До чого свербить права чи ліва щока: прикмети для дівчини, жінки чи чоловіки

Поширена народна прикмета, якщо свербить права чи ліва щока, трактується по-різному. Така ситуація може стати передвісником як позитивних, так і негативних подій. При цьому трактування змінюється в залежності від статі людини, а також від дня тижня, в який з’являється свербіж.

6d1aa520e62abfc0fd4f9b3131a7fe16 До чого свербить права чи ліва щока: прикмети для дівчини, жінки чи чоловіки

До чого свербить ліва щока

Здавна люди надавали значення всьому, що відбувається навколо і з самою людиною. Наприклад, якщо у кого-то починала свербіти щока, цього відразу перебувало містичне пояснення. Таке явище вважалося передвісником майбутніх позитивних або негативних подій.

В народі відомі загальні значення свербежу щік, однаково справедливі для людей обох статей. Давні прикмети говорять про те, що ліва сторона обличчя свербить до таких подій:

 • швидке повернення одного з домочадців;
 • приємна несподіванка в найближчому майбутньому;
 • можливі неприємності в дорозі — якщо щока засвербіла відразу після відправлення в поїздку.

Незважаючи на загальні значення, трактування передбачення багато в чому залежить від статі людини.

У чоловіків

Представникам сильної статі свербіж лівої сторони обличчя найчастіше обіцяє:

 • прийдешнє подорож або ділову поїздку;
 • успіхи на професійній ниві;
 • можливий кар’єрний ріст.

Якщо у чоловіка свербить щока в присутності дами, то це говорить про взаємної симпатії.

Одруженим представникам сильної статі свербіж обіцяє швидкий розмова про фінансових справах, який відбудеться в сім’ї. Проте зовсім не обов’язково, що розмова буде неприємною. Можливо, мова піде про отримання спадщини або прибутку.

Свербить щока в холостого юнаки — сприятлива ознака, предрекающая зустріч з майбутньою супутницею життя.

У жінок

Якщо у представниці прекрасної статі починається свербіж лівої щічки, це вважається свідченням наявності таємних ворогів, заздрісників і недоброзичливців. Якщо вірити інший трактуванні, то можливе отримання неприємних звісток, що стосуються фінансів.

Свербіж іноді пророкує швидку зустріч з представником протилежної статі, яка може виявитися доленосним.

Народні прикмети, що стосуються роздратування лівої сторони обличчя у жінок, можуть мати позитивне значення. Наприклад, незаміжньою дівчині це обіцяє швидку зустріч з другою половиною, а закоханої — відповідь прояв ніжних почуттів. Починає свербіти ліва сторона обличчя у вагітних жінок — ознака появи на світ дівчинки.

56ec8459014620139ca36a2c93e46276 До чого свербить права чи ліва щока: прикмети для дівчини, жінки чи чоловіки

До чого свербить права щока

Вважається, що права частина людського тіла відповідає за емоційний стан. Отже, свербіж щоки з цього боку говорить про переживання і ваших почуттях, не завжди позитивних. Якщо у людини горить права сторона обличчя, це означає межа емоцій, які ось-ось вихлюпуються назовні і викличуть сварку або з’ясування відносин.

Однак у народі відома і позитивне трактування такого стану. Наприклад, людині, яка страждає важким захворюванням, свербіж обіцяє швидке одужання. Крім того, це вважається передвісником далекої дороги або подорожі.

У разі подразнення правої частини обличчя трактування прикмети залежить від статі та сімейного статусу людини.

У хлопців

Для представників сильної статі свербіж в області правої половини обличчя не обіцяє нічого хорошого. Якщо у чоловіка або хлопця, який займається бізнесом, свербить скула, то це означає:

 • наявність серйозних конкурентів;
 • фінансові неприємності;
 • проблеми в професійній діяльності.

Палаюча права щока вказує на майбутнє протистояння з суперниками по бізнесу, можливе виникнення суперечок і конфліктів на роботі.

У дівчат

Коли права частина обличчя починає свербіти у дівчат, це тлумачиться позитивно. Якщо представниця прекрасної статі вагітна, то сверблячі щічка пророкує появу на світ хлопчика. Відчуття жару на правій щоці може обіцяти народження двійні чоловічої статі.

У жінок скула, що відповідає за емоції, свербить до позитивних подій. Це, наприклад, отримання компліментів від оточуючих, похвала, визнання досягнень і заслуг у професійному та громадському житті.

До чого сверблять обидві щоки

Часто трапляється, що у людини одночасно сверблять дві щоки. Незважаючи на протиріччя, що виникають при трактуванні прикмети, тут народна думка єдино. Сверблячі відчуття в області і правою, і лівою щік пророкують емоційні розлади і сльози. Причиною може стати:

 • конфлікт або сварка з близькими і коханими людьми;
 • серйозні неприємності на роботі, життєві проблеми;
 • отримання негативних звісток.

a699847e7f0503c63d69e63ede633929 До чого свербить права чи ліва щока: прикмети для дівчини, жінки чи чоловіки

Відома ще одне трактування, в якій значення надається часу доби. Наприклад, чешущиеся ближче до вечора або вночі щоки обіцяють розлади і засмучення. Якщо ж особа горить в світлий час доби, то це передвіщає радість і позитивні емоції.

Свербіж переходить на вилиці

Часто справа не обмежується тільки чешущіеся щічками. Трапляється, що відразу ж починають свербіти і вилиці. В народі відомі деякі тлумачення такого стану. Зміст прикмети залежить від того, з якого боку свербить обличчя в людини:

 1. Чешущаяся права частина — свідоцтво похвали і добрих слів. Причому чим сильніше свербіж, тим більше хорошого йдеться. Похвальні слова можуть виходити від родичів або друзів. Можливо, в цей момент людину хвалять на роботі, оцінюючи і схвалюючи результати професійної діяльності.
 2. Сверблячі ліва скула вважається негативним ознакою. Швидше за все, людини лають і невтішно про нього відгукуються. Звичайно, лайливі слова необов’язково повинні бути істиною. Можливо, це просто пліткують недоброзичливці.

Трактування по днях тижня

У народі вважається, що якщо у людини починають горіти щоки, то спочатку потрібно звернути увагу на день тижня, у який це спостерігається. Як правило, трактування в усіх випадках різна:

 • у понеділок — до зустрічі з непересічною людиною, який стане цікавим співрозмовником;
 • у вівторок — попередження про небезпеку виникнення конфлікту;
 • у середу — до успіху в особистому житті або до отримання грошового прибутку;
 • у четвер — до веселощів і захоплюючих подій;
 • у п’ятницю — до несподіваного візиту або отримання новин;
 • в суботу — до неочікуваної події в житті;
 • у неділю — гарне проведення часу і веселощі в дружньому колі або з родичами.

Способи очищення від негативу

Коли у людини сверблять вилиці або щоки, це може передвіщати як позитивні, так і негативні події. У другому випадку краще убезпечити себе від неприємних наслідків:

Для очищення і захисту від усього лихого езотерики і вірять у прикмети люди радять натерти свербіння частина особи сіллю. Після цього треба вмитися під проточною водою. Вважається, що сіль прибирає негатив, прийнятий від оточуючих, ворогів та заздрісників.

810c79d955a6a7ff9ef560f3c6de8801 До чого свербить права чи ліва щока: прикмети для дівчини, жінки чи чоловіки

Якщо почервоніння і свербіння починаються в холодну пору року, то допоможе розтирання щічки снігом. Крім того, це сприяє очищенню від зла.

Жителі Русі вірили, що зняти свербіж зі щік допомагає чиста вода. Цей засіб часто застосовували і після спілкування з негативним людиною. Якщо особа почало горіти, треба вмитися під струменем прохолодної проточної води. Виконати процедуру рекомендувалося тричі. А якщо вода освячена в церкві, то ефект буде набагато сильніше.

Чешущиеся щоки здавна сприймалися як провісник майбутніх подій. Спочатку краще розібратися в причинах жару на обличчі. Можливо, щоки сверблять із-за алергії або інших неполадок в організмі. Якщо ж така версія виключається, то роздратування дійсно може виявитися ознакою яких-небудь подій. А вірити чи ні такими прикметами — особиста справа кожного.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради