухняні і м’які волосся буде стирчати при укладанні на всі боки, рідкі пасма не втримають форму.

Паж

Зачіска має округлений силуетом, що відкриває мочки вушок або повністю їх прикривають. Особливе значення надається пасмам потилично-тім’яної зони. Їх укорочують або оформляють красивим U-подібним мисом. Стрижка виконується на середніх волоссі, з чубком або без, рваними або рівними кінцями.

Об’ємність пасм дозволяє обіграти тонкі волосся і грамотно скорегувати недоліки особи, приховавши за чубчиком високий лоб і підкресливши виразність очей. Зачіска робить образ наївним і жіночним, дозволяє виглядати молодше.

Рапсодія

Стримана і жіночна зачіска, освіжаюча образ. Укорочена довжина в зоні верхівки створює ефект «шапочки». Залишилася довжина волосся обрізана шарами.

Шег

Шег відрізняється хаосом і безладом на голові. Основу зачіски створює об’ємна маківка і рвані пасма, хаотично укладені на голові. Стрижка надає об’ємності волоссю, високо цінується дівчатами та жінками з тонкими пасмами.

Каприз

Для отримання модного градуйованою зачіски майстер створює короткі пасма на маківці, залишаючи довгі локони в зоні особи. Рішення для жінок різних віків, також вибір №1 для овального і витягнутого обличчя.

Піксі

Ефектна простота і можливість підкреслити позитивні риси зовнішності – 2 основних «плюса зачіски». Зачіска варіативна, передбачає прояв власної фантазії, смаку і бажання відповідати трендам.

7442347955afdfc20482296bb9d2d438 Стрижки на середні волосся для жінок 2020. Фото модні, не потребують укладання

Існує безліч різновидів пікс: з чубчиком, без чубчика, косою чубчиком, поголеним скронею, филировкой або градуюванням. Важливий акцент силуету – коротка потилична зона, урівноважує в сучасних стандартах модну довгу чубок. Або, навпаки, повна довжина — також популярна.

Гаврош

Суть стрижки – чергування коротких локонів на маківці і скронях з більш довгими пасмами на потилиці. В процесі обробки волосся на маківці по черзі обрізаються, верхні відрізки виходять коротше нижніх на 1 див. Густе волосся филируются. Досягти рваного ефекту дозволяє обробка пасм бритвою.

Стрижка рекомендована власницям прямих, хвилястих і кучерявого волосся, добре виглядає на блондинок, шатенках і брюнетках, ведучих активний спосіб життя. Зачіска легко втихомирить жорсткі, неслухняні локони, погано піддається укладанню.

Лисячий хвіст

Характерна особливість стрижки — освіта ззаду мису трикутної форми, що нагадує хвіст лисиці. Стрижку роблять на різних волоссі. Красу гладких і рівних пасм підкреслить прямий зріз, волосся складуть ідеальну букву V.

1ed3a6dbc6a178bb8ae9d7c8025b179b Стрижки на середні волосся для жінок 2020. Фото модні, не потребують укладання

Для жорстких і неслухняного волосся застосуємо ефект «пір’я» з використанням техніки градуювання. Неслухняні пасма вкладуться в довільній формі, нагадуючи трохи скуйовджений лисячий хвіст.

Зачіски, що не вимагають укладання

Стрижки на середні волосся (жіночі фото дозволяють провести огляд доступних варіантів для різних структур волосся) становлять 3 основні критерії вибору.

Вони такі:

 • Прямі пасма передбачають додавання шарів або вибір зачіски з рівними краями (оптимальні моделі: боб, пікс, відал-сеассун і каре).
 • Кучеряве волосся дозволяють «пограти» з фактурою стрижки, власницям кучерявого локонів варто придивитися до стрижки боб, пікс, каре, градуювання або каскад.
 • З кучерявим волоссям слід бути обережними. Якщо постригти локони по прямій, вийде ефект «кульбаби». Використовуючи зайві шари, кінці виходять дуже рідкісними.

Безпрограшні образи створять структуровані зачіски, каскад, пікс.

Зачіски після 40 років

У 2020 р. модний образ для жінок середнього віку диктують прості, природні зачіски.

Асиметричні стрижки

Якщо майстер пропонує зробити не симетричну зачіску, варто погоджуватися з ряду причин:

 • обіграє будь-які недоліки особи;
 • допоможе укласти густі неслухняні пасма, а тонким локонам — додасть об’єм;
 • забезпечить універсальність у використанні: повсякденні образи, урочисті варіанти;
 • поєднується з безліччю технік фарбування: мелірування, освітленням, балаяжем.
 • виглядає природно навіть без укладання прямих і кучерявих волоссі.

d5f27f2f812c8a5e3e139361ba0fd402 Стрижки на середні волосся для жінок 2020. Фото модні, не потребують укладання

Вибір нестандартної зачіски для різних типів особи має ряд особливостей:

 • для особи у формі перевернутого трикутника протипоказана стрижка, додає об’єм біля коренів;
 • ідеальна для укладання округлого, квадратного особи передбачає обсяг біля коріння, доповнений косою чубчиком, драбинкою, поголеним скронею;
 • власницям овального обличчя варто поекспериментувати з асиметричними образами.

Асиметричні пасма добре поєднуються зі стрижкою томбо, пікс, боб, градуювання, каре.

Рвані стрижки

Стрижки на середні волосся (жіночі фото частіше привертають увагу до завзятим варіантами) рваного типу широко затребувані в Росії, завдяки наступним аспектам.

Перелік:

 • надає свіжості традиційних зачісок і нудним укладок;
 • допомагає виглядати молодше жінкам з доглянутою зовнішністю;
 • підкреслює індивідуальність жінки.

7c280f3ef9863ace1b23b50b380ce61e Стрижки на середні волосся для жінок 2020. Фото модні, не потребують укладання

Вуличний стиль дозволяє зробити з солідною жінки веселу, бешкетну хуліганку. Головне, відповідати характеру модниці. Ключовим перевагою укладання також є відсутність необхідності в частому оновленні.

Багатошарові стрижки для обсягу волосся середньої довжини

Стрижки на середні волосся (жіночі фото з багаторівневими зачісками запропоновані власницям прямих або хвилястих пасом) зазвичай формуються в 2 і більше ярусу, допустима градуювання волосся, асиметрія ліній, що коректують форму особи.

Більшість багатошарових стрижок представлено видовженими варіантами каскадного типу, подвійним каре, драбинкою. Об’ємні зачіски гармонують з класичним романтичним і спортивним чином – в залежності від настрою власниці і ситуації.

Розглядаючи фото для жінок після 40, важливо врахувати безліч моментів:

 • Приховати справжній вік допоможуть світлі відтінки пасм.
 • Зморшки на очах добре приховують подовжені чубчика.
 • Ідеальним стане варіант, що наближає тип особи до овалу.
 • Надійні помічники у підтриманні форми стрижки — віск і гель.
 • Окремої уваги заслуговує ніс: власницям широкого або кирпатого носа варто придивитися до зачіски з зачесаним назад волоссям, прямий легко приховає густа чубчик середньої довжини.
 • Обличчя з дрібними рисами підійдуть кучері.
 • Короткій шиї рекомендована трикутна окантовка.

При виборі зачіски слід враховувати спосіб життя і характер жінки.

Зачіски з чубчиком

Чубчика йдуть більшості представниць прекрасної статі різного віку, головне — знайти свій варіант. Зістригаючи чубок, слід надати вигляду правильну форму — овал. Актуальні тенденції 2020 р. складають подовжені косі чубчика або розділені по сторонах.

Розмаїття образу надають прямі пасма до брів з «рваними» кінцями:

 • Коса чілка візуально врівноважує прямокутний вигляд, ідеально підходить для асиметричних і багатошарових стрижок.
  30e82f7afa498f703393f01a5b09ccb9 Стрижки на середні волосся для жінок 2020. Фото модні, не потребують укладання
 • Густі рівні чубчика виділяють ніс, чіткі лінії волосся підкреслюють вилиці. Власницям квадратної форми особи — подібні зачіски також протипоказані.
 • Чубчик-арка витягає овал, дозволяючи скорегувати кругле або трикутне обличчя.
 • Чубчик-шторка є універсальним інструментом в руках майстра, який бажає змінити зовнішність за рахунок довжини чубка і проділу.

Приміряти новий образ допоможуть мобільні додатки або накладні чубчика. Актуальні збірки штучних волосся мають реалістичний вигляд, підлягають фарбуванню під колір власних локонів. Більшість зірок використовують накладні чубчика як аксесуар для виходу в світ.

Правильно підібрані жіночі стрижки на середні волосся виглядають красиво, доглянуто, якщо контролювати стан волосся, користуватися відповідною косметикою і вчасно боротися з січеться кінчиками. В іншому випадку, модні зачіски, вигідно позиціонують на фото, знайдуть неохайний вигляд.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради